Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Факт остается фактом,  никто больше чем Украина в 2008/2009 году не упали


значить були резерви щоб утримувати внутрішній ринок споживання і меншою була залежність від експорту

всі з тієї кризи виходили одним шляхом: заливаючи реальний сектор баблом від центробанків. Тільки наш НБУ грав проти уряду і власної економіки, набиваючи кишені баблом на спекуляціях із курсом і рефінансом.
   
значить були резерви щоб утримувати внутрішній ринок споживання і меншою була залежність від експорту

всі з тієї кризи виходили одним шляхом: заливаючи реальний сектор баблом від центробанків. Тільки наш НБУ грав проти уряду і власної економіки, набиваючи кишені баблом на спекуляціях із курсом і рефінансом.
Друге прем'єрство Юлії Тимошенко припало на період світової фінансово-економічної кризи 2008–2009, через що її уряд змушений був долати численні нестандартні виклики, що загрожували колапсом економіці країни. Крім того, роботу уряду ускладнювали численні провокації з боку Ющенка та його команди у владі, про що Тимошенко та її уряд неодноразово заявляли.

18 грудня 2008 Тимошенко вперше звинуватила Нацбанк у свідомій маніпуляції гривнею, а Президента Ющенка — у змові з керівництвом НБУ, що призвело до падіння курсу національної валюти до рівня 8 грн за долар США.[22]

Розгорталася газова криза, під час якої Ющенко зайняв позицію захисту корумпованого посередника «РосУкрЕнерго». Коли, незважаючи на цей фактор та на тиск з боку Президента, кризу було подолано, Тимошенко стала для Ющенка ворогом № 1 (детальніше — в розділі «Газовий конфлікт між Росією та Україною 2008–2009»).
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Другий_уряд_Юлії_Ти мошенко
   
значить були резерви щоб утримувати внутрішній ринок споживання і меншою була залежність від експорту

всі з тієї кризи виходили одним шляхом: заливаючи реальний сектор баблом від центробанків. Тільки наш НБУ грав проти уряду і власної економіки, набиваючи кишені баблом на спекуляціях із курсом і рефінансом.
ну так а чому у них резерви залишились - бо не було премєрок які б напередодні кризи понабиралися кредитів як сучка блох
   
ну так а чому у них резерви залишились - бо не було премєрок які б напередодні кризи понабиралися кредитів як сучка блох

так у нас теж не було
у нас кредит брався уже в розпал кризи і майже повністю пішов на рекапіталізацію банків
   
 «Цукрова та бензинова кризи» мали ознаки «картельної змови, яка призвела до стрибка цін на 30% — 50%».[6] уряд організував завезення партії тростинного цукру; та відмінив мита на ввіз нафтопродуктів в Україну. І за місяць-два ціни повернулися на минулий рівень. Окрім того, «цукрову кризу» розслідував Антимонопольний комітет, який (аж через рік, в квітні 2006 року, за уряду Єханурова) прийняв рішення, що «цукрова криза» була «змовою монополістів» (серед яких був і секретар РНБО Петро Порошенко); і нарахував на винуватців штрафи понад 20 млрн. ₴

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Перший_уряд_Юлії_Ти мошенко

Це до портрету нашого гетьмана
   
у Росії, і якщо память мені не зраджує, в Казахстані теж, свого часу ввели експортне мито на   сировинні продукти експорту
за рахунок цього мита формували резервні фонди, котрі і використовували в період кризи

в Україні ж політику завжди формували ФПГ-ОПГ якраз завязані на такий експорт, оснвна із них група Ахметова.
Тому в період високих цін на метал у нас був надлишок валютних надходжень і гривня ревальвувала. А під потік доларів НБУ штампував гривню.

коли ж почалась криза, ми її зустріли без резервних фондів, а НБУ замість стерилізувати раніше надруковану гривню, додатково іще шуронув її на міжбанк через рефінанс пригодованим банкам, зокрема, через фірташівські надра.

звичайно, що в таких умовах уряду вирулити було важко. Але вони не допустили ні соціальної кризи, ні заборгованостей по зп і пенсіям.  А уже на початку 2010 року іще при премєрстві Тимошенко економіка почала відновлення і зростання ВВП в річному вимірі складало 6-8%


   
Зростання ВВП у першому кварталі 2010 р. склало 5%, за березень 2010 р. - 6,8%, за даними Держкомстату України. Про це на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.
   
хе-хе
Традиционный слив пропагандона
в ответ на конкретный вопрос.
А на "выберем Порошенка и Украина развалится"
не желаешь остановиться подробнее?
Поведай плз чего это она вдруг развалится?
Чего за предыдущие 5 лет не развалилась,
когда шансов на это было больше?
При ком не развалится?
И почему?
Почему Порошенко валит Украину ради доходов Рошен? Потому что стал причиной выезда из страны 10 млн наиболее эффективных украинцев.Это те кто были на Майдане, те кто был на фронте, те сто способен производить добавленную стоимость.Им твои байки не интересны, потому что в отличии от тебя, они умеют создавать. Почему не развалилась 5 лет? Потому что после девальвации гривни открылся временной люфт.он схлопывается в 19, когда надо начинать платить по долгам.
   
ни о чем.
Чувак, нафик ты тырнет засоряешь
белым шумом?
Лучше скажи сразу
мы все умрьом?
Во-первых, ЧУВАК, для начал научись разговаривать и этике дискуссии. Во-вторых, ты не по подгтовке кадров.Ты больше по потреблению объедков и пи-пи. За деньги конечно? ПАНЯЛ? Чувак?
   
Факт остается фактом,  никто больше чем Украина в 2008/2009 году не упали

А ти знаєш скільки постанов Уряду Тимошенко відмінив Дрищавий?  :punish:

Подавав в Конституційний суд.

Суд йому відмовляв, і постанова починала діяти, але через рік.

Це як ти купив квитки на Мальдіви, а тобі кажуть що вони фальшиві.

І подають на тебе в суд.

Суд подивився, ні не фальшиві.

А поїзд вже давно пішов.

І начебто знову квитки у тебе на руках, і на мальдіви ти не попав.   

І так 83 рази...

Нормально?

І все це під час світової кризи.
   
Я не уявляю, як взагалі в таких умовах міг уряд Тимошенко працювати.

А ще якщо взяти до уваги, що більша половина була від Дрища саботажників, то ваще пісєц...  :facepalm:
   
Почему Порошенко валит Украину ради доходов Рошен? Потому что стал причиной выезда из страны 10 млн наиболее эффективных украинцев.Это те кто были на Майдане, те кто был на фронте, те сто способен производить добавленную стоимость.Им твои байки не интересны, потому что в отличии от тебя, они умеют создавать. Почему не развалилась 5 лет? Потому что после девальвации гривни открылся временной люфт.он схлопывается в 19, когда надо начинать платить по долгам.

кому "им"?  Хто эти "они"??)
Очередной камсамолец пришел рассказать за народ.
За себя говори.
Триндит оно.
-Валит Уукраину! Все уехали! Пропало всьо!-
Я был на всех майданах и на множестве других стачек-демонстраций.
И создавать умею..
И не уехал я.  Тагшо не плач, не все для страны еще потеряно.
Проголосуют умные люди за Пороха и все хорошо будет.
ЗЫ
кстате пугалка "все уедут" это типично кацапское.
Тщательнее надо.
   
Во-первых, ЧУВАК, для начал научись разговаривать и этике дискуссии. Во-вторых, ты не по подгтовке кадров.Ты больше по потреблению объедков и пи-пи. За деньги конечно? ПАНЯЛ? Чувак?

вах какое оно))  Тролль начинающий.
Задора полно, ума мало.
Давай расскажи нам.
Не за меня, за меня многие знают помимо твоих фантазий.
Расскажи по теме ветки плз.
Что делать?  За кого голосовать?  Почему?
Или таки все пропало?

Останнє редагування: 4 вересня 2018 13:41:00 від Veni-vidi
   
кому "им"?  Хто эти "они"??)
Очередной камсамолец пришел рассказать за народ.
За себя говори.
Триндит оно.
-Валит Уукраину! Все уехали! Пропало всьо!-
Я был на всех майданах и на множестве других стачек-демонстраций.
И создавать умею..
И не уехал я.  Тагшо не плач, не все для страны еще потеряно.
Проголосуют умные люди за Пороха и все хорошо будет.
ЗЫ
кстате пугалка "все уедут" это типично кацапское.
Тщательнее надо.

Ти тільки в Сумах не розказуй, що ти за потроха, особливо на базарі...  :pooh_lol:
   
До речі, чому мовчить ТС. Було б цікаво послухати...
   
:facepalm1:

Что значит за константою курса 2000 года? А почему не 1992?
Це треба в Всесвітнього банку запитувати, чому 2000-й. Від зміни року форма трендів не зміниться, лише цифірі відмасштабуються трохи по-іншому. До речі, річне зростання/падіння ВВП вимірюють саме за константою. Тому що поточний долар коливається, а інколи суттєво, як він впав минулого року.
   
Re: Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Ти тільки в Сумах не розказуй, що ти за потроха, особливо на базарі...  :pooh_lol:
...ну хіба би Ви потенційний покупець :)

 - Здравстуйтє, наша кампания предлагает...
 - Добрий день.
 - Доброго дня, наша компанія пропонує...


Останнє редагування: 4 вересня 2018 14:09:06 від Ламер
   
Вольтер НЕ ПРАВ! Повторю - ЮВТ - единственный политик, имеющий "железный" мотив сажать эту жоблу ворюг. Единственный премьер действовавший в интересах граждан Украины.
   
АВ! Повторю - ЮВТ - единственный политик, имеющий "железный" мотив сажать эту жоблу ворюг. Единственный премьер действовавший в интересах граждан Украины.     
постные лозунги, не интересно
   
Волька - правильно!

голосуй за Петю - это правильный выбор  [ua]
   
Це треба в Всесвітнього банку запитувати, чому 2000-й. Від зміни року форма трендів не зміниться, лише цифірі відмасштабуються трохи по-іншому. До речі, річне зростання/падіння ВВП вимірюють саме за константою. Тому що поточний долар коливається, а інколи суттєво, як він впав минулого року.

Я привел данные.  Просто юлеботы сравнивали абсолютные цифры, а не относительные.  И да, в $ падение с 4000 до 2500 будет больше чем с 40 000 до 38 000. Но для экономики первый вариант будет коллапсом,  а второй пусть и неприятностью, но небольшой.
   
Ти тільки в Сумах не розказуй, що ти за потроха, особливо на базарі...  :pooh_lol:

зьома, та шож ти такий зашуганий??)
Звiдки ти цi казки береш??
Обов'язково розказую.  I не тiльки на базарi.
I, знаєш..  Прислухаються люди)
Особливо тi, хто мене зна добре.
Бо я персонаж кругом позитивний
i користуюсь заслуженим авторитетом..
   
Хтось вірить, що расовий мaкaкiвець Волька в 2014 не гАлАсував за Вану?
   
постные лозунги, не интересно

согласен, аргументации ноль
   

Я привел данные.
Ти привів дані за поточним курсом. Для об'єктивного порівняння потрібно брати за константою курсу. Якщо 2009 рік до 2008-го в нас за поточним курсом падіння
"...ВВП Украины, млрд USD:
2008 - 180
2009 - 117 (падение на 35%)..."
...то за константою курсу (ВБ надаються лише дані по ВНД) ~16% - з 151.8 до 127.8 млрд. доларів США за константою 2000р. 
   
зьома, та шож ти такий зашуганий??)
Звiдки ти цi казки береш??
Обов'язково розказую.  I не тiльки на базарi.
I, знаєш..  Прислухаються люди)
Особливо тi, хто мене зна добре.
Бо я персонаж кругом позитивний
i користуюсь заслуженим авторитетом..
:lol:
   
:lol:

бачиш, юльок,
нема чого тобi сказати..
Бо фiгня ти якась.
За Йулю тiльки фiгня рiзна топить..
   
слоган
Щоб пишались татом дiти,
Не кляли щоб батяра,
Спробуй мозок ти включити
Голосуй, блятть, за Петра!
   
Ти привів дані за поточним курсом. Для об'єктивного порівняння потрібно брати за константою курсу. Якщо 2009 рік до 2008-го в нас за поточним курсом падіння
"...ВВП Украины, млрд USD:
2008 - 180
2009 - 117 (падение на 35%)..."
...то за константою курсу (ВБ надаються лише дані по ВНД) ~16% - з 151.8 до 127.8 млрд. доларів США за константою 2000р. 

Так я и другие страны сравниваю с учетом падения их валют.  Нет смысла сравнить ВВП по виртуальному курсу 2000
   
Я,безусловно не верю в эту бредатину ДРЫЩЕЙ про "зраду Юли". Кто б гавкал...Кстати..а де ДРЫЩ? Но то ладно...Просто есть 2 вещи,что мне мешают за неё голосовать: станет она Презом-ну какой с неё главнокомандующий? Станет она Презом: у неё полная кадровая слепота. То есть будут те ж зрадники и никчемы.
  Петя,конечно,не только сахар и какао-бобы,но....пока шо мы его в деле не видели. НАДЕЮСЬ,что он,как супер мененджер и великолепный ммаксроэкономист-справится. И еще...Юля,став Презом 100% полезет в исполнительную власть,а это не допустимо. Нах нам вааще пост Преза?
 И еще....голосуем за Петю,для того,чтобы он победил в первом туре. ИБА  УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Мы на цужике тоже все, как один, за Петра...
 :take_exam:
   
бачиш, юльок,
нема чого тобi сказати..
Бо фiгня ти якась.
За Йулю тiльки фiгня рiзна топить..
:lol:
Давай ще. Ти такий потішний.
   
:lol:
Давай ще. Ти такий потішний.

юльок, твое надувание счок
это фигня.
И сам ты фигня..
   
Оце Патріарх, писав в 2014 році, а актуально навіть зараз. Ну крім економіки. Насправді Порошенко і Уряд Яценюка з Яресько і Гросі з Гонтарєвой, витягнули з розвалющоїся економіки більше ніж 100 відсотків. Ми мали бути ще в 2014 Банкротами. А вони змогли вистояти.

Так,що ВОЛЬКА. (tu)  МОЛОДЦА. 

+1
   
Так я и другие страны сравниваю с учетом падения их валют.  Нет смысла сравнить ВВП по виртуальному курсу 2000
Він саме і є об'єктивний, а не віртуальний. За поточним курсом ми додали минулого року 17%(!), але такі цифіри не спадає на думку називати навіть нашим "реформаторам". Бо це відбулося за рахунок падіння бакса. А от за константою долара ми зросли на <2,9%, про що нам і розповідають. Тільки радіти з цього зростання нема чого, оскільки навіть з усіма накрутками воно менше за сердньосвітове. Тобто, відносно ми продовжуємо падати.
   
юльок, твое надувание счок
это фигня.
И сам ты фигня..
Молодець . В тебе виходить.
Особливо про "надуваніє щьок".
Це чиї слова -- "пользуюсь заслуженним авторітєтом"?
 :lol:
   
Я проголосую. І, мабуть, не один.
І щоб не говорили, такі люди ще будуть в доволі багато. Просто вони мовчать і просто проголосують. А не вступають в дискусії з агресивними юльками та іншими кремлеботами. Тому здається, що їх мало. Як на фупах, так і в житті

Придерживаюсь того же мнения и очень надеюсь, что мы правы...
   
Так я и другие страны сравниваю с учетом падения их валют.  Нет смысла сравнить ВВП по виртуальному курсу 2000

Ти недобачаєш?

Ще раз. Ось тобі поточний.



Купи нові окуляри.
   
Re: Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Нажаль Вольтер не бачить цього свята!
   
зьома, та шож ти такий зашуганий??)
Звiдки ти цi казки береш??
Обов'язково розказую.  I не тiльки на базарi.
I, знаєш..  Прислухаються люди)
Особливо тi, хто мене зна добре.
Бо я персонаж кругом позитивний
i користуюсь заслуженим авторитетом..

Особливо бережись робітників СНПО бувшого Фрунзе,

яких вже 3 місяці не пускають на завод і які з грудня не отримують зарплату.

А власник, який розвалив багатотисячне підприємство - Григоришин з ОЗГ Парашенка.

Так що вони тепер всі #запетра !   

Уявляєш  12000 і всі #запетра?
   
 Работникам ПАО "Сумское НПО" продлили оплачиваемые простои. Они будут длиться с 9 по 20 июля.

Об этом корреспонденту Укринформа сообщили в пресс-службе акционерного общества.

"Из-за протестных акций независимого профсоюза, состоявшихся в конце июня, партнеры ПАО "Сумское НПО "решили отложить авансовые платежи, потребовав объяснений и подтверждения готовности СНПО к реализации намеченных производственных задач. Поэтому в ближайшее время запланирован ряд непростых переговоров, а на самом предприятии, учитывая сложившуюся ситуацию, на период с 9 по 20 июля 2018 продлен режим оплачиваемых простоев. Кроме того, сохраняет свою актуальность возможность для работников воспользоваться отпусками и отгулами за ранее отработанное время ", - рассказали в пресс-службе.

Здесь отметили, что отсрочка партнерами денежных поступлений повлекла цепочку негативных последствий.

Это, прежде всего, невозможность выплаты части декабрьского заработка трудовому коллективу в течение первой недели июля - то есть в сроки, о которых было договорено накануне митингов. К тому же, объединение не имело финансовой возможности произвести запланированный платеж за потребленную электроэнергию. Это, в свою очередь, привело к тому, что с 9 июля СНПО обесточивается до последующей оплаты.

Чтобы погасить долги, предприятие начинает переговоры с Наблюдательным советом относительно распродажи инфраструктурных активов, которыми объединение не пользуется, в частности, столовой на проспекте Курском и банно-прачечным комбинатом на улице Ремесленной.

Как сообщалось, режим оплачиваемых простоев на крупнейшем в Сумской области предприятии внедрили с 25 июня по 6 июля. Произошло это после того, как накануне работники завода устроили забастовку, требуя выплатить им зарплату за 7 месяцев.

Реагируя на такие действия, администрация предприятия решила не пускать работников на территорию завода,
отправив их в оплачиваемый простой, в течение которого им будут зачислять 2/3 заработной платы.

В свою очередь около 500 работников завода 26 июня устроили "голодное шествие" по центру города.

Вопрос возврата сумским машиностроителям 270 миллионов гривень зарплаты рассматривался 6 июля во время очередной сессии областного совета, однако согласованного решения по этому поводу так и не было принято.

Обіцяли в липні, Тепер вже  до жовтня...

А далі мабуть Григоришин продасть китайцям...

Так що #тікозапетра!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія