Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Півтори роки, як всім насрати на всі загогуліни фанатів вакцинації або антіваксерів. Хто хтів, вже й по два рази хворіли, або бустера кололі. А гілка живе.

Злочини проти людства потрібно пам'ятати


Примосову вакцинацію, війну росії проти України.
   
Злочини проти людства потрібно пам'ятати


Примосову вакцинацію, війну росії проти України.
а, ну ладно, то пунктік.
   
Примосову вакцинацію, війну росії проти України.

 і електронний фашизм через дію
   
і електронний фашизм через дію

та шо там через дію. прогресивні вже чіпи собі повживляли.
   
та шо там через дію. прогресивні вже чіпи собі повживляли.

Чіпи вводили через вакцини.  :punish:
Думаєш чого була примусова вакцинація, а тепер через 5G всіх контролюють.
   
Що тут, брезливий Татусь вигадує яергові нісенітниці?

Цікаво він хоч сам штирнувся і бустернувся? Чи так само, як vkavr2 всіх агітував штринутись а сам ні разу.
   
Давно уже:





Или вот здесь безконтактний способ. Штаты, Whole Foods. Чип или чтение каппиляров или отпечаток ладони, неважно. Идея одна, заклеймить овец.

https://www.cnn.com/2021/04/21/tech/amazon-whole-foods-palm-scan-payments/index.html



Останнє редагування: 24 серпня 2023 19:06:33 від Valentyn
   
Гілка просто суперпоказова. Кацапи та підкацапники.
Звіряю по нікам свій лист ігнору.
   
Чіпи вводили через вакцини.  :punish:
Думаєш чого була примусова вакцинація, а тепер через 5G всіх контролюють.
В нас 5Ж нема, тому через дію
   
Давно уже:

Показати зображення...
Показати зображення...
Или вот здесь безконтактний способ. Штаты, Whole Foods. Чип или чтение каппиляров или отпечаток ладони, неважно. Идея одна, заклеймить овец.

https://www.cnn.com/2021/04/21/tech/amazon-whole-foods-palm-scan-payments/index.html

https://twitter.com/view/status/1690442260909867008

цікаво, чи вколоті будуть топити за поголовну чипізацію, як то вони роблять з поголовною "вакцинацією", коли проб'є час.
   
В ногу с сьогоденням!

який приклад для зеленої молоді. вах! 
   
цікаво, чи вколоті будуть топити за поголовну чипізацію, як то вони роблять з поголовною "вакцинацією", коли проб'є час.

Вера, вот за что я вас уважаю,  так за то что вы смотрите в корень проблемы.

Шоб вы не сомневались, ещё как будут. И причин они,  из одного места, высосут предостаточно.

Они в штатах сейчас пока на энтузиазме , а вот в Австралии уже всерьёз взялись. Там они на этапе полного выдавливания наличных.


Ну а в Китае там вообще уже мрак.





Останнє редагування: 24 серпня 2023 19:26:02 від Valentyn
   
Вера, вот за что я вас уважаю,  так за то что вы смотрите в корень проблемы.

Шоб вы не сомневались, ещё как будут. И причин они,  из одного места, высосут предостаточно.

Они в штатах сейчас пока на энтузиазме , а вот в Австралии уже всерьёз взялись. Там они на этапе полного выдавливания наличных.

https://twitter.com/view/status/1688488120021323776Ну а в Китае там вообще уже мрак.

https://twitter.com/view/status/1691923976556277888

дякую, валентине! взаємно!

вони на всіх континентах намагаються закидати пробні камінчики. в австралії в окремих штатах під час "смертельної пандемії" з особливою жорстокістю з людьми поводилися.
в ізраїлі в транспорті вже не купити квитка за гроші, і то вже кілька років.
в австрії опозиція тримає тему готівки гарячою, бо видно, куди все йде.

   
дякую, валентине! взаємно!
процитую кацапською класикою:
"Кукушка лижет петуху за то, что лижет он кукушке"
   
Они в штатах сейчас пока на энтузиазме , а вот в Австралии уже всерьёз взялись. Там они на этапе полного выдавливания наличных.

скрізь пішла хвиля. CBDC.

Вже не просто будуть контролювати витрати коштів а й надвати дозвіл, на що і де можна витратити електронні гроші а на що - ні.

Наприклад за електронні гривні людині дозволять купувати їжу і платити комунальні в Києві а в Дніпрі - ні. Тобто буде географічна прив'язка. І прив'язка до груп товарів, які можна купувати. Наприклад комусь можна буде купити крупи й хліб а комусь ковбасу і кетчуп. При спробі розграхуватись на касі заьнедозволений людині товар - оплата не пройде. Знижки/надбавки до цін в залежності від рецтингу лояльності до влади і т.д. і т.п.

Це як в совку, забирали паспорт, щоб люди з села не тікали. Тоак хаберуть готівку а електронними грошима будуть маніпулювати людьми.

Останнє редагування: 24 серпня 2023 20:52:28 від sergyj
   
скрізь пішла хвиля. CBDC.

Вже не просто будуть контролювати витрати коштів а й надвати дозвіл, на що і де можна витратити електронні гроші а на що - ні.

Наприклад за електронні гривні людині дозволять купувати їжу і платити комунальні в Києві а в Дніпрі - ні. Тобто буде географічна прив'язка. І прив'язка до груп товарів, які можна купувати. Наприклад комусь можна буде купити крупи й хліб а комусь ковбасу і кетчуп. При спробі розграхуватись на касі заьнедозволений людині товар - оплата не пройде. Знижки/надбавки до цін в залежності від рецтингу лояльності до влади і т.д. і т.п.

Це як в совку, забирали паспорт, щоб люди з села не тікали. Тоак хаберуть готівку а електронними грошима будуть маніпулювати людьми.
А потім, умовно кажучи, натисканням однієї клавіші блокуються або видаляються записи з бази данних про тебе, і ти ні хто, і звати тебе ні як.
Через це вже декому довелось пройти, коли з якоїсь дрібниці блокуються всі банківські рахунки.
   
А знаєш чому?
Бо пожежу на острові створили за допомогою DEW (5G)

Ідентифікація людських останків просувається повільно: для цього потрібні зразки ДНК родичів, що вижили, а також фахівці.

Питання, як сталося таке інферно, залишилося в людей, тому цілком зрозуміло, що вони не довіряють заявам влади. Подивимося, що там виникне на згорілому місці. Готельчик, воєнна база? Час покаже.
   
Що тут, брезливий Татусь вигадує яергові нісенітниці?

Чому нісенітниці? ;o

Це ж всі антиваксери знають, що примусова вакцинація - це насправді була прихована чипізація населення.  :punish:
Світлвий уряд тоді стільки мікрочипів використав для цього, що не вистачало для побутової техніки та автопромисловості, тому тоді були перебої з виробництвом автомобілів.  Знати треба історію.  :punish:
   
Це ж всі антиваксери знають, що примусова вакцинація - це насправді була прихована чипізація населення.  :punish:

Ви знову забрехались.

Ви називали мене антиваксером а я не вірю в чіпи в вакцинах.

Ви невиправний брехун. Як так можна брехати постійно?
   
цікаво, чи вколоті будуть топити за поголовну чипізацію, як то вони роблять з поголовною "вакцинацією", коли проб'є час.

Vera, а не знаєш
Підеш до терапевта - він тобі зробить укол проти чогось
Разом з цим "чогось" тобі запустять чіп
Або декілька

На днях вакцинуван і чіпував цуценят
Просто укол в загривок звичайним шприцем - і вакцина і чіпи

Технології на місці не стоять
   
Питання, як сталося таке інферно, залишилося в людей, тому цілком зрозуміло, що вони не довіряють заявам влади. Подивимося, що там виникне на згорілому місці. Готельчик, воєнна база? Час покаже.

Фаучи заявляє, що ВСІ невакциновані громадяни повинні сидіти на локдауні цьої зими.
https://thepeoplesvoice.tv/fauci-declares-that-all-unvaccinated-citizens-must-be-locked-down-this-winter/
   
Ви знову забрехались.

Ви називали мене антиваксером а я не вірю в чіпи в вакцинах.

Ви невиправний брехун. Як так можна брехати постійно?

Де ж я збрехав? Хіба ти не антиваксер?
   
Де ж я збрехав? Хіба ти не антиваксер?

Татусь, після того як пройшло десь два роки і базуючись на інформаціі що ми маемо, треба було вакцинуватися від ковіду чи ні?
Треба було вакцинувати від ковіду дітей?
   
Vera, а не знаєш
Підеш до терапевта - він тобі зробить укол проти чогось
Разом з цим "чогось" тобі запустять чіп
Або декілька

На днях вакцинуван і чіпував цуценят
Просто укол в загривок звичайним шприцем - і вакцина і чіпи

Технології на місці не стоять


Пройдися на початок гілки, я там таке собаче відео ще три роки тому запостила. Тормозиш, дорогуша.
   
Фаучи заявляє, що ВСІ невакциновані громадяни повинні сидіти на локдауні цьої зими.
https://thepeoplesvoice.tv/fauci-declares-that-all-unvaccinated-citizens-must-be-locked-down-this-winter/

Його скоро самі американчики на локдаун посадять.
   
Татусь, після того як пройшло десь два роки і базуючись на інформаціі що ми маемо, треба було вакцинуватися від ковіду чи ні?
Треба було вакцинувати від ковіду дітей?

Так, треба було.
Це зрозуміло всім хто має хоч трохи клепки в голові, і це підтверджено статистикою.
   
процитую кацапською класикою:
"Кукушка лижет петуху за то, что лижет он кукушке"

Я вам тоже кацапською відповім: Нє надо завидовать.
   
Його скоро самі американчики на локдаун посадять.

ну це як Трамп захоче після виборів... втім Фаучі був і при трампі бо його призначили ті хто спонсують обох кандидатів. Фарма-мафія небезпечніша за будь-яку іншу.
   
Так, треба було.
Це зрозуміло всім хто має хоч трохи клепки в голові, і це підтверджено статистикою.

Tatus, як кажуть в Америці, май трошки class, твій стиль відповідей як у базарноі торговки.

Тепер на рахунок статистики, вона показала що у населення віком нижче 60 років, ковід мав смертність набагато нижче від звичайного грипу, у дітей взагалі коливання в межах норми.
Ще раз, треба було робити поголовне вакцинування від ковіду непопробованою належним чином вакциною в такому випадку?

Тим більше ця вакцина була не зовсім вакцина, а скоріше всьго в кращому випадку (я надіюсь) плацебо, в гіршому, ми ще взнаемо.

Я вакцинувався два рази, доза і бустер. Моя дружина (медпрацівник), ні разу, відмовилася категорично. Обое ми хворіли ковідом два чи три рази в той самий час, протікання хвороби в дружини (невакцинованоі) було трошки легше, в мене трошки гірше але в межах норми.
Ні і треба було мені ідіотові вакцинуватися препаратом який не пройшов належноі перевірки і робити досліди на самому собі?

Намагання адміністраціі і комуністичного вчительського профсоюзу вакцинувати школярів я особисто вважаю злочином.
   
Я вам тоже кацапською відповім: Нє надо завидовать.

Хай заздрить. Це знижує імунітет. І тут йому якраз і шмурдячок ще в допомогу.  :laugh:
   
А вот я например считаю, что спорить с вакциноэнтузиастами не нужно. Пусть природа работает. Ну та, о которой писал Дарвин.

Проблемы нагрузки на здравоохранение не очень  существенная плата за бенефиты оздоровления общества.

Господа продолжайте, не нужно останавливаться на достигнутом.
   
ну це як Трамп захоче після виборів... втім Фаучі був і при трампі бо його призначили ті хто спонсують обох кандидатів. Фарма-мафія небезпечніша за будь-яку іншу.

Та шо ті трампи, байдени і фаучі зможуть зробити, як люди масово на них плюнуть? Ну хіба що ракетами в них почнуть пуляти. Скорочення населення вийде на новий виток.
   
А вот я например считаю, что спорить с вакциноэнтузиастами не нужно. Пусть природа работает. Ну та, о которой писал Дарвин.

Проблемы нагрузки на здравоохранение не очень  существенная плата за бенефиты оздоровления общества.

Господа продолжайте, не нужно останавливаться на достигнутом.

Та яке там навантаження? Людей в цю постанову ніхто не лікував, а тільки навпаки, добивав в тих больничках.

Останнє редагування: 25 серпня 2023 02:00:07 від Vera
   
Ще раз, треба було робити поголовне вакцинування від ковіду?

 :facepalm1:

Я тобі вже відповів - треба було!
Невже з першого разу не дійшло?
   
Tatus, як кажуть в Америці, май трошки class, твій стиль відповідей як у базарноі торговки.

Тепер на рахунок статистики, вона показала що у населення віком нижче 60 років, ковід мав смертність набагато нижче від звичайного грипу, у дітей взагалі коливання в межах норми.
Ще раз, треба було робити поголовне вакцинування від ковіду непопробованою належним чином вакциною в такому випадку?

Тим більше ця вакцина була не зовсім вакцина, а скоріше всьго в кращому випадку (я надіюсь) плацебо, в гіршому, ми ще взнаемо.

Я вакцинувався два рази, доза і бустер. Моя дружина (медпрацівник), ні разу, відмовилася категорично. Обое ми хворіли ковідом два чи три рази в той самий час, протікання хвороби в дружини (невакцинованоі) було трошки легше, в мене трошки гірше але в межах норми.
Ні і треба було мені ідіотові вакцинуватися препаратом який не пройшов належноі перевірки і робити досліди на самому собі?

Намагання адміністраціі і комуністичного вчительського профсоюзу вакцинувати школярів я особисто вважаю злочином.

Це і є злочин проти людяності.
   
:facepalm1:

Я тобі вже відповів - треба було!
Невже з першого разу не дійшло?

Tatus,  вибач. До цьго моменту я тебе вважав за відносно нормального, помилявся. Тепер внесу деякі корективи до мого стилю спілкування з тобою.
   
Tatus,  вибач. До цьго моменту я тебе вважав за відносно нормального, помилявся. Тепер внесу деякі корективи до мого стилю спілкування з тобою.

 :weep:

І як я переживу?
   
:weep:

І як я переживу?
Переживеш, такий лузер як ти переживе любе приниження. Ти ж ходиш в школу на роботу за 25 на годину де з тебе за ці гроші чорні та білі байстрюки кожен день знущаються і посилають на всі факи, нічого, витримуеш якось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія