Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Не знаю, але у 1989-му, коли вона приїхала на установчий з'їзд РУХу (здається) то вона мені виглядала дуже гарною
Дуже
Той З'їзд, до речі, транслювало Радянське ТБ  (УТ-1 здається) і я просто фізично пам'ятаю як дивлюся на неї в тєлік і закохуюся))))

Правда, зараз вона мені не дуже ґуд. Навіть дивно.

Чи не має хтось запису/ фото її тогочасного перебування в Україні

Просто хочу побачити -- чого мене тоді так пройняло

Ну тоді або ти брешеш, або Ґлоб&Мейл бреше:

She increasingly avoided major gatherings, lest her participation draw too much attention to her. And the Soviet secret police’s subtler attempts to curtail her activities failed: Her teacher at Kyiv’s Taras Shevchenko University, on the KGB’s orders, increased her workload. But the student, ostensibly on a visa to study Ukrainian, was so fluent that she did not need to attend class in the first place in order to make grades – much to the KGB’s chagrin.

 :shuffle:
   
But the student, ostensibly on a visa to study Ukrainian, was so fluent that she did not need to attend class in the first place in order to make grades – much to the KGB’s chagrin.

До речі цікаво: СССР давав візи на навчання української?  :laugh:
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

соплезубов

Соплежуев
   
Ну тоді або ти брешеш, або Ґлоб&Мейл бреше:

She increasingly avoided major gatherings, lest her participation draw too much attention to her. And the Soviet secret police’s subtler attempts to curtail her activities failed: Her teacher at Kyiv’s Taras Shevchenko University, on the KGB’s orders, increased her workload. But the student, ostensibly on a visa to study Ukrainian, was so fluent that she did not need to attend class in the first place in order to make grades – much to the KGB’s chagrin.

"Дядя, ти дурак?"

Я кажу тобі, що бачив її на власні очі: стояв посеред кімнати і дивився так -- стоячи -- весь її виступ
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Та ні, працює хуйловська потвора - це вже мабуть десята тема про христю що він відкрив за останні роки
Але сьогодні в нього якесь загострення, вроді геомагнітний шторм на вчора, сьогодні прогнозували
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Христя справдня Джеймс Бонд. І це 20-річна дівчинка.

Чітко ідентифікувала ковпак КГБ над собою. Всяку дріботінь на кшталт побутової тріскотні з родичами відправляла ВІДКРИТИМИ каналами, які звісно що проглядались гебнею. А все серйозне виключно через дипломатичну пошту. І не просто через співробітників посольства, а через агентів канадських спецслужб під дипломатичним прикриттям.

От гебня і бісилась, що не може контролювати Христю.

І до цих пір біситься.

 (tu)

   
І справді виглядає на те, що то просто кацапський пропагандон! Чого він присікався до Христі? У борщ йому насцяла?
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

І справді виглядає на те, що то просто кацапський пропагандон! Чого він присікався до Христі? У борщ йому насцяла?

І причому навіть не пропагандон, а якесь тупе неграмотне бидло з основним лексиконом «АТСАСАТЬ» І «АНАЛ».

І головне до КОГО присікався. До людини з Гарвардом і Оксфордом в бекграунді. З послужним списком, якому можуть позаздрити найвизначніші люди - роботи на чільних посадах в топових світових медіях. А потім блискуча політична кар‘єра із вражаючими конкретними практичними результатами. Я вже навіть не говорю про підпільну роботу в Україні і її вклад в здобуття незалежності.

А на сьогодні Христя людина #2 у вдаді Канади.

І це всього в якісь 53 роки від народження.


А те тупориле форумне бидло щось там «атсасує»…

 :facepalm:



   
Я так розумію що банячокь маковій серйозно гадає шо це завдяки визволенню України христинка-соросяцька-куєсоска стала #2 (скоро #1) в Канаді?
   
(скоро #1) в Канаді

In other news:

Tom Mulcair: Freeland positioning herself to take over as Liberal leader

A breathless account of Chrystia Freeland’s heroics in Ukraine published over the weekend must’ve put a smile on the face of our Deputy Prime Minister.

According to the American university professor who wrote the glowing article, she was so darn good at what she did that she had the grudging admiration of the KGB, that couldn’t keep up with her! The stuff of real-life Marvel heroes…

Let’s face it, Chrystia Freeland is positioning herself to take over as Leader of the Liberal Party of Canada and this type of publicity is tailor-made to help her achieve that ambition.

https://www.ctvnews.ca/politics/tom-mulcair-freeland-positioning-herself-to-take-over-as-liberal-leader-1.5619685

Бачте банячки, єслі звьйозди зажіґают, ета камута такі нужно.
   
"Дядя, ти дурак?"

Я кажу тобі, що бачив її на власні очі: стояв посеред кімнати і дивився так -- стоячи -- весь її виступ

Мені так цікаво спостерігати як мєдвєдчуковець підмазує христинці-соросяцькій-куєсосці. К чєму бі ета?  :shuffle:
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ
abg

Мені так цікаво спостерігати як мєдвєдчуковець підмазує христинці-соросяцькій-куєсосці. К чєму бі ета?  :shuffle:

А мені стало теж цікаво, до якого потужного всесвітньопланетног о руху належить видатний хвупівський писака Шаблезуб,
може й мені до цього прогресивного руху приєднатися???
То які прінсіпі-ідеали проголошує шаблезубий рух?
Хто є його ідолами і лідерами?
А програму/статут має?
Проясніть, пліз.
   
А мені стало теж цікаво, до якого потужного всесвітньопланетног о руху належить видатний хвупівський писака Шаблезуб,
може й мені до цього прогресивного руху приєднатися???
То які прінсіпі-ідеали проголошує шаблезубий рух?
Хто є його ідолами і лідерами?
А програму/статут має?
Проясніть, пліз.

Відхід від пропаганди він важкий. Це нічо, тебе попустить, якщо є клепка в голові.
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ
abg

Відхід від пропаганди він важкий. Це нічо, тебе попустить, якщо є клепка в голові.

Якої ще „пропаганди“???   ;o
Я - бєспартєйний, тому хочу вступить...
Куди заяву писати, як назва ячєйки шаблєзубової називаєцця????
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Якої ще „пропаганди“???   ;o
Я - бєспартєйний, тому хочу вступить...
Куди заяву писати, як назва ячєйки шаблєзубової називаєцця????

Людям з головою лідери непотрібні. А тупарі надрочують як не на кнуросвина, то на соросяцьку підстилку христю, то на ще якуйсь наволоч.
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Що там? Соплєжуй і досі «атсасує»?
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

 Христя Фріланд: від Руху та КГБ до міністра іноземних справ Канади 


ps: нікнейм-антиваксер перемкнувся на іншу тему. Видно, оператор змінився.
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ
abg

Людям з головою лідери непотрібні. А тупарі надрочують як не на кнуросвина, то на соросяцьку підстилку христю, то на ще якуйсь наволоч.

А шо потрібне людям з головою?   ;o
   
Людям з головою лідери непотрібні. А тупарі надрочують як не на кнуросвина, то на соросяцьку підстилку христю, то на ще якуйсь наволоч.

то ли дело дАрАгой Владимир Владимирович, да?
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Христя Фріланд: від Руху та КГБ до міністра іноземних справ Канади 


ps: нікнейм-антиваксер перемкнувся на іншу тему. Видно, оператор змінився.

Тут інше. Спробую пояснити.

Христя вже не міністр закордонних справ. І навіть не міністр фінансів, якою була після міністра закордонних справ. Вона наразі обіймає посаду Deputy Prime Minister of Canada в уряді Канади. По нашому це називається перший віцепрем‘єр.

Тобто, займає за вагою посаду #2 в Канаді.

Кар‘єра в неї просто блиск. Наразі їй лише 53 роки, що є досить юний вік для політика. А в послужному списку після навчання в чільних світових університетах ряд успішних посад як в якості журналіста і менеджера в чільних світових медіях, так і в уряді Канади. І зліт до позиції #2 в уряді Канади. А за реальним впливом це посада #1, оскільки оперативне керівництво урядом Канади здійснює саме вона. Трюдо скоріше медійна особа, щоб щось оголосити від імені уряду Канади і представляти Канаду на міжнародному рівні. Все решта на Христі Фріленд. Яка не просто знає все як працює уряд і держава, а ПРАКТИЧНО керувала різними департментами.

От така вона, Христі Фріленд, яка постійно демонструє своє українське походження. Це до того, що отих ольгінських «атсасістів» тіпає від всього успішного українського. І вони придумали оте «баняки», яке вони чомусь вважають чомусь дошкульно-образливим. А українські «баняки» тим часом успішно керують одною із чільних світових держав. Так що нехай ті «атсасісти» викусять і подавляться. Причмокуючи…



Останнє редагування: 26 листопада 2021 00:49:23 від Маковій
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

А тут ще прокотилась хвиля різних повідомлень про можливу добровільну відставку Трюдо. І тоді лідером партії і відповіно прем‘єр-міністром з високою ймовірністю стане Христя.

Особисто я оцінюю таку ймовірність в 90-95%.

В такому випадку Христя очолить список визначних українців Канади, які займали найвищі державні посади. Наряду із генерал-губернатором Канади українцем і прем‘єрами провінцій українцями.

От тому ольгінці працюють з упередженням, на майбутнє, намагаючись якось її опорочити. Як завжди незгабно і через задницю. «Висосуючи» щось із недолугого перекладу англомовної преси. Тому що Христя якраз в період протистояння із КГБ проявила себе як завжди не просто блискуче, а і ГЕРОЇЧНО.

І моя думка що уряду України не завадило б нагородити Христю за її значний внесок в здобуття незалежності України.

Останнє редагування: 26 листопада 2021 00:55:24 від Маковій
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

І ще цікавий момент.

Якось так виходить, що яким би не був уряд Канади, консервативним чи ліберальним, відношення уряду Канади до України не міняється. І відповідно відношення до московії, як агресора.

Тому хто б не був при владі в Канаді, «атсасісти» будуть репетувати. І це радує.

 :K

 (tu)

   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Людям з головою лідери непотрібні. А тупарі надрочують як не на кнуросвина, то на соросяцьку підстилку христю, то на ще якуйсь наволоч.
То шо ти кацяпаблядь ще і пропагандист-антиваксер нема нічого дивного.
   
А шо потрібне людям з головою?   ;o

Свобода.
   
В Канаді зараз канацькі Иліти (в основному франкофонська мафія) підминаюцця світовим глобалістичний кабалом представницею якого є наша куєсосочка Христя.

Джастіна Кастро намагалася всидіти та давала всім кому могла, але ніц не вийшло. Глобалістам треба гірші психопати - такі як куєсосочка Христя.
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ


ти насосала на бан хуйлоботіна  :lol:

встойош сколєн  :dopovid:
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ


і а шо сталося з Петром.


   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ



от коли насосеш за всіх хуйлоботів тоді може випустять  :lol:
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ


ти насосала на бан хуйлоботіна  :lol:

встойош сколєн  :dopovid:

Воно смокче на встаючи з колег
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

Воно смокче на встаючи з колег

все правильно він робить. те шо має робити кожна вєжлівая соссьіянка  :lol:
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ

все правильно він робить. те шо має робити кожна вєжлівая соссьіянка  :lol:

Залік  (tu)
   
Re: Христя Фріланд насосала на рєспєкт КҐБ


і а шо сталося з Петром.

хуйлоботи так хотіли шо б забанили Петра. і його забанили ! йухуууу. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія