Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні конкретно відчула себе людиною другого сорту

Ага, індуси і паки, наприклад, рулять гуглом і майкрософтом, чим наші рулять? Ви давно їздили нічним потягом в Україні у загальному вагоні?
то вже екстрім

для початку можна прибути в УА через піший перехід Шегині і продовжити подорож у маршрутці 297 Шегині-львів  :gigi:
   
То може ви повідомили, що за Юлю будете голосувати, а безвіз тільки діє за Петра. :gigi:

Нагадаємо, 15 листопада уряд Таїланду скасував консульський збір після прибуття для громадян України, який раніше становив $60

Треба вчитись в Куби. В них консульський збір здирають НЕ ПРИ В‘ЇЗДІ, як деякі недалекоглядні країни, а НА ВИЇЗДІ.

Кубинська влада вірно розрахувала, що коли братимуть на в‘їзді, то багато хто не поїде взагалі. А тому деруть іноземців НА ВИЇЗДІ. Іноземці не звертають уваги, вільно в‘їздять, а на виїзді їм - платіть гроші. Не заплатите - не випустимо з Куби. Упс...
   
Апередил. У барышни явно проблемы.

ЦАшка вже не вперше відзначається на ФУПі нацистськими  поглядами. Недарма бикувата тримала її під шконкою.

І по легенді в неї, здається, німецьке громадянство
   
А я на Різдво вертаюся з Таїланду.  :gigi:
   
Гм, я й не знав про такі пристрасті на кордоні
   
От з трафііком у Бангкоку повний заіздець попри пристойні багаторідні шосе.
Торік з аеропорту до готелю їхали 3 години.
Цього року я за 3 години доїхав з аеропорту в Хуа Хін - 220 км.
   
Ми з дружиною в Україні відчуваємо себе людьми другого сорту. А ТС про Таїланд.
   
Німців таки цього року дуже багато. В мене, певне, половина готелю.
АЛЕ, за два тижні не бачив жодного москаля. Мабуть, імпортозамєщєніє.
   
Та ну тебе Фома...  у тебе не всі вдома, як і у Укі, і у всіх  інших толерастів...      
До чого тут мій шлюб? Якби я була одружена з українцем, то сьогоднішня ситуація була б мені такою ж неприємною...
До того, якби не твій шлюб з німцем, то замість Азії тобі б смерділи місцеві алко гастери з України, що не ясно?

Повторюю ще раз для тупих фашистів: усі бідні заробітчани смердять, не залежно від раси.
   
А я на Різдво вертаюся з Таїланду.  :gigi:
У Гетвік, сподіваюсь?  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія