Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Судячи з того, що за останні три дні не було нових банів, модерація діє, та ще й напрочуд ефективно! Видно, що скуштувавши перебування в «холодній», дехто вже начувається! :acute:
а тепер це все повториш?  :D
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

І взагалі, Амід.
Поділіться з форумчанами своїм баченням яким ви хочете зробити фуп?
Чи важлива для вас думка власне самих фупівців чи ви лише чуєте "дописи з гори"?

Зробіть голосувалку з якогось абстрактного питання і побачите, що консенсусу не буде, ми це все вже проходили про думку самих фупівців, це "лебідь, рак та щука".
Пропозиції можуть бути.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Поділіться з форумчанами своїм баченням яким ви хочете зробити фуп?

Особисто я хочу, щоб тут була жвава дискусія, без тупого флуду і переходу на особистості з образами, не розумію, чому для когось це так важко?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Зробіть голосувалку з якогось абстрактного питання і побачите, що консенсусу не буде, ми це все вже проходили про думку самих фупівців, це "лебідь, рак та щука".
Пропозиції можуть бути.
а давайте!

Мої пропозиції:

Максимальний повсякденний бан 15 днів - це якщо рецидив з одного питання із одним і тим самим юзером (приклад Світлана-Бяка), основна маса банів - це 3-5-7-10 залежно від тяжкості скоєного, тобто, ви застосовуєте строки не по наростаючій і отак 8 раз, а оцінюєте тяжкість скоєного відповідно до Правил Форуму.

За розвіртуалізацію в запалі срачу, як додатковий "аргумент" - 30 днів, або ніколи - залежно від того, звідки і в який спосіб  здобута інформація і які від цього сталися або могли статися наслідки.

Бо це дуже складне питання, тим більше, що вже є і протилежний приклад із Чєвновцами, коли сам на спір запропонував його розвіртуалізувати, а потім на всіх кидався з випадковими прізвищами та іменами. (Тобто, це вже строк бану по правилу про намагання перенести срач у реал). Це буде кілька тем повязаних між собою - спочатку тема, чи міняємо ми строки банів і приводимо їх у відповідність скоєному, а потім по кожному пункту правил голосувалка, щоб дійти спільного знаменника по кожному строку.

То як?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Особисто я хочу, щоб тут була жвава дискусія, без тупого флуду і переходу на особистості з образами, не розумію, чому для когось це так важко?
бо кожен залишається прихильником СВОГО політика і не збирається міняти свої пріорітети, але при цьому хоче, щоб його опонент змінив свою думку.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Зробіть голосувалку з якогось абстрактного питання і побачите, що консенсусу не буде, ми це все вже проходили про думку самих фупівців, це "лебідь, рак та щука".
Пропозиції можуть бути.

Чи я правильно вас зрозумів - ви очикуєте від юзерів "консенсусу" з ВАШІМ баченням посту, інакше "інакомислячі мають іти у бан?"
Запитаю простіше - ВАША думка має приорітет, всі - інші - "флудисти"?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Чи я правильно вас зрозумів - ви очикуєте від юзерів "консенсусу" з ВАШІМ баченням посту, інакше "інакомислячі мають іти у бан?"
Запитаю простіше - ВАША думка має приорітет, всі - інші - "флудисти"?

Ви читати вмієте? Просто не флудіть і не ображайте один одного, образами нікого не переконати. Це слабкість.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

дякую, карофка, цікаве було дослідження
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

я правильно зрозуміла, що ти, як модер, навіть не читав Правил Форуму, який модеруєш?

Ну, то почитай другий розділ Правил, де прописано обовязок обговорення, а не тільки четвертий, де твої права на махання шашкою прописані.
анекдотична ситуйовіна: дописувачка форуму пояснює самоназваному модуру форума правила форума  :weep:  :D  (tu)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ви читати вмієте? Просто не флудіть і не ображайте один одного, образами нікого не переконати. Це слабкість.


Та ви що? І чому пан банить вибірково у таких випадках?

Один з прикладів.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1113085.0
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія