Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вітаймо декомунізацію))) і готуймось реституціювати західним сусідам)і євреям і гонті їх майно [ua]

цього не уникнути. без цього вік європи нє відать :gigi:

а ви думали деке\омунізація це лиш розвал промисловості і соц і інженерних інфраструктур створених за керівництва клятих комуняк-окупантів?))))

ні ))) віддаватимем не лиш їх майно і гонтові морги - а й компенсуватимем мільярди єврів ))) залишимось без трусів :lol:  (tu)
львівці що жиють в квартирах в старих австрійських будинках - час судорожно стискати попу__))) нові законні хазяї викинуть на мороз без компенсації))))

і так далі))) земелька теж повернеится законним нащадкам законних господарів з польщі венгрії румунії)))



Останнє редагування: 2 березня 2020 05:09:10 від Aelit
   
2 Aelit

Dude,
Твой пессимизм тебя разрушает.
   
це ж прекрасно :lol:

укрманюпаси відбудовуватимуть своїм коштом зруйнований донбас бо петро не оформив у відповідності з законодавством використання зсу - не оголосив військ стан. це на сході)) і ще повертатимуть і компенсуватимуть майно законним власникам на заході))))

і це прекрасно))

самое дорогое на свете это глупость )))

   
2 Aelit

Dude,
Твой пессимизм тебя разрушает.

я реаліст))) а ви наївні сліпі мешканці страны дураков :gigi:
   
я реаліст))) а ви наївні сліпі мешканці страны дураков :gigi:

После этих слов у меня появилось желание умереть. Недостойно и грязно.
   
я реаліст))) а ви наївні сліпі мешканці страны дураков :gigi:
После этих слов у меня появилось желание умереть. Недостойно и грязно.

друже)  не варто засмучуватись. насолоджуйся цим театром абсурду  і бенефісу колективної глупоти . ницості недолугості і алчності водночас)))))
   
Одержимый ,,,

добро пожаловать в реальный мир)))))

це не другафранція)))) це першапранція :laugh:

   
ви ще скажіть що джерело всіх срак українських справа рук не самих українців :laugh:

у бога, якщо він є, фантастичне почуття гумору ))

 держи пять бро)

Останнє редагування: 2 березня 2020 05:38:37 від Aelit
   
2 Aelit

Полагаю тебе не секрет шо примерно 70 процентов популяции во всех странах и континентах - не очень умные люди.
Краина не исключение.
   
2 Aelit

Полагаю тебе не секрет шо примерно 70 процентов популяции во всех странах и континентах - не очень умные люди.
Краина не исключение.

ну і що )) поки що лиш україна демонструє такі темпи деградації))) рівень зімбвабве . тільки зімбвабве до цього рівня бантустанства  росли а ми гепнулись .хіба ж це не видовище ?   і вішенька н атортік)) саме в україні -чи  найбільша в європі кількість людей з вищою освітою))) коли вчився в універі - для мене був шок рівню студентів і викладачів і відношенню і одних і інших до знань . для мене це було образливо ))) президент-проффесор міг з.явитись лиш тут. :gigi:

Останнє редагування: 2 березня 2020 05:43:13 від Aelit
   
2 Aelit
Полагаю, Пан работает за прогресс Украины а не просто бросает здесь унылые слова.
   
2 Aelit
Полагаю, Пан работает за прогресс Украины а не просто бросает здесь унылые слова.

працюю на прогрес. але не україни. я не дон кіхот боротись з вітряками. і я не пан  ;)
   
Пан, Мистер, Сеньор, Herr, Sir. Кабальерро.
   
23 дужечки-смайліка в першому пості.
   
23 дужечки-смайліка в першому пості.

дякую сестро )
   
для мене це було образливо )))
Чого? Треба було насолоджуватись.
   
Чого? Треба було насолоджуватись.

цю захисну звичку-реакцію я набув лиш на старших курсах))))
   
цю захисну звичку-реакцію я набув лиш на старших курсах))))
================
Ти б поспав би вже, чи що!
Не бережеш ти себе! :(
   
================
Ти б поспав би вже, чи що!
Не бережеш ти себе! :(

ваша турбота так зворушлива))) у мене якраз вночі творчий процес. фуп як активний відпочинок  і джерело позитивних емоцій. але дійсно спатиму. завтра на 14.00 треба бути свіжим огірком))
   
і так далі))) земелька теж повернеится законним нащадкам законних господарів з польщі венгрії румунії)))
А венгрія це де?
   
а нащадкам потьомкіна повертати будуть?
   
я реаліст))) а ви наївні сліпі мешканці страны дураков :gigi:

После этих слов у меня появилось желание умереть. Недостойно и грязно.





а я оптиміст, тому аелітам та іншим подібним  - моє скромне "дружнєє посланіє" (ТГТ): :fuck:
   
Реституція так реституція!
Коли почнеться, бо тре своє майно забрати?
   
з гонтою можна манюпасами розрахуватись за втрачені морги
небагато, штук десять стане
   
цього не уникнути. без цього вік європи нє відать :gigi:

а ви думали деке\омунізація це лиш розвал промисловості і соц і інженерних інфраструктур створених за керівництва клятих комуняк-окупантів?))))

ні ))) віддаватимем не лиш їх майно і гонтові морги - а й компенсуватимем мільярди єврів ))) залишимось без трусів :lol:  (tu)
львівці що жиють в квартирах в старих австрійських будинках - час судорожно стискати попу__))) нові законні хазяї викинуть на мороз без компенсації))))

і так далі))) земелька теж повернеится законним нащадкам законних господарів

тс теж із тих довбойобів котрі кожного ранку встають і плачуть, какую страну прасралі  :facepalm:

довбойобам ніяк в голову не прийде, що сьогоднішні мамчури це селекція комуняк, коли кращих представників нації нещадно винищували, а різні покидьки і пристосуванці завжди отримували зелене світло, таке і потомство по собі залишали, покидьків і пристосуванців
   
Цікаво звучить рестиціювати, а кому усім чи лише комусь? А документи є в значній мірі знищені.
Тобто одним дамо а інші ідуть нах?
   
Євреї після війни намагались отримати гроші що їх покійні родичі тримали в банках. Всі були послані нах.
   
Кацапський фейк про реституцію

Так мова не про те, що кацапи написали, що буде реституція в Україні,
мова про те, що реституція повинна бути, якщо подалі від комуняк і леніна... .



   
Так мова не про те, що кацапи написали, що буде реституція в Україні,
мова про те, що реституція повинна бути, якщо подалі від комуняк і леніна... .
Нема вже кому рестуювати. Документи на власність не збереглись, законні власники померли.
   
23 дужечки-смайліка в першому пості.

Исследователи заметили, что пристрастие к использованию смайликов в переписке может быть сигналом о достаточно серьёзных проблемах:

    нестабильная психика,
    низкая самооценка,
    зависимости от мнения других.

А еще частое применение смайлов сигнализирует о депрессии, которую человек старается скрыть от окружающих.
   
Смайлик — это визуальный дезодорант. Его обычно ставят, когда юзеру кажется, что от него плохо пахнет. И он хочет гарантированно пахнуть хорошо.
Виктор Пелевин
   
львівці що жиють в квартирах
живуть як не дивно всякі кацапи і ті що комуняцькому режиму зади вилизували. Чомусь мені їх навіть не жаль. Більше того вони там розвели рагулізм зі своїми перебудовами історичних будинків
   
Нема вже кому рестуювати. Документи на власність не збереглись, законні власники померли.

все продумано і працює. якщо немаєє живих нащадків - стягується на користь країні общин звідки постраждалі. і це у вас документів немає___ - у  них документи є))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія