Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум відчутно покращився.. Велика подяка модераторам!

 Недолугі стали значно більш чемними та старанно намагаються продукувати креатив.
 Початок у молодої та безпристрастної команди модераторів  дуже вдалий.. Серед тон лайна та багна, що розкидані тут, починають проявлятися справжні таланти.
 На мою скромну незаангажовану ні ким та ні чим думку найкращий зараз серед нас то є -- ГЕОРГІУ.
 
   
Соломона забув... Умнєйшего :weep:
   
Лизинг - ваше фсе.  :gigi:
   
Соломона забув... Умнєйшего :weep:
  :) Георгіу зараз найкращий. Взірець для кожного з нас
   
 :shuffle:  Оце так лизнув....гарно
   
:shuffle:  Оце так лизнув....гарно

Заслуговує на позачерговий бан?  :weep:
   
:shuffle:  Оце так лизнув....гарно
сама правда..
   
 значно більш чемними


Вовчику, на форумі відомо, що ти один з найкращих знавців української мови і взірець для інших недолугих)
Але чомусь замість "чемнішими" ти пишеш  у перекладі з російської.
Лінгвістичний рецидив?
   
А де аеліт?
   
Написал доповидь за жеский флуд..
   
Написал доповидь за жеский флуд..
Це флуд?

А мені здається обговорення модерації в не профільній гілці))))  :gigi: Вовчика ніхто за це бить не буде... Він добрячок такий...  :super:
   
Партийные боты обычно как раз очень вежливые.
И кацапы
Просто гонят свою пропаганду, щедро замешанную на лжи
Но вежливо
   
Лизинг - ваше фсе.  :gigi:
стісьняюсь спрасіть: який вид лізінга? лізінг пісінга чи лізінг попінга?  :gigi:
   
Недолугі стали значно більш чемними та старанно намагаються продукувати креатив.
 Початок у молодої та безпристрастної команди модераторів  дуже вдалий.. Серед тон лайна та багна, що розкидані тут, починають проявлятися справжні таланти.
 На мою скромну незаангажовану ні ким та ні чим думку найкращий зараз серед нас то є -- ГЕОРГІУ.
ще б твого другого ніка забанили- було б чудово
   
стісьняюсь спрасіть: який вид лізінга? лізінг пісінга чи лізінг попінга?  :gigi:

в світлі путчу, що насувається, піде і пісінга, і попінга.... :laugh:

Тіко живим силишити....
   
Повторю: не вірю в "команду модераторів".

Ну може хтось ще один помагає Amid'у. Але сумніваюсь.

Час банів залежить від робочого графіку Amid'а. А також від його бажання знайти час на форум.

Навряд йому варто ділити з кимось владу й повноваження. І це добре - спостерігаємо вплив влади на окрему особистість  :D
   
Повторю: не вірю в "команду модераторів".

Ну може хтось ще один помагає Amid'у. Але сумніваюсь.

Час банів залежить від робочого графіку Amid'а. А також від його бажання знайти час на форум.

Навряд йому варто ділити з кимось владу й повноваження. І це добре - спостерігаємо вплив влади на окрему особистість  :D

як мінімум 2 людини є
одна банить інша переносить теми
бани згруповані по часу, переноси - ні
   
Повторю: не вірю в "команду модераторів".

Ну може хтось ще один помагає Amid'у. Але сумніваюсь.

Час банів залежить від робочого графіку Amid'а. А також від його бажання знайти час на форум.

Навряд йому варто ділити з кимось владу й повноваження. І це добре - спостерігаємо вплив влади на окрему особистість  :D


Як це по жіночому... Провокувати і слідкувати за падінням Адама.

 :laugh:

Цікавий у вас спосіб залицятись до Аміда))))

Аж цікаво фотки поглянувати ваші... Мона в приват))))
   
Лизинг - ваше фсе.  :gigi:
----------------
довгостроковий  8-)  (P)
   
як мінімум 2 людини є
одна банить інша переносить теми
бани згруповані по часу, переноси - ні

Цікаво на підставі чого гілки переносять? Стука чи чого?
   
ще б твого другого ніка забанили- було б чудово
...перший нік наче нічого, а який у нього другий нік...:)))
   
Недолугі стали значно більш чемними та старанно намагаються продукувати креатив.
 Початок у молодої та безпристрастної команди модераторів  дуже вдалий.. Серед тон лайна та багна, що розкидані тут, починають проявлятися справжні таланти.
 На мою скромну незаангажовану ні ким та ні чим думку найкращий зараз серед нас то є -- ГЕОРГІУ.

добре лизнув хуйлобот. За те шо почали банити хуйлоботів  :lol:

Велика подяка модераторам!
   
стісьняюсь спрасіть: який вид лізінга? лізінг пісінга чи лізінг попінга:gigi:

а шо ти стісняєшься, травоядна?
Запитай прямим тєкстом - чи боїшься залєтіти у бан?
   
Кароффку я б порадив модерам забанити назавжди.. бо є сумніви що то взагалі норм людина..
   
а шо ти стісняєшься, травоядна?
Запитай прямим тєкстом - чи боїшься залєтіти у бан?
солнишко, ти якийсь чумний сьогодні. Я сказала те, що сказала, і мені додати до сказаного немає чого. Що ще я повинна запитати? Що тебе цікавить?
   
Кароффку я б порадив модерам забанити назавжди.. бо є сумніви що то взагалі норм людина..
Може Кароффка як і бегні це твоя інша особистість, яку ти не навидиш? B-)
   
Може Кароффка як і бегні це твоя інша особистість, яку ти не навидиш? B-)
хз.. слабо зрозумів я Вас тіка шо
   
 Аби не окремі теми , котрі неможливо визначити заздалегідь у перелікові , ув котрих Опера "чомусь" )) "падає" , пишучи - "... припинила роботу ..." , то мать і погодився би із назвою , але , як поміркувати , то мо й покращився , зокрема , як не читати зовсім . ))
   
хз.. слабо зрозумів я Вас тіка шо
...він питає, який у тебе другий нік...признавайся, як на духу...нічого не буде...інакше-- розстріл...:)))
   
хз.. слабо зрозумів я Вас тіка шо
Ненависть до іншої людини, це ненависть до проекції чогось особистого на іншу людину.

Ми побачили у поведінці людини те що нам не подобається у собі.

 :D
   
...він питає, який у тебе другий нік...признавайся, як на духу...нічого не буде...інакше-- розстріл...:)))
Вовчара мабуть у нього другий нік)))
   
Ненависть до іншої людини, це ненависть до проекції чогось особистого на іншу людину.

Ми побачили у поведінці людини те що нам не подобається у собі.

 :D
так.. я зрозумів. Я реально бачу в тих людях, що не подобаются те, що ніколи б не хотів бачити у сОбі
   
от якщо узяти першого ліпшого недолугого.. ну..  Ламера наприклад, то як його не зневажати, коли воно таке примітивно тупеньке?
   
...перший нік наче нічого, а який у нього другий нік...:)))
крешдаммі, підозрюю
   
крешдаммі, підозрюю
обо, ось.. Магістр.. це ж просто ДНО.. яка нахх з нього користь?
   
пустий підгавкувач.. тупо НУЛЬ..
   
був би я на верхніх щаблинках владних, то обовязково прислухався б до порад Георгіу. Єдина людина, що продукує ідеї для подолання проблем
   
Розстрою тебе вовчику-братику.

Ці кого ти вважаєш недалекими - це не самі погані і не самі важкі люди... В реальності багатьом начальникам до них далеко по інтелекту.

Навіть Нумерний Глиба думки.

Який зміст на них злитись? Це їх змінить? Вони кудись пропадуть?

І ще більше тебе розстрою,  така ситуація в всіх країнах, і в Туреччині, і ЄС, і США, і РФ, і Китай і Ізраїль.

Яб оцінив що навіть тих хто тебе дратує тут рівень мислення вищий ніж у середнього обивателя.

Тупо підлаштовуються під твою думку. Емоційний інтелект.
   
Re: Форум відчутно покращився.. Велика подяка модераторам!

Ото Вочик заглотнув!
Маладець! :peremoga:
   
Ну то что стало меньше срачей и оскорблений это конечно сразу бросается в глаза.Правда повыпускали кучу неалекватов,но то таке:не нравится - ставь в игнор
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія