Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сенсация - Стокгольмский суд полностью удовлетворил требования "Нафтогаза" к "Газпрому

А взагалі смішно виходить. По суті Юльки запевняють що Юля вісім років тому точно передбачала рішення Арбітражного суда.

Це та сама мадам яка не змогла передбачити свого програшу Януковичу менш ніз за рік  :facepalm1:
Для справедливості слід зауважити, що були ще такі мудрагелі- противсіхи. Дехто з них вірив що зробить з Янека щирого українця. Вони також не передбачили здачу ним України, знищення армії та підпорядкування силовиків потенційному окупанту.
   
Скажите порошкі, єслі би украіна проіграла стокгольм, что би ви сейчас гаварілі? B-)
   
З реальних фактів тільки сорокамільярдний борг Газпрому від якого довелося відбиватися в суді вже нинішній владі. Все інше - білий шум.

Кацап детектед :lol:
Никакого борту ГП не было. Был наезд со стороны ГП и он был послан судом нах
   
От мені цікаво, якщо Їблива Макака завтра в прямому ефірі заявить, що потрібно миритись із москалями, що потрібно визнати Крим кацапським та віддати Хуйлу всю Лівобережну Україну, розірваои Асоціацію з ЄС та вступити в митний союз, а потім і в склад Раші, то що ці форумні тварі, без честі, без пам'яті, без гідності тоді вигадають на захист своєї Вагіні? Переконаний, що вони знайдуть 100500 аргументів на її захист і будуть із піною у рота виправдовувати кожне слово Саломандовни.
   
от юлька, от зрадниця.
Подпісала проіграшний контракт  :zrada:
   
Для справедливості слід зауважити, що були ще такі мудрагелі- противсіхи. Дехто з них вірив що зробить з Янека щирого українця. Вони також не передбачили здачу ним України, знищення армії та підпорядкування силовиків потенційному окупанту.
Не розумію мудрагелів, які й після рішення Стокгольмського арбітражу продовжують бюторасні маразми про вину противсіхів триндіти.
Згадайте зрештою біографію пана Лєбєдіва, вмийтесь бюторасними сльозами та заткніться від сорому. Противсіх вам кремлядям нічого не винні.

Останнє редагування: 5 червня 2017 17:00:06 від borderlander
   
Для справедливості слід зауважити, що були ще такі мудрагелі- противсіхи. Дехто з них вірив що зробить з Янека щирого українця. Вони також не передбачили здачу ним України, знищення армії та підпорядкування силовиків потенційному окупанту.

фуйня, но некоториє єсчо і проголосовалі за хряка.
Вот єто я счітаю преступлєнієм
   
От мені цікаво, якщо Їблива Макака завтра в прямому ефірі заявить, що потрібно миритись із москалями, що потрібно визнати Крим кацапським та віддати Хуйлу всю Лівобережну Україну, розірваои Асоціацію з ЄС та вступити в митний союз, а потім і в склад Раші, то що ці форумні тварі, без честі, без пам'яті, без гідності тоді вигадають на захист своєї Вагіні? Переконаний, що вони знайдуть 100500 аргументів на її захист і будуть із піною у рота виправдовувати кожне слово Саломандовни.

И это пишет бот который в 2010 году топил за Овоща, который пытался выполнить все перечисленные выше пункты :facepalm:
И bordelander с ним заодно :lol:
   
От мені цікаво, якщо Їблива Макака завтра в прямому ефірі заявить, що потрібно миритись із москалями, що потрібно визнати Крим кацапським та віддати Хуйлу всю Лівобережну Україну, розірваои Асоціацію з ЄС та вступити в митний союз, а потім і в склад Раші, то що ці форумні тварі, без честі, без пам'яті, без гідності тоді вигадають на захист своєї Вагіні? Переконаний, що вони знайдуть 100500 аргументів на її захист і будуть із піною у рота виправдовувати кожне слово Саломандовни.
Та в СлаваРедько, Еуро та Ашнара мабуть вже є пропагандонські заготовки на такий випадок. А Дідусу й готуватись не треба, він й далі тупо свої старі фотожаби поститиме  :weep:
   
фуйня, но некоториє єсчо і проголосовалі за хряка.
Вот єто я счітаю преступлєнієм

Ну кацап аутсидер прямо агитировал за Яныка на ФУПе. И ничего, снова патриот :lol:
   
От мені цікаво, якщо Їблива Макака завтра в прямому ефірі заявить, що потрібно миритись із москалями, що потрібно визнати Крим кацапським та віддати Хуйлу всю Лівобережну Україну, розірваои Асоціацію з ЄС та вступити в митний союз, а потім і в склад Раші, то що ці форумні тварі, без честі, без пам'яті, без гідності тоді вигадають на захист своєї Вагіні? Переконаний, що вони знайдуть 100500 аргументів на її захист і будуть із піною у рота виправдовувати кожне слово Саломандовни.

А нащо віддавати лівобережну, якщо потім все одно вступати в склад росії? :pooh_lol:
   
Ну кацап аутсидер прямо агитировал за Яныка на ФУПе. И ничего, снова патриот :lol:

к сожалєнію не тока он.
Тут їх целая дівізія була
   
Не розумію мудрагелів, які й після рішення Стокгольмського арбітражу продовжують бюторасні маразми про вину противсіхів триндіти.
Згадайте зрештою біографію пана Лєбєдіва, вмийтесь бюторасними сльозами та заткніться від сорому. Противсіх вам кремлядям нічого не винні.

А чому агент хуйло юля, в 2004 році допомагала ющенку стати президентом (імхо вона зробила для цього більше чим ющ)
   
А чому агент хуйло юля, в 2004 році допомагала ющенку стати президентом (імхо вона зробила для цього більше чим ющ)
Пане майор Вєло-буєв, у Вас ус атклєілся!

З.І. А біографію пана Лєбєдіва таки почитайте.
   
Ну кацап аутсидер прямо агитировал за Яныка на ФУПе. И ничего, снова патриот :lol:

Не впорався Янукович, буває. Пройди уже з ним на хрін. Мова про макаку і ії кабальну угоду.
   
А чому агент хуйло юля, в 2004 році допомагала ющенку стати президентом (імхо вона зробила для цього більше чим ющ)
Та й Віктор перший взаємно агента хуйло на табуретку призначив. Але є закономірність по двом майданам. В обох випадках більшості соратників з вождями не по дорозі. Потім виявляється,що більшість із них ворожі агенти. Одні прилипали та всеїдні перебіжчики щирими патріотами виявляються. Мабуть в засаді сиділи та секретними агентами підробляли.
   
Кацап детектед :lol:
Никакого борту ГП не было. Был наезд со стороны ГП и он был послан судом нах

Що Газпром вже списав? Саме контракт дає їм можливість наїзжтати. І до речі, наїжати будуть ще довго. Контракт-то нікуди не подівся.
   
Не впорався Янукович, буває. Пройди уже з ним на хрін. Мова про макаку і ії кабальну угоду.

Ну да, не смог отдать Украину Хуйлу... Не впорався твой кумир, буває :facepalm:
   
Що Газпром вже списав? Саме контракт дає їм можливість наїзжтати. І до речі, наїжати будуть ще довго. Контракт-то нікуди не подівся.

Ты смотри, даже после решения суда кацапчик все за Газпром топит :lol:
   
Ты смотри, даже после решения суда кацапчик все за Газпром топит :lol:

Редько кацап це той хто топить за макаку, навіть після рішення суда. Причому кацап з іпанутих :)
   
Це ж цирк - "хароша угода - треба виконувати" (с) один рєдкій кацап
   
к сожалєнію не тока он.
Тут їх целая дівізія була
чому була? відпали на цуг тільки відверті ватани
   
Редько кацап це той хто топить за макаку, навіть після рішення суда. Причому кацап з іпанутих :)

Да нет уж. Кацап это тот у кого кацапский паспорт у кышене
И тот кто топил за "Фьодорыча, четкого хозяйственника", который пытался сдать Украину Хуйлу.
А когда народ выгнал то кацап сожалеет о том что Фьодорыч не впорався :facepalm:
   
Да нет уж. Кацап это тот у кого кацапский паспорт у кышене
И тот кто топил за "Фьодорыча, четкого хозяйственника", который пытался сдать Украину Хуйлу.
А когда народ выгнал то кацап сожалеет о том что Фьодорыч не впорався :facepalm:

Ну так вийми паспорт з кишені кацапчику.

Ти десять років цей дибільний контракт захищаєш.

Уже і суд сказав що контракт-гівно а Рєдько все своєї співа. За Фьодорича-хазяйствєнніка.
   
Ну так вийми паспорт з кишені кацапчику.

Ти десять років цей дибільний контракт захищаєш.

Уже і суд сказав що контракт-гівно а Рєдько все своєї співа. За Фьодорича-хазяйствєнніка.

Как я могу вынуть его из твоей кышени?
И "За Фьодорыча!" это были твои слова а не мои :D
И то что "Фьодорыч не впорався" со сдачей Украины Хуйлу тоже :facepalm:
   
Как я могу вынуть его из твоей кышени?
И "За Фьодорыча!" это были твои слова а не мои :D

Він в твоїй. Тільки упоротий кацап буде продовжувати договор захищати. Їм - так, він дуже вигідний
   

И то что "Фьодорыч не впорався" со сдачей Украины Хуйлу тоже :facepalm:

А Юля впоралась, принаймі частково. Шкода легендарне засідання РНБО по Криму не тема цієї гілки.

Але як ти стверджував що Крим кацапський і треба здавати я не забув.

   
а я вважаю, що її контракт спрацював Україні на велику шкоду,
і незабаром фахівці порахують точно, на яку суму збитків була країні завдана пряма шкода, от це і буде фактом,
а Стокгольмський суд і підтвердив, що Тимошенко підписала неринковий невигідний газовий договір, 
та й знижка хуйло в 2009 році та його відмова тоді ж виконувати контракт в пункті штрафів та плати за газ, що не був відібраний, говорять самі за себе - контракт без знижок та поступок був країні вкрай невигідний,
тому заради перемоги Тимошенко на виборах президента він і робив їй виключення

цікаво, чи були включені в ці 34 мільярди, які вимагав газпром, як плату за невідібраний газ, об'єми невідібраного газу в 2009 році
Не були. З недовибраними обсягами 9 і початку 10 року питання було закрите шляхом перемовин у відповідності до положень контракту.
На цій інфографіці чітко показано, що за період урядування Тимошенко жодних претензій до нас нема. Вимагали за окремі періоди Януковича, і починаючи з 2 кварталу 14 року.
Але ніхто, окрім нього самого з його продажними зацікавленостями, не заважав Януковичу з бойками домогтися подальших знижок і незастосування чи скасування тейк-ор-пей.



пс Навіть з нашого боку нема претензій по цінах за 2009-2010 роки. Тобто, тов. Кобєлєв вважає їх адекватними.

Останнє редагування: 5 червня 2017 19:35:52 від Euro
   
А Юля впоралась, принаймі частково. Шкода легендарне засідання РНБО по Криму не тема цієї гілки.

Але як ти стверджував що Крим кацапський і треба здавати я не забув.

Когда кацап бреше? Когда пальцы по клаве бегают :lol:
   
Когда кацап бреше? Когда пальцы по клаве бегают :lol:

Крим здали правильно! (с) SlavRedko. (aka - рєдкій кацап).
   
Він в твоїй. Тільки упоротий кацап буде продовжувати договор захищати. Їм - так, він дуже вигідний
(tu)
   
Симптоматично що за здачу Крима активно виступила та ж Юля. І на цьому оффтоп можна закривати.
   
Крим здали правильно! (с) SlavRedko. (aka - рєдкій кацап).

Бреши дальше, кацапчик. :lol:
   
Симптоматично що за здачу Крима активно виступила та ж Юля. І на цьому оффтоп можна закривати.
Можна і топ вже закривати B-)
   
Я Рєдько добре пам`ятаю твої солодкі кацапські пісні 2014-го. Типа "дорогі мОї ну його той Крим захищати, от збудуємо потужну решту країни і він сам до рук України за рік-два упаде". Добре ти підсобляв кацапам коротше. Так що не флуди.
   
Можна і топ вже закривати B-)

Згоден. Всі основні аргументи наведені. Україну можна привітати з перемогою і рухатися далі.
   
Згоден. Всі основні аргументи наведені. Україну можна привітати з перемогою і рухатися далі.
Левова доля якої була закладена контрактом 2009 року!
 :friends: і де б ми ще з тобой порозумілися!  :D

Останнє редагування: 5 червня 2017 19:04:49 від Euro
   
Я Рєдько добре пам`ятаю твої солодкі кацапські пісні 2014-го. Типа "дорогі мОї ну його той Крим захищати, от збудуємо потужну решту країни і він сам до рук України за рік-два упаде". Добре ти підсобляв кацапам коротше. Так що не флуди.

Ты бреши, да не забрехуйся.
Крым защитить Украина тогда не могла.
А то что нужно строить потужну краину я писал
Но кацапам это как серпом по яйкам ;o
   
Так що там? Газ знов буит даражать? Глойсман 8300 на новий сезон поставив.
   
Так що там? Газ знов буит даражать? Глойсман 8300 на новий сезон поставив.
звідки дровішка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія