Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну, що канал до Азовського моря будемо будувати? А треба до цього готуватись. Ще й ВС поможе.

меня злит 2 вещи:
1. то, как легко ты и тебе подобные отказываетесь от Крыма.
2. то, как легко ты хочешь решить проблему. угробив попутно экологию Азова

все это говорит о том, что ты и подобные тебе деятели должны отправляться в пешее эротическое.

а вот мне нужен Крым. МОЙ КРЫМ. я кацапью ни одного квадратного миллиметра Украины не отдам.
До чого тут здавати КРИМ? Тут би утримати Херсонську область... Ніхто його не збирається залишати у Росіяни, в тебе чогось відразу клинить що раз канал то за нього хочуть забути. Ніхто не собирається його віддавати. Мінімізувати втрати треба зараз, щоб вернути Крим.

А що до екології то може цей канал компенсує побудову твоїми любими Уськими моста.
   
Не, ну рыть пля надо, БП... Но боюсь я, что в укрореалиях он будет стоить дороже колонизации Марса. Вспоминаем реконсртукцию НСК Олимпийский к Евро2012 за мильярд+ грн (тех еще, по курсу 8) и т.д.  :-)o
   
На ФУПі економісти є?До Херсонської обл. залізницею,а далі морем.
   
Повинна ж бути якась наука феодалам які пройо..ють ввірену їм територію. А тут вже зібралися ахметову канал побудувати. Який звичайно ж при першій можливості відіжмуть москалі. Потім де канал йому побудуєм? Де ще там заводи металургійні в нас?
   
Повинна ж бути якась наука феодалам які пройо..ють ввірену їм територію. А тут вже зібралися ахметову канал побудувати. Який звичайно ж при першій можливості відіжмуть москалі. Потім де канал йому побудуєм? Де ще там заводи металургійні в нас?
Ще раз питаю до чого тут Ахметов? Там от сили буде 10 відсотків його а можливо менше... У вас якесь хвре уявлення що Порт тільки Уголь і метал вантажить...  :facepalm1:  [KA]
   
Все не читав, розрахунки вже були?
   
На ФУПі економісти є?До Херсонської обл. залізницею,а далі морем.
Залізниця буде дорожче ніж морем... Кораблі завжди дешевше сполучення.
   
Все не читав, розрахунки вже були?
Місяць тому закидували тему, там вроді щось було.
   
Не, ну рыть пля надо, БП... Но боюсь я, что в укрореалиях он будет стоить дороже колонизации Марса. Вспоминаем реконсртукцию НСК Олимпийский к Евро2012 за мильярд+ грн (тех еще, по курсу 8) и т.д.  :-)o

Ну ці кошти нікуди не дінуться... Вони підуть в економіку тіньову...
   
А в чем необходимость канала? Шоб сделать приятное для рыжего спонсора педра вся страна должна упираться?
   
Ще раз питаю до чого тут Ахметов? Там от сили буде 10 відсотків його а можливо менше... У вас якесь хвре уявлення що Порт тільки Уголь і метал вантажить...  :facepalm1:  [KA]

Так приведіть статистику по портах. Україна не США чи Європа. В нас монополії і є монополіст. Прізвище його ви знаєте. Можливо ще декілька його колег- от вони й несуть найбільші втрати від блокади. Але нам потрібно боротись за повернення криму і азовського моря в першу чергу, а не посилати такі потужні сигнали що ми вже змирилися з віддачею азову. І ще одне - можливо блок ахметова міг би стати трішки більш проукраїнським в парламенті, бо москалі його і в хвіст і в гриву з його бізнесами мають а послухати його протеже товариша вілкула - так це Україна у всьому винувата, а хуйло душка. Хоч Україна тільки й займається тим що дарує йому гроші і бізнеси, які потім москалі успішно відбирають.
   
А в чем необходимость канала? Шоб сделать приятное для рыжего спонсора педра вся страна должна упираться?
Знову питання повторю, чого 10 відсоткіів обороту порту назиювать для РИЖОГО?

Звідки інфа що в порту тільки залізо перегружають...
   
Знову питання повторю, чого 10 відсоткіів обороту порту назиювать для РИЖОГО?

Звідки інфа що в порту тільки залізо перегружають...

Слухайте, ви вже тут рити почали а смєта є?
   
Так приведіть статистику по портах. Україна не США чи Європа. В нас монополії і є монополіст. Прізвище його ви знаєте. Можливо ще декілька його колег- от вони й несуть найбільші втрати від блокади. Але нам потрібно боротись за повернення криму і азовського моря в першу чергу, а не посилати такі потужні сигнали що ми вже змирилися з віддачею азову. І ще одне - можливо блок ахметова міг би стати трішки більш проукраїнським в парламенті, бо москалі його і в хвіст і в гриву з його бізнесами мають а послухати його протеже товариша вілкула - так це Україна у всьому винувата, а хуйло душка. Хоч Україна тільки й займається тим що дарує йому гроші і бізнеси, які потім москалі успішно відбирають.

ВИ не розумієте Росіян, чого вони сприйняли поїздку катерів саме так? Портніков правельно продемонстрував це на прикладі коли людина украла і говорить з тим у кого украла... Росіяни на це будуть якраз дивитись як на за явку що у них хочуть в любому випадку відібрати Крим. Там інша логіка... Логіка злодія, вони хочуть тіпа внутрішні море, а тут і це не змогли дотиснути... Так що це навпаки заявка що ніхто не буде просто так віддавати Крим...

Найшов я аналіз експорту по в портах, але ті числа я не знаю як вірно читати... Ще пошукаю.
   
Слухайте, ви вже тут рити почали а смєта є?
Сумнівающійся? Навіть в рідну Україну не віриш?
   
По маріупольському порту:

По номенклатуре грузов в 2017 году преобладали товарно-штучные — 4,503 млн тонн (в т.ч. черные металлы — 4,493 млн тонн). Перевалка сыпучих грузов составила 1,938 млн тонн (в т.ч. угля — 842,3 тыс. тонн, зерна — 498,8 тыс. тонн, строительных материалов — 205,4 тыс. тонн), наливных — 73,6 тыс. тонн (весь объем составило растительное масло).


Рийте швиденько канал, бо метал нема куда дівати опоблоківцям. Кличте росію хай ще одеський  порт забере - ми прямо з києва канал прориєм в балтіське море через польщу.
   
За можливість побачити в Маріуполі ескадру кораблів НАТО можно і два канали прокопать
   
По маріупольському порту:

По номенклатуре грузов в 2017 году преобладали товарно-штучные — 4,503 млн тонн (в т.ч. черные металлы — 4,493 млн тонн). Перевалка сыпучих грузов составила 1,938 млн тонн (в т.ч. угля — 842,3 тыс. тонн, зерна — 498,8 тыс. тонн, строительных материалов — 205,4 тыс. тонн), наливных — 73,6 тыс. тонн (весь объем составило растительное масло).


Рийте швиденько канал, бо метал нема куда дівати опоблоківцям. Кличте росію хай ще одеський  порт забере - ми прямо з києва канал прориєм в балтіське море через польщу.
То угробити частину економіки бо у вас переклинило ???

Згоден що там багато руди і металу возять

http://www.sifservice.com/index.php/informatsiya/porty-ukrainy/morskie-porty/item/25-mariupol-morskoy-port
http://www.dy.nayka.com.ua/?op=1&z=1083

Два посилання...

Але всратись тільки тому що Ахметов не подобається?
   
За можливість побачити в Маріуполі ескадру кораблів НАТО можно і два канали прокопать
Декому Ахметов муляє, іншим здається це відокремить Крим Пряму в Область РФ.

Хоча якраз боротьба за економіку того регіону, дасть сильні сигнали що ніхто не збирається віддавати КРИМ.
   
Та хіба я проти каналу. Я ж написав -Україна дає дозвіл , Ахметов будує канал. Що не так? Можливо як за свої гроші побудує то так легко не віддасть черговому зайді з примосковських боліт. Росія скільки йому шкоди зробила що по ідеї він би мав бути найбільшим націоналістом в парламенті. Натомість опоблок як ні в чому не бувало рве тєльняшку за московські інтереси.
   
Та хіба я проти каналу. Я ж написав -Україна дає дозвіл , Ахметов будує канал. Що не так? Можливо як за свої гроші побудує то так легко не віддасть черговому зайді з примосковських боліт. Росія скільки йому шкоди зробила що по ідеї він би мав бути найбільшим націоналістом в парламенті. Натомість опоблок як ні в чому не бувало рве тєльняшку за московські інтереси.
ЄС може вирити цей канал, і хай буде у їх власності))))
   
Насправді - це удар і не тільки по Портам, але залізна дорога підніме ціну і так дорого у нас заліза.
   
Ми ще тільки на карті намалювали один з каналів, а уські і вата випали в осадок....  (tu)

Нафіга ти канал малював ? Малюй одразу  бонбу  . Щоб вони не в осадок випадали , а одразу обсиралися .
   
От дарма цей проект інфраструктурний не підняли, у РФ не було можливості верещати про воду в Крим.
   
До чого тут здавати КРИМ? Тут би утримати Херсонську область... Ніхто його не збирається залишати у Росіяни, в тебе чогось відразу клинить що раз канал то за нього хочуть забути. Ніхто не собирається його віддавати. Мінімізувати втрати треба зараз, щоб вернути Крим.

А що до екології то може цей канал компенсує побудову твоїми любими Уськими моста.

бл@дь.
слов нет
реально слов нет
такой упоротости я еще не встречал
толкать ПОЛНУЮ ХЕРНЮ, ОТРЕЗАТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ и самое главное - ты мне тут зубы твоїми любими Уськими не заговаривай.
вы все, капитулянты херовы, только и ждете, шоб Украину продать. подороже.

ответа на вопрос: шо вы будете делать, если ваш йопанный канал кацапы перекроют?
я так и не получил

ЗЫ отдельно добавлю. по экологии экспертизу проводили? можно увидеть ее результаты?
   
бл@дь.
слов нет
реально слов нет
такой упоротости я еще не встречал
толкать ПОЛНУЮ ХЕРНЮ, ОТРЕЗАТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ и самое главное - ты мне тут зубы твоїми любими Уськими не заговаривай.
вы все, капитулянты херовы, только и ждете, шоб Украину продать. подороже.

ответа на вопрос: шо вы будете делать, если ваш йопанный канал кацапы перекроют?
я так и не получил

ЗЫ отдельно добавлю. по экологии экспертизу проводили? можно увидеть ее результаты?
Дивне у тебе бачення, Якщо зробиш Канал Крим не буде островом. Зато появиться можливість легше обороняти цей перешийок, Кораблі матимуть легший і швидший шлях.

А що до води в Крим, Кримьского каналу неіснує, а вразі потребаи може канал через цей перешийок закопати труби і пустити труби.

Для діяльності нашої це все плюс.

Ти собираєшся воювати за Україну коли так пищиш?
   
Дивне у тебе бачення, Якщо зробиш Канал Крим не буде островом. Зато появиться можливість легше обороняти цей перешийок, Кораблі матимуть легший і швидший шлях.

А що до води в Крим, Кримьского каналу неіснує, а вразі потребаи може канал через цей перешийок закопати труби і пустити труби.

Для діяльності нашої це все плюс.

Ти собираєшся воювати за Україну коли так пищиш?

а я ШО сейчас делаю? плюшками балуюсь?

и ответа на вопрос: ШО ТЫ БУДЕШЬ ДЕЛАТЬ, КОГДА КАЦАПЫ ПЕРЕКРОЮТ КАНАЛ? я так и не получил

про переброску воды по трубам в Крым.. у тебя реально проблемы с головой.
ты знаешь, СКОЛЬКО БУДЕТ СТОИТЬ ЭТА ВОДА?
в Крым можно подавать воду только КАНАЛОМ. все остальные варианты ДОХЕРА ДОРОГИЕ

думаешь, чего кацапы в Крым водопровод не провели?
1. у них у самих жопа с водой на Кубани
2. вода будет ЗОЛОТОЙ. из опреснителей, впрочем, еще дороже.
единственный вариант для Крыма - это НАШ КАНАЛ. который будет тоже недешево восстановить.
   
а я ШО сейчас делаю? плюшками балуюсь?

и ответа на вопрос: ШО ТЫ БУДЕШЬ ДЕЛАТЬ, КОГДА КАЦАПЫ ПЕРЕКРОЮТ КАНАЛ? я так и не получил

про переброску воды по трубам в Крым.. у тебя реально проблемы с головой.
ты знаешь, СКОЛЬКО БУДЕТ СТОИТЬ ЭТА ВОДА?
в Крым можно подавать воду только КАНАЛОМ. все остальные варианты ДОХЕРА ДОРОГИЕ

думаешь, чего кацапы в Крым водопровод не провели?
1. у них у самих жопа с водой на Кубани
2. вода будет ЗОЛОТОЙ. из опреснителей, впрочем, еще дороже.
единственный вариант для Крыма - это НАШ КАНАЛ. который будет тоже недешево восстановить.

у нас теж погано з водою.

Що до качати воду трубами, так це один з варіантів який пропонують ахітектори щоб зменшити втрати води через випаровування.

І в тому каналі, фактично замість труби був канал, бо там все рівно в Крим качали... Чи ти на чув що там качали воду на верх, там насосні станції, їм побарабну чи через труби до них підведуть чи каналом, навіть через труби буде дешевше.

Я Трубами качати на верх воду буде дешевше, це специ пропонують...

Кримський канал він у верх тече з допомогою насосів. І багато води втрачається.


Що до перекриття ними каналу, ну хай перекривають. То їх - це так само звяже на суходолі. Тільки він стане доступний відразу економічна вигода.  :facepalm1:

Притому будівництво такої інфраструктури дасть мультиплікацію робочих місць.
   


ответа на вопрос: шо вы будете делать, если ваш йопанный канал кацапы перекроют?
я так и не получил

Потому что вопрос дебильно дурацкий!
 Сначала задай СЕБЕ вопрос- КАК они смогут перекрыть канал НА УКРАИНСКОЙ территории? 
Задал? Я отвечу за тебя, у тебя плохо с логикой-  хуйло может перекрыть Канал Море- Море ТОЛЬКО при помощи ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ!  То-есть ВОЙНОЙ против Украины, НИКАК эго не спровоцировавшей на агрессию против себя!
  Продолжу дальше за тебя, ты всё равно не способен логично мыслить и рассматривать варианты!
 Канал  будет полезен даже тогда, когда Крым снова будет под Украиной! Ибо значительно сокращает время прохода из одного моря в другое.
 Развивает каботажное плаванье для судов река- море и тех, кому не следует выходить в открытое море.
 Ты даже не можешь додуматься. что если Каналом будет управлять Международный Консорциум, включающий Украину и Турцию то хуйло не посмеет вступить в военный  конфликт со страной НАТО! Кстати Турция в таком случае вполне может войти в число доноров и строителей этого Канала. А также Ахметов, ему нужен этот водный путь для его металла.

Останнє редагування: 19 квітня 2021 16:11:28 від Георгиу
   
Потому что вопрос дебильно дурацкий!
 Сначала задай СЕБЕ вопрос- КАК они смогут перекрыть канал НА УКРАИНСКОЙ территории? 
Задал? Я отвечу за тебя, у тебя плохо с логикой-  хуйло может перекрыть Канал Море- Море ТОЛЬКО при помощи ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ!  То-есть ВОЙНОЙ против Украины, НИКАК эго не спровоцировавшей на агрессию против себя!
  Продолжу дальше за тебя, ты всё равно не способен логично мыслить и рассматривать варианты!
 Канал  будет полезен даже тогда, когда Крым снова будет под Украиной! Ибо значительно сокращает время прохода из одного моря в другое.
 Развивает каботажное плаванье для судов река- море и тех, кому не следует выходить в открытое море.
 Ты даже не можешь додуматься. что если Каналом будет управлять Международный Консорциум, включающий Украину и Турцию то хуйло не посмеет вступить в военный  конфликт со страной НАТО! Кстати Турция в таком случае вполне может войти в число доноров и строителей этого Канала. А также Ахметов, ему нужен этот водный путь для его металла.

Кстаті подивився я передачу за січень 25 числа. На свобда з Сенченком за Крим.

Там можна міст канал з будувати якщо вже труби не хочуть, просто почати його будувати за 10 км раніше і і мінімальнйи кут робити, і кораблі зможуть проходити і вода буде текти самостійно. Реально роботи багато щоб пустити воду в Крим буде, але вона цілком реальна. Канал шириною 20-30 метрів почати будувати за км 10 з одного боку і з іншого продовжити км 10. Мало того цей міст роздвищний можна зробити. І це реально для відновлення постачання в Крим води не є проблемою... Плюс в тому що таке будівництво - це завжди буде мультиплікація грошей і робочих місць. Коли криза треба починати будувати щось велике.

   
Кстаті подивився я передачу за січень 25 числа. На свобда з Сенченком за Крим.

Там можна міст канал з будувати якщо вже труби не хочуть, просто почати його будувати за 10 км раніше і і мінімальнйи кут робити, і кораблі зможуть проходити і вода буде текти самостійно. Реально роботи багато щоб пустити воду в Крим буде, але вона цілком реальна. Канал шириною 20-30 метрів почати будувати за км 10 з одного боку і з іншого продовжити км 10. Мало того цей міст роздвищний можна зробити. І це реально для відновлення постачання в Крим води не є проблемою... Плюс в тому що таке будівництво - це завжди буде мультиплікація грошей і робочих місць. Коли криза треба починати будувати щось велике.

Вода в Крым ДЛЯ СЕЛЬСКОГОХОЗЯЙСТВА  больше НИКОГДА не будет подаваться! Даже  тогда, когда Крым снова будет под Украиной!
 Всё,поезд ушел! НЕ РЕНТАБЕЛЬНО! Почвы засолены и для их сельскохозяйственно го восстановления необходимы многие годы. Выгоднее максимально замелиорировать по максимуму Херсонскую область. Да и в Днепре стало меньше воды.
 Но Днепровская  вода БУДЕТ подаваться в нынешние водохранилища в Крыму  по трубам для минимизации потерь. Со временем.
   
Вода в Крым ДЛЯ СЕЛЬСКОГОХОЗЯЙСТВА  больше НИКОГДА не будет подаваться! Даже  тогда, когда Крым снова будет под Украиной!
 Всё,поезд ушел! НЕ РЕНТАБЕЛЬНО! Почвы засолены и для их сельскохозяйственно го восстановления необходимы многие годы. Выгоднее максимально замелиорировать по максимуму Херсонскую область. Да и в Днепре стало меньше воды.
 Но Днепровская  вода БУДЕТ подаваться в нынешние водохранилища в Крыму  по трубам для минимизации потерь. Со временем.

Може ситуація з водою поміняється, коли Крим стане Український.

Я просто навів аргумент, що можна побудувати канал міст, 20-30 метрів шириною глубиною 5 метрів.

Просто показую що рішення технічне завжди є.

А будуть чи ні робити, час покаже.

Просто показую що можна і канал для кораблів і канал з водою одночасно робити.

Показую що технічно це не є проблема, Римляни водогони будували 2000 років тому набагато крутіші, в томуж Вельсі в Англії для перекидання води.
   


Просто показую що можна і канал для кораблів і канал з водою одночасно робити.

Показую що технічно це не є проблема, Римляни водогони будували 2000 років тому набагато крутіші, в томуж Вельсі в Англії для перекидання води.
Прежний канал для Днепровской воды остался в прошлом! НЕТ СМЫСЛА! Ни сейчас, ни потом.
 Сейчас уж тем более по причине целого комплекта факторов, не связанных с сельским хозяйством!
 Ну и проинформирую некоторых, что у них МЕРЗКАЯ и ПОДЛАЯ ДЕМАГОГИЯ увязывать строительство судоходного канала с якобы отказом Украины от Крыма ,а также  по дебильному пугать, что построенный судоходный канал " перекроют россияне"!
Убогие у вас приёмчики, служители Пригожина! :D
   
Прежний канал для Днепровской воды остался в прошлом! НЕТ СМЫСЛА! Ни сейчас, ни потом.
 Сейчас уж тем более по причине целого комплекта факторов, не связанных с сельским хозяйством!
 Ну и проинформирую некоторых, что у них МЕРЗКАЯ и ПОДЛАЯ ДЕМАГОГИЯ увязывать строительство судоходного канала с якобы отказом Украины от Крыма ,а также  по дебильному пугать, что построенный судоходный канал " перекроют россияне"!
Убогие у вас приёмчики, служители Пригожина! :D


Люди начитались РФ лібетаріанців. От і городять Бог зна що...
   
Прежний канал для Днепровской воды остался в прошлом! НЕТ СМЫСЛА! Ни сейчас, ни потом.
 Сейчас уж тем более по причине целого комплекта факторов, не связанных с сельским хозяйством!
 Ну и проинформирую некоторых, что у них МЕРЗКАЯ и ПОДЛАЯ ДЕМАГОГИЯ увязывать строительство судоходного канала с якобы отказом Украины от Крыма ,а также  по дебильному пугать, что построенный судоходный канал " перекроют россияне"!
Убогие у вас приёмчики, служители Пригожина! :D
На Черкащині проблеми з водою для поливу... І тут теж прийдеться вирішувати проблеми.
   
Цікава тема :)   Цікаво почитати як ТС  просто розмазує опонентів досвідом, опускаючи їх перед тим на свій рівень дискусії
   
Цікава тема :)   Цікаво почитати як ТС  просто розмазує опонентів досвідом, опускаючи їх перед тим на свій рівень дискусії

ЩО тобі не подобається Юльок?

Своєму  Сенченку, брехуну, вже не віриш?  :weep:
   
Треба глянути статистику, але щось підказує що вугілля і метал це тільки 10 чи 20 відсотків, люди з центральної України не можуть відіслати горіхи на експорт бо ці порти заблоковані, а Одеса не справляється, так що це дурня за Ахмету помогти...
Горіхи?
   
Горіхи?

Десь була статистика по портах, Алежка викладав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія