Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

свого часу Голівуд зіграв вагому роль у розвалі совка

Не так Голівуд, як рокнрол.
І програма Взгляд))
Насправді в цьому тільки частка іронії.
Бо імперії падають не тільки тому, що економіка не витримує змагання.
А коли піпл вже не відчуває під ногами ідеологічного грунту. Коли те, у що ти вірив ще вчора, видається недолугим та смішним
Мені здається, що ти, і такі як ти, вже готові валити нинішню Україну.
   
страна без будущего  :(
   
:weep:

ну як же у мене можуть бути гроші, я ж не голосував за Порошенка

Ти ж науковець , здається. Тобі ж Вова гроші обціяв, за якого ти тут топиш.

Що, наїбав ? Ну, так бо ти лох, а він нє.
   
Ти ж науковець , здається. Тобі ж Вова гроші обціяв, за якого ти тут топиш.

Що, наїбав ? Ну, так бо ти лох, а він нє.

вас с западной нельзя было допускать к власти в Украине, это вы всё просрали
   
в Доте 2

надо же хрень какая
и  еще  потом космического масштаба  глупые выводы
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Ти ж науковець , здається. Тобі ж Вова гроші обціяв, за якого ти тут топиш.

Що, наїбав ? Ну, так бо ти лох, а він нє.


мене Вова дуже жосско наїбав, не влазю в 5 млн для третьої групи. три квартали а я уже всьо  :(

поверніть Петра !
   
переконуюсь, що в сучасному айті можуть працювати навіть одноклітинні імбецили  :(

зайди в супермаркет і подивись як країна розвивається (с)

Саме так, банєку. Бо розвиток будь якої країни починається з внутрішього споживача, а не з дибілів, яеі дрочать на чугун і танки і ходять срати в дірку на вулці в мороз.

А для внутрішього споживача і будуються супермаркети, і це показник, що країна росте, раз ці споживачі є.

Але ти дрочи на танки і на "вєлічіє". так простіше.

І да, не відморозь собі сраку, коли підеш в "нужнік" чергвий раз. :D

Бля, слово яка "нужнік". Лиш кацапи могли придумати. :D  [M]
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Насправді в ігровому світі немає розділення.
Я сам з кацапами граю в Севен Дейс то Дай . про політику не розмовляю.
   
вас с западной нельзя было допускать к власти в Украине,


Сметана, чисто для анамнезу, підкажи будь ласка, кого саме із Західної підпустили до влади - і це стало фатальним?
   
мене Вова дуже жосско наїбав, не влазю в 5 млн для третьої групи. три квартали а я уже всьо  :(

поверніть Петра !

какая разница кто тебя наебет ?
главное , что наебут полюбасу ))
и это стабилиЗЕц
   
прикинь Корея виплавляє металу більше за Україну не маючи ні вугілля, ні руди.

я уже не кажу про іншу промисловість

Корея не в зоне интересов кацапстана,  там работает рынок, нас будут душить из принципа
   
мене Вова дуже жосско наїбав, не влазю в 5 млн для третьої групи. три квартали а я уже всьо  :(

поверніть Петра !

Мало тебе донецькі дрючили. Ні нічого, он Велесов прийде до влади, будеш далі бігати на поклони. :gigi:
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Не так Голівуд, як рокнрол.
І програма Взгляд))
Насправді в цьому тільки частка іронії.
Бо імперії падають не тільки тому, що економіка не витримує змагання.
А коли піпл вже не відчуває під ногами ідеологічного грунту. Коли те, у що ти вірив ще вчора, видається недолугим та смішним
Мені здається, що ти, і такі як ти, вже готові валити нинішню Україну.

Чисто так, зауваження.. Про яке ідеологічне підгрунтя ти говориш?? ідеологія яка втовкмачується завжди буде вдаватись недолугою і смішною серед молоді.
   
Я верю в украинцев. Их просто отвлекать майданами и биндерами не надо


 :facepalm:

в ДНР расцветут сады  :weep:
   
Многие радуются победе российской команде в Доте 2. В Украинских же командах российские игроки сидя в Киеве на тренеровках открыто унижают Украину, украинские игроки молчат и говорят, что Крым это Россия.

Хто радується? Ніхто про це не знає.
   
Чисто так, зауваження.. Про яке ідеологічне підгрунтя ти говориш?? ідеологія яка втовкмачується завжди буде вдаватись недолугою і смішною серед молоді.

Не завжди.
Комуністична ідеологія була доволі популярної серед молоді ( принаймні серед переважної її більшості) аж до середини 80х

   
Это, извените, не туалет, и даже не уборная - это нужник, с русским духом - символ особого пути России! :)))


   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Саме так, банєку. Бо розвиток будь якої країни починається з внутрішього споживача, а не з дибілів, яеі дрочать на чугун і танки і ходять срати в дірку на вулці в мороз.

А для внутрішього споживача і будуються супермаркети, і це показник, що країна росте, раз ці споживачі є.



я навіть знаю класичну історію таку

називається Греція

 :facepalm:
   
Не завжди.
Комуністична ідеологія була доволі популярної серед молоді ( принаймні серед переважної її більшості) аж до середини 80х

да вы шо ...
а мы ничего и не знали тогда, и загнивали изо всех сил  )
научный коммунизм в институте
в то время мы называли научным онанизмом ))
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Корея не в зоне интересов кацапстана,  там работает рынок, нас будут душить из принципа


ну от уже сьомий рік і чим нас душать?

газ продають, твели продають, електрику продають, бензин...  та що хочеш те і купуй. єссно по світовим цінам
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Мало тебе донецькі дрючили. Ні нічого, он Велесов прийде до влади, будеш далі бігати на поклони. :gigi:


ну не знаю
у мене Петюня 100 тисяч євриків спистив у банку, які я при злочинній владі заробив
   
Цитата: elipse link=topic=1109686.msg25858514#msg25858514 date=1634675477не
научный коммунизм в институте
в то время мы называли научным онанизмом ))

Ето сильно.
Називали жовтим земляним червяком
Ти дисидент, можеш претендувати на підвищену пенсію

   
ну не знаю
у мене Петюня 100 тисяч євриків спистив у банку, які я при злочинній владі заробив

Ну, тоді зрозумілі товї образи.
   
ну не знаю
у мене Петюня 100 тисяч євриків спистив у банку, які я при злочинній владі заробив

да ладно ... заробив
та вкрав же
а краденое потом экспроприировали
следовательно ,баланс добра и зла не нарушен

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 23:45:30 від elipse
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Ну, тоді зрозумілі товї образи.


сильно перебільшено це образами називати
але залякувати мене донецькими це смішно
   
сильно перебільшено це образами називати
але залякувати мене донецькими це смішно

Тю. Які залякування, про що ти ? Ти ж сам тут пишеш, що треба повертати совок, донецьких, кацпапів чи про що ви там фантазуєте з Велесовим.

Так як ж тобі й пишу, що в цьому "Новому дівному мірє" ти не "заробиш" оці свої 5 мільйонів, бо це "нетрудові доходи", а будеш бігати за 150 рублів на завод і просити партком чи як воно там називається у них тепер, підняти тобі премію ще на 50 рублів, бо не вистачає на хліб. :D
   
ну не знаю
у мене Петюня 100 тисяч євриків спистив у банку, які я при злочинній владі заробив

це все результат війни і зради януковича
але у тебе ума не хватає цього зрозуміти
   
у мене Петюня 100 тисяч євриків спистив у банку, які я при злочинній владі заробив

От вона, та сама боротьба цінностей і  меркантилізму.
Оце закидають ситій Європі.

Цінності обирають тільки безштанні лузери.
Респектабельнв бюргери обирають бізнес хоч з чортом
   
Агов, Вєлєсов, виведеш цього "тунєядця", який наскирдував за невповний рік 5 мільйонів "нетрудових доходів" на чисту воду ? ;)
   
«Нетрудовы́е дохо́ды» в узком понимании — индивидуальные доходы, не связанные с личным трудом. Однако в СССР и некоторых других социалистических странах выражение «нетрудовые доходы» понималось гораздо шире и использовалось для запрета любой экономической активности граждан, неподконтрольной государству.

До речі в Совку за цю фігню, якою займається ОлдБой давали  згідно ст. 153 - 5 років тюрми з конфіскацією. :gigi: 
   
Ето сильно.
Називали жовтим земляним червяком
Ти дисидент, можеш претендувати на підвищену пенсію

не ...
ну попадались своеобразные люди
в основном из старого поколения

или как-то один раз разговорился  с курсантом
в поезде из Москвы
участвовал  в подавлении демонстраций в Тбилиси
был ранен в колено
чистой воды андроид-убийца , аж мороз по спине ))
 с виду похож на космонавта
без дурных привычек
и атлетического сложения
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

Тю. Які залякування, про що ти ? Ти ж сам тут пишеш, що треба повертати совок, донецьких, кацпапів чи про що ви там фантазуєте з Велесовим.

Так як ж тобі й пишу, що в цьому "Новому дівному мірє" ти не "заробиш" оці свої 5 мільйонів, бо це "нетрудові доходи", а будеш бігати за 150 рублів на завод і просити партком чи як воно там називається у них тепер, підняти тобі премію ще на 50 рублів, бо не вистачає на хліб. :D

та не писти
не писав я ні слова про повернення ні совка, ні донецьких

я писав що досить уже брехати, свою недолугість списуючи на совок, а свою злодійкуватість прикриваючи такою самою натурою донецьких
   
6
не ...
ну попадались своеобразные люди
в основном из старого поколения

или как-то один раз разговорился  с курсантом
в поезде из Москвы
участвовал  в подавлении демонстраций в Тбилиси
был ранен в колено
чистой воды андроид-убийца , аж мороз по спине ))

Нуто зрозуміло, коли вже  були демонстрації в Тбілісі, то вже пішла вода в хату.
Тоді всі були вже розкомплексовані, сміливі та іорнісні.
Набагато складніше було бути такими у 78-80-82-84
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

не совок зробив українців недолугими, це недолугі українці зліпили совок таким, що він розвалився

але поки совок був, були надії що то все москалі винні, комуністи, тоталітаризм, не дають реалізувати потенціал талановитого народу. І я теж вірив у молодості.

Я просто зрозумів уже, що це не так, а ви продовжуєте самі себе дурити.

ото вся різниця.
   
82-84

хз
для меня тогда это все было пустой формальностью уже
ну как маски сегодня надо одевать при входе в магазин )
героизма особого уже не было
а жополизы партийные были и над ними ерничали
и они знали, что они жополизы и в основном не обижались , типа: так надо и ни хера вы не понимаете ))
   
та не писти
не писав я ні слова про повернення ні совка, ні донецьких

я писав що досить уже брехати, свою недолугість списуючи на совок, а свою злодійкуватість прикриваючи такою самою натурою донецьких

Тому ти підтримуєш Вову ? Та такого брехуна ще світ не бачив. Ой вей. :lol:
   
не совок зробив українців недолугими, це недолугі українці зліпили совок таким, що він розвалився

але поки совок був, були надії що то все москалі винні, комуністи, тоталітаризм, не дають реалізувати потенціал талановитого народу. І я теж вірив у молодості.

Я просто зрозумів уже, що це не так, а ви продовжуєте самі себе дурити.

ото вся різниця.

От всі були прям капєц які розумні і продвинуті, ну там узбеки, таджики, рускіє, молдовани. Всі будували країну мрії, а недолугі українці-бяки їм все розвалили. :D

Ти на чому гроші заробляєш ? Носки махєрові перепродуєш ?  :D
   
не совок зробив українців недолугими, це недолугі українці зліпили совок таким, що він розвалився

але поки совок був, були надії що то все москалі винні, комуністи, тоталітаризм, не дають реалізувати потенціал талановитого народу. І я теж вірив у молодості.

Я просто зрозумів уже, що це не так, а ви продовжуєте самі себе дурити.

ото вся різниця.

ну так це твої проблеми і таких як ти що він розвалився і ви не змогли втримать його
українці тут при чому?
   
Re: Украина проиграла молодежь. Будущее печальное.

От всі були прям капєц які розумні і продвинуті, ну там узбеки, таджики, рускіє, молдовани. Всі будували країну мрії, а недолугі українці-бяки їм все розвалили. :D

Ти на чому гроші заробляєш ? Носки махєрові перепродуєш ?  :D


ні, всі такі самі були
ну може окрім прибалтів, які вагомої ролі не грали
всі інші народи совка історично традиційно цивілізаційно відсталі

а совок це була спроба обдурити еволюцію, за рахунок революційно створеного суспільного ладу обігнати країни, які своє цивілізаційне лідерство здобули еволюційно

успіхи були, і навіть боротьба була запеклою, але врешті все відкотилось до "заводскіх настроєк"
   
От всі були прям капєц які розумні і продвинуті, ну там узбеки, таджики, рускіє, молдовани. Всі будували країну мрії, а недолугі українці-бяки їм все розвалили. :D

Ти на чому гроші заробляєш ? Носки махєрові перепродуєш ?  :D

как-то мне один узбек или казах (не помню точно)
попался из ГосПлана CCCР
ох и крепкий был мужик )
СССР движется поступательно к росту благосостояния
несмотря на отдельные  недостатки и перегибы на местах ...
и тд и тп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія