Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не баньте Сметану, він не вінайват. Просто зносьте теми у вільне.

Ну, бо форум для таких (писанина) - лікувальний заклад, а бан викликає загострення хвороби.
І вопше.   ;)
   
Ну, бо форум для таких (писанина) - лікувальний заклад, а бан викликає загострення хвороби.
І вопше.   ;)

сметана тут лікується вже не один рік
і чим далі тим гірше

від того що він буде на форумі писати свої дурниці і ще більше збуджуватись - краще йому не стане
   
сметана тут лікується вже не один рік
і чим далі тим гірше

від того що він буде на форумі писати свої дурниці і ще більше збуджуватись - краще йому не стане

А в бані йому стане краще?
   
а чому когось має турбувати стан якогось невідомого далекого шизоїда? звідки ці намагання робити комусь добре за рахунок жування його лайна?
   
а чому когось має турбувати стан якогось невідомого далекого шизоїда? звідки ці намагання робити комусь добре за рахунок жування його лайна?

З гуманізму. Християнської етики. Співчуття до ближнього.
Ніколи не чув про таке, язичнику?   ;o
   
З гуманізму. Християнської етики. Співчуття до ближнього.
Ніколи не чув про таке, язичнику?   ;o
так тут не всі такі гуманісти, чому ти розписуєшся за усіх? дай тому шизику свій телефон, хай він тобі гуманісту у вайбера зливає свою шизоїдну маячню. до чого тут інші? тут ще одне є таке саме хворе, воно так і підписує кожен пост — «нотатки божевільного». але ж ми не у дурці, щоб «насолоджуватися» геббельсами з наполеонами  8-:
   
так тут не всі такі гуманісти, чому ти розписуєшся за усіх? дай тому шизику свій телефон, хай він тобі гуманісту у вайбера зливає свою шизоїдну маячню. до чого тут інші? тут ще одне є таке саме хворе, воно так і підписує кожен пост — «нотатки божевільного». але ж ми не у дурці, щоб «насолоджуватися» геббельсами з наполеонами  8-:
(tu)
   
так тут не всі такі гуманісти, чому ти розписуєшся за усіх? дай тому шизику свій телефон, хай він тобі гуманісту у вайбера зливає свою шизоїдну маячню. до чого тут інші? тут ще одне є таке саме хворе, воно так і підписує кожен пост — «нотатки божевільного». але ж ми не у дурці, щоб «насолоджуватися» геббельсами з наполеонами  8-:

А чому ти розписуєшся за „всіх“?
А чому „всі“, твоїм терміном, можуть писати вільно „шизоїдну маячню“, а йому не можна? 
Що це за „більшовизм“ такий дурний на право „писати маячню“?

Останнє редагування: 2 листопада 2021 17:39:06 від abg
   
Сметана цікаві теми інколи генерить... По них видно яка позиція сильніше у суспільстві, він озвучує в темах таку позицію яка на його відчуття є більш сильною для суспільства навколо нього. Рідко помиляється.
   
А чому ти розписуєшся за „всіх“?
А чому „всі“, твоїм терміном, можуть писати вільно „шизоїдну маячню“, а йому не можна? 
Що це за „більшовизм“ такий дурний на право „писати маячню“?
бо ти початково розписався за всіх, ніби тебе хтось винаймав на те і надав повноваження. більшість форуму не хоче читати цих шизиків, їх тут до речі не так і багато. ото смєтано і ще штуки 3 «наполеонів», які засрали геть усе своєю божевільною маячнею
   
бо ти початково розписався за всіх, ніби тебе хтось винаймав на те і надав повноваження. більшість форуму не хоче читати цих шизиків, їх тут до речі не так і багато. ото смєтано і ще штуки 3 «наполеонів», які засрали геть усе своєю божевільною маячнею

Конкретизуй кого звинувачуєш.
   
ну от. це ж божевільний. він навіть гордиться цим, оскільки кожен висер так і підписує: «нотатки божевільного». ось проста спокійна тема і його перший висер в ній. навіщо це треба?

   
ну от. це ж божевільний. він навіть гордиться цим, оскільки кожен висер так і підписує: «нотатки божевільного». ось проста спокійна тема і його перший висер в ній. навіщо це треба?


Це для тебе нейтральна тема, а для мене це проблема з гугл, яку він вигадав на рівному місці.  :facepalm1: Його безпека треба тільки тим в кого фінанси з гугл привязані в мене немає там фінасів і це напрягає мене.
   
Кстаті у мене на екрані не такі великі букви, не знав що вони можуть бути такі великі. Буду ставити менші)))
   
Цитата: цитата


Ім'я користувача:
    tartosetto
Дата реєстрації:
    13 червня 2021 13:01:36
Повідомлень:
    592 (~4 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    4 листопада 2021 14:40:08
Мова:
    Ukrainian
Остання активність:
    cьогодні в 14:37




   
Цікаво... А тільки забанили светлу і авіатора чоткуКадру... А тут ця консерва.  :( Може випадковість?

Ой, згадав, поведінка Ельфа і ще пару є таких.  :(
   
бо ти початково розписався за всіх, ніби тебе хтось винаймав на те і надав повноваження. більшість форуму не хоче читати цих шизиків, їх тут до речі не так і багато. ото смєтано і ще штуки 3 «наполеонів», які засрали геть усе своєю божевільною маячнею

Я тут нічого „про всіх“ не писав, як і „від всіх“.
Це тобі здалося ніби я „розписався за всіх“.
А коли здається, то треба хреститися, а не звинувачувати когось в „найомності“.
І ще одне - ні за „всіх“, ні за „більшість“, ні за „меншість“ тебе, як я розумію, теж ніхто не уповноважував „розписуватися“.
   
Я тут нічого „про всіх“ не писав, як і „від всіх“.
Це тобі здалося ніби я „розписався за всіх“.
А коли здається, то треба хреститися, а не звинувачувати когось в „найомності“.
І ще одне - ні за „всіх“, ні за „більшість“, ні за „меншість“ тебе, як я розумію, теж ніхто не уповноважував „розписуватися“.
ну так ти просиш залишати божевільного шизика в загальному форумі, а не у себе у вайбері. тобто ти кажеш як би від усіх, бо через тебе (якщо до тебе дослухаються) увесь форум має  «насолоджуватися» безкінечними потоками шизоїдно-алкоголічного божевілля
   
Реально якийсь сноб знайомий...  :facepalm1:
   
ось ще. навіщо це тут, це ж не форум пацієнтів психлікарні

   
тобто ти кажеш як би від усіх, бо через тебе (якщо до тебе дослухаються) увесь форум має  «насолоджуватися» безкінечними потоками шизоїдно-алкоголічного божевілля

А ти точно ніколи не звертався за.... ммм... допомогою до ...?
Сертифікат маєш?   ;o

А для того, щоб НЕ „як би від усіх“, то як треба казати? Навчи мене, темного.
Треба бити себе в груди і кричати великими буквами перед і після кожного слова, що це - моє і тільки моє „мнєніє“ і воно - тільки від мене, а не від „усіх“ чи як?   8-:

Гмм...  На всяк випадок, заявляю охвіційно і публічно до відома тартосетти і до відома „всіх“ зацікавлених і незацікавлених осіб, що все, без жодного виключення, що я тут вже нашкарлякав, і все, без виключення, що нашкарлякаю в майбутньому, є моїм і тільки моїм і не від „усіх“, а тільки і виключно від мене, любимого.
Точнісінько так і все, що вже накарлякав і ще накарлякає тартосетто, вважаю і буду вважати, що це він/вона від себе любимого/ї карлякає аж до того моменту поки він/вона не принесе нотаріально завірену заяву „від всіх“, що вони, „всі“ хлопчики і дівчатка,  :fans2:  його, татросетту, уповноважили щось від їхнього імені, „усіх“, ляпнути.
Дата. Підпис.

Останнє редагування: 24 листопада 2021 17:48:53 від abg
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія