Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Данілов: Три групи хочуть представляти хуйло в Україні, група Медведчука відвалилася


Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що щонайменше три групи впливу з'ясовують між собою, хто представлятиме в Україні інтереси президента Росії Володимира хуйло, а раніше Віктор Медведчук лідирував у цьому.

Джерело: Данілов в інтерв'ю "РБК-Україна"

Пряма мова: "Що на сьогоднішній день відбувається на російському напрямку? На російському напрямку зараз відбувається колосальна боротьба за вплив на Україну серед тих людей, які знаходяться на території нашої країни. Між цими групами йде зіткнення.

Медведчук був однією з цих груп, він був, скажімо так, у фаворі з урахуванням того, що він кум хуйло. Зараз між цими групами йде з'ясування взаємин, хто буде тут старшим і представляти інтереси Російської Федерації.

Багато таких груп? Я знаю як мінімум три групи, які з'ясовують, хто представлятиме тут інтереси хуйло. Група, що відвалилася – це була група Медведчука, четверта".

Деталі: Так секретар РНБО відповів на припущення про те, що Росії може бути вигідно отримати рішення ЄСПЛ проти України у справах Медведчука як "юридичної підпірки" для зняття санкцій.

Данілов наголосив, що Медведчук перебуває під домашнім арештом не через санкції: "Санкції не мають до цього відношення, ми займалися превентивними заходами".

"Але якщо в 2014, 2015, 2016 роках відбувалися якісь процеси, суспільство ж повинно про них знати. Треба чітко розуміти наслідки тих чи інших дій. Це, до речі, стосується не тільки Медведчука", – додав секретар РНБО.
   
нищити треба ворогів, а не теревенити
тут Данілов не допрацьовує...
   
Ну данілов представляє інтереси мєлкого рогатого скота. Професія в нього така.
   
Група, що відвалилася – це була група Медведчука, четверта"
Соловей с Фейгиным клеветали, что хуйло сдал Медведчука в утиль
Неужто правда?
   
Ну данілов представляє інтереси мєлкого рогатого скота. Професія в нього така.

взагалі то він представляє інтереси України і українців на відміну від медведчука чи ківи
   
вони цю "говорящую голову" так розкрутять що він ще і в президенти піде  :laugh:
   
взагалі то він представляє інтереси України і українців на відміну від медведчука чи ківи

Ти прирівнюєш українців до барана ? Тобі не соромно ?
   
Цитувати
Росії може бути вигідно отримати рішення ЄСПЛ проти України у справах Медведчука як "юридичної підпірки" для зняття санкцій.

Отже ми разом із північними братами посилаємо гейропку та відмовляємось від міжнародного визнання їхнього правочину.

Росія та Україна - брати назавжди!
   
Ти прирівнюєш українців до барана ? Тобі не соромно ?

не потрібно перекладати свої заморочки на мене.
   
Отже ми разом із північними братами посилаємо гейропку та відмовляємось від міжнародного визнання їхнього правочину.

Росія та Україна - брати назавжди!
ну человек просто генерит слова, в смысл ему нет времени вникать.
   
А нахуя нам в Україні інтереси хуйла, щоб їх ще якийсь підхуйльониш тут представляв?

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 18:18:03 від Karoffka
   
Блин, прочитал "три трупа хотят представлять хуйло"
   
ну і ШО це за групи?

Льовочкін, Рабіновічь, Порошенко.
   
Льовочкін, Рабіновічь, Порошенко.
;o  аххуєть...
   
ну і ШО це за групи?
Юлька, Шарій і Єрмак.
   
Три трупи хочуть представляти Хуйла......
   
Данилов реально бандюган, просто по лицу видно
А так почти правду говорит
   
Лучшие политики в Украине с востока, как и наш Дончанин  :-B
   
;o  аххуєть...

Ну я третього не бачу окрім Петра.
   
Льовочкін, Рабіновічь, Порошенко.

рабіновіч це пусте місце  ніякої групи у нього нема
про порошенко дурня звичайно
   
;o  аххуєть...
:facepalm:
Тут десь у сусідній гілці обговорювалися люди, яким легко навішати локшину на вуха.  :shuffle:
   
Ну я третього не бачу окрім Петра.
:umnik2: а де ти його хочеш побачити? В межах ВР, тобто, серед депутатів, чи взагалі якась впливова фігура?
   
:facepalm:
Тут десь у сусідній гілці обговорювалися люди, яким легко навішати локшину на вуха.  :shuffle:
як там ваші вуха?

Все до того йде, що у вас скоро і хобот відросте. ЗаПетра!
   
:umnik2: а де ти його хочеш побачити? В межах ВР, тобто, серед депутатів, чи взагалі якась впливова фігура?

Ну может ещё Ахметов вписывается в эту тройку. Но тогда я не знаю кого вычеркнуть - Рабиновича или Порошенка...
   
Ну может ещё Ахметов вписывается в эту тройку. Но тогда я не знаю кого вычеркнуть - Рабиновича или Порошенка...
не, ахметку викреслюй одразу - він не лізе в політику і любить тишу, як і гроші.
   
Блин, прочитал "три трупа хотят представлять хуйло"
:lol:  я теж
   
Лучшие политики в Украине с востока, как и наш Дончанин  :-B
Ага, колаборанти найкращі.
   
Бойко, Пінчук, Новинський.
   
вони цю "говорящую голову" так розкрутять що він ще і в президенти піде  :laugh:

За чутками, Данілов досить самостійна фігура. Призначили по приколу, а тепер не знають як здихатись
   
Льовочкін, Рабіновічь, Порошенко.

Та не стидайтесь, не соромтесь. Пишіть Порошенко, Порошенко, Порошенко.
Якщо вже писати чортівню - то робіть її абсолютною.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія