Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелена шмаркля капітулювала перед хуйло і послала Байдена під час телефонної розмови з ним

20 рублєй за пост - це завжди 20 рублєй...
Цуко...
Это какой то праздники...
Бот, рассуждает о ботах...
Тебя, курву платную, ловили и не раз...
И я в том числе...
Что, опять, скрины и ту ветку достать?...
А то, ты, что то раздухарился...
Думаешь, все забыли?
   
:lol: бот нашел родственную душу, в канадском ватнике...
И кто ты, после этого?...

угадаю - ты верный порошенковец, поэтому тебя колбасит, залили тебе сала за шкуру, вот ты и бесишься  :laugh:

открою тебе большой секрет - моя миссия на фупе - чтобы вольку не избрали президентом, и я ее выполню, все остальное дело не мое, так что обтекай  ;)

пысы волька, ти де?
   
CNN:

https://www.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-1-28-22/index.html

Показати зображення...


ты б***ь, даже заголовка прочитать не сумел, чудо. тебе может перевести выделеное?

Ukrainian official tells CNN Biden's call with Ukrainian President 'did not go well' but White House disputes account
   
и дальше по статье СНН. Сколько нужно чтобы дошло, жирафы?

The White House, however, disputed the official's account, warning that anonymous sources were "leaking falsehoods." They did state that Biden warned Zelensky an imminent invasion is a "distinct possibility."
   
угадаю - ты верный порошенковец, поэтому тебя колбасит, залили тебе сала за шкуру, вот ты и бесишься 

открою тебе большой секрет - моя миссия на фупе - чтобы вольку не избрали президентом, все остальное дело не мое, так что обтекай 

пысы волька, ти де?
))) Мимо...
Я Пэтю, в его каденцию, здесь, гонял сцаными тряпками...

   
Цуко...
Это какой то праздники...
Бот, рассуждает о ботах...
Тебя, курву платную, ловили и не раз...
И я в том числе...
Что, опять, скрины и ту ветку достать?...
А то, ты, что то раздухарился...
Думаешь, все забыли?

ну ти диви, точно за порошенка - у тебе всi ватники, хто тебе писком по батареi  возить


волька, це ти???
   
))) Мимо...
Я Пэтю, в его каденцию, здесь, гонял сцаными тряпками...
i  що там, голоснув за зелю, а тепер  його ганяеш? волька, це ти???  :lol:
   
i  що там, голоснув за зелю, а тепер  його ганяеш? волька, це ти???  :lol:
Ні, це якійсь малохольний їблан.
Волька він "принциповий"
   
Яка ще "шмаркля"? Це для нього занадто шанобливо.
Смердюча ватна гидота.
Третій рік не можу примусити себе подивитисье це по ТВ,
хоч десять секунд.
Заслуговує лише утілізації і дезинфекції приміщення потім.
ё
+100000000000000
   
Україна виригнула тебе з мадярський паспортом і бляхою, то ти шукаєш хто б за твою жирну $раку тепер воював?

Когуте канадольський так в мене мадярський паспорт як в тебе канадський. Але...
Я проживаю в Україні.
Моя родина і діти в Україні.
Я плачу немаленькі податки Україні
Я в добробаті тероборони.
І тікати не збираюсь

ПС добавлю що бояху свою я розмитнив і вже давно продав і їжжу на новому авто.

Хочеш зі мною говорити про Президента України? Пртїждай , живи тут, плати Україні податки і ми з тобою поговорим про шмарклю. А до того тобі в стан хуйловців з образами Українського Президента.

А тепер пішов накуй підхуйлоський когуте.

   
Саме так. Бо за тим закликом стоять повна бездіяльність і спротив тим країнам, які хочуть дійсно допомогти.
Злочинна бездіяльність !
   
Це як ваші переслідували з Молотовим цілісніть Польщі в 39му?  :-)o
Канадійська жертва аборту - щось ти багато срати став на ФУП в останні місяці?
Пішли грошові трансфери з Лахти-2?
Приїзжай сюди, записуйся в батальон теріторіальної оборони, якщо ти дійсно бажаєш Україні найкращого.
А ні, то стули пельку, шмат канадійського лайна! :fuck:
   
Когуте канадольський так в мене мадярський паспорт як в тебе канадський. Але...
Я проживаю в Україні.
Моя родина і діти в Україні.
Я плачу немаленькі податки Україні
Я в добробаті тероборони.
І тікати не збираюсь

ПС добавлю що бояху свою я розмитнив і вже давно продав і їжжу на новому авто.

Хочеш зі мною говорити про Президента України? Пртїждай , живи тут, плати Україні податки і ми з тобою поговорим про шмарклю. А до того тобі в стан хуйловців з образами Українського Президента.

А тепер пішов накуй підхуйлоський когуте.

+100500

 (tu)  (tu)  (tu)
Краще й не скажеш!
Заїбала вже істерична канадійська ковбаса.
   
До 2019 р. був шанс стати нормально країною. Рухались в бік Європи. Ткпер все рухнуло :(

Різниця між тваринами і людьми полягає в тому, що тварини ніколи не дозволять найтупішому вести зграю.
   
Придумали, нє?
Кацапські війська вздовж кордонів і ультиматиму Хуйла - теж придумані, бо ольгінська консерва "не знайла істочніка".

(tu)
   
Той який Зеленський? Він ще гірше, він трус і підхалим.
Хороший себе трус и подхалим - послал самого Лидера свободного мира, Президента государства, №1. 8-:
   
Хороший себе трус и подхалим - послал самого Лидера свободного мира, Президента государства, №1. 8-:

Хуйло в захопленні плеще в долоні. Мабуть, він надасть зеленій шмарклі статус придворного паяца.
   
Аналіз CNN: Новий розрбат між Україною і США - на руку хуйло.

https://www.cnn.com/2022/01/28/politics/president-joe-biden-zelensky-putin-russia-ukraine/index.html
Вообще, такие вещи не должны быть достоянием публики - IMHO, конечно. Есть, над чем работать.
   
Когуте канадольський так в мене мадярський паспорт як в тебе канадський. Але...
Я проживаю в Україні.
Моя родина і діти в Україні.
Я плачу немаленькі податки Україні
Я в добробаті тероборони.
І тікати не збираюсь

ПС добавлю що бояху свою я розмитнив і вже давно продав і їжжу на новому авто.

Хочеш зі мною говорити про Президента України? Пртїждай , живи тут, плати Україні податки і ми з тобою поговорим про шмарклю. А до того тобі в стан хуйловців з образами Українського Президента.

А тепер пішов накуй підхуйлоський когуте.

Який "президент", такий і його "адвокат".
Недолуге підкацапське чмо.
   
и дальше по статье СНН. Сколько нужно чтобы дошло, жирафы?

The White House, however, disputed the official's account, warning that anonymous sources were "leaking falsehoods." They did state that Biden warned Zelensky an imminent invasion is a "distinct possibility."
=====================
 :lol:
Зє послав Байдена,відмовився від американської зброї і попросив щоб її прислали більше! :gigi:
Це сьогодні симпатики Петра по всьому інтернету рознесли. :weep:
   
и дальше по статье СНН. Сколько нужно чтобы дошло, жирафы?

The White House, however, disputed the official's account, warning that anonymous sources were "leaking falsehoods." They did state that Biden warned Zelensky an imminent invasion is a "distinct possibility."

Похоже что сывожопый гетьман сливал лично. На интеллект баняка гизмы, особенно после литра самогона,  как раз в пору.  :)
   
https:// durdom. in. ua/public/main/photos2/2021-12/photo_89263.jpeg
Не хаває 6-та кнопка(с) щось з дурдому фотоприкол.. :(
   
 Додик в рамках своего уже начавшегося предвыборного турне, заявил чё то в духе "Зеленский хамил президенту США по телефону, "да ты успокойся"..можно себе это было представить?" Это же говно подхвачено террористами из Госдумы РФ..

Спасибо найвеличнішому и его кукловоду, блт
   
BBC:  https://www.bbc.com/news/world-europe-60174684

https://www.bbc.com/news/world-europe-60174684

Don't create panic, Zelensky tells West

Зеленський дав пресконференцію іноземним журналістам. Що вже розповів президент?

▫️Про запрошення Лаврова зустрітися не говорячи про Донбас: "Ти ж чоловік, доросла людина. Начебто з досвідом великим. Немає чим зайнятись? Тупо цинізм хай левелу, ось і все"

▫️Про можливе применшення загрози нападу: "Я не керую державою так, як, до речі, у вашому фільмі – "Не дивись вгору". Ми дивимось вгору!"

▫️Про ненадання Німеччиною оборонної зброї: "Я вам не бажаю такого, що відбувається в нас… Але знайте: якщо так буде, ми точно вам допоможемо"

▫️Про евакуацію деяких західних дипломатів: "Я вважаю, що посольські працівники повинні бути тут. Це капітани дипломатії. Ми знаємо, що капітани останні залишають корабель. А я вважаю, що у нас не "Титанік"

▫️Про вступ в НАТО  "Ми хочемо конкретики, нам на щось потрібно розраховувати"

▫️Зеленський розповів, що він глибше розуміється на проблемах України, ніж президент США Джо Байден, бо живе в Україні

▫️Про економіку: Через паніку у світових ЗМІ з України вивели 12,5 млрд — для стабілізації економіки потрібно витратити біля 4-5 млрд доларів

   
Если спокойно и без эмоций подойти к проблеме противостояния, которое сознательно культивируют сторонники Порошенко и им достаточно часто помогают в этом сторонники Зеленского, то это проблема острого и тупого яйца с которого следует разбивать проблему строительства будущего у независимой и целостной Украины.
 После разбития с любого конца содержимое будет одним и тем же!
 Стоит понять, что сам спор вредоносен сам по себе ОБОИМ СТОРОНАМ этого искусственного конфликта!
 Сторонникам Порошенко стоит глубоко осознать, что сторонники Зеленского не меньшие, но и не большие патриоты Украины, чем они сами!!!
 Абсолютно тоже самое следует глубоко осознать и сторонникам Зеленского!!!
Ну и ВСЕМ следует наконец  понять. что все наши внутренние остроконечно- тупоконечные конфликты исключительно на пользу планам хуйло так или иначе лишить Украину независимости!
   
Шо? Опять?
Если верить поросяткам, так он уже капитулировал раз 20,  только за последний месяц. :)
   
Зелена шмаркля капітулювала перед хуйло і послала Байдена під час телефонної розмови з ним Нове
   
BBC:  https://www.bbc.com/news/world-europe-60174684

https://www.bbc.com/news/world-europe-60174684

Don't create panic, Zelensky tells West

Білий дім каже, що більше не описує потенційне вторгнення Росії в Україну як "неминуче", припускаючи, що це слово було вжито недоречно.

Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі, повідомляє "Європейська правда".

"Я використовувала це слово одного разу. Я думаю, що інші використовували його колись. А потім ми припинили використовувати його, тому що я думаю, що це надіслало сигнал, який ми не збиралися надсилати, начебто ми знаємо, що президент хуйло прийняв рішення", — сказала Псакі.

Минулого тижня Псакі заявила, що вторгнення російських військ в Україну продовжує бути "неминучим", що спричинило негативну реакцію Києва. Українські чиновники, включно з президентом Володимиром Зеленським, не погодилися і заявили, що такі описи можуть викликати паніку та економічні потрясіння.


https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/02/2/7133476/


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія