Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє

1 рубль кіло цукру, як видно з фото
Тобто 114грн за кіло
Зараз - удвічі-утричі дешевше

Самогон робить нерентабельно, бо горілка зараз утричі дешевша, ніж за часів СРСР, а не тому шо цукор дорогий
Чувак, я звісно не жє прихильником совдеподрочерів, але ось ти якийсь йопнутий.
Поки не визначився  зі ступенем твоєї їпанутості.

По-перше на фото цукор не  пісок, а рафінад, який зазвичай конкретно дорожче. а за совдепії не так часто й був у продажу.
По друге, про  "нерентабельний" самогон це ти розкажи чувакам, які на  ньому заробляють потоком на квартири та машини.
Півторашка самогона коштує 50 гривень, з рентабельністю 50%, навіть з сучасною ціною на цукор.
Скільки зараз коштує 1,5 літри казьонки? - питання риторичне.

Шось конкретно  не так з твоїм співвідношенням 1:114, а ти носишся з ним як дурень з торбою.
   
Він сам відпадає, коли йогог стає багато... Ви просто нігтями можете його зняти
Нахй я прочитав це на ніч... :bueee:
Про нігті - жир.
   
Чувак, я звісно не жє прихильником совдеподрочерів, але ось ти якийсь йопнутий.
Поки не визначився  зі ступенем твоєї їпанутості.

По-перше на фото цукор не  пісок, а рафінад, який зазвичай конкретно дорожче. а за совдепії не так часто й був у продажу.
По друге, про  "нерентабельний" самогон це ти розкажи чувакам, які на  ньому заробляють потоком на квартири та машини.
Півторашка самогона коштує 50 гривень, з рентабельністю 50%, навіть з сучасною ціною на цукор.
Скільки зараз коштує 1,5 літри казьонки? - питання риторичне.

Шось конкретно  не так з твоїм співвідношенням 1:114, а ти носишся з ним як дурень з торбою.

чувак, ти реально задрав совкодрочерством

На, дивись млять! Ціна на сьогодні того рафінаду (хочи відмітити, що якагось хєра цього року цукор здорожчав у півтори рази)
https://metro.zakaz.ua/uk/products/04820160760806/rafinad-aro-1000g/


Де я помилився у співвідношенні?
Й у совдепії рафінаду було достатньо, й саме тому, що він був дорожчий, тому брали вісовий. А в магазинах на ніч біля відкритого мішка з цукром ставили відро води, й на ранок мішок на 10 кг був важчим
Я це яказ не враховую, а теба було б

Далі. Горілка. У 80х пляшка (півлітра) коштувала від 5 до 10 рублів.
Тобто, на гривні, віж 570 до 1140 грн. ЗА ПЛЯШКУ! Зараз це ціна не самого поганого віскарика
Звісно, що самогонку гнать було вигідно за таких розкладів

Далі. Співідношення (коефіціент) Він не просто так узятий. Коєфіціент у 100 (приблизно) - це взяти в середньому по купі параметров, від зарплатні до цін на товари.
Але, зиісно, найголовніший критерій, це зарплатня. Адже ми намагаємося з'ясувати, чи стало жить краще чи ні, правда?
Тобто кільки й якого товару ми можемо купити на середній дохід середнього манюпаса.
А значить, за основу треба брать саме середній дохід. Звідци й коефіціент узятий для розрахунків
   
Нахй я прочитав це на ніч... :bueee:
Про нігті - жир.
Прикинь, бебіфокс ходить вчити дітей й у нього під час занять, коли він шось триндить про фізичні явища, зубний наліт відпадає на підлогу?
Може він ще й фуя не миє - добуває творожок. :K 
   
Я все розумію, що людина може сумувати за своїм минулим, але чому молодь має сумувати разом з ними за тим часом в якому вони не жили
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє
U2

підлеглі не мають бути розумнішими за керівника

«Подчиненный перед лицом начальствующим должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать начальника»(ц, говорят, Пётр 1).
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє
U2

А чого не згадуєцця , що морозиво пломбір у стаканчикові коштувало 19-ть копійок і ніодна падлюка )) , з совєцької торгівлі , ніколи не давала решти зі сплаченої 20-ти копієчної монети ..?

Ото так закладались підвалини сучасного розуміння метод ведення бізьнісів . ))

Справжній той пейсом бухнутий акаунд чі підробка , якося нецікаво , бо явна , маніпулятивна , смердюча провокація , НМД .

У меня есть несколько советских монет: 25 среди них есть, а 20 - нету…
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє

Вижу там у КМДА директоры департаментов повально дол6ебы
Это касается всех голив департаментов. Всех времен и областей. Это ключевые людишки в схематозе. Именно они расставляют кадры школ, вузов, коледжей. С ними разговор один-сколько Нобелевских лауреатов вы приготовили за время своего правления? На этом разговор про науку прекращется. И начинают работать те кто прийдут после матиосов.
   
Шо, апять???

Ну давайте рахувать. ДЛя зручності коефіціент візьмемо по середній зарплатні. Тобто середня зарплатня у 1980 році складала 122руб, зараз - 14000грн.
Коефіціент для перерахунку = 114
склянка води без сиропу = 1,14 грн, півлітри виходить 2.85
з сиропом = 3.42, півлітри 8.55
проїзд 3-4-5 коп, тобто 3.42-4.56-5.70
чай ХЗ що зараз в столовках коштує, пропускаємо
томатний сік - 11.40грн стакан, бублик - 5.7

Йдемо на сайт АТБ https://zakaz.atbmarket.com/
Вода питна півлітри 3.70
Вода з сиропом "лимонад" півлітри 4.7
Сік томатний 17.8 літра, тобто 3.56 за стакан
бублик, перепрошую, не знайшов. Знайшов круасан за 7.8


Ну й шо маємо на виході?
Та теж саме приблизно, ну трошки дорожче, а по деяким позиціям значно дешевше
1 грн = 1 коп. радянських часів.
   
Трамвай 3, тралік 4, автобус 5 коп
Швидкісний трамнвай- 5 коп.
Метро- 5коп.
Маршрутка- 15 коп.
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє

У меня есть несколько советских монет: 25 среди них есть, а 20 - нету…
а ну покаж!
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє
U2

а ну покаж!

Sorry, пэрэпутав, Кутузов…(почти ц).
   
Зуби - то окреме питання... Я ту зрінь зрозумів у 2004 році :( Надто пізно... Але...

За ці 17 років не втратив жодного зуба  (tu) Рецепт - ніколи не звертатись до стоматологів - раз

Ніколи не чистити зуби ніякими щітками та пастами - два... Просто полоскати лимонною водою низької концентрації... :)

Все. Ніяких проблем не буде... Викидайте пасти на щітки... Я особисто 18 років не чистив зуби і не втратив жодного...

Зубний наліт захіщає від карієсу. Він сам відпадає, коли йогог стає багато... Ви просто нігтями можете його зняти :)     
;o
Цуко, уявила яке стоїть вонидло.
... пригадався анек про козу під кроваттю. :lol:
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє
U2

а ну покаж!

А ты шо - бомбила? :gigi:
   
підлеглі не мають бути розумнішими за керівника
ага  :D



   
а ну покаж!
трішки сп..лутав(то досовєцкі були), буває.
   
Олена Фіданян ограничила список людей, которые могут оставлять комментарии к этой публикации.

 :weep:

совок головного мозга
и этот человек чиновник
боже эту страну поменяют только наши дети
при условии если их воспитать правильно
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє
U2

трішки сп..лутав(то досовєцкі були), буває.

Сатри!

25 копеек 1894 года (АГ)

Серебро. Гурт надпись

 25 копеек 1894 года
Техническая информация
Металл   Серебро 900 пробы
Вес   5,00 гр.
Диаметр   22,60 мм
Литература и редкость
Биткин #   97
Конрос #   139/9
   
А в лимонад "Буратіно" добавляли спирт, щоб привчати майбутню міністерку до щасливого бухла дитинства в CPCP.



   
А в лимонад "Буратіно" добавляли спирт
Ні.
Просто аромат робився за допомогою спиртової есенції.
   
Re: Директорка департаменту освіти КМДА повідомляє

Зуби - то окреме питання... Я ту зрінь зрозумів у 2004 році :( Надто пізно... Але...

За ці 17 років не втратив жодного зуба  (tu) Рецепт - ніколи не звертатись до стоматологів - раз

Ніколи не чистити зуби ніякими щітками та пастами - два... Просто полоскати лимонною водою низької концентрації... :)

Все. Ніяких проблем не буде... Викидайте пасти на щітки... Я особисто 18 років не чистив зуби і не втратив жодного...

Зубний наліт захіщає від карієсу. Він сам відпадає, коли йогог стає багато... Ви просто нігтями можете його зняти :)     

 :facepalm1:  :weep:
Цікаво. Ви хоч душ приймаєте?

Останнє редагування: 16 вересня 2021 10:21:49 від Oleksandr
   
:facepalm1:  :weep:
Цікаво. Ви хоч душ приймаєге?

Є такі унікуми без карієсів. У мого тата у 75 років були всі свої зуби. Вони думають, що це їхня система догляду, а це просто така особливість емалі. Але кривий штакетник ніякими полосканнями не виправиш. У неї він ще якийсь гнилий на фото.  :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія