Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не той тепер McDonalds

Не той тепер McDonalds

В Мадональдсі був останній раз років 10 тому, але в цю неділю зранку потрібно було заповнити паузу в графіку, і перше що попалось де можна 30 хвилин посидіти, то був МакДональдз. Вирішили на ньому зупинитись. І тут почалась ломала стереотипів - я для себе відкрив що сніданки там зараз досить таки в категорії здорової іжи. Не трендовий ресторан органічної іжи з різаним лопухом за 20 доларів де думають що я цап що любить одні салати, але таки на досить пристойному рівні для дорослих та дітей. Фото іжи не буде, але я приємно вражений їх ранковим меню.
   
Re: Не той тепер McDonalds

В Мадональдсі був останній раз років 10 тому, але в цю неділю зранку потрібно було заповнити паузу в графіку, і перше що попалось де можна 30 хвилин посидіти, то був МакДональдз. Вирішили на ньому зупинитись. І тут почалась ломала стереотипів - я для себе відкрив що сніданки там зараз досить таки в категорії здорової іжи. Не трендовий ресторан органічної іжи з різаним лопухом за 20 доларів де думають що я цап що любить одні салати, але таки на досить пристойному рівні для дорослих та дітей. Фото іжи не буде, але я приємно вражений їх ранковим меню.





Ты веган?
   
Re: Не той тепер McDonalds

Та нормальна жрачка, не вийобуйтесь! Хоча, по ціна/якість досить недешево.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Та нормальна жрачка, не вийобуйтесь! Хоча, по ціна/якість досить недешево.

та ппц там как дорого

уж лучше в пузатой хате за те же бабки наесться до отвала  :)
   
Re: Не той тепер McDonalds

рекламма макдональдса?
   
Re: Не той тепер McDonalds

Я би не сказав що дорого по американським міркам. Десь по 5-6 доларів з людини за комплексний сніданок.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Та нормальна жрачка, не вийобуйтесь! Хоча, по ціна/якість досить недешево.

НИХТО и не выёбывается,кроме безвизовцев! :new_russi:

Я там постоянно кушаю! :drinks:
   
Re: Не той тепер McDonalds

Аффтар пишет за Америку. Хули обсуждать украинский мак?
   
Re: Не той тепер McDonalds

рекламма макдональдса?

Ні, швидше заклик не жити стереотипами.
   
Re: Не той тепер McDonalds

В них салати добрі!
   
Re: Не той тепер McDonalds

Давно там вже не 2,а 3 речі файні : салати, кава, пиріжки з вишнями.
Зе рест із ріал джанкфуд.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Та блін.
Заїдьте в яку-небудь Південну Корею, то ті маки рятувати будуть (а краще - KFC & Popeyes). Бо в національних фастфудах вдвоє дорожче і не кожний шлунок витримає ту концентрацію перцю...

Останнє редагування: 12 червня 2017 21:45:49 від Kurt Donnerwetter
   
Re: Не той тепер McDonalds

3 речі файні :  кава,
;o
То  рідке гамно  в стаканчику,що подають в макдональдс , насправді  кава?

   
Re: Не той тепер McDonalds

;o
То гамно  в стаканчику,що подають в макдональдс , насправді  кава?
амерікано - так, цілком пристойно, рістретто - супер.
Але то в німцях було, хз як в нас, вдома
   
Re: Не той тепер McDonalds

Там можна хіба що чай у пакетиках купувати... Їжа в Макдональдсі - то гроші на вітер. Навіть свіжі овочі і зелень... не мені вам казати, де і як їх вирощують...
Wendy's рулить!  (tu) На крайняк Сабвей... А якщо проїжджаєте Новою Англією - рекомендую D'Angelo, гарячі сендвічі у них  дуже непогані.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Давно там вже не 2,а 3 речі файні : салати, кава, пиріжки з вишнями.
Зе рест із ріал джанкфуд.

Я теж думав, зараз поснідаємо джакфуд, але це не кожного дня, так що чому ні. А виявилось що їх традиційний джанкфуд я зранку навіть замовити не міг. В них меню на сніданок як в санаторії-профілакторіі.
   
Re: Не той тепер McDonalds

амерікано - так, цілком пристойно, рістретто - супер.
Але то в німцях було, хз як в нас, вдома

В Канаді - так само: кава - добра. Рістретто не готують (мусить бути щось суто німецьке).
   
Re: Не той тепер McDonalds

Хз, я там від сили раз ,ну два на рік можу перехопити. І то як крайній випадок.
Вже краще там ,ніж кебаби хз з чого товкти, буее
   
Re: Не той тепер McDonalds

Рістретто - міцна кава. Ворлдвайд ноун. Борн ін Італі)
   
Re: Не той тепер McDonalds

Я теж думав, зараз поснідаємо джакфуд, але це не кожного дня, так що чому ні. А виявилось що їх традиційний джанкфуд я зранку навіть замовити не міг. В них меню на сніданок як в санаторії-профілакторіі.

 (tu)

Мені їх сніданкові McGriddles подобаються (солодкі млинці з кленовим сиропом + яєшня з беконом або смаженим фаршем).

   
Re: Не той тепер McDonalds

сніданки в макдоналдсі багатьом подобаються
   
Re: Не той тепер McDonalds

Рістретто - міцна кава. Ворлдвайд ноун. Борн ін Італі)

В нас в МакДоналдсах її не готують.Так само, як і картоплю по-селянськи: це чисто український пункт меню.
   
Re: Не той тепер McDonalds

;o
То  рідке гамно  в стаканчику,що подають в макдональдс , насправді  кава?

Кажуть що їхня кава одна з кращих. Сам ще не перевіряв, бо МакДональдзів там де я звичайно проїжджаю немає.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Кажуть що їхня кава одна з кращих.

Як на Амерікано - то так, перевірено. В нас її можна придбати і в магазинах поза МакДоналдом.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Я не куштував кави в Старбакс, але люди казали, що факня майже вся. І це за 5 лодарів! 
(Морда Вінсента Веги) )
   
Re: Не той тепер McDonalds

Кава, це справа звички. Звик до однієї, потім перелаштуватися на інший смак важко. Так в Європі я не дуже довго звикаю до місцевої кави. Перші дні мені не вистачає великого паперового стаканця американо того смаку як в Америці. Потім звикаєш, потім не сприймаєш Амереканський амерекано. І так по колу.
   
Re: Не той тепер McDonalds

В тавріях така кава за долар, що куди там вашим стаканам)
Доведено!
   
Re: Не той тепер McDonalds

Я не куштував кави в Старбакс, але люди казали, що факня майже вся. І це за 5 лодарів! 
(Морда Вінсента Веги) )

Старбакс - рідкісне г!мн@ з присмаком хімікатів. Або з бридке поєднання попередньозгаданого г!мн& з пінками, карамелями і вершками.
Еспрессо в них ОК, правда.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Кава, це справа звички. Звик до однієї, потім перелаштуватися на інший смак важко. Так в Європі я не дуже довго звикаю до місцевої кави. Перші дні мені не вистачає великого паперового стаканця американо того смаку як в Америці. Потім звикаєш, потім не сприймаєш Амереканський амерекано. І так по колу.

Для американської кави просто треба винайти нову назву, щоб не називати цей непоганий сам по собі напій "кавою", бо інакше в людей будуть хибні очікування. Як і для ам. піцци, до речі (її краще називати "мега-ватрушкою"). Ніхто ж не має нічого проти ватрушок?



Останнє редагування: 12 червня 2017 22:22:13 від GizmoGremlin
   
Re: Не той тепер McDonalds

Кажуть що їхня кава одна з кращих. Сам ще не перевіряв, бо МакДональдзів там де я звичайно проїжджаю немає.
У ТЦ Форум  в макдональдсі ,каву не беру, от сьогодні дружина поки чізбургер брала , я пішов на сторону каву купив.В інших маках був давно , тому не пригадую яка там кава, але вангую що така сама.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Старбакс, Мак, Тім - вся кава лайно. Хоча Тім Хортонс тут беззаперечний чемпіон в цьому плані. З  того всього купив кавоварку сам готую вдома. Благо на роботі Elektra стоїть
   
Re: Не той тепер McDonalds

Великика глечик амереканськоі кави створює навкруги зону комфорту, та надає неторопливу впевненість діям. Маленька європейська чашечка в чоловічих руках, це як голим на вулицю вийти. Десь так по Фрейду :)
   
Re: Не той тепер McDonalds

А от кленсироп смачна штука, і дорога. Аналогу, мабуть, нема. Хоча теж з хімією, ні?
   
Re: Не той тепер McDonalds

Цитувати
Десь так по Фрейду :)
а з бодуна каву куярити - то теж по Фрейду?
Це ж яким дурнем тре бути, щоби на підвтиск ще й каву гилити.
   
Re: Не той тепер McDonalds


Для американської кави просто треба винайти нову назву, щоб не називати цей непоганий сам по собі напій "кавою", бо інакше в людей будуть хибні очікування. Як і для ам. піцци, до речі (її краще називати "мега-ватрушкою"). Ніхто ж не має нічого проти ватрушок?

Показати зображення...

Добре підмічено, я на роботі називаю її brown water - вже потроху пішло в народ :)
   
Re: Не той тепер McDonalds

називаю її brown water
(tu)
при чому , сам я не люблю міцної кави.

   
Re: Не той тепер McDonalds

Кому що подобаться. Називати brown water, це не тільки можливо, а швидше всього з великою ймовністю, образити інших людей. І в цьому перевага життя в західному суспільстві, що ті хто тут виросли привчені поважати вибір інших людей.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Кому що подобаться. Називати brown water, це не тільки можливо, а швидше всього з великою ймовністю, образити інших людей. І в цьому перевага життя в західному суспільстві, що ті хто тут виросли привчені поважати вибір інших людей.

Зняв з язика!
   
Re: Не той тепер McDonalds

Кому що подобаться. Називати brown water, це не тільки можливо, а швидше всього з великою ймовністю, образити інших людей. І в цьому перевага життя в західному суспільстві, що ті хто тут виросли привчені поважати вибір інших людей.
Зняв з язика!
Ага , саме тому  американці, які сюди приїжджали багато років (церковний хор , з різних міст США ) на протязі 90х та поч 2000х, нашу воду принципово не пили.
Привозили з собою.
На пояснення що ТМ "Моршинська" ,то нормальна вода і її безпечно пити , кивали головами і далі принципово пили свою.
   
Re: Не той тепер McDonalds

Тобто, якщо вони називають мій рістретто "tar"- то я також повинен образитись. Тут все залежить від того наскільки здорова атмосфера в коллективі. Звичайно я не буду висловлювати своє невдоволення місцевими порядками малознайомим людям(я,зрештою, всього лиш гість тут). Але така маленька деталь - я в Україні працював в основному з іноземцями, так от скільки мені за 15 років довелось наслухатись про наші порядки і традиції то можна книжки писати. Більшіть людей попадаючи в умови коли відсутній суспільно-державний примус-контроль міняються дуже сильно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія