Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОП сплатить 125 тис. грн штрафу за допуск дружини до роботи

та можно.. Все можно..
Я вот, к примеру, сдаю жене кусок торговой площади в аренду,
чтоб имела право иногда в магазин заглядывать
не страшась вот таких вот инспэкторив праци..
...
НО НАПУРКУА ТАКОЙ Б***СКИЙ ЦИРК??))))

"Нам треба не тільки щоб ви платили податки, нам ще треба щоб ви помилялись."(с) приписують Азарову.
   
Чим обурений автор гілки не зрозуміло.
 Ця ж хрінь була завжди тільки штрафи були різні.
зрозуміло-як штраф  був невеликий то  тема нецікава
   
можеш навести просто статтю податкового кодексу де об'єктом оподаткування є дохід сім'ї?

я не про статтi, а про ЛОГIКУ i СПРАВЕДЛИВIСТЬ.
Та й про почуття самозбереження манюпаса теж.
Вiрнiше про його вiдсутнiсть.
Блiн незрозумiло, що тут може бути незрозумiлим.
Мова не про оподаткування доходу сiмейного,
а про ПОДВIЙНЕ ОПОДАТКУВАННЯ.
Бо в даному разi маємо не декiлька джерел доходу на сiм'ю,
а ОДНЕ. ОДИН торговий об'єкт, з якого отримується певний дохiд,
що ВЖЕ є оподаткованим
   
"Нам треба не тільки щоб ви платили податки, нам ще треба щоб ви помилялись."(с) приписують Азарову.

так, все пiд це заточено
   
зрозуміло-як штраф  був невеликий то  тема нецікава

тема насправді цікава,
сімейне підприємство, як юридична особа
оподаткування домогосподарств, замість оподаткування фізичних осіб

тільки її цікаво обговорювати з тими хто хоча б побіжно ознайомлений з податковим законодавством
і не дивується, що статус дружини ще не привід для звільнення від оподаткування
   
зрозуміло-як штраф  був невеликий то  тема нецікава


Українська держава ставиться до підприємців вороже, рівно так само як і населення.
Ми тут від Росії відрізняємося мало.
Це стара істина, звідси і відношення до сплати податків тих кого їх примушують сплачувати.
   
Очередной хитрожопый газда не хочет платить налоги.
+100500.
Їпати й їпати таких козаченьок.
За  часів Гройсмана, коли прийняли ці штрафи, козаченьки пересралися спочатку й почали усіх офіційно працевлаштовувати, нехай й на мінімалку.
Надходження ЄСВ значно покращилися.
 Але згодом козаченьки побачили що ймовірність що саме до його ларьку зайде інспекція з перевіркою, дорівнює трохи більше аніж нулю, знову забили фуй й почали працювати вчорну.
Надходження ЄСВ  стрімко зменшилися, навіть у порівнянні з часами кривавого Овоча.
Відповідно теза лібералів, що мовляв після зниження ставки ЄСВ, усі щиро й патріотично  почнуть його сплачувати, накрилася жіночим статевим ораном, не витримавши хитросракості козаченьок.

Ну хоч одного останнім часом зловили )))
   
Вот за это его и хлопнули. С точки зрения закона, это неоформленный работник, т.е. государство нагрели на есв, ндфл, вс.

Никто ж не запрещает, как я знаю. Если, конечно, она не гос. служащий определенной категории.

А где в этот светлый момент был этот самый мега-ФОП? Почему он не работает? Для того, чтобы заниматься предпринимательской деятельность нужно это оформить.

забавно, что действуя для себя законотворец Гетьманцев по убогой примитивной схеме переписывает свое барахло на маму, которая таким образом имеет в том числе два крузака (куда она на них ездит  :S )
а обычный фоп должен копаться в бухгалтерской макулатуре, и законодатели не удосуживаются обьединить все эти есв ндфл  вс в один простой и понятный налог
как кстате когда то и было, когда фоп за каждого наемного работника платил 50% от единого налога и получал справку  и вывешивал возле свидетельства.
но это было давно и государству показалось  мало  :weep:
   
я не про статтi, а про ЛОГIКУ i СПРАВЕДЛИВIСТЬ.
Та й про почуття самозбереження манюпаса теж.
Вiрнiше про його вiдсутнiсть.
Блiн незрозумiло, що тут може бути незрозумiлим.
Мова не про оподаткування доходу сiмейного,
а про ПОДВIЙНЕ ОПОДАТКУВАННЯ.
Бо в даному разi маємо не декiлька джерел доходу на сiм'ю,
а ОДНЕ. ОДИН торговий об'єкт, з якого отримується певний дохiд,
що ВЖЕ є оподаткованим

кількість джерел доходу це вибір сім'ї, а не причина для пільг в оподаткуванні
коли найманий працівник отримує з/п йому податки не зменшують через те що у нього дружина домогосподарка
підприємець нічим не відрізняється
   
Словяни емоційні.
В тому наша вада.
Одна наіхала (
Інша не захотіла пояснити ((
Хаос.

Розглядайте все що стосується навколишнього світу під кутом Орднунг проти Хаос.
Додаєте хаос (срач) в життя робите зло
Впорядковуєте життя до логіки і порялку норм.

Між двома фото верстатного стола не в інструментах проблема.
А в наявності порядку.
В емоціях і поспіху  в першому випадку ви стамескою вікрутите шуруп і зламаєте іі
В другому випадку ніколи.

Як кажуть німці Орднунг має бути.
Не для самого Орднунгу (як часто думають сусіди германців) а щоб не витрачати час на пошуки інструменту змісту життя як у нас часто роблять в Уа.

Пані власникова магазу не пояснила інспектору?
Не написала в акті заперечення?
В суд
Програла суд?
Буває.
Менше хаосу і емоцій.

Якщо інспектор порушила закон  знайшла б магазинщики дуже гарного адвоката і все норм.

Знаєте чим дуже гарний адвокат відрізняється від просто гарного?
Гарний просто відміне штраф
Дуже гарний порве інспектора.
Менше хаосу і емоцій
Жодного стресу як кажуть дойчі ))




   
и законодатели не удосуживаются обьединить все эти есв ндфл  вс в один простой и понятный налог
В чому проблема? Все в електронці.
Розраховую й сплачую єдиний податок та ЄСВ за пару хвилин й нема проблем.

Якщо валянок не здатний освоїти кілька арифметичних дій, щоб розрахувати податок, то нєфуй йому називатися "підприємцем".
Але ж справа не в тому, що валянок не може шось там порахувати, просто хитросракий взагалі не хоче ніфуя платити, бо "економить" на неофіційному працевлаштуванні.
Ще й він  щиро впевнений, що потрібно посадити Ахметова, а його мовляв чіпати не можна, бо його ларьок то є малий  бізнес й стовп державності )))

Останнє редагування: 5 червня 2020 16:20:31 від птах Сорока
   
еще раз для тех, кто не в теме. ФОПы став ФОПами
предотвратили социальный взрыв в 90-е.
Развились, обеспечили работой себя и ближних.
Развились не БЛАГОДАРЯ, а ВОПРЕКИ.
...

Прочитав і просльозився  :weep:

До сраки то всьо шо ви пишете, пролетаріат не проти аби ФОПи здохли нафік. "У-у-у, баригі!! (с)
   
+100500.
Їпати й їпати таких козаченьок.
За  часів Гройсмана, коли прийняли ці штрафи, козаченьки пересралися спочатку й почали усіх офіційно працевлаштовувати, нехай й на мінімалку.
Надходження ЄСВ значно покращилися.
 Але згодом козаченьки побачили що ймовірність що саме до його ларьку зайде інспекція з перевіркою, дорівнює трохи більше аніж нулю, знову забили фуй й почали працювати вчорну.
Надходження ЄСВ  стрімко зменшилися, навіть у порівнянні з часами кривавого Овоча.
Відповідно теза лібералів, що мовляв після зниження ставки ЄСВ, усі щиро й патріотично  почнуть його сплачувати, накрилася жіночим статевим ораном, не витримавши хитросракості козаченьок.

Ну хоч одного останнім часом зловили )))

а нафіга тобі ЕСВ ?
   
Ну здесь очевидно, что степень нарушения не соответствует степени наказания. Всякие бывают ситуации, ну попросил муж жену последить за магазином. Ничего уж такого страшного в этом нет, чтобы лепить такие идиотские штрафы. По логике, инспектор должен был несколько раз заходить и проверять, работает ли жена регулярно.
   
Чим обурений автор гілки не зрозуміло.
 Ця ж хрінь була завжди тільки штрафи були різні.

Треба було дружину як ФОП оформити ? Але всерівно торгівля сертифікується і в цьому разі.
   
Я так розумію це хтось з друзів удрожив або колишніх працівників, написав анонімну заяву щоб дошкулити.
   
а нафіга тобі ЕСВ ?
Наймані працівники на мінімалці.

Всякие бывают ситуации, ну попросил муж жену последить за магазином.
Зазвичай така фуйня легко відбріхується й інспекція не чіпає. Але там спеціально вираховували, що вона стоїть й продає певний час. Скоріше усього що конкурент  направив інспекцію.
   
Наймані працівники на мінімалці.

нееее,  я питаю нафіга тобі збільшення ЕСВ і як розмір зібраного ЕСВ з ФОПів  впливає на тебе особисто ?
   
Інспектор, сука, правий. Судді - теж. І тим не менше, ця ситуація - єбанізм чистої води. Сране законодавство!

До закручування гайок з найманими працівниками та ЄСВ дрібні підприємці спокійніше могли задіювати членів сім'ї в діяльності.
Як мінімум, деколи, при потребі. Бо це логічно, традиційно і це нормально - чи в Україні, чи, смію припустити, будь-де в Європі.

Подумати тільки, мені донька деколи набирає тексти (вчиться працювати з компом), а дружина - перевіряє переклади (бо філолог). Отже я - злосний податковий злочинець? Нівроку! :facepalm:

Судьи не правы.
Жена не является нелегально трудоустроеной, так как никакой зарплаты черной или серой не получала.
С таким же успехом я могу зайти в ЛЮБОЙ супермаркет, перенести пакет товара с одного места на другое, а инспектор зафиксирует что я там неоформленный грузчик ?
   
нееее,  я питаю нафіга тобі збільшення ЕСВ і як розмір зібраного ЕСВ з ФОПів  впливає на тебе особисто ?

Чим більше податків тим дорожчий товар.  (tu)
   
Развились не БЛАГОДАРЯ, а ВОПРЕКИ.
Условия работы ФОП в Украине вполне сопоставимы с оными в других странах. Чем так мешает Украина ФОПам я совершенно не вижу.

ФОПы ... создают конкуренцию ... на рынке труда.
И это не всегда хорошо, т.к. конкурируют они с теми, кто работает "в белую".

А конкуренция, как известно, это наивысшая ценность
демократического мира с рыночной экономикой.
Зависит от конкретных условий. Утверждение "чем больше конкуренция, тем выгодней покупателю" - ложное.

ФОП стоит на страже ваших прав и свобод, граждане!
:lol:  Это не функция ФОП.

Ему трудно, ему сложно конкурировать с большим капиталом,
с его большими деньгами, юристами, законами_как_дышло, прессингом контролирующим,
гипермаркетами-сетями-франшизами-распродажами и прочим..
Меганеравные условия. Но ФОП пока держится.
Победа больших компаний - вопрос времени.

Держится за счет большей маневренности, гибкости,
более человечному отношению к работникам
Если работает "в белую", то респект. Но очень часто бывает иначе.

И, как только ФОПов уравняют с герегами,
падет последний бастион
препятствующий порабощению вас, граждане, большим капиталом.
Это функция от времени. Капитализм неизбежно приходит к монополиям.

Да вы, дорогие граждане, в ФОПа в попу целовать должны и лелеять его всячески!
Не хочу я ФОПа с неоформленными работниками никуда целовать. А уж как его захотят расцеловать работники, когда придет время пенсии  :gigi:

Работает. Платит налог, кормит семью.
Судя по описанной ситуации, не работает и не платит, за что справедливо хлопнули.

ФОП выполняет важную функцию - он сам себя кормит, а не вешается на бюджет. В этом суть ФОП. Никакими весомыми плательщиками налогов и работодателями они не являются. Нигде.
   
не я питаю нафіга тобі збільшення ЕСВ і як розмір зібраного ЕСВ впливає на тебе особисто ?
Ну, "за державу обідно",  йопт. Бачив кілька знайомих підприємців, які гордо пішли оформляти пенсію й ще дуже обурювались, мовляв якого фуя в них пенсія така маленька, вони ж так тяжко "працювали бізнесменами".
Реально поки в Україні  12 мільйонів пенсів, потрібно їх хоч мінімалкою забезпечувати, бо інакше вони постійно будуть обирати вату й кацапів й кінця краю цій музиці не буде.
І прикол у тому, що кількість пенсів не дуже й зменшується, бо виходять на пенсію ті, хто  з 90-х працювали вчорну і також обурюються - "дай пенсіон!"
   
Гетьманцев по убогой примитивной схеме переписывает свое барахло на маму, которая таким образом имеет в том числе два крузака (куда она на них ездит  :S )
Если Гетьманцев так поступает, то я могу ездить на красный свет?
   
В мене ситуація ФОП ІТ .
Дружина веде бухгалтерію, ну звітність , податки і таке інше.  Інколи звонить в банк і представляється моїм бухгалтером.
Тепер получається теоретично мене можуть взєпати на 125к гривень  за неоформленого бухгалтера ?
   
В чому проблема? Все в електронці.
Розраховую й сплачую єдиний податок та ЄСВ за пару хвилин й нема проблем.

Якщо валянок не здатний освоїти кілька арифметичних дій, щоб розрахувати податок, то нєфуй йому називатися "підприємцем".
Але ж справа не в тому, що валянок не може шось там порахувати, просто хитросракий взагалі не хоче ніфуя платити, бо "економить" на неофіційному працевлаштуванні.
Ще й він  щиро впевнений, що потрібно посадити Ахметова, а його мовляв чіпати не можна, бо його ларьок то є малий  бізнес й стовп державності )))

не бреши
там не кілька арифметичних дій
 відпускні,  табеля,трудові договора, звітність
 людина може бути НДСніком
більше людей оформлених - більше часу потрібно і потрібен бухгалтер.
а податкова чіпляється саме за пдв та ндфл.
   
Ну, "за державу обідно",  йопт. Бачив кілька знайомих підприємців, які гордо пішли оформляти пенсію й ще дуже обурювались, мовляв якого фуя в них пенсія така маленька, вони ж так тяжко "працювали бізнесменами".
Реально поки в Україні  12 мільйонів пенсів, потрібно їх хоч мінімалкою забезпечувати, бо інакше вони постійно будуть обирати вату й кацапів й кінця краю цій музиці не буде.
І прикол у тому, що кількість пенсів не дуже й зменшується, бо виходять на пенсію ті, хто  з 90-х працювали вчорну і також обурюються - "дай пенсіон!"

хммм... якісь нісенітниці
   
В мене ситуація ФОП ІТ .
Дружина веде бухгалтерію, ну звітність , податки і таке інше.  Інколи звонить в банк і представляється моїм бухгалтером.
Тепер получається теоретично мене можуть взєпати на 125к гривень  за неоформленого бухгалтера ?
ні, ці штрафи значно зменшили
   
В мене ситуація ФОП ІТ .
Дружина веде бухгалтерію, ну звітність , податки і таке інше.  Інколи звонить в банк і представляється моїм бухгалтером.
Тепер получається теоретично мене можуть взєпати на 125к гривень  за неоформленого бухгалтера ?

Не тільки теоретично а й практично.
   
не бреши
там не кілька арифметичних дій
 відпускні,  табеля,трудові договора, звітність
 людина може бути НДСніком
більше людей оформлених - більше часу потрібно і потрібен бухгалтер.

Якщо "більше людей оформлено", й ти НДСник, то відкривай ТОВку й не їпи мізки. Нема бабла на бухгалтера (який часто-густо по сумісництву є міні-кадровиком)? - Нєфуй лізти в бізнес.

А уж как его захотят расцеловать работники, когда придет время пенсии
Не захочуть, фінансово-податкова грамотність козаченьок, які  їпашать вчорну, практично ніяка.
Те що вони наскирдували собі аж на мінімальну пенсію,  мовляв винна клята держава, Петя, Зелепуха, ще хтось, а не ФОП "Вася",  який давав їм шабашку, економлячі на ЄСВ, щоб зайвий раз злітати  в ригаловку до Єбіпту.

   
Тепер получається теоретично мене можуть взєпати на 125к гривень  за неоформленого бухгалтера ?
Теоретически, да. Но вероятность такого строго равна нулю.
   
Якщо "більше людей оформлено", й ти НДСник, то відкривай ТОВку й не їпи мізки.

Не захочуть, фінансово-податкова грамотність козаченьок які і їпашать вчорну, практично ніяка.
Те що вони наскирдували собі аж на мінімальну пенсію,  мовляв винна клята держава, Петя, Зелепуха, ще хтось, а не ФОП "Вася",  який давав їм шабашку, економлячі на ЄСВ, щоб зайвий раз злітати  в ригаловку до Єбіпту.

Тим більше що вони завжди мали величезний вибір де працювати.  (tu)
   

ст. 307 ГКУ, согласно которой физлицо может быть снято на фото-, кино-, теле- или видеопленку только с его согласия.
А съемка без согласия лица допускается:
— если съемки проводятся открыто на улице, собраниях, конференциях, митингах и других мероприятиях публичного характера;
— или в случаях, установленных законом.
К «работе» этой нормы в интересующем нас случае есть вопросы, но, по крайней мере, отказ того же работника от съемки со ссылкой на ст. 307 ГКУ
нельзя расценивать как помеху со стороны проверяемого субъекта проводить проверочное мероприятие.
Оформление видеоматериалов. Важный момент. Согласно п. 22 Порядка № 295 материалы, зафиксированные средствами аудио-, фото- и видеотехники
в ходе инспекционных посещений, приобщаются к акту в бумажном или электронном виде на дисках для лазерных систем считывания,
на которых проставляется номер акта. Речь идет, как вы понимаете, о материалах, снятых проверяющими.
О приобщении таких материалов делается соответствующая отметка в акте.

Судебная практика. Интересный факт — достаточно часто представленные проверяющими суду видеоматериалы не признаются имеющими доказательную силу.
Из примеров: постановление Черкасского окружного админсуда от 13.07.2018 г. по делу № 823/1919/186. В нем суд счел, что видеоматериалы,
предоставленные инспектором труда и якобы подтверждающие факт допуска к работе ЛИЦО_3 без заключения трудового договора, не имеют никакого
доказательного значения, поскольку на данной видеозаписи отсутствуют точная дата и время видеосъемки.
Также не усматривается, что ЛИЦО_3 выполняло функции работника, а подтверждает лишь тот факт, что оно зашло в магазин как постороннее лицо.

В постановлении от 16.03.2018 г. по делу № 805/3224/17-а7 Донецкий апелляционный админсуд счел невозможным принятие видеозаписи в качестве доказательства,
поскольку диск с видеозаписью был составлен неизвестным лицом, на неизвестном устройстве, не указан в акте проверки как доказательство с записью фиксирования
событий при осуществлении инспекционного мероприятия.

Вывод из всего этого: далеко не каждый видеоматериал, снятый трудовиками, сможет соответствовать понятию вещественного доказательства в суде (если до этого дойдет дело).
Потому проведение съемки на личные телефоны (на видео которых, как правило, не фиксируется дата съемки) вряд ли может быть опасным в этом плане.
Кроме того, проверяющие должны соблюсти ряд формальностей.
   
Тим більше що вони завжди мали величезний вибір де працювати.
Нє, ну в 90-х ще можна зрозуміти, там повна срака й людям треба було якось виживати, бо радянські заводи стояли, всі на базарах тощо.
Але з 2000-х років ситуація таки змінилася але коли козаченьку казали що мовляв якщо платити в конверті, то йому буде трохи більша зарплата, він завжди обирав конверт.
І ще казав: "А, нафуй та пенсія. Все одно може не доживу". Але коли стукнув вік, то таки збирає папірці й пизздує оформляти "непотрібну" пенсію.

Останнє редагування: 5 червня 2020 16:36:55 від птах Сорока
   
а не ФОП "Вася",  який давав їм шабашку, економлячі на ЄСВ
Справедливости ради, надо сказать, что и козаченёк никто не заставлял работать нелегально.
   
что и козаченёк никто не заставлял работать нелегально.
Ну ясен фуй, зараз ж не концтабір. Тим паче що за Петра рівень конверту спочатку зменшився десь до 30%, коли раніше було мало чи не вся зарплата.
Але  люди прохавали давно схематоз з псевдоФОПами й ухиляються майже законно.

А деякі взагалі й не реєструють контору, зараз же нема криміналу у незаконній підприємницькій діяльності.
Якщо не знають  шо ти є , то фуй прилізуть перевіряти.
   
Нє, ну в 90-х ще можна зрозуміти, там повна срака й людям треба було якось виживати, бо радянські заводи стояли, всі на базарах тощо.
Але з 2000-х років ситуація таки змінилася але коли козаченьку казали що мовляв якщо платити в конверті, то йому буде трохи більша зарплата, він завжди обирав конверт.
І ще казав: "А, нафуй та пенсія. Все одно може не доживу". Але коли стукнув вік, то таки збирає папірці й п***а оформляти "непотрібну" пенсію.

У нього ніхто ніколи не питав.
А якщо питав він - то відразу йшов шукати іншу роботу.
Мова йде про тих хто може робити дві речі.
Копати або не копати.
Решта дійсно може вибирати, але таких одиниці. :(
   
А якщо питав він - то відразу йшов шукати іншу роботу.
Мова йде про тих хто може робити дві речі.
Копати або не копати.

Ну то якби держава ще тоді влупила б драконівські штрафи й реально перевіряла, зараз може б трохи по-іншому все б було.
Як не  як, вже дофуя років минуло з 90-х. Нове покоління вже чисто українських пенсіонерів згенерувалося.
А  підприємці й  досі надрачують на вимушений анархізм 90-х, але хочуть щоб було як в Європі, де все зарегульовано так шо ну нафуй.

Останнє редагування: 5 червня 2020 16:45:33 від птах Сорока
   
я не про статтi, а про ЛОГIКУ i СПРАВЕДЛИВIСТЬ.
Та й про почуття самозбереження манюпаса теж.
Вiрнiше про його вiдсутнiсть.
Блiн незрозумiло, що тут може бути незрозумiлим.
Мова не про оподаткування доходу сiмейного,
а про ПОДВIЙНЕ ОПОДАТКУВАННЯ.
Бо в даному разi маємо не декiлька джерел доходу на сiм'ю,
а ОДНЕ. ОДИН торговий об'єкт, з якого отримується певний дохiд,
що ВЖЕ є оподаткованим
Тобто якщо я з кимось по черзі таксуємо на одному автомобілі то і податки платимо за когось одного. Автомобіль же один.
   
Тобто якщо я з кимось по черзі таксуємо на одному автомобілі то і податки платимо за когось одного. Автомобіль же один.

якщо разом з дружиною то виглядало б логічно
   
В мене ситуація ФОП ІТ .
Дружина веде бухгалтерію, ну звітність , податки і таке інше.  Інколи звонить в банк і представляється моїм бухгалтером.
Тепер получається теоретично мене можуть взєпати на 125к гривень  за неоформленого бухгалтера ?
Штрафи для платників єдиного податку за перше  таке порушення Зе відмінив. Не треба рохганяти зраду. Зараз штраф за неоформлену дружину 25 тыс. ГРН, Якщо вже було попередження
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія