Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Росла черешня в мами на городі... :weep:

Росла черешня в мами на городі... :weep:

  Посадив черешню на городі. Радувала смачними плодами доки листя закривали ягоди. А далі червоні ягоди помітили ворони і…  :(
  Вони ж дружніі і зір у них не те, що у нас - одна помітила й всіх своїх карканням кличе. ;) 
  Вдосвіта будить каркання. Прогнав. Відлетіли. Пішов. Через мить вороння знову там.  8-:
  Що робити? Повісив чучело. Нуль емоцій. Син із мисливської рушниці вбив одну й повісив там. Нуль емоцій.
  Знайомий повісив на черешню "брехунець". Через дві доби ворони фішку просікли й ласували черешнями під виступи наших політиків.  ;)
  Через декілька років черешню зрізав. А який смисл – тінь є а ягід немає.
  І ось сьогодні я у Польщі. Біля будинку хозяйки росте черешня. І… нас ранками не будить вороняче каркання. Чому? А немає тут вороння.
  Чому? – задумався я. А тому, шановні, що у них, скажемо так, їм немає умов для комфортного життя та розмноження.
  Ворони ж у нас харчуються на сміттєзвалищах, на стихійних скотомогильниках, в переповнених сміттєвих контейнерах  і т. д.
  От мама посадила на городі гарбузи та кабачки. Кинуте в сиру землю зерня стало проізростати. Так ворони ж помітили й стали висмикувати ті ростки. Вживали гарбузове насінні а кабачкове залишали. Не смакувало гадам значиться.  B-)
   Довелося пересівати.
  У Польщі стихійних сміттєзвалищ не буває. І ніхто із поляків біля будинків не садить городину. Значиться воронам і тут облом. От тому то й не прилітають вони сюди.  ;)
  Сортуємо метал разом із поляками. Робота не вимагає якоїсь освіти. Вони отримують 18зл/год а ми через фірму 12.  Прошу помножити 176 год на 18зл/год і далі на курс злотого у нас.  ;)
  При таких зарплатах і ми жили б так само. І наші черешні не об"їдало б вороння. Ні?  :)


Останнє редагування: 15 червня 2019 20:07:04 від antik
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

у ТС погано з формальною логікою - якщо "Ворони ж у нас харчуються на сміттєзвалищах, на стихійних скотомогильниках, в переповнених сміттєвих контейнерах  і т. д.",
то навіщо їм ваша черешня?
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

В моём дворе многие годы живёт воронья семья. Каждый год, в это время из семейного гнезда выпадает воронёнок. Или даже два. Всё как положено - белые перья, короткий хвост.
На земле живут коты, 6 или 9 штук, собаки 12 штук, из них 6 гуляют свободно, без поводка, в их числе есть такса, которая всегда на поводке - она любит убивать. Ещё во двор приходят дикие собаки из ближайшего парка. Они приходят ночью, поохотиться на котов.
И вот, на эту землю выпадает воронёнок. Или парочка. Или даже трое. Называется - слёток.  И этот вороненок, смешной и неуклюжий теперь, на земле, оказывается один на один: с собаками, с котами, с крысами - каждая из которых с лёгкостью может убить воронёнка. Сталкивается с реальной жизнью. За пределами родного гнезда. Где папа и мама.
И каждое утро, выходя во двор, я оказываюсь под пристальным взглядом родителей вороненка. Каждая собака, каждая кошка, каждая мышь, каждый человек знает, что если они ДАЖЕ ПОСМОТРЯТ в сторону воронёнка, то им - не поздоровится. Нет в мире внимательней родителей, чем в этой семье. Нет в мире более бессонного и отважного часового, чем эти родители.
Почему так, спросите вы?
Всё очень просто: невнимательные, нечуткие, незаботливые родители у ворон просто не оставляют потомства. Их воронят съедают крысы, душат коты и разрывают собаки.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

 Через декілька років черешню зрізав  - саме тупе рішення.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

в мене на черешню нападають шпаки , чи як там їх на язике грачі
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Через декілька років черешню зрізав  - саме тупе рішення.
Ащо, було б розумніше палатку біля неї поставити?  B-)
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Ащо, було б розумніше палатку біля неї поставити?  B-)
Видел на баштанах в херсонской области (а вороны страшно любят клевать кавуны) - они стреляют ворон и вешают их тушки на палках по баштану. И те не летают пока тушка воняет.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Ось так народжуються міфи.
На думку Антіка в Польщі немає, то чому ж в Німеччині від них гине більше худоби аніж від вовків.

Останнє редагування: 15 червня 2019 21:01:13 від Paravoz
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Ось так народжуються міфи.
На думку Антіка в Польщі немає, то чому ж в Німеччині від них гине більше худоби аніж від вовків.

а шо воно може знати за Польщу,  якщо далі свалки її не бачив?
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:
N88

"проізростати".. ридав.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

в мене на черешню нападають шпаки , чи як там їх на язике грачі

Не. Скворцы (шпаки) - это воробьиные, а грачи - врановые
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

"проізростати".. ридав.
  А хіба у вашій школі не проходили: Олександр Довженко "Зачарована Десна"?
...До чого ж гарно і весело було в нашому горóді! Ото як вийти з сіней та подивись навколо — геть-чисто все зелене та буйне. А сад було як зацвіте весною! А що робилось на початку літа — огірки цвітуть, гарбузи цвітуть, картопля цвіте. Цвіте малина, смородина, тютюн, квасоля. А соняшника, а маку, буряків, лободи, укропу, моркви! Чого тільки не насадить наша невгамовна мати.
— Нічого в світі так я не люблю, як саджати що-небудь у землю, щоб проізростало. Коли вилізає з землі всяка рослиночка, ото мені радість,— любила проказувати вона.
Город до того переповнявсь рослинами, що десь серед літа вони вже не вміщалися в ньому. Вони лізли одна на одну, переплітались, душились, дерлися на хлів, на стріху, повзли на тин, а гарбузи звисали з тину прямо на вулицю.
А малини — красної, білої! А вишень, а груш солодких, було. як наїсися,— цілий день живіт як бубон.
  Поридай над своїм невіглаством, неуч.  :gigi:
  А втім, по правді кажучи, тут "проізростало" мені слід було взяти в лапки.  ;)

   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

я вот пытаюсь семечко конопли прорастить
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

хник-хник :cray:
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

я вот пытаюсь семечко конопли прорастить
С какой целью? В ботанику потянуло? :D
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:



Бестселлер
Москва на ушах
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

С какой целью? В ботанику потянуло? :D
ну .. во первых семечко дорогое и поэтому хочется шоб оно таки начало прорастать.. а дальше погляжу по ситуации..
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

ну .. во первых семечко дорогое и поэтому хочется шоб оно таки начало прорастать.. а дальше погляжу по ситуации..
Поздновато шось для грунта. ;)
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Поздновато шось для грунта. ;)
та я так .. побаловаться решил .. но это будет не на открытом
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

та я так .. побаловаться решил .. но это будет не на открытом
Ну тогда - за высокие урожаи льна и конопли!!(С)
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

вот таким нехитрым образом нормальная тема Антика превратилась в хер знает шо))
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

вот таким нехитрым образом нормальная тема Антика превратилась в хер знает шо))
Ну положим наблюдениям Антика за популяциями врановых тоже далеко до академического труда. :gigi:
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Ну положим наблюдениям Антика за популяциями врановых тоже далеко до академического труда. :gigi:
))) но однако тема то верная .. мораль там очевидна.. Хошь, чтобы было сделано все отлично - делай все правильно даже в мелочах!!
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

))) но однако тема то верная .. мораль там очевидна.. Хошь, чтобы было сделано все отлично - делай все правильно даже в мелочах!!
Та после того, как он открыл для себя Польшу, он стал на удивление европейцем. В россии все про водку писал, а тут уже про ворон.  Растет духовность. B-)
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Через декілька років черешню зрізав.

В мене в селі давно черешні накривають пластиковою сіткою. Тоді шпаки не мають як туди вмоститися й не їдять.
Але цього року все пропало через дощі - зогнило нафуй. :(
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Та после того, как он открыл для себя Польшу, он стал на удивление европейцем. В россии все про водку писал, а тут уже про ворон.  Растет духовность. B-)
  (tu) надо каждого ватника на полгода да в Европу
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

В мене в селі давно черешні накривають пластиковою сіткою. Тоді шпаки не мають як туди вмоститися й не їдять.
Але цього року все пропало через дощі - зогнило нафуй. :(
видишь?? все равно проебали урожай, а хитрый поляк не допустил бы такого
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

На городі бузина - в Києві дядько  :laugh:

Повертайся, діду, з Польщі, бо ворони й хату склюють.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

В мене в селі давно черешні накривають пластиковою сіткою. Тоді шпаки не мають як туди вмоститися й не їдять.
Але цього року все пропало через дощі - зогнило нафуй. :(
у мене не все згнило, і сітку від шпаків вішаю, але знову пізня черешня червива :weep:
Чи то наші хімікати халтурні, чи дощі позаважали. Гадська вишнева муха!
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

видишь?? все равно проебали урожай, а хитрый поляк не допустил бы такого
Ну, там без варіантів,  воно зогнило ще коли було зелене.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:
RSP

Розмовляв з поляком. Наш з України, мій хороший знайомий. Має зарплату 3000 злотих в місяць. Не знаю багато чи мало, але як для 20 річного непогано.
Порадив йому після закінчення вузу йти в магістратуру в Польщі, і забути про корупціонерію і імітацію. Людина повинна нормально прожити життя а не в пєрєстройках українських приймати скакання.
Жаль не можу сина вговорити за кордон хоча б в Польшу виїхати, бо айтішників і в Україні непогано годують.  Чого в імітації сидіти і чекати. Хз.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:
RSP

  (tu) надо каждого ватника на полгода да в Европу
Чого це на півроку. Назавжди. А в імітації.і корупціонерії залишити тих хто створив гіршегабона і їх слуг.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Подстреливаешь 4-5 ворон из воздушки, развешиваешь на шестах по участку - другие даже не подлетают.
Когда старые разваливаются - подвешиваешь новых. Больше не пробуют объедать деревья.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

наши селюки такие недолугие и приземленные(( аж страшно. Кролики у них дохнут, гусей жрут собаки, собак сбивают машины. Сплошной трешняк..
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

Ворони є скрізь, навіть в США. Залишив на кілька годин автівку, на ПЛАТНІЙ парковці, в центрі столиці Каліфорнії.
Впорався зі своїми справами, приходжу забирати машину - вся обдристана. :X
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

І ще одне помітив: у них немає мух.
 8-:
А тому, що у них біля будинків немає гноянок - не відгодовують вони для себе та на продаж всіляку живність.  B-)
Зарплати некваліфікованого робітника вистачає купити все у супермаркетах. 176 год х 18 зл =
Їм при їхніх цінах вистачає.  ;)
При таких зарплатах і ми б так жили. ІМХо, ясна річ.  ;)
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

У нас черешня по 60 гривен. Пипец.
   
Re: Росла черешня в мами на городі... :weep:

І ще одне помітив: у них немає мух.
 8-:
А тому, що у них біля будинків немає гноянок - не відгодовують вони для себе та на продаж всіляку живність.  B-)
Зарплати некваліфікованого робітника вистачає купити все у супермаркетах. 176 год х 18 зл =
Їм при їхніх цінах вистачає.  ;)
При таких зарплатах і ми б так жили. ІМХо, ясна річ.  ;)

А в Москві мухи були?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія