Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

а стоять дві активних колонки то забудь про дтс, долби, дтс ейчді ма, долбі тру саунд.
Edifier R2800 з S/PDIF
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

у меня такой саундбар  JBL BAR 5.1
З кіношних форматів тільки Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II и DTS.  Це досить-таки старі формати, з 90-х та початку 00. А підключити можна через hdmi. В данному випадку це спростить життя та настройку. Ще й звук буде краще(це ж не стерео на dac)
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Edifier R2800 з S/PDIF
І?
Тільки стерео.
   
І?
Тільки стерео.
Для невеликої кімнати, щоб мати гарний саунд, а не галіму пережатку, більш ніж гуд.
А системи 5.1., то вже для "акустично-придатних" приміщень. У середній кімнаті ті 5.1  все одно перетворюються в таку ж кашу шо й  якісне стерео.
Але це трохи офтоп )))
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

без оптики ніяк.  Так як треба, щоб зображення йшло на проектор через HDMI, а звук на саундбар.  А HDMI in в самому саундбаре зайнятий телевізором
А що сквозного сигналу немає?
В мене, в кіношній системі, zidoo(плеєр)--->саудбар ямаха----> тв. Все через hdmi.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

+100500
В Волю надо кучу бабла и энергии влить, чтобы довести до ума.
І ще карму почистити
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Для невеликої кімнати, щоб мати гарний саунд, а не галіму пережатку, більш ніж гуд.
А системи 5.1., то вже для "акустично-придатних" приміщень. У середній кімнаті ті 5.1  все одно перетворюються в таку ж кашу шо й  якісне стерео.
Але це трохи офтоп )))
:D
Сорока, йопт, я ж тебе віртуально знаю вже років 6. Не буду я з тобою дискутувати. Ти ж все'дно вислизнеш.  :shuffle:
Зи. В 22-23 кВ.м. мав і ресивер з 5+1, і стерео, і саунбар.
Можу порівнювати.
   
Ти ж все'дно вислизнеш.
:weep:  :lol:  Залізобетонно відмазався (tu)
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

А що сквозного сигналу немає?
В мене, в кіношній системі, zidoo(плеєр)--->саудбар ямаха----> тв. Все через hdmi.

є, але до нього підключений тв через HDMI ARC
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

:weep:  :lol:  Залізобетонно відмазався (tu)
Навіть не намагався.  :shuffle:
Зи. Просто ділюся інфо, тим що знаю.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

є, але до нього підключений тв через HDMI ARC
Та ну там ще є три входи hdmi для підключення плеєра, блюрея.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Та ну там ще є три входи hdmi для підключення плеєра, блюрея.

так для ARC треба якраз через HDMI out на саундбаре.  А він один
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

так для ARC треба якраз через HDMI out на саундбаре.  А він один
Так а на що два? Out на телевізор, а в in плеєр.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Так а на що два? Out на телевізор, а в in плеєр.

а як тоді з приставки передавати сигнал на проектор?  все питання не в підключенні її до телевізора, а до проектора.  Тому відео сигнал з приставки йде на проектор через HDMI, а ауді через оптику на саундбар
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

а як тоді з приставки передавати сигнал на проектор?  все питання не в підключенні її до телевізора, а до проектора.  Тому відео сигнал з приставки йде на проектор через HDMI, а ауді через оптику на саундбар
А якщо спробувати: приставка--->in hdmi soundbar--->далі з out саундбара в in arc(якщо є)проектора. Саме так реалізував колега, тільки замість саундбара в нього ресивер.
Тобто звук+відео йдуть на рес., а далі на проектор.
В твоєму випадку можна й оптику, так як формати звука  цього саундбара спокійно пролізуть й через оптику.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

У Воли сама технология передачи инет-сигнала по ТВ кабелю ущербна. Она не позволяет держать на одном уровне скорости входящего и исходящего трафика. Те высокие скорости, что Воля декларирует в своих тарифных планах — это только для входящего трафика. А вот для исходящего все будет раз в 10 хуже! Можете проверить Спидтестом например.

Поэтому скачать что-то большое быстро с Волей можно, а вот загрузить куда-то что-то большое — заипешься пыль глотать и ждать. Я потому с ней и расстался много лет назад.

Так что неясно — нахера кому-то сдались волевские провода? Там же все на оптоволокно менять надо  :-)o
У меня вот такая скорость:
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

А якщо спробувати: приставка--->in hdmi soundbar--->далі з out саундбара в in arc(якщо є)проектора. Саме так реалізував колега, тільки замість саундбара в нього ресивер.
Тобто звук+відео йдуть на рес., а далі на проектор.
В твоєму випадку можна й оптику, так як формати звука  цього саундбара спокійно пролізуть й через оптику.

є два завдання:

1. Підключити телевізор до саундбару через HDMI ARC, щоб звук регулювати пультом телевізора. 

2. Вивести відео з приставки на проектор і аудіо на саундбар. 

Так як на саундбаре HDMI out ARC всього 1, то треба вибрати один варіант.  Або варіант 2 підключити через оптику
   
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia



аналог через тюльпани в 2020 році? Ні дякую
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

є два завдання:

1. Підключити телевізор до саундбару через HDMI ARC, щоб звук регулювати пультом телевізора. 

2. Вивести відео з приставки на проектор і аудіо на саундбар. 

Так як на саундбаре HDMI out ARC всього 1, то треба вибрати один варіант.  Або варіант 2 підключити через оптику
Ага, зрозуміло
Може я не так читав, може ти не так писав. То не важливо.
Є такі приблуди, як hdmi-світч(комунікатор). Мають декілька входів-виходів, можливо підтримують і arc, хз. Не цікавився. Інакше все правильно, тільки оптика.
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

У меня вот такая скорость:
Показати зображення...

Как на Воле получается upload 61,86?  ;o
   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

   
Re: "Датагруп" купує 100% акцій оператора Volia

Как на Воле получается upload 61,86?  ;o
Днём меньше:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія