Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Re: Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

У тебя есть голова? Вот сам и думай.Тебе или жить в своей стране или в чужой.

хе-хе
Традиционный слив пропагандона
в ответ на конкретный вопрос.
А на "выберем Порошенка и Украина развалится"
не желаешь остановиться подробнее?
Поведай плз чего это она вдруг развалится?
Чего за предыдущие 5 лет не развалилась,
когда шансов на это было больше?
При ком не развалится?
И почему?
   
Це ти досвідом ділишся, членосос?  :bueee: 


це перша ознака кацапа, коли все багатство людських відносин описується в термінах лизати, смоктати, єсть гамно, в жопу і т.п.
утікти в Чехію не означає перестати бути ментальним кацапом
   
ти звичайна продажна гнида
яка дуже переживає аби не прогадати. Дуже не хочеться, щоб там, звідки ти драпонув, було краще ніж там, куди драпонув
ото і вся мотивація
Ну образами ти перший почав кидатись, зраз вже схоже на істерику. Я нічого не думаю , живу вже більшу половину життя тут, вболіваю за Україну, хожу на проукраїнські акції , намагаюсь підтримувати як можу, мабуть якщо б я був за Юлю, то був би для тебе хорошим.
   
Re: Почему я,многолетний юлёк,буду голосовать за Петю!

Потому что кадров нет. Все кадры зачищены. Долгов очень много, которые дети красных директоров с папашками разокрали ранее. Их надо отдавать.А ты ни на что не способен. Те кто может кран привинтить. На машине ездить и т.д. валят миллионами в Европу.Никто не собирается тебя кормить. Дети красных директоров  поскольку все было разграбленно ппиредниками могли грабануть только лохов, опустив гривну на 300 процентов. Теперь на кону земля.Поскольку те что чего то способен уехали и защищать землю просто некому. Ну а повынна-неповынна, это от низкого интеллекта. Шариковщина.

ни о чем.
Чувак, нафик ты тырнет засоряешь
белым шумом?
Лучше скажи сразу
мы все умрьом?
   
Ну образами ти перший почав кидатись,

яке ти брехливе чмо   :facepalm1:
я тебе взагалі не згадував, ти не цікавий, тому що у тебе ніколи немає ні якоїсь позиції, ні аргументів для обгрунтування своєї думки
я таких інфузорій просто скролю
але доки ти не витягнув свої брехливі звинувачення персонально проти мене, котрі я випадково побачив
   
яке ти брехливе чмо   :facepalm1:
я тебе взагалі не згадував, ти не цікавий, тому що у тебе ніколи немає ні якоїсь позиції, ні аргументів для обгрунтування своєї думки
я таких інфузорій просто скролю
але доки ти не витягнув свої брехливі звинувачення персонально проти мене, котрі я випадково побачив
Ну моя особиста позиція така- що ти з Дідусем два бота-піськолиза і тут не потрібно жодних аргументів, й так всі знають  :laugh:
   
сбсн це є класика порохоботства

продажна гнида сидячи в іншій країні звинувачує у продажності тих, хто показує як треба працювати і жити в Україні

бо ти лікар і я лікар
але тебе вистачило тільки утекти в депресивненьку Чехію, а мене іноземні замовники шукають в Україні з пропозиціями роботи

може ти просто кривоголовий, у тому твоя проблема?
   
сбсн це є класика порохоботства

продажна гнида сидячи в іншій країні звинувачує у продажності тих, хто показує як треба працювати і жити в Україні

бо ти лікар і я лікар
але тебе вистачило тільки утекти в депресивненьку Чехію, а мене іноземні замовники шукають в Україні з пропозиціями роботи

може ти просто кривоголовий, у тому твоя проблема?
Я не лікарь і за Порошенко може й не буду голосувати. За Кошулинського якщо буде, або ще за когось.

Останнє редагування: 4 вересня 2018 09:48:00 від Plzen
   
Ляпнул платный политолух и не подумал что. Первое международные отношения-так Порошенко уже руконеподаваем и денег ему никто не дает. Потому что там те кто все знает там, занимаются не савченками, а главными виновниками создающими угрозу для демократических стран.  Так что международными отношениями можно уже Порошенко не заниматься. Фсьо. Онищенко американцы поверили и проверили. И четко сказали - руки не подаем.  Второе-про армию. Здесь нужен специалист. Ну не нравится вам Гриценко, потому что он вам не платит, так он хоть какое никакое но проходил обучение в Америке.А у этого военачальника  чего? Конфеты. Рошен.Корыто. Какая армия. Уже сразу после Иловайска всю эту ватагу надо было без разговоров менять. В лице Порошенко мы имеет такого вот героя Гайдара-мальчиша плохиша с канфетами. Вот и вся армия в лице даного военачальника.Не смешите. Все сводится к канфетам и Богдану. На этом с командованием все.  Савченко и то больший стратег, чем эти.Почему и зачищена и полита платными журналистами грязью с обычным совеским клеймом. Враг народа.В данном случае клеймо пророссийское .А тут СТРАТЕГ!!! Шоколадно-конфетный...

ну да сосатель гениталей Юльки, Порошенко сделал прорів в международніх отношениях, ВЕСЬ мир ЗА Украину против России...

а тебе хуйло гнида место на нарах.. :bueee:
   
ну да сосатель гениталей Юльки, Порошенко сделал прорів в международніх отношениях, ВЕСЬ мир ЗА Украину против России...

а тебе хуйло гнида место на нарах.. :bueee:

Тобі б заткнутись підхуйляцький юледрочере.  :punish:

Всі знають, що




   
А на "выберем Порошенка и Украина развалится"
не желаешь остановиться подробнее?
Поведай плз чего это она вдруг развалится?
Чего за предыдущие 5 лет не развалилась,
когда шансов на это было больше?
При ком не развалится?
И почему?
З об'єктивних причин. В України є два шляхи: змінитися і стати цивілізованою країною з динамічно прогресуючою економікою, чи залишитися олігархічною малиною. В останньому випадку вже незабаром оцей ганебний тренд сягне дедлайну, коли розрив з успішними сусідами стане критичним, і банальна неспроможність втримувати продуктивне населення, підтримувати інфраструктуру і опиратися імперській активності коцапів зроблять неможливим подальше існування країни.

ВВП на душу населення за константою курсу долара 2000р.



У випадку збереження Status Quo не важливе прізвище першої особи, головне, щоб вона була погоджена олігархічним консенсусом. Слідкуй за тим, кого скоординовано чморять системні ЗМІ, а кого піарять більше, ніж над ним трохи приколюються задля удавання "балансу".

Останнє редагування: 4 вересня 2018 10:19:30 від Euro
   
З об'єктивних причин. В України є два шляхи: змінитися і стати цивілізованою країною з динамічно прогресуючою економікою, чи залишитися олігархічною малиною. В останньому випадку вже незабаром оцей ганебний тренд сягне дедлайну, коли розрив з успішними сусідами стане критичним, і банальна неспроможність втримувати продуктивне населення, підтримувати інфраструктуру і опиратися імперській активності коцапів зроблять неможливим подальше існування країни.

ВВП на душу населення за константою курсу долара 2000р.
Показати зображення...
У випадку збереження Status Quo не важливе прізвище першої особи, головне, щоб вона була погоджена олігархічним консенсусом. Слідкуй за тим, кого скоординовано чморять системні ЗМІ, а кого піарять більше, ніж над ним трохи приколюються задля удавання "балансу".
До речі, звернімо увагу, що відносне падіння під час кризи 2007-2008 найменше в Україні. Коли "клятаюлька" була ПМ.
   
З об'єктивних причин. В України є два шляхи: змінитися і стати цивілізованою країною з динамічно прогресуючою економікою, чи залишитися олігархічною малиною. В останньому випадку вже незабаром оцей ганебний тренд сягне дедлайну, коли розрив з успішними сусідами стане критичним, і банальна неспроможність втримувати продуктивне населення, підтримувати інфраструктуру і опиратися імперській активності коцапів зроблять неможливим подальше існування країни.

ВВП на душу населення за константою курсу долара 2000р.
Показати зображення...
У випадку збереження Status Quo не важливе прізвище першої особи, головне, щоб вона була погоджена олігархічним консенсусом. Слідкуй за тим, кого скоординовано чморять системні ЗМІ, а кого піарять більше, ніж над ним трохи приколюються задля удавання "балансу".

Ну і хто брехав, що у Тимошенко було найбільше падіння ВВП в СНГ?  :fool:

Почувствуйтє разніцу!

   
В УКраїні падіння ВВП під час світової кризи при Тимошенко,
вдвічі менше ніж в росіїї, майже вчетверо менше ніж в Латвії і Литві, вшестеро менше, ніж в Естонії!   :love:
   
Порошенко сделал прорів в международніх отношениях
скажіть чесно : вам самому не смішно отаке писати?
   
В УКраїні падіння ВВП під час світової кризи при Тимошенко,
вдвічі менше ніж в росіїї, майже вчетверо менше ніж в Латвії і Литві, вшестеро менше, ніж в Естонії!
Тогда у нее министром финансов был Пинзеник. Человек профессиональный и патологически честный. Это его заслуга, в том числе и то, что он не дал разгуляться жульке с ее популисткими инициативами.
   
скажіть чесно : вам самому не смішно отаке писати?
У свинофермы чувство юмора отсутствует напрочь, особенно когда обижают их пахана.
   
В УКраїні падіння ВВП під час світової кризи при Тимошенко,
вдвічі менше ніж в росіїї, майже вчетверо менше ніж в Латвії і Литві, вшестеро менше, ніж в Естонії!   :love:
А яким було б країнах Балтії падіння, якщо б до 50% валютних надходжень до них було від єдиної галузі - чорної металургії? Як у нашій олігархономіці?
   
Тогда у нее министром финансов был Пинзеник. Человек профессиональный и патологически честный. Это его заслуга, в том числе и то, что он не дал разгуляться жульке с ее популисткими инициативами.

Тобто Тимошенко ні при чому?

І звинувачувати в падінні ВВП треба не її, а Пізденика?  :fool:
   
В усьому поганому винна Тимошенко, в усьому позитивному - хтось інший.  :D
   
В усьому поганому винна Тимошенко, в усьому позитивному - хтось інший.  :D

І я ж про це...  :pooh_lol:
   
В УКраїні падіння ВВП під час світової кризи при Тимошенко,
вдвічі менше ніж в росіїї, майже вчетверо менше ніж в Латвії і Литві, вшестеро менше, ніж в Естонії!   :love:

 :facepalm1:

Что значит за константою курса 2000 года? А почему не 1992?

Есть официальные цифры.

ВВП Украины, млрд USD:
2008 - 180
2009 - 117 (падение на 35%)

ВВП РФ, млрд USD:
2008 - 1 661
2009 - 1223 (падение 26,5%)

ВВП Эстонии,  млрд USD:
2008 - 24
2009 - 19,5 (падение 19%)

ВВП Казахстана (там тоже очень большая привязка к сырью для ГМК и цветным металлам)
2008 - 133,4
2009 - 115,3 (падение 14%)

Так, что минимум 10% в падении это фактор Тимошенко

Останнє редагування: 4 вересня 2018 12:20:58 від Alezka
   
Тогда у нее министром финансов был Пинзеник. Человек профессиональный и патологически честный. Это его заслуга, в том числе и то, что он не дал разгуляться жульке с ее популисткими инициативами.
З якими саме, можна уточнити.
Бо в сусідній гілці поросятник стверджує отаке:
"Ющенко щороку піднімав зарплати, а пенсії при ньому виросли в 10 разів".
https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=21568521;topic=1014683.30;num_replies=56;sesc=f567f0952fa4a0d32ba0dba6ef97a243
То може це Дрищ -- популіст?
   
голосуем за Петю,для того,чтобы он победил в первом туре
(tu)
   
:facepalm1:

Что значит за константою курса 2000 года? А почему не 1992?

Есть официальные цифры.

ВВП Украины, млрд USD:
2008 - 180
2009 - 136,4 (падение на 35%)

ВВП РФ, млрд USD:
2008 - 1 661
2009 - 1223 (падение 26,5%)

ВВП Эстонии,  млрд USD:
2008 - 24
2009 - 19,5 (падение 19%)
(180-136.4)/180=24.2
(1661-1223)/1661=26.4.
Що ж ви так неакуратно -- різні формули застосовуєте?
То скільки відсотків "фактор Тимошенко"?


Останнє редагування: 4 вересня 2018 12:00:37 від StepbyStep
   
:facepalm1:

Что значит за константою курса 2000 года? А почему не 1992?

Есть официальные цифры.

ВВП Украины, млрд USD:
2008 - 180
2009 - 136,4 (падение на 35%)

ВВП РФ, млрд USD:
2008 - 1 661
2009 - 1223 (падение 26,5%)

ВВП Эстонии,  млрд USD:
2008 - 24
2009 - 19,5 (падение 19%)

ВВП Казахстана (там тоже очень большая привязка к сырью для ГМК и цветным металлам)
2008 - 133,4
2009 - 115,3 (падение 14%)

Так, что минимум 10% в падении это фактор Тимошенко

Є і за поточним курсом.

Особливої відмінності немає...



Стрілочки малювати не буду і так видно, що вдвічі менше , ніж в росіїї...  :fool:
   
І більше ніж вдвічі менше, ніж в Латвії, Литві і Естонії.

   
скажіть чесно : вам самому не смішно отаке писати?

Ви сліпі? чи Юлькозомбі??

не бачите, кого підтримує ЄС та США? санкції безвіз , зброю і .д.

до Петра такого не було..

скільки можна вірити брехні Тимошонки, яка живе за рахунок лохів такихяк ви-- чому вас не цікавить звідки у неї гроші на партію і на своє оолігархічне життя???

Ви або тупа, або нерсвіччеена людина..нажаль.
   
(180-136.4)/180=24.2
(1661-1223)/1661=26.4.
Що ж ви так неакуратно -- різні формули застосовуєте?
То скільки відсотків "фактор Тимошенко"?

Йому свиноферма таку методичку підготувала.

Пропагандони працюють ...
   
Ви сліпі? чи Юлькозомбі??

не бачите, кого підтримує ЄС та США? санкції безвіз , зброю і .д.

до Петра такого не було..

скільки можна вірити брехні Тимошонки, яка живе за рахунок лохів такихяк ви-- чому вас не цікавить звідки у неї гроші на партію і на своє оолігархічне життя???

Ви або тупа, або нерсвіччеена людина..нажаль.

   
(180-136.4)/180=24.2
(1661-1223)/1661=26.4.
Що ж ви так неакуратно -- різні формули застосовуєте?
То скільки відсотків "фактор Тимошенко"?

Там опечатка.  В 2009 у Украины 117 млрд. И падение 35%. Так что фактор Тимошенко минимум 10%
   
Чіста поржать над Мазепою...   :pooh_lol:
   
Є і за поточним курсом.

Особливої відмінності немає...

Показати зображення...
Стрілочки малювати не буду і так видно, що вдвічі менше , ніж в росіїї...  :fool:

А ты нарисуй.  Чтобы увидеть, что в Украине на душу населения упало с 3891$ до 2545 $ (35%), а в РФ с 11 635$ до 8 562$ (26%).

Или у тебя падение ВВП на душу населения с 4000 до 2500$, лучше чем с 40 000 до 38 000$?
   
А ты нарисуй.  Чтобы увидеть, что в Украине на душу населения упало с 3891$ до 2545 $ (35%), а в РФ с 11 635$ до 8 562$ (26%).

Или у тебя падение ВВП на душу населения с 4000 до 2500$, лучше чем с 40 000 до 38 000$?



так це Тимошенко винна, що у Ахметова стали дешево його катанку купувати у 2009 році?   :facepalm:
   
так це Тимошенко винна, що у Ахметова стали дешево його катанку купувати у 2009 році?   :facepalm:

У Казахстана руда,  уголь и цветмет тоже очень высокая доля в ВВП. Плюс нефтегаз. И они удержать падение до 20%
   
Факт остается фактом,  никто больше чем Украина в 2008/2009 году не упали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія