Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Значить кацапський юний мудератор UkrPravdaRoot з "тонкою душевною організацією" забанив мене 13 серпня 2021 року.

Запис про те, що мене забанено зроблено нібито мене забанено 1.09.2020

Обіженка, якій надали право тут щось "ковиряти" не володіє звичайним інструментрієм та навичками керування форумом.

Забанив він мене добряче.
Я це ніяк інакше як хакінгом не називаю. Я не знаю які ще "технічні можливості" є у цього "спеціаліста", який може взламувати все ще завгодно та розголошувати інформацію приватного характеру.
Зі свого звичайного ай-пі я не можу заходити на ресурси Української Правди взагалі.


Що це як не зла помста мстивого малолєтнєго кацапіка, якого пустили гратися у "дорослі іграшки"?
Відповідну заяву в СБУ я вже написав - що злий мстивий хакер з явними ознаками анти-української діяльності й невідомим громадянством, скоріше всього "російський стажьор", працює в Українській Правді.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Спермоглот вылез. Залезь обратно
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Значить кацапський юний мудератор UkrPravdaRoot з "тонкою душевною організацією" забанив мене 13 серпня 2021 року.

Запис про те, що мене забанено зроблено нібито мене забанено 1.09.2020
Показати зображення...
Обіженка, якій надали право тут щось "ковиряти" не володіє звичайним інструментрієм та навичками керування форумом.

Забанив він мене добряче.
Я це ніяк інакше як хакінгом не називаю. Я не знаю які ще "технічні можливості" є у цього "спеціаліста", який може взламувати все ще завгодно та розголошувати інформацію приватного характеру.
Зі свого звичайного ай-пі я не можу заходити на ресурси Української Правди взагалі.

Показати зображення...
Що це як не зла помста мстивого малолєтнєго кацапіка, якого пустили гратися у "дорослі іграшки"?
Відповідну заяву в СБУ я вже написав - що злий мстивий хакер з явними ознаками анти-української діяльності й невідомим громадянством, скоріше всього "російський стажьор", працює в Українській Правді.

Прикиньте, з яким контінгентом СБУ має морочитись.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Сиди де сидів. Тут і так поналазило кацапні. Втішає,що й нормальні люди попали.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!


4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.
 :dopovid:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Та да, розбаньте мічігана нормально, врешті, бо прилетіло чуваку зовсім нє по дєлу.
А потім вже можна зобанити теж нормально, знайдеться за що. B-)
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Та да, розбаньте мічігана нормально, врешті, бо прилетіло чуваку зовсім нє по дєлу.
А потім вже можна зобанити теж нормально, знайдеться за що. B-)
===============================
А навіщо? Нехай уявимо,що його вже ЗАБАНИЛИ! :D  X(
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Та да, розбаньте мічігана нормально, врешті, бо прилетіло чуваку зовсім нє по дєлу.
А потім вже можна зобанити теж нормально, знайдеться за що. B-)
Так, дякую за виважену позицію та за те що заступився за мене.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

===============================
А навіщо? Нехай уявимо,що його вже ЗАБАНИЛИ! :D  X(
Нє, так не годиться, тоді справді був епічний випадок бєспєрдєла зі сторони якогось понтового школяра, що дорвався до кнопки.
Хвуп має бути "строх, но справєдлів".
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Нє, так не годиться, тоді справді був епічний випадок бєспєрдєла зі сторони якогось понтового школяра, що дорвався до кнопки.
Хвуп має бути "строх, но справєдлів".
В точку!
Таке міг написати тільки школяр.

Re: Вопрос к UkrPravdaRoot
UkrPravdaRoot [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
14 серпня 2021 23:10:39
IP/Host: UP.Tech.departament
Я же говорю, что я не модератор. И деятельностью подобной заниматься не намерен.

Пользователь Michigan нарушил 4.5 оскорбив меня и получил бан IP на пару часов. Я блок с адреса снял, он тут же опять нарушил 4.5.
Получил за это бан на 24 часа по IP. При этом я прекрасно понимаю, что бан по IP очень легко обходится. Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя.
Бан по IP был применен из-за отсутствия на форуме модератора.
Дальше пользователь Michigan сменил IP и опять несколько раз нарушил 4.5 в злостной форме оскорбив меня и моих родителей.

По совокупности нарушений в течении суток я забанил его уже "навсегда" через механизм форума. Появится модератор, он и будет решать что делать с пользователем Michigan.

Но у меня вопрос - 44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot :laugh:"?
Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?

Сидів й ридав
"А еще он називал тебя земляным червяком!"(с) Книга Джунглів
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

В точку!
Таке міг написати тільки школяр.

Re: Вопрос к UkrPravdaRoot
UkrPravdaRoot [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
14 серпня 2021 23:10:39
IP/Host: UP.Tech.departament
Я же говорю, что я не модератор. И деятельностью подобной заниматься не намерен.

Пользователь Michigan нарушил 4.5 оскорбив меня и получил бан IP на пару часов. Я блок с адреса снял, он тут же опять нарушил 4.5.
Получил за это бан на 24 часа по IP. При этом я прекрасно понимаю, что бан по IP очень легко обходится. Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя.
Бан по IP был применен из-за отсутствия на форуме модератора.
Дальше пользователь Michigan сменил IP и опять несколько раз нарушил 4.5 в злостной форме оскорбив меня и моих родителей.

По совокупности нарушений в течении суток я забанил его уже "навсегда" через механизм форума. Появится модератор, он и будет решать что делать с пользователем Michigan.

Но у меня вопрос - 44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot :laugh:"?
Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?

Сидів й ридав
"А еще он називал тебя земляным червяком!"(с) Книга Джунглів
сиди і ридай далі
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Забанив він мене добряче.
Я це ніяк інакше як хакінгом не називаю.
Fail2ban
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Таке міг написати тільки школяр.
І тільки школяр міг взяти собі такий писдаватий нік. Зауважимо, що трапляється "школота" і з сивими яйцями.
Це той типаж, що пише на парканах "Вася - пасьолка шеф".
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?

Кхм , хто би таке , як у цитованому речення не друкувало , але ж - користувача , як такого , тобто - тулуб , руки , ноги та голову із обличчам , його ж не видко , бо - тільки - нік-нейм надруковано , на сторінці з якимось повідомленням , а пригадуючи , що якась кількість користувачів , має у т.зв. "правах доступу" хвункцію ігнору , тобто мабуть на власний розсуд має можливість приховувати від читання визначені самостійно повідомлення від визначених нік-неймів , то цитоване мабуть сенсу немає , бо ж і хто позбавлене хвункції ігнору , теє може просто "перегорнути сторінку" або швиденько , коліщатком миші , зробити прокрутку і не спиняти власного шляхетного )) погляду на небажаному .

Тобто , НМД , не слід би задавати таке запитання користувачам , у вирішенні котрого , не мають дійсної влади . )
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Схоже адмін забанив на рівні серваку, бо у самому форумі бану по ip не має, я у нього спитаю при нагоді, але сумніваюсь, що після цього конфлікту він піде на зустріч. Але завжди можно буде звернутися у спорлото зі скаргою.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Схоже адмін забанив на рівні серваку, бо у самому форумі бану по ip не має, я у нього спитаю при нагоді, але сумніваюсь, що після цього конфлікту він піде на зустріч. Але завжди можно буде звернутися у спорлото зі скаргою.
:weep: кардинальне рішення!
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Схоже адмін забанив на рівні серваку, бо у самому форумі бану по ip не має, я у нього спитаю при нагоді, але сумніваюсь, що після цього конфлікту він піде на зустріч. Але завжди можно буде звернутися у спорлото зі скаргою.
Хто він взагалі такий?
Звідки він взагалі взявся на УП?
Він точно не українець, це очевидно з його дописів.
Чому він поліз з хамськими відповідями на адресу інших дописувачів навіть не повідомивши що він "всєсільний модератор"? Гілка про Редбулл у центрі міста. Таке враження що він там з тим гонщегом разом у кабині сидів та серив у центрі міста.
На рівні серваку він мене забанив через те що я його попросив не вживати ганебний суржик зі словами які він не розуміє?
Й це він смертельно образився через те, що я йому у приваті написав?


До речі, як до того, що він мої приватні дані на форумі почав розголошувати?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot
дауж

ТС, вы точно адекватный?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

:weep: кардинальне рішення!
:pooh_lol:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

дауж

ТС, вы точно адекватный?
Я так, а як відреагували би ви на ось це?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Схоже адмін забанив на рівні серваку, бо у самому форумі бану по ip не має, я у нього спитаю при нагоді, але сумніваюсь, що після цього конфлікту він піде на зустріч. Але завжди можно буде звернутися у спорлото зі скаргою.

Це куди?
На admin pravda я вже писав. До лампочки.
Я так зрозумів Альона вже нічим не керує, й писати туди це все рівно до цього штиба писати.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Гості буянять... :facepalm1:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Це куди?
На admin pravda я вже писав. До лампочки.
Я так зрозумів Альона вже нічим не керує, й писати туди це все рівно до цього штиба писати.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!
abg

Хто він взагалі такий?
Звідки він взагалі взявся на УП?
Він точно не українець, це очевидно з його дописів.

А хто вам сказав, що УП - український ресурс?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Безумовно треба навести лад з профілем Мічігана
До речі, кудись подівся растаманчік..
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Схоже адмін забанив на рівні серваку, бо у самому форумі бану по ip не має, я у нього спитаю при нагоді, але сумніваюсь, що після цього конфлікту він піде на зустріч. Але завжди можно буде звернутися у спорлото зі скаргою.

Афігєть яка "справедливість"  :laugh:
Нове правило форуму, називається кісо абідєлся  :facepalm1:  :weep:
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

дауж

ТС, вы точно адекватный?

Хто б мовчав про адекватність, бгг
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Хто б мовчав про адекватність, бгг
мовчиш- то мовчи!
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Схоже адмін забанив на рівні серваку, бо у самому форумі бану по ip не має, я у нього спитаю при нагоді, але сумніваюсь, що після цього конфлікту він піде на зустріч. Але завжди можно буде звернутися у спорлото зі скаргою.
(tu)
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Це куди?
На admin pravda я вже писав. До лампочки.
Я так зрозумів Альона вже нічим не керує, й писати туди це все рівно до цього штиба писати.
[/quote]

[/quote] Пиши клоуну він патріот і ти його солдат партії,що "кров проливав" у 19 році.най він тобі поможе в офшорах посидіти. Чого до морального свого авторитету не звертаєшся. Ти ж так сраку рвав на "британський флаг",а тепер боїшся дістати за вислугу пільги . Слуги слугу не покинуть в біді. B-)
 Або підключи мироську-вона от появилася і теж солдат голоснувший за зелень.Вона пробивна-дійде до АП на банковій.

Останнє редагування: 30 жовтня 2021 18:53:41 від cynic
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Це куди?
На admin pravda я вже писав. До лампочки.
Я так зрозумів Альона вже нічим не керує, й писати туди це все рівно до цього штиба писати.

[/quote] Пиши клоуну він патріот і ти його солдат партії,що "кров проливав" у 19 році.най він тобі поможе в офшорах посидіти. Чого до морального свого авторитету не звертаєшся. Ти ж так сраку рвав на "британський флаг",а тепер боїшся дістати за вислугу пільги . Слуги слугу не покинуть в біді. B-)
 Або підключи мироську-вона от появилася і теж солдат голоснувший за зелень.Вона пробивна-дійде до АП на банковій.
[/quote]



супік, нє тошні, будь ласка.
Тут тобі не кулінарне шоу Gordon Ramsey.
Якось без "ковбаси" розберемося.

P.S. Навчись тегами користуватися, щоб твою "швидку Настю" хоч прочитати можна було.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Як варіант, можно спробувати написати приватне повідомлення UkrPravdaRoot і попросити пробачення, може допоможе, тут вже все від твоїх дипломатичних здібностей залежить, у мене влади над адміном УП - 0.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Як варіант, можно спробувати написати приватне повідомлення UkrPravdaRoot і попросити пробачення, може допоможе, тут вже все від твоїх дипломатичних здібностей залежить, у мене влади над адміном УП - 0.
Та забаньте цього упоротого назад,  він же шизік.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Так известно с каким, недавно ДБР троих сбушников поймала, когда они похитили российского хакера, объявленного в розыск в роисси, и потребовали у него 200 тысяч иностранных денег.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Як варіант, можно спробувати написати приватне повідомлення UkrPravdaRoot і попросити пробачення, може допоможе, тут вже все від твоїх дипломатичних здібностей залежить, у мене влади над адміном УП - 0.
Может, в задницу его еще поцеловать?
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Як варіант, можно спробувати написати приватне повідомлення UkrPravdaRoot і попросити пробачення, може допоможе, тут вже все від твоїх дипломатичних здібностей залежить, у мене влади над адміном УП - 0.
було б смішно, якби не було так печально: модур укрфорума рекомендує укрдописувачу вибачитись перед якимсь кацапом, який працює на видання і не має ЖОДНОГО стосунку до політики укрфорума.
Це ж пздц панове.  :facepalm:

Бажання тут писати катастрофічно зменшується, якшо чесно.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

ps
може бути шо модур форума сам кацап, до речі.
Після продажу видання все може бути.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

нехай Мічіган почне вибачення з
Я вибачаюсь,шо в своїй країні позволив собі поправити знівечення моєї рідної,а нашої державної мови-і так далі.


   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

нехай Мічіган почне вибачення з
Я вибачаюсь,шо в своїй країні позволив собі поправити знівечення моєї рідної,а нашої державної мови-і так далі.
Так, це називається "комплекс меншовартості".
А кацапські імперці цим користуються. Вони навіть приїхавши в Україну як гості зразу обзивають всіх "свідомими" та кладуть ноги на стіл.
Наприклад цей "стажьор з Варонєжу" не вважає потрібним вибачатися за те, що він спотворює українську мову та українські слова на українському форумі.
Ну якось проживемо з тим що є.
А ні, так ні, цінність начебто "українського форуму" де модерують кацапи та мають доступ до рута, а отже можуть хакнути юзвєря по повній наближається до "0".
Головне пам'ятайте що з цим УкрПравдаРутом спілкуватися не треба.
   
Re: Розбаньте мене нормально, будь ласка!

Michigan
спробуй написати на ці адреси
root@pravda.com.ua
abuse@pravda.com.ua
postmaster@pravda.com.ua
з описом проблеми, якщо ні то можна написати на editor@pravda.com.ua або на ukrpravda@gmail.com і вказати лінк на цю гілку.
Можна пошукати ще адресу власника ресурсу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія