Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

відійди від дзеркала.
Слава небу, ти аніяк не можеш опинитись в моєму дзеркалі.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

бачиш.кому треба і цікаво було зразу той уважно простудіював гілочку аміда і розяснення по компіляції нових термінів банів у поєднання з правилами ФУПу (старого фактично форуму). Тому до сьогодні ніхто і не мав ніяких претензій. І тільки коли косташу влетів на 30 і маякнув тобі (а він же у нас рецидивіст відомий і "розумний по шкоді" з його сльозами і биттям в двері до всіх однодумців,щоб спасали),то нічого дивного що ти вписалася за нього. а одночасно (опосередковано)за інших ельфів,крокодилів і особливо чуків і сметан (tu)  решту любителів "не лізти за словом в кишеню". а бани то тільки ті дзвінки .як у експерименті павлова,що сигналять-їжа ( бан ) подано і пора виділяти слину та вертатися у стан пристойності. ІМНО.
оте своє ІМНО засунь собі обратно в зад, бо ніхто мені не маякував. А пробіглася по банлистку і впав у вічі бан саме з таким неадекватним покаранням, того і завела гілку. І не розказуй мені, що мені робити, щоб я тобі потім не казала, куди тобі йти.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

шо таке? Сам себе як не похвалиш - увесь день сидиш як у лайні? Я правильно зрозуміла ці два твої пости поспіль?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Слава небу, ти аніяк не можеш опинитись в моєму дзеркалі.
навіщо?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Зауваження Кароффки є таким що заслуговує на увагу, ІМХО
Позаяк можна по факту отримати місяць бану за якусь дрібницю (або взагалі невідомо за що, позаяк користувач відправляючись у бан і по виході з нього однаково залишається у нєвєдєнії, за що був бан), і добу за віз очевидного лайна
Але справа ж навіть не у цьому. Справа у відсутності наголошення на подібній можливості в офіційних правилах ФУП.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

навіщо?
Дідько тебе знає, навіщо ти радиш відійти від дзеркала, аби не бачити поблизу лайна.
Тебе там не є і бути не може.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Есть предложение, пока костег в отпуске за свой счет, можете продуцировать побольше своей обычной вонючей субстанции и делиться с ним заработанным.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дідько тебе знає, навіщо ти радиш відійти від дзеркала, аби не бачити поблизу лайна.
Тебе там не є і бути не може.
ну, тобі ж там у тебе щось смердить, то і шукай ті свої купи лайна. Я тут до чого.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Есть предложение, пока костег в отпуске за свой счет, можете продуцировать побольше своей обычной вонючей субстанции и делиться с ним заработанным.
ви продукуєте його більше. То вам просто своє не смердить. Ви там розберіться з Оамблером - може то ваша робота, що він так голосно фукає. Ви ближче до нього.

І взагалі, розберіться там із Рамблером між собою: скільки я продукую того вашого лайна, бо одному багато, а другому давай ще... Вам і перднеш - розсердиш, і набздиш - не вгодиш.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

ви продукуєте його більше. То вам просто своє не смердить. Ви там розберіться з Оамблером - може то ваша робота, що він так голосно фукає. Ви ближче до нього.

І взагалі, розберіться там із Рамблером між собою: скільки я продукую того вашого лайна, бо одному багато, а другому давай ще... Вам і перднеш - розсердиш, і набздиш - не вгодиш.
Ясно, жлобихи вы(
Парень может остался без средств к существованию, а вы не хотите поддержать коллегу по цеху.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ясно, жлобихи вы(
Парень может остался без средств к существованию, а вы не хотите поддержать коллегу по цеху.
ясно, ви з Рамблером не змогли знайти спільної мови з приводу його гавна, але винувата у вас, як завжди, кароффка. І чому я не здивована?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

шо таке? Сам себе як не похвалиш - увесь день сидиш як у лайні? Я правильно зрозуміла ці два твої пости поспіль?

То у нього руки з дупи ростуть, або мозок відсутній...  :pooh_lol:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

ну, то покажіть мені якому пункту правил ввдповідає отой бан в 30 діб за ФЛУД. І знайдіть в постах юзера той флуд.

Це щоб ви не були голо слівними.

Щось ви почали лукавити.
Моє твердження про модерацію стосувалось модерації в загальному - відповідь на ваше "модерації на форумі не існує". Що означає якщо зі ста банів декільком помилились (включно з косташу) - вона все-таки працює і до вакханалії немає нічого спільного.

Але вернемось до косташу, який був одним з найбільших флудерів форуму до модерації, чого його хрюхрю тільки варті.
Я так розумію, що ви передивились всі 45 повідомлень які він залишив за 21 число, коли його забанили і не знайшли флуду і навіть не помітили 4 чи 5 однотипних, беззмістовних повідомлень з тролингом про 3.5 шоколадник в тій самій темі.
Тому давайте щоб ВИ не були голослівною, скажіть чого ви ці повідомлення не вважаєте флудом.

Р.S.: я не знаю чого і за які повідомлення забанили косташу, можливо й помилково, але розказувати, що він невинне ягнятко не потрібно
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дякую, cynic, за роз'яснення, я б краще не написав. Без сарказму.
30 діб дійсно можна отримати за дрібницю, але як на мене це краще, ніж коли банять на ще більші строки через суб'єктивне бачення конкретного модератора. Я особисто проти довгів банів на півроку, рік, чи взагалі в ніколи. На форумі з 2004 року і пам'ятаю як зникали незручні дописувачі.
Жодна з систем банів не буде ідеальною і нема такої, яка сподобається всім.
Система, яку я запропонував в першу чергу б'є по затятих рецидивістах, але вона кожен раз дає їм новий шанс. З іншого боку вона залишає як найменше можливостей саме для суб'єктивного модерування, коли цього банимо на добу, а цей мені не подобається, отже отримає 999 зразу.
Щодо правил, то не догма, навіть до Конституції України вносять зміни і як правило без референдумів. Я не проти, якщо члени ФУПу будуть обговорювати, як налагодити життя і допускаю, що якісь моменти можуть бути закріпленні в правилах, вперед. Але з мого досвіду, зазвичай ніякої конкретики не виходить, лише "лебідь, рак та щука".
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дякую, cynic, за роз'яснення, я б краще не написав. Без сарказму.
30 діб дійсно можна отримати за дрібницю, але як на мене це краще, ніж коли банять на ще більші строки через суб'єктивне бачення конкретного модератора. Я особисто проти довгів банів на півроку, рік, чи взагалі в ніколи. На форумі з 2004 року і пам'ятаю як зникали незручні дописувачі.
Жодна з систем банів не буде ідеальною і нема такої, яка сподобається всім.
Система, яку я запропонував в першу чергу б'є по затятих рецидивістах, але вона кожен раз дає їм новий шанс. З іншого боку вона залишає як найменше можливостей саме для суб'єктивного модерування, коли цього банимо на добу, а цей мені не подобається, отже отримає 999 зразу.
Щодо правил, то не догма, навіть до Конституції України вносять зміни і як правило без референдумів. Я не проти, якщо члени ФУПу будуть обговорювати, як налагодити життя і допускаю, що якісь моменти можуть бути закріпленні в правилах, вперед. Але з мого досвіду, зазвичай ніякої конкретики не виходить, лише "лебідь, рак та щука".

На моі питання відповідь буде?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

На моі питання відповідь буде?

Це ще з старих часів, змінив.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:


Главное - чтобы у него хер на лбу не вырос   :shuffle:
Обтекай, петух тупой, обтекай.
И это пишет петушиный долбоеб, который когда-то своим голосованием привел к власти Икуновича.  :facepalm1:
Тебе, долбоебу, нужно тихонько жевать в сторонке, а не пытаться вумничать на ХВУПе.  :punish:
Ты б еще показал на чем женат. Уверен - там без слезы не взглянешь.  :weep:
Каким боком к твоему долбоебизму девушки?
Там сегодня твою фотку с тремя подбородками постили -
я бы очень хотел глянуть на тех девушек, которые тебя вообще могли дать   :weep:
Как же без этой дебилки здесь обойтись?
Бяка, сколько раз тебе еще повторять, что не тебе называть кого-либо дебилом?  :weep:
Задрот с тремя подбородками, ты себя в зеркале видел?   :weep:
А вот и шушка! А где твой писдружка?  :D
Я ж тебе, долбоебу,уже говорил, что тебе не нужно подписывать свои посты.  :D
Неужели? Так даже в соревновании долбоебов занял только второе место?
патамушта долбоеб   :weep:
Эт да. Долбоебы просто не могут со мной тягаться   :D
Высосешь весь спинной мозг через хер?   :weep:
Почему ты такой идиот?  :facepalm1:
Вопрос риторический
От же тупое педрило  :facepalm1:
Повторяю: туда нельзя пройти - он все время у тебя во рту   :weep:
педрило, ты можешь свои посты не подписывать   :D
какой же тупой петух попался   :facepalm1:
Молча, педрило, МОЛЧА   :punish:
Кугутяра тупая, сказано ж тебе: МОЛЧА   :punish:
педрило рагулячье, соси молча. МОЛЧА   :punish:
Как же туда можно валить, если он все время у тебя во рту?  :facepalm1:
Так накуя ж ты, пи.дар, своими гнилыми зубами тут светишь?  :punish:
Ты дебил? Вопрос, впрочем, риторический   B-)
педрило тупое, идиоткой была твоя бабушка, когда дала долбоебу дедушке.  :weep:
Вот оттуда ты и появилось.
В каком телячьем вагоне тебя и твоих предков сюда завезли?
И кто этого идиота в очистку принял?
Рано тебе, курице, пытаться вумничать.
Сначала ты ответишь на вопрос: почему ты, старый пидармон, трешь чужие посты, когда тебя натолкают носом в твое же тупое дерьмо?
как же меня может тошнить, когда есть долбоебы, вроде тебя   :facepalm1:
Я вообще удивлен, что тебя, олигофрена, писАть научили  :weep:
Я не могу быть психиатром - я не перевариваю дебилов  :D
В последнее время на ХВУПе какое-то засилье педрилок-олигофренов  :facepalm1:
Обтекай, кугутяра рагулячья, обтекай.  :D
О, еще одного долбоеба принесло   :facepalm1:
Куник, ты уже послушал Гребенщикова? Скованные, цуко, одной цепью   :weep:
куник, ты мало того, что долбоеб, так еще и дальтоник?   :weep:
О, еще одного долбоеба принесло   :facepalm1:
Зачем? И так уже все знают, что ты долбоеб   :weep:
Сначала ты ответишь на вопрос: почему ты, старый пидармон, трешь чужие посты?  :shuffle:
В каком телячьем вагоне тебя и твоих предков сюда завезли?
И кто этого идиота в очистку принял?
Спугнули олигофренов - тока две дуры успели проявить "чуйствайумара"  :weep:
Снова это тупое педрило свои посты подписывает   :facepalm1:
Кто тебя, долбоеба, из вольера снова на люди выпустил?   
Кугут рагулячий, не разговаривай сам с собой и отойди от зеркала  :punish:
шушка, я в тебе не ошибся! Но все-таки: почему ты такая дура?   :facepalm1:
Ты еще от этой упоротой тупицы не устал?  :facepalm1:
О, еще одна хабалка нарисовалась. Довольно долго держалась.
Я тебе даже не предлагаю, чтобы ты соснула - тебе это за счастье.
Иди лучше трусы постирай
Тебя, отсоса тупого, кто-то трогал?
Или решил хоть что-нибудь вякнуть, чтобы тебя заметили?
Забейся куда-нибудь нах и не отсвечивай.  :punish:
М-да... Если дуре нечего сказать, то это совсем не значит, что она будет молчать. 
Какое же ты все-таки тупое!  :weep:
Тебе нужно хоть как-то пытаться скрывать свою тупость и так не проговариваться  :facepalm1:
Я уже даже не спрашиваю почему ты такая глупая.
Этим олигофренам ничего не дойдет.
Мля, ну кого ты вообще в состоянии троллить?  :facepalm1:
Ты ж тупой безграмотный дебил... Троллит оно    :weep:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Титанічна праця  :weep:  :lol:
Когось нагадує...От тільки кого?...Хто у нас тут не шкодує часу і зусиль, аби перерити чиїсь пости від царя Гороха, аби викопати звідтам щось для  себе "цікавеньке" ?...
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дякую, cynic, за роз'яснення, я б краще не написав. Без сарказму.
30 діб дійсно можна отримати за дрібницю, але як на мене це краще, ніж коли банять на ще більші строки через суб'єктивне бачення конкретного модератора. Я особисто проти довгів банів на півроку, рік, чи взагалі в ніколи. На форумі з 2004 року і пам'ятаю як зникали незручні дописувачі.
Жодна з систем банів не буде ідеальною і нема такої, яка сподобається всім.
Система, яку я запропонував в першу чергу б'є по затятих рецидивістах, але вона кожен раз дає їм новий шанс. З іншого боку вона залишає як найменше можливостей саме для суб'єктивного модерування, коли цього банимо на добу, а цей мені не подобається, отже отримає 999 зразу.
Щодо правил, то не догма, навіть до Конституції України вносять зміни і як правило без референдумів. Я не проти, якщо члени ФУПу будуть обговорювати, як налагодити життя і допускаю, що якісь моменти можуть бути закріпленні в правилах, вперед. Але з мого досвіду, зазвичай ніякої конкретики не виходить, лише "лебідь, рак та щука".

Найкраща модерація це її відсутність. Останній рік це довів.

Все що треба було зробити (і про що я багаторазово писав) це збільшити список ігнору. І не треба оцих нових модераторів-вахтьорів від сороса і ко.  з потними руцями.

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Титанічна праця  :weep:  :lol:
Когось нагадує...От тільки кого?...Хто у нас тут не шкодує часу і зусиль, аби перерити чиїсь пости від царя Гороха, аби викопати звідтам щось для  себе "цікавеньке" ?...

Там не надо "перерывать" и "копать". Просто открываешь любую страницу истории болезни поцыэнта и цитируешь каждое его сообщение. КАЖДОЕ. Для меня стало новостью, что он и на Шушу с Бякой испражнялся. Думал, они дружат.  :weep:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Найкраща модерація це її відсутність. Останній рік це довів.
Так. Було не погано. Доки деякі дописувачі не перейшли межу дозволеного.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

часів, змінив.

дякую :-B
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

ти, як модер, навіть не читав Правил Форуму, який модеруєш?
карофка нагліє
в бан її на 30 днів
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

карофка нагліє
в бан її на 30 днів
Ох ти же грамотний який.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

роззуй очі: де тут обговорюються правила? Тут навпаки, намагання привести ситуацію до правил форуму.


Роззуй сама очі - де тут правила, коли це цирк на дроті, а не правила, а так зване модерування тут це цирк на дроті в квадраті.

Візьмемо, для прикладу, пункт:

Цитувати
4.1. Пам'ятайте, що ви знаходитесь на ресурсі "УП". Заборонені безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції. Покарання визначає особисто адміністратор Pravda.

А якщо я маю небезпідставні „негативні висловлювання“ висловити на адресу деяких „журналістів редакції“, то за яким пунктом „правил“ ці „журналісти редакції“ будуть мене банити?  За неіснуючі „образи“? За неіснуючий „флуд“? Чи просто за „безперспективність“?   
А може просто тупо і брехливо назвуть мене чиїмось клоном, як це вже було не раз і не з одним юзверьом?

Цитувати
3.4. В окремих випадках модератор на власний розсуд може одразу винести рішення про безперспективність перебування новоприбулого користувача на Форумі, обминаючи Передбанник.

А вже як роззуєш очі, тоді вже не „стісняйся спросить“, а спроси не стісняясь і Аміда і всю решту „молодих“ і не дуже ушльопків - а чи не забагато ухи ви їсте без солі?

Останнє редагування: 23 листопада 2021 16:15:02 від abg
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

3.4. В окремих випадках модератор на власний розсуд може одразу винести рішення про безперспективність перебування новоприбулого користувача на Форумі, обминаючи Передбанник.

оминаючи

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

ще раз кажу: мова йде не про обговорення модерації як такої, оскільки її на форумі не існує. На форумі існує вакханалія, яка не має нічого спільного з модерацією, а тим більше з Правилами Форуму, яким повинна відповідати.

А тут - все вірно сформульовано.
І не просто вакханалія, а тупа і безмозгла вакханалія. Гидка.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

карофка нагліє
в бан її на 30 днів

А тебе на скільки днів - на 999?   8-)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
VYR

Пропоную Каroffka в модери.
Нам потрібна diversity (різноманіття), а не невідомі модери про яких ніхто не знає.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

А це що за тупий пункт „правил“:

Цитувати
4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

А не „під час війни“ дозволено, значить, „принижувати національні символи України та атрибути української державності, її суверенітету“,
не „під час війни“, значить, УП разом з її „журналістами“ дозволяє і палко вітає „підтримку терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими“? Так?

Який дебіл написав такий тупий і гидкий „пункт правил“?    :facepalm1:

І хто погодився цю гидоту „виконувати“?   Роками!!!    :facepalm1:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А це що за тупий пункт „правил“:
Під час війни - категорично.
Отже, за те, за що в мирний час мав би місяць бану, під час війни можеш влетіти в 999.
Шкода, що не застосовується.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

30 діб дійсно можна отримати за дрібницю, але як на мене це краще, ніж коли банять на ще більші строки через суб'єктивне бачення конкретного модератора.


Дійсно, подивіться шо в Гамериці коїться - негрів лінчують дусять і стріляють.
А ви нарікаєте на якісь бани дрібні.
Та дякуйте, що вас ще не виволокли за волосся від монітора і к стєнкє не поставили!
От же ж народ невдячний.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Під час війни - категорично.
Отже, за те, за що в мирний час мав би місяць бану, під час війни можеш влетіти в 999.
Шкода, що не застосовується.

Дякую за роз’яснення.
„категорично“=999,
а „некатегорично“=30.
Це навіть не вища математика, а похлєщє - функціанальний аналіз, не менше.
 :suicide2:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Щось ви почали лукавити.
Моє твердження про модерацію стосувалось модерації в загальному - відповідь на ваше "модерації на форумі не існує". Що означає якщо зі ста банів декільком помилились (включно з косташу) - вона все-таки працює і до вакханалії немає нічого спільного.

Але вернемось до косташу, який був одним з найбільших флудерів форуму до модерації, чого його хрюхрю тільки варті.
Я так розумію, що ви передивились всі 45 повідомлень які він залишив за 21 число, коли його забанили і не знайшли флуду і навіть не помітили 4 чи 5 однотипних, беззмістовних повідомлень з тролингом про 3.5 шоколадник в тій самій темі.
Тому давайте щоб ВИ не були голослівною, скажіть чого ви ці повідомлення не вважаєте флудом.

Р.S.: я не знаю чого і за які повідомлення забанили косташу, можливо й помилково, але розказувати, що він невинне ягнятко не потрібно
ви в голову тільки їсте? Де я писала про невинних ягняток? Покажіть мені серед його постів той єдиний пост, що ТОЧНО тягне на 30 днів бану по тяжкості скоєного.

Я підняла єдине питання: покарання адекватне скоєному. Все. Крапка. Не приписуйте мені своїх вологих мрій і хворих фантазій.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Я підняла єдине питання: покарання адекватне скоєному. Все. Крапка. Не приписуйте мені своїх вологих мрій і хворих фантазій.

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Роззуй сама очі - де тут правила, коли це цирк на дроті, а не правила, а так зване модерування тут це цирк на дроті в квадраті.

Візьмемо, для прикладу, пункт:

А якщо я маю небезпідставні „негативні висловлювання“ висловити на адресу деяких „журналістів редакції“, то за яким пунктом „правил“ ці „журналісти редакції“ будуть мене банити?  За неіснуючі „образи“? За неіснуючий „флуд“? Чи просто за „безперспективність“?  
А може просто тупо і брехливо назвуть мене чиїмось клоном, як це вже було не раз і не з одним юзверьом?

А вже як роззуєш очі, тоді вже не „стісняйся спросить“, а спроси не стісняясь і Аміда і всю решту „молодих“ і не дуже ушльопків - а чи не забагато ухи ви їсте без солі?
ти, Зін, на грубость нариваїссі...
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дякую за роз’яснення.
„категорично“=999,
а „некатегорично“=30.
Це навіть не вища математика, а похлєщє - функціанальний аналіз, не менше.
 :suicide2:
То у вас, пане, якесь анальне мислення.
А я намагався донести просту думку, що під час війни розстрілюють за те, за що в мирний час дадуть три роки "поселень", або й умовний строк.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія