Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сенсация - Стокгольмский суд полностью удовлетворил требования "Нафтогаза" к "Газпрому

Перші роботи було розпочато ще в 2009 році, після чергової кризи у відносинах з РФ. Далі рік за роком було проведено більш як сто зустрічей з європейс
то я маю інтерпретувати загальні фрази коболєва??
ти притащів це сюди то й покажи пруф, що він сказав що це Вана. свою версію я дав пару постами вище
   
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це),
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це), - то ваше довільне трактування - по факту це доводилось доводити у суді
   
Бери або плати терпіла  :lol:

Нє просто сасєдство а тєсное рабство  :lol:

   
то я маю інтерпретувати загальні фрази коболєва??
ти притащів це сюди то й покажи пруф, що він сказав що це Вана. свою версію я дав пару постами вище

Цитата: pashuha
ну давай тоді казати вже що то ющенко реверсом обзаботився

Давай казати. Нафтогах йому не підпорядковувався, то він мав Юлькі казати.
А от якщо би Юлька не працювала в цьому напрямку, то Коболєву про 2009 рік не було би що казати. Так що все сходиться  :D
   
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це), - то ваше довільне трактування - по факту це доводилось доводити у суді
Якщо покупець навіть помилково вбачає істотну зміну і подає продавцю з цього приводу вимогу в письмовому вигляді, у відповідності до контракту в нього є 3 міс. і 20 днів. А потім, якщо покупець незадоволений, - дійсно в суд.
   
Интресно, хоть раз правительство Азарова подали заявку на снижение объема покупки газа?
Или только пистели про злочынный контракт?
В суд подавать они ни за что не хотели, это факт :D
   
(а неможливість закупляти обумовлені об'єми автоматично свідчить про це), - то ваше довільн
е трактування - по факту це доводилось доводити у суді
так це европейська практика  може вам якийсь інший вектор а не европейський?
   
Якщо покупець навіть помилково вбачає істотну зміну і подає продавцю з цього приводу вимогу в письмовому вигляді, у відповідності до контракту в нього є 3 міс. і 20 днів. А потім, якщо покупець незадоволений, - дійсно в суд.
так про що і мова - тілько суд
а скільки навіть у нашому разі тривав суд? і весь цей час треба було б все одно платити. це зара є реверс, а тоді...
не кажуми що Вана. що синяки - одного поля ягоди і не поспішали чомусь судитись.
   
так про що і мова - тілько суд
а скільки навіть у нашому разі тривав суд? і весь цей час треба було б все одно платити. це зара є реверс, а тоді...
не кажуми що Вана. що синяки - одного поля ягоди і не поспішали чомусь судитись.
Не потрібно! Бо ніякого зобов'язуючого механізму на цей випадок у контракті нема. Тільки суд. Хоч 100 років.
   
так це европейська практика  може вам якийсь інший вектор а не европейський?
твої маніпуляці жалюгідні, сучкотролю
контракт настільки переможний, що інакше як через суд взагалі нічого не можна зробити
   
Интресно, хоть раз правительство Азарова подали заявку на снижение объема покупки газа?
Или только пистели про злочынный контракт?
В суд подавать они ни за что не хотели, это факт :D
В зекової команди усе було засекречено, але і дєдушка Азіров, і Бойко неодноразово публічно заявляли про відсутність у контракті положень, які дозволяють нам щось оскаржувати і змінювати.
   
Не потрібно! Бо ніякого зобов'язуючого механізму на цей випадок у контракті нема. Тільки суд. Хоч 100 років.
ну звісно можна і не платити було б - просто сиділи б і без газу і транзиту, а гтс вже тоді можна було б пиляти.
   
твої маніпуляці жалюгідні, сучкотролю
контракт настільки переможний, що інакше як через суд взагалі нічого не можна зробити
ну ось суд відбувся які нах питання?
   
После сланцевой революции и контракт может быть лучшим.

может быть, а может и не быть никакого контракта , шо с трубой тогда делать и газовыми хранилищами ?
коболев уже предложил снизить тарифы в 10-ть раз для газпрома, перемога не?
   
і ніякої сенсації бо перед ним бкли інши суди з такими самими вердіктами
   
ну звісно можна і не платити було б - просто сиділи б і без газу і транзиту, а гтс вже тоді можна було б пиляти.
Ключове в останньому дописі "транзит". Якось воно б було за посередництва ЄС. А арбітраж, де - повторюся - коцапи ні в кого не вигравали, це максимум 3 роки. Решта - кавова гуща.
   
ну давай тоді казати вже що то ющенко реверсом обзаботився
із розряду - Якби контракт був поганим, то ми б ніколи не перемогли в арбітражі
які ж ви сучкаблохи гниди, за пару копійок за пост всіх і вся продаєте

Так ющенко ж господарсмтвом не займався. Тільки політикою.(с) якісь дрищі
із розряду - Якби контракт був поганим, то ми б ніколи не перемогли в арбітражі
які ж ви синьожопі дрищепедріли, гниди, за пару копійок за пост всіх і вся продаєте
   
Бери або плати терпіла  :lol:

Нє просто сасєдство а тєсное рабство  :lol:

так

Росія - наш стратегічєскій партньор  [ua]

Останнє редагування: 3 червня 2017 23:40:16 від DiDUS
   
Ключове в останньому дописі "транзит". Якось воно б було за посередництва ЄС. А арбітраж, де - повторюся - коцапи ні в кого не вигравали, це максимум 3 роки. Решта - кавова гуща.
ага, ЄС за копійку вдавиться - далеко ходити не треба OPAL свіжий приклад.
Третя газова криза за мовчання ЄС: хроніка нової війни "Газпрому" проти України
http://www.eurointegration.com.ua/articles/2017/02/7/7061050/
І "пакети" то шоб єс був з газом, ніж для нас треба було.
за таких розкладів нордстрім-10 був би побудований.
а 3 роки по 15млрд дол в рік за повітря- навіть коментувати не буду
   
Бери або плати терпіла  :lol:

Нє просто сасєдство а тєсное рабство  :lol:

у стран європ точно такіє же тєрпіла билі.
тока ані іх атсуділі, а Хрячідло - нед.
Но зато ведь Юлю посаділ, правда?  :pooh_lol:
   
Так ющенко ж господарсмтвом не займався. Тільки політикою.(с) якісь дрищі
із розряду - Якби контракт був поганим, то ми б ніколи не перемогли в арбітражі
які ж ви синьожопі дрищепедріли, гниди, за пару копійок за пост всіх і вся продаєте

от же ж упороті...
http://ua.кор/ukraine/711257-yushchenko-j-braun-obgovorili-situaciyu-na-gazovomu-rinku
https://www.radiosvoboda.org/a/1370917.html
   
Напоминает старый анекдот как еврейский мальчик поступал в КГУ на исторический факультет
Вопрос - сколько советских людейпогибло в Великой Отечественной войне?
Ответ - 22 миллиона 385 тысяч
Вопрос - а теперь давай всех поименно!

Троль, иди в жопу.
Нет, юлькодроч, тут никаких совпадений.
Ты сам требуешь от собеседника
Приведи цены на нефть в декабре 2008 года.
А то что потом цены на нефть упали так и цена газа дешевле стала

Этим ты лично обязуешься давать ответы на такие же запросы.
Вот и давай, лживый Славко, подтверждай ту информацию, которую объявил истинной.
Учти, что теперь, всегда, когда я увижу, что требуешь от кого-то подтверждения аргументов фактами, я буду тебе напоминать о твоем обязательстве: привести список всех клиентов Газпрома и тех из них, кто в 2012-2013 гг сумел отказаться от принципа "бери или плати".
И до этого никто тебе не обязан ничего ничем подтверждать.
   
Нет, юлькодроч, тут никаких совпадений.
Ты сам требуешь от собеседника
Приведи цены на нефть в декабре 2008 года.
А то что потом цены на нефть упали так и цена газа дешевле стала

Этим ты лично обязуешься давать ответы на такие же запросы.
Вот и давай, лживый Славко, подтверждай ту информацию, которую объявил истинной.
Учти, что теперь, всегда, когда я увижу, что требуешь от кого-то подтверждения аргументов фактами, я буду тебе напоминать о твоем обязательстве: привести список всех клиентов Газпрома и тех из них, кто в 2012-2013 гг сумел отказаться от принципа "бери или плати".
И до этого никто тебе не обязан ничего ничем подтверждать.

Ну так я тебя и не просил ничего подтверждать.
Я тебя попросил в жопу пойти. Бо ты троль вшивый
   
Ну так я тебя и не просил ничего подтверждать.
Я тебя попросил в жопу пойти. Бо ты троль вшивый
Славко-Брекхко, ведь вместо того, что ругаться, ты можешь очень просто подтвердить свои слова. Но ты этого не делаешь, потому, что лжец.
   
Я тут приводил цитату как чехи выиграли аналогичное дело с ГП по бери и плати ещё в 2012 году
Кроме того, приводил цитаты как другие клиенты ГП добились отмены этого пункта либо арбитражном либо угрозой его.
Но дурачок все "тату а до моих" нудит. Таких просто в жопу посылают :)
   
Я тут приводил цитату как чехи выиграли аналогичное дело с ГП по бери и плати ещё в 2012 году
Кроме того, приводил цитаты как другие клиенты ГП добились отмены этого пункта либо арбитражном либо угрозой его.
Но дурачок все "тату а до моих" нудит. Таких просто в жопу посылают :)
там установка про "сенсацію" бо виходить не "перемога"а просто нудна рутинна судова практика звідсі така нервова реакція на тих хто справедливо на це вказує B-)
   
там установка про "сенсацію" бо виходить не "перемога"а просто нудна рутинна судова практика звідсі така нервова реакція на тих хто справедливо на це вказує B-)

Не, ну перемога есть, от наглых претензий ГП отбились. Но на сенсацию не тянет.
Хотя как я выше написал - сенсация заключается в том что наши вороватые чиновники не сыграли с ГП в кооперативный мат.
Но слишком большая ставка была, видимо побоялись...
   
Славко-Брекхко, ведь вместо того, что ругаться, ты можешь очень просто подтвердить свои слова. Но ты этого не делаешь, потому, что лжец.

 + Так, підтверджую, він (SlavRedko) - брехун.

Останнє редагування: 4 червня 2017 14:19:34 від Sojuznuk
   
Я тут приводил цитату как чехи выиграли аналогичное дело с ГП по бери и плати ещё в 2012 году
Кроме того, приводил цитаты как другие клиенты ГП добились отмены этого пункта либо арбитражном либо угрозой его.
Но дурачок все "тату а до моих" нудит. Таких просто в жопу посылают :)
Не-не, брехло, сползти не выйдет.
Ты говорил "почти все", а вот Украина столько тянула, а-я-яй.
Вот это "почти все в 12-13 гг" и подтверждай.
Или признай, что выдумал, в полемическом запале, т.е. соврал, и потому все твои рассуждения гімна варті.
   
Йопт, вот ты к чему прицепился :lol:
Я не знаю или Болгария с Сербией или Грецией пытались оспорить этот пункт.
Но все кто хотел и попытался его отменили. Так понятно?
   
Йопт, вот ты к чему прицепился :lol:
Я не знаю или Болгария с Сербией или Грецией пытались оспорить этот пункт.
Но все кто хотел и попытался его отменили. Так понятно?

Кто Все?

Список ВСЕХ можно?
   
MOSCOW/WARSAW, Nov 6 (Reuters) - Russia's Gazprom on Tuesday gave way in the last of its pricing disputes with big European customers, settling with Poland's gas monopoly PGNiG , although it still faces a European Union probe into its supply contracts.
PGNiG said that its core earnings would rise by 2.5-3 billion zlotys ($776-$931 million) thanks to the deal, prompting a surge of its share prices. Poland uses around 15 billion cubic metres (bcm), or almost 3 percent of EU gas demand a year, most of that from Russia.

European utilities that rely on imports are squeezed as they buy gas under long-term deals with Gazprom or Norway's Statoil linked to the price of oil while having to sell it to customers at lower retail prices linked to the freely traded spot market.

Gazprom faced a barrage of arbitration suits over prices, and stumped up rebates for Germany's E.ON and RWE , Italy's ENI and Edison, as well as Greece's DEPA.

It paid $4.25 billion under these agreements in the first half of the year.

Ноябрь 2012 года

:facepalm:
   
No more ‘take-or-pay’: Gazprom forced to end 40 year-old gas pricing regime

In a landmark case, German energy company RWE has won the rights to amend its contracts with Gazprom, Russia’s state-owned gas exporter which has refused to budge on pricing for 40 years.

Июль 2013 года :)

:facepalm:
   
Кто Все?

Список ВСЕХ можно?
А можно список, кто заплатил за невыбраные объёмы?
   
педрососи тужаться та все ніяк не можуть висмоктати піріможну "сенсацію"
   
Кто Все?

Список ВСЕХ можно?

не почті, а ВСЄ.
ВСЄ, хто суділся по "take or pay" - виігралі. Даже Україна.
Так что, да, насчьот "почьті" Слав Редько такі совравши  :pooh_lol:
   
Кстати, я таки соврал, написав что чехи были первыми кто отменил "бери и плати" через суд и таким образом создали прецедент.
Оказывается до них это сделала итальянская Edison

Gazprom reduces gas price for Italian contractor
ANALYSES
2011-07-27
On 22 July, Gazprom agreed to reduce the price of Russian gas purchased by the Italian energy company Edison. This is the first ever case of the Russian monopoly approving the revision of a long-term contract’s conditions. Gazprom's concession will not bring it any significant financial loss, but it could complicate its negotiations with other European contractors.
The agreement closes a two-year dispute between Edison and Gazprom over gas prices. Edison advocated lowering the price of Russian gas in long-term contract prices to the level of short-term market transactions (in 2010, prices of Russian gas were higher than EU spot market prices by an average of US$80 per 1000 m³). This agreement became possible only after Edison referred the case to the Court of Arbitration in Stockholm late last year. It was the first case in the EU  where the Russian monopoly’s prices were challenged. According to information from unofficial sources, it appears that Gazprom agreed to an adjustment of the contract which covered both the price formula for the raw material and an easing of the ‘take or pay’ condition (the parties have not revealed the details of the agreement). In this sense, the concession by Gazprom (which in its negotiations with contractors had previously ruled out the possibility of revising the principles of long-term contracts) can be considered as precedent-setting. Although the concession will not expose Gazprom to overly heavy losses – Edison is one of its smaller contractors (Gazprom is contracted to supply 2 billion m³ of gas per year until 2022) – it is likely to weaken the Russian monopoly’s negotiating position. Currently, all of Gazprom's customers in Europe are demanding a revision of its pricing policy. <epa>

Они подали претензию в тот же Стокгольмский Арбитражный Суд но добились изменения контракта вне суда.

Приношу свои извинения за эту "ложь" :)
   
ВСЄ, хто суділся по "take or pay" - виігралі. Даже Україна.
і це сенсація а могли і домовитись з хуйлом та разом подерібанити 47 ярдів...чи не могли?треба запитатись в педрососів B-)
   
А можно список, кто заплатил за невыбраные объёмы?

Так к Славику
   
Ещё раз. То что выиграли арбитраж это хорошо. Очень хорошо.
Но "сенсация"? Только в том смысле что чинуши не пошли на предательство интересов страны.
Что тоже хорошо! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія