Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Хто юзає пральку-вертикалку Candy? Ваші враження?

теж недавно пралку міняв.
LG, 8 років відпрацювала памятник потрібно ставити.
а враховуючи якість води, то позолочений)

так от, порився, почитав відгуки і замовив БОШ польської сборки.

розпакували в коридорі, гарнюння така, довольні з дружиною що слони.
почали з сином виносити нашу пенсіонерку
і як почали через двері виносити,
тут в мені прокинувся підозрюк з окко
що LG вужча за новокуплену, і та ледь проходить в двері санвузла  :laugh:  :facepalm:

переміряли таки, да не влазить від слова зовсім ніяк,

ото я себе кляв
   
в мене в старій хаті вже 15 років без жодного ремонту електролюкс
до нової купив 6 років тому боша який здох після 3 років, купив електролюкс і маю спокій
   
Перша моя  вертикалка  Indesit пропрацювала вірою і правдою 10,5 року, після цього здохла електроніка. Щоправда, біла емаль на корпусі здохла значно раніше, весь низ металевої  обшивки  корпусу осипався коричневою іржею, потрібно було щоранку сміття прибирати. До роботи не мала жодних зауважень, вважаю, що мої вкладені  гроші машинка  відіпрала із честю. Здається. що там було регулювання температури незалежно від програми, можливо, помиляюсь. Друга вертикалка, якою користуюсь  ди сих пір, WHIRLPOOL, хоч і працює вже років із чотири, але з електронікою у неї якісь трабли, деякі програми працюють частково, наприклад, інколи пралка "забуває" про віджим, хоча у програмі він передбачений, інколи , замість запрограмованої години часу може телепати шмаття півтора години, я ці режими собі позначила і не включаю їх взагалі. Кнопка фільтра практично через рік роботи світить червоним, що я тільки не робила, розкручувала  уловлювач фільтра по науці, чистила там все, але все марно. До майстерні не нестиму, немає це жодного змісту. Поки пере, а потім-в утиль. Наступною буде або Електролюкс, або все ж Індезіт. Для горизонталок немає місця, отож, тільки вертикалки, без варіантів.
   
купи ваги напольні :shuffle: .
попробуй дослідним шляхом визначити, чи є трабли з температурою - вимкни посеред програми і попробуй руками. 30-40 градусів від 50-60 точно відрізниш.

Ні, я не поправилась. Плаття таки сіло.... :)

Рукою - пробувала. Ще той квест. Скільки пробувала - температура норм. Термометром міряла. А одяг сідає. Теплий гольф з слідами шерсті в складі сів, став майже як войлочний. Там якась плаваюча проблема.... То перегріває, то ні. А таку проблему фіг найдеш. Та ще з сучасними майстрами. Зразу запропонують плату міняти.
   
Перша моя  вертикалка  Indesit пропрацювала вірою і правдою 10,5 року, після цього здохла електроніка. Щоправда, біла емаль на корпусі здохла значно раніше, весь низ металевої  обшивки  корпусу осипався коричневою іржею, потрібно було щоранку сміття прибирати. До роботи не мала жодних зауважень, вважаю, що мої вкладені  гроші машинка  відіпрала із честю. Здається. що там було регулювання температури незалежно від програми, можливо, помиляюсь. Друга вертикалка, якою користуюсь  ди сих пір, WHIRLPOOL, хоч і працює вже років із чотири, але з електронікою у неї якісь трабли, деякі програми працюють частково, наприклад, інколи пралка "забуває" про віджим, хоча у програмі він передбачений, інколи , замість запрограмованої години часу може телепати шмаття півтора години, я ці режими собі позначила і не включаю їх взагалі. Кнопка фільтра практично через рік роботи світить червоним, що я тільки не робила, розкручувала  уловлювач фільтра по науці, чистила там все, але все марно. До майстерні не нестиму, немає це жодного змісту. Поки пере, а потім-в утиль. Наступною буде або Електролюкс, або все ж Індезіт. Для горизонталок немає місця, отож, тільки вертикалки, без варіантів.

Щось мені таке в магазині казали, що Вірпул і Індезіт збираються на одному заводі. Ну, як авто Пежо і Сітроен....
   
Ні, я не поправилась. Плаття таки сіло.... :)

Рукою - пробувала. Ще той квест. Скільки пробувала - температура норм. Термометром міряла. А одяг сідає. Теплий гольф з слідами шерсті в складі сів, став майже як войлочний. Там якась плаваюча проблема.... То перегріває, то ні. А таку проблему фіг найдеш. Та ще з сучасними майстрами. Зразу запропонують плату міняти.
синтетика в принципі сідати не може. подивися може що глючить з обертами режиму. попробуй на мінімальні поставити, чи взагалі без віджиму, і перевір.
   
Цитата: tom_cat
Якщо одна компанія поглинає іншу. то  долведеться шукати  інші варіанти, наприклад Електролюкс. Може хоч він без електронних траблів.
   
Тільки Бош. Років 15 працює, недавно тільки підшипники в барабані поміняв.
   
синтетика в принципі сідати не може. подивися може що глючить з обертами режиму. попробуй на мінімальні поставити, чи взагалі без віджиму, і перевір.
Виявити причину ПЛАВАЮЧОЇ проблеми дуже важко. Це ж скільки одягу мені треба зіпсувати і води вилити, щоб МОЖЕ знайти причину. Простіше продати за пів ціни і купити нову.
   
Виявити причину ПЛАВАЮЧОЇ проблеми дуже важко. Це ж скільки одягу мені треба зіпсувати і води вилити, щоб МОЖЕ знайти причину. Простіше продати за пів ціни і купити нову.
а кому вона потрібна, зіпсована?  :laugh:
дивися на розетці вертикальні електролюкс, виробництво Польща.
   
в мене в старій хаті вже 15 років без жодного ремонту електролюкс
до нової купив 6 років тому боша який здох після 3 років, купив електролюкс і маю спокій
Можливо ваш "Електролюкс" зроблений в Івано-Франківську:

   
Сестра віддала свою Electrolux , made in Ukraine , 6кг, 40 см.
Побачимо що там за звір.
Забрав на дачу.
   
Можливо ваш "Електролюкс" зроблений в Івано-Франківську:
https://youtu.be/MRNQEzl7H1g
дуже можливо
до нової хати купував плиту індукційну арістон - здохла 2 дні після гарантії, братруру арістон - шкляні двері розсипались на мак
поміняв все на електролюкс і маю спокій
   
мне распиливали барабан год назад.  Работает как зверь.
Но Я в ужасе от того что стиралке было всего 4.5 года(
Моя вертикалка Zanussi 4 года проработала до прихода в негодность опор барабана. А до этого горизонталка Zanussi проработала у меня 10 лет до прихода в негодность сальника подшипника и подшипника барабана. Если сейчас бы покупал стиральную машину, то искал бы с разборным баком.
   
   
Re: ФЗВ Хто юзає пральку-вертикалку Candy? Ваші враження?

Zanussi фронталка працює у мене з 2006 р
Пропонував дружині поміняти на новішу якусь з вмонтованою сушаркою - не хоче, жалко стареньку

У мами польського складання Zanussi вертикалка працює як годинник уже років 8
   
Zanussi фронталка працює у мене з 2006 р
Пропонував дружині поміняти на новішу якусь з вмонтованою сушаркою - не хоче, жалко стареньку

У мами польського складання Zanussi вертикалка працює як годинник уже років 8
У далекому 1997 році купив занусі. Під час ремонту квартири у 2007 році, купив Бош, Занусі віддав тещі. Бош ремонтував двічі, нагрівальний елемент і насос, Занусі паше до сьогодні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія