Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джо БАЙДЕН - промова у Верховній Раді України // 08.12.2015

Думаю варто переглянути.....

   
[/img]"Я ні коли не розказую людям з інших країн що вони потрібні робити, але ви не зможете знайти жодної демократії в світі  де ракова пухлина корупції так процвітає"....."Ви не зможете знайти не одну таку країну"......

в этот момент ...





   
іпанутися, Байден буде вчити других як не треба бути корумпованими!

Може хай краще виступить як правильно виховувати дітей щоб вони не стали наркоманами і пройдисвітами?
   
Зрозуміло.

Треба було перебирати нам на другий термін? :)
   
вся зброя повина бути вылучена і передана під контроль ОБСЕ"....







 
   
просто деушка Байден отвечает за базар..... вот и все..... дальше додумайте сами....
   
Байден цитирует Шевченко и намекает что хуй вы что получите пока не будет корупции......
   
Re: Джо БАЙДЕН - промова у Верховній Раді України // 08.12.2015

Дєдушка пальцем в небо, днр вські какли і каци себе українцями не вважають і готові бути гарматним м'ясом для хуйлостану, мої далекі родичі десь там бігають. Всього 30% сраних етнічних кацапів в донбасі, зачмирило хохлів під нуль і переформатували мізки і душу.
   
Дєдушка пальцем в небо, днр вські какли і каци себе українцями не вважають і готові бути гарматним м'ясом для хуйлостану, мої далекі родичі десь там бігають. Всього 30% сраних етнічних кацапів в донбасі, зачмирило хохлів під нуль і переформатували мізки і душу.

не возражаю..... тут тема про Джо Байдена...... который не дал нам леч под кацапов в первые две недели.....
   
который не дал нам леч под кацапов в первые две недели.....

Хіба це не він пропонував Зе хелікоптер і спецназ для евакуації?
   
Я слабо довіряю Гордону, але:

   
Хіба це не він пропонував Зе хелікоптер і спецназ для евакуації?


пока действует четко последовательно своим словам......(хеликоптер это для массовки я считаю).......
   
нельзя сейчас про наших говорить.....
   
пока действует четко последовательно своим словам......(хеликоптер это для массовки я считаю).......

Аааа... ну нехай буде так.
   
Байден все понятно объяснил.....
   
Думаю это решающая речь в нашей войне.... там все понятно.....
   
P.S. именно по-этому не стоит обижатся на поставки вооружения..... хоть и херово конечно... но имхо сами виноваты (мыслями дедушки Джо).......
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія