Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припустимо Бог існує...

Re: Припустимо Бог існує...

А відповідь моя така... Яка мета Людини і людства в цілому? Крім просто вижити? Досягти безсмертя, могутності, абсолютного знання, можливості повністю опанувати природу, весь отой всесвіт. Тобто стати Богом. А тепер уявімо собі, що всесвіт безкінечний і час тягнеться так само безкінечно... То чому не припустити, що якесь Людство з цієї безкінечності не досягнуло вже цієї абсолютної могутності? То відповідь така - Бог - це людство, якому вдалося або це мрія людства про своє майбутнє.
   
Re: Припустимо Бог існує...

куфр (неверие) - самый страшный грех

Как того, кто не верит в ислам, это может испугать?

Если я не верю ни в ад, ни в рай... Какая мне разница, что мусульмане, христиане или зороастрийцы считают грехом?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Навіяно черговою віруньскою темою

Зробимо припущення... навіть не так... приймемо за аксіому що всесвіт створений Богом і ніяк інакше бути не може. Тепер почнемо задавати собі питання.

Навіщо Бог створив всесвіт?
Невідомо. Ми за визначенням не можемо знати мотивацію сутності з інтелектом настільки вищим за наш. Більше в того в нас навіть немає інформації на чому можна робити висновок.

Чи є цей Бог абсолютним добром?
Якщо прийняти за добро намагання зменшити кількість страждань і збільшити кількість щастя... Не схоже. Світ жорстокий: хижаки, хвороби, природні лиха. Але тут ми знову маємо визнати що наще людське розуміння добра не може співпадати з поглядами творця всесвіту

Чи існує життя після смерті, душа?
З існування бога ніяк не випливає що існує душа чи потойбіччя. Всі відомі нам факти кажуть що цих речей не існує

Чи є якась правда в земних релігіях?
Ні, виникнення релігій чудово пояснюється без прямого втручання Бога. Окрім того, якби якась релігія була від бога в ній би були факти про реальний стан речей, що не могли знати давні люди - існування мікробів, природа зірок, базові знання про електромагнетизм, хоч щось. Жодна релігія в світі такого не має. Навпаки там всюди хвороби спричиняють злі духи, зірки то маленьким об'єкти прилаштовані до твердого неба, земля пласка, тощо.

Чи грають люди якусь особливу роль в планах Бога, чи створив він всесвіт для нас коханих?
Знову ж таки, його мотивація маловідома але вірогідно ні. Ми прості тварини які живуть на крихітному камінчику в величезному всесвіті. Цей всесвіт смертоносний для нас, ми, без спец обладнання, і хвилини не можемо прожити будь-де за межами тонкого прошарку біосфери однієї планетки. Та навіть на землі, без обладнання, ми не довго протяганемо в Антарктиді, Сахарі чи на дні океану.



Тому коли віруни в ісусика чи іншу маячню починають притягувати космологічний аргумент і геніїв минулого (як Планк) що вірили в саме такого Бога-Творця і видають це як доказ існування їх уявних друзів - Це відверто дратує

Якщо християнин - доводь правдивість саме християнства а не філософствуй на тему чи створив хтось всесвіт
на більшість з цих питань відповідь вже була дана... :gigi:
   
Re: Припустимо Бог існує...

Навіщо Бог створив всесвіт?
Невідомо. Ми за визначенням не можемо знати мотивацію сутності з інтелектом настільки вищим за наш. Більше в того в нас навіть немає інформації на чому можна робити висновок.

Про інтелект теж нічого невідомо. Цілком можливо, що то був не усвідомлений цілеспрямований акт створення, а всього лише побічний продукт життєдіяльності якогось миршавенького семивимірного цуцика.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Мрійник, ти поставив дуже значні питання,які потребують глобальних відповідей. Саме те, як ти їх ставиш, каже про те,що уяви певної ти про це ну зовсім не маєш і твої знання на рівні журналу "Безбожнік".

Наприклад,ось твоє питання:
1. "Навіщо Бог створив всесвіт? Невідомо. Ми за визначенням не можемо знати мотивацію сутності з інтелектом настільки вищим за наш. Більше в того в нас навіть немає інформації на чому можна робити висновок."

 Ну певною мірою ти вже відповів на своє питання: ми,як компоненти глобальної саморегульваної системи, не можемо судити про мету оператора. Бо все маємо ЛИШЕ від оператора. Та знаходимося в самій системі. Але, виходячи з тих програмних вимог,що ми маємо, можна допустити, що створення свого Всесвіту  сутністтю  найвищого порядку-є його самореалізацією в основі якої лежить якісь моральний імператив,який трохи відбивається і на нас.

2. Або:"Чи є цей Бог абсолютним добром? Якщо прийняти за добро намагання зменшити кількість страждань і збільшити кількість щастя... Не схоже. Світ жорстокий: хижаки, хвороби, природні лиха. Але тут ми знову маємо визнати що наще людське розуміння добра не може співпадати з поглядами творця всесвіту"

Бог є абсолютним добром. Але мета добра зовсім не в тому,щоб ЗМЕНЬШУВАТИ кількість страждань і збільшити кількість щастя. Насправді в ідеалі поняття "добра" взагалі не повинно було з'явитися. Воно з'явилося лише з появою ЗЛА, тобто спотвореного добра. І хоча з вини первісних людей саме це відбулося,але не тільки з ЇХ вини. Вся справа в "свободі вибору", яку Господь дав людині, але не дав вищим створінням. Можна допустити,що ідеальній СВІТ міг би бути таким,коли вибір людини максимально співпадав з моральним імперативом Творця. Але не задалося з дуже багатьох причин,про яки тут писати і писати. Бо вся сутність матерії,як можливо ти знаєш, в тому,щоб в вищий стадії породити життя, та розумне життя. Всесвіт діє по певній программі с дуже високоселективними факторами. Саме тому,що людина має свободу вибору, її критерії та імперативи можуть і не співпадати к критеріями Творця.
Саме тому, що якщо б тобі що дня з'являлися б ангели та творили тобі якісь блага, чи покараяння,якщо все зробити так,щоб ти ЗНАВ,а не ВІРИВ, то у тебе б не було свободи вибору. Ти б не вів себе гарно,а лише б лицемірив.

Ну так далі.

Останнє редагування: 4 червня 2021 09:27:41 від Wolter
   
Re: Припустимо Бог існує...

А відповідь моя така... Яка мета Людини і людства в цілому? Крім просто вижити? Досягти безсмертя, могутності, абсолютного знання, можливості повністю опанувати природу, весь отой всесвіт. Тобто стати Богом. А тепер уявімо собі, що всесвіт безкінечний і час тягнеться так само безкінечно... То чому не припустити, що якесь Людство з цієї безкінечності не досягнуло вже цієї абсолютної могутності? То відповідь така - Бог - це людство, якому вдалося або це мрія людства про своє майбутнє.

Виживання генів вмістилищем і захисником і поширювачем яких є людське тіло
   
Re: Припустимо Бог існує...

куфр (неверие) - самый страшный грех
Нема нєвєрія
Кожен вірить в щось
Я не вірю в існування Бога, але вірю
---в ізначальну доброту людей,
---вірю в любов дітей до тварин і всякої живої душі і навіть до рослин,
---вірю в розум і почуття тварин - котів, собак, попугаїв, ворон, сорок, корів, поросяток (але поїдаю їх)
---вірю в кохання між людьми і тваринами з птицями
Тому прийшов до розуміння - Бога нема
Бог не має права дозволяти нам їсти живі с душою существа
Десь так, пробач за примітив
   
Re: Припустимо Бог існує...

Кожен вірить в щось


Ээээээ... Не каждый...  ;)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Как того, кто не верит в ислам, это может испугать?

Если я не верю ни в ад, ни в рай... Какая мне разница, что мусульмане, христиане или зороастрийцы считают грехом?
тут необходимо подходить с другой стороны
как написал тс - допустим бог есть  :)
тогда первичен бог, а не вера, вера следствие
отсюда грех понятие не только для верующих

так почему же неверие для христиан не есть смертельный грех?
   
Re: Припустимо Бог існує...

тут необходимо подходить с другой стороны
как написал тс - допустим бог есть  :)
тогда первичен бог, а не вера, вера следствие
отсюда грех понятие не только для верующих

так почему же неверие для христиан не есть смертельный грех?

Патамушо это бессмыслица... Но тех, кто стоит вне хрестианства или даже вне определённой конфессии, христиане мочили аж гай шумел...
   
Re: Припустимо Бог існує...

Всі відомі нам факти кажуть що цих речей не існує
Не нам, а вам.(с)
Набір заґоґулін та незрозумілих малюнків вам здасться нісенітницею, а китаєць прочитає в них прекрасні віршовані рядки.
Відомість фактів (а чи фактів?) і їх трактування - штука ну от дуже відносна.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Нема нєвєрія
Кожен вірить в щось
Я не вірю в існування Бога, але вірю
---в ізначальну доброту людей,
---вірю в любов дітей до тварин і всякої живої душі і навіть до рослин,
---вірю в розум і почуття тварин - котів, собак, попугаїв, ворон, сорок, корів, поросяток (але поїдаю їх)
---вірю в кохання між людьми і тваринами з птицями
Тому прийшов до розуміння - Бога нема
Бог не має права дозволяти нам їсти живі с душою существа
Десь так, пробач за примітив
Вы хотите меня склонить к атеизму?
поздно, я лет 50 не верю :)

я совсем про другое
   
Re: Припустимо Бог існує...

Вся справа в "свободі вибору", яку Господь дав людині, але не дав вищим створінням.
кінчай писати цю дурницю, Денниця ОБРАВ падіння
   
Re: Припустимо Бог існує...

тут необходимо подходить с другой стороны
как написал тс - допустим бог есть  :)
тогда первичен бог, а не вера, вера следствие
отсюда грех понятие не только для верующих

так почему же неверие для христиан не есть смертельный грех?

Бог первічен, бо так написав ТС?
Шо за логіка?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Базовая ошибка в том, что Бог полагается какой-то отдельной сущностью.

На самом деле - все вокруг какие-то стороны и проявления Бога.

Все есть Бог. И нет ничего, кроме Бога.
:-B
   
Re: Припустимо Бог існує...

Виживання генів вмістилищем і захисником і поширювачем яких є людське тіло
Буття 1:28
   
Re: Припустимо Бог існує...

тех, кто стоит вне хрестианства или даже вне определённой конфессии, христиане мочили аж гай шумел...
та да
но почему это не написать золотыми буквами в самом начале?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Бог первічен, бо так написав ТС?
Шо за логіка?
ДОПУСТИМ
   
Re: Припустимо Бог існує...

Вы хотите меня склонить к атеизму?
поздно, я лет 50 не верю :)

я совсем про другое

Ні, не до атеїзму
До раздумій
Якщо тобі не важко, не соромно, не позорно поїдати розумних, з душою, божих созданій - поросяток, теляток, гусяток
то чому ти возмущаєшся що хуйло/Порошенко/Гітлер/Ші жрут з потрохами живих людей?
Як Бокасса - жер їх буквально!
Як главпоп Московії Гундяєв денно і нощно внушає, шо власть від Бога
Чому твій Бог служить тільки власть імущім?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ні, не до атеїзму
До раздумій
Якщо тобі не важко, не соромно, не позорно поїдати розумних, з душою, божих созданій - поросяток, теляток, гусяток
то чому ти возмущаєшся що хуйло/Порошенко/Гітлер/Ші жрут з потрохами живих людей?
Як Бокасса - жер їх буквально!
Як главпоп Московії Гундяєв денно і нощно внушає, шо власть від Бога
Чому твій Бог служить тільки власть імущім?
ууууууу
Вы умеете читать?
   
Re: Припустимо Бог існує...



Навіщо Бог створив всесвіт? (1)


Чи є цей Бог абсолютним добром? (2)


Чи існує життя після смерті, душа? (3)


Чи є якась правда в земних релігіях? (4)


Чи грають люди якусь особливу роль в планах Бога, чи створив він всесвіт для нас коханих? (5)


З початку не плутай Віру і Релігію.
Релігія - це хтось описав шлях пізнання Бога.
Релігія це : - виконуєш так то і так при таких умовах  - і ти теж найдеш шлях  пізнання Бога
(1) навіщо ти народився? Таке саме питання - знайдеш відповідь  навіщо  -  твоє питання зникне стосовно Бога
Саме Навіщо а не Чому ти народився.
(2) Так!  Бо в повній темряві - наявність світла змінить твоє розуміння. Не буде світла - не буде той відмінності .. не буде той структури яка забезпечить еволюцію і розвиток.
(3) так! Бо душа вічна .. це не життя в тому сенсі як ти її розуміеш .   Знову таке саме питання до тебе - Хто ти є?

(4) не одно з релігії не мають протиріч ..

(5) ми Його діти.  (Не раби) а саме діти..
 ти теж заводиш діток щоб бавитися? Чи по зальоту? І навіщо ти їх взагалі заводиш?

  Дуже глупе питання.



ЗИ Ісус був ліцетворінням Бога на землі..  тобто він став таким щоб його зрозуміли ті кому він дав свободу вибору.





Останнє редагування: 4 червня 2021 09:52:33 від Аeternitas
   
Re: Припустимо Бог існує...

тут необходимо подходить с другой стороны
как написал тс - допустим бог есть  :)
тогда первичен бог, а не вера, вера следствие
отсюда грех понятие не только для верующих

так почему же неверие для христиан не есть смертельный грех?
Від Матвія 22:37
   
Re: Припустимо Бог існує...

Всі відомі нам факти кажуть що цих речей не існує

https://ru.journal.reincarnatiology.com/istorii-o-reinkarnacii/
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ні, не до атеїзму
До раздумій
Буття 1:29
   
Re: Припустимо Бог існує...

А че тебя христиане беспокоят? Они имеют право доказывать что угодно и как угодно... А ты имеешь полное право их игнорировать... Объекты веры не могут быть предметом дискуссии... Фома Аквинский чётко объяснил почему...

Тому ще християни живуть в суспільстві і нав'язують суспільні правила які базуються виключно на вигадках про боженьку.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Тому ще християни живуть в суспільстві і нав'язують суспільні правила які базуються виключно на вигадках про боженьку.

а мусульмани ні?
а буддисти ні?
а всі інші народи ізраїлеві ні?
 :pooh_lol:
   
Re: Припустимо Бог існує...

(1) навіщо ти народився? Таке саме питання - знайдеш відповідь  навіщо  -  твоє питання зникне стосовно Бога
Саме Навіщо а не Чому ти народився.
Оце ось основа вірунства. Пиха. Певність що вони існують для чогось. Не існує ніякого навіщо. Єдина чесна відповідь

   
Re: Припустимо Бог існує...

Глибока помилка агресивних атеїстів в тому, що вони не розуміють, що нічим не відрізняються від релігійних фанатиків.
По перше, і ті і ті свято вірять в своє, то яка різниця.
А по друге обидві секти переносять поняття бог на абсолютно всі сфери життя і буття всесвіту. Хоч насправді бог пов'язаний виключно з одною єдиною сутністю - свідомість людини. Більше ніде бог не проявляється і більше нічого не регулює.
І от коли що віруни що антивіруни зрозуміють це, то в одних зникнуть спроби лікувати хрестом діарею а другі перестануть ліпити атоми до питань для чого.
   
Re: Припустимо Бог існує...

а мусульмани ні?
а буддисти ні?
а всі інші народи ізраїлеві ні?
 :pooh_lol:

Всі це роблять. Але в Україні більшою проблемою є саме християнські віруни. Наше суспільство хворе на християнство, нащо мені думати про массове маячіння (а саме це і є релігія - віра в щось всупереч фактам) притаманні іншим народам?
   
Re: Припустимо Бог існує...

"Якщо Бога немає, а я в Нього вірю, я нічого не втрачаю. Але якщо Бог є, а я в Нього не вірю, я втрачаю все"(с)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Глибока помилка агресивних атеїстів в тому, що вони не розуміють, що нічим не відрізняються від релігійних фанатиків.
По перше, і ті і ті свято вірять в своє, то яка різниця.
А по друге обидві секти переносять поняття бог на абсолютно всі сфери життя і буття всесвіту. Хоч насправді бог пов'язаний виключно з одною єдиною сутністю - свідомість людини. Більше ніде бог не проявляється і більше нічого не регулює.
І от коли що віруни що антивіруни зрозуміють це, то в одних зникнуть спроби лікувати хрестом діарею а другі перестануть ліпити атоми до питань для чого.

О, ще один в якого відсутність одягу - форма одягу.  Атеїзм це відсутність віри в бога. Крапка
   
Re: Припустимо Бог існує...

"Якщо Бога немає, а я в Нього вірю, я нічого не втрачаю. Але якщо Бог є, а я в Нього не вірю, я втрачаю все"(с)

О. Знову оригінальна і нова варіація Паскаля


1) В якого саме бога? Їх багацько. Віра в християнського бога ніяк не допоможе якщо треба було вірити в мусульманського.
2) Ви розумієте що вірити по бажанню не можливо, можна лише робити вигляд.
3) Ви взагалі помітили в якій темі ви пишите? Які в вас докази, що богу взагалі не похер чи віримо ми в нього?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Від Матвія 22:37
заповедь
а я про смертельный грех
 типа уголовного кодекса
ст. 1 Грехи
п.1 Неверие
Санкция - ад, бессрочно
   
Re: Припустимо Бог існує...

Всі це роблять. Але в Україні більшою проблемою є саме християнські віруни. Наше суспільство хворе на християнство, нащо мені думати про массове маячіння (а саме це і є релігія - віра в щось всупереч фактам) притаманні іншим народам?

віряни взагалі не проблема в Україні
   
Re: Припустимо Бог існує...

віряни взагалі не проблема в Україні

Правда? Візьмемо найпростіше. Оті всі хто голосують так як скажуть Гундяївські попи то не проблема?
   
Re: Припустимо Бог існує...

О, ще один в якого відсутність одягу - форма одягу.  Атеїзм це відсутність віри в бога. Крапка

Якщо б було так, то атеїсти б не засирали кожен день ФУП своїми божественними антитезами. Не віриш то не вір собі, для чого всіх підряд хапати за груди і верещати що всі віруючі лгбт чи вегани? А забув, ті роблять точно так само. Ну і як церковники. Ну то яка різниця?
   
Re: Припустимо Бог існує...

"Якщо Бога немає, а я в Нього вірю, я нічого не втрачаю. Але якщо Бог є, а я в Нього не вірю, я втрачаю все"(с)
молодец  (tu)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Тому ще християни живуть в суспільстві і нав'язують суспільні правила які базуються виключно на вигадках про боженьку.
про "боженьку" нав'язують не християни, а "віруни". І нас таких в суспільстві 95%. Тож вкуси себе за сраку знову
   
Re: Припустимо Бог існує...

Оце ось основа вірунства. Пиха. Певність що вони існують для чогось. Не існує ніякого навіщо. Єдина чесна відповідь

??? Навіщо ти мені приписуєш то чого нема?  Пиха.. -  сам собі щось вигадав і починаєш нав'язувати мені - що я так думаю..
Навіщо?

Не вигадуй - в цьому нема пихі ... Від загалі ... Нема..

І я дійсно знаю навіщо народився і хто я є..

І в цьому твердженні нема ні пихи ні чогось ще -  констатація факту.  Без емоційна і суха.
І здивований відносно іншіх відповідей ..

Останнє редагування: 4 червня 2021 10:11:40 від Аeternitas
   
Re: Припустимо Бог існує...

Наше суспільство хворе на християнство
це не твоє суспільство, а наше, християнське, а ти хворий маргінал, свиня
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія