Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос к UkrPravdaRoot

Вопрос к UkrPravdaRoot

12 серпня 2021 в 23:35:50
Вы в связи с Вашей полемикой с ником Michigan написали

"Клуб ФУП / Re: UkrPravdaRoot :super:
Я тут у вас ничего модерировать не собираюсь.
Однако Правила ФУП 4.5 гласят "Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії".
Данный пользователь нарушил этот пункт правил за что и был забанен по IP на входящем фаерволе на 24 часа
".

Скажите, пожалуйста:
1. Почему Вы не сделали соответствующую запись в бан-листе?
2. 24 часа истекли не позднее 13 серпня 2021 в 23:35:50. Сняты ли ограничения с ника Michigan, как это было Вами обещано, а если нет, то почему?



Останнє редагування: 14 серпня 2021 18:39:09 від Kilkenny
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Я же говорю, что я не модератор. И деятельностью подобной заниматься не намерен.

Пользователь Michigan нарушил 4.5 оскорбив меня и получил бан IP на пару часов. Я блок с адреса снял, он тут же опять нарушил 4.5.
Получил за это бан на 24 часа по IP. При этом я прекрасно понимаю, что бан по IP очень легко обходится. Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя.
Бан по IP был применен из-за отсутствия на форуме модератора.
Дальше пользователь Michigan сменил IP и опять несколько раз нарушил 4.5 в злостной форме оскорбив меня и моих родителей.

По совокупности нарушений в течении суток я забанил его уже "навсегда" через механизм форума. Появится модератор, он и будет решать что делать с пользователем Michigan.

Но у меня вопрос - 44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot :laugh:"?
Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Я же говорю, что я не модератор. И деятельностью подобной заниматься не намерен.

Пользователь Michigan нарушил 4.5 оскорбив меня и получил бан IP на пару часов. Я блок с адреса снял, он тут же опять нарушил 4.5.
Получил за это бан на 24 часа по IP. При этом я прекрасно понимаю, что бан по IP очень легко обходится. Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя.
Бан по IP был применен из-за отсутствия на форуме модератора.
Дальше пользователь Michigan сменил IP и опять несколько раз нарушил 4.5 в злостной форме оскорбив меня и моих родителей.

По совокупности нарушений в течении суток я забанил его уже "навсегда" через механизм форума. Появится модератор, он и будет решать что делать с пользователем Michigan.

Но у меня вопрос - 44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot :laugh:"?
Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?
Если вы не модератор, то почему вы обладаете правом банить пользователей? И почему нет записи в бан-листе? Что касается конкретного пользователя, то мое желание кого-то здесь видеть или не видеть не имеет никакого значения. Но совка и КГБшных штучек я тут точно видеть не хочу и имею право здесь их не видеть. Надеюсь, вы примете правильное решение.

Останнє редагування: 14 серпня 2021 23:23:58 від Kilkenny
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Если вы не модератор, то почему вы обладаете правом банить пользователей? И почему нет записи в бан-листе? Что касается конкретного пользователя, то мое желание кого-то здесь видеть или не видеть не имеет никакого значения. Но совка и КГБшных штучек я тут точно видеть не хочу и имею право здесь их не видеть. Надеюсь, вы примете правильное решение.

Я уже его принял, спасибо.
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

негодяя
обізвав користувача. Перехід на особистості.
Забань тепер сам себе
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Я уже его принял, спасибо.
Согласно п.4 Правил 5. Покарання

5.1. Покарання користувачеві по кожному окремому випадку виноситься на особистий розсуд модератора. Модератор при визначенні ступеня порушення керується цими Правилами та власною совістю.

5.3. Кожне покарання (на будь-який строк) одразу відображується у Банлисті.

Если вы не модератор, то не имеете права принимать решения в отношении пользователей. Отсутствие у вас полномочий подтверждается отсутствием соответствующей записи в отношении бана пользователя Michigan. Скажите, пожалуйста, каким образом вы получили возможность ипользовать функции модератора, не являясь таковым?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Если вы не модератор, то не имеете права принимать решения в отношении пользователей. Отсутствие у вас полномочий подтверждается отсутствием соответствующей записи в отношении бана пользователя Michigan. Скажите, пожалуйста, каким образом вы получили возможность ипользовать функции модератора, не являясь таковым?
та він же сказав, шо забанив просто тому що співрозмовник йому не сподобався.
бидло до кнопки дорвалось, іншими словами.
Дежавю, нє?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Тепер я знаю хто писав для форуму автозаміни
 :pooh_lol: 
після яких слово "пoрaxyй" без вивертів не пишеться

ПОРАХУЙ, ую, уєш, док.

1. перех. і без додатка. Док. до рахувати. — Чи їх троє, чи четверо? — мучило Соломію питання, й вона ніяк не могла порахувати (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 385); Розпродали [селяни] добро, порахували гроші й зайшли до корчми (Казки Буковини. Казки Верховини, 1968, 37). На пальцях однієї руки можна порахувати, у знач. присл. — дуже мало. — Скільки голосів зібрали ваші поправки до наказу делегатам..? .. — На пальцях одної руки можна порахувати, — доказала Супрун (Андрій Головко, II, 1957, 464).
♦ Порахувати ребра кому — сильно побити кого-небудь. Скакав [Псякревський] з воза на віз і бив усе за рядом доти, поки не перебив усі горшки на ярмарку. Торговці у відповідь порахували йому ребра і потягли його до поліції (Казки Буковини. Казки Верховини, 1968, 43).

2. неперех. Рахувати якийсь час, до певного числа. — Ви вже п'ять [чарок] випили! — з обуренням гукала Раїса.. — Яка з вас учителька, до п'яти порахувати не годні: я випив чотири, а не п'ять (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 321).

3. до кого, перех., розм., рідко. Зарахувати кого-, що-небудь до якогось розряду, групи і т. ін. Вона ж, мовби від нього навчилася бути здержаною.., також не дала по собі пізнати, що порахувала його до вибраних (Осип Маковей, Вибр., 1954, 34);
//  чим, яким. Скласти певну думку про когось, визпати кимсь. Не судилося колишньому сталінградцеві мчати на виручку до бойового друга. Чекатиме він відповіді й не діждеться. І порахує мертвим Семена Ларивоновича (Юрій Яновський, II, 1954, 139).

4. неперех., заст. Помізкувати, подумати. Там уже порахуємо, що треба робити (Словник Грінченка).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 7, 1976. — Стор. 248.
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Тепер я знаю хто писав для форуму автозаміни
якісь  [KA] ?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

якісь  [KA] ?

 :punish:  не вигадуй
то зрусифікований українець
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Так что, совесть у самозваного модератора еще не проснулась?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Так что, совесть у самозваного модератора еще не проснулась?
ти його зе хіба шо у сраку не поцілував.
Мабуть тому й не проснулась.

І ваще... бліа.
Питає про совість. У кацапа  :laugh:
Тупа ти хахляра :facepalm1:
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

ти його зе хіба шо у сраку не поцілував.
Мабуть тому й не проснулась.

І ваще... бліа.
Питає про совість. У кацапа  :laugh:
Тупа ти хахляра :facepalm1:
Киса, я русский.
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Киса, я русский.
ти хахляра
із русского у тебе тіки днк на губах (налипло)
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Я же говорю, что я не модератор. И деятельностью подобной заниматься не намерен.

Пользователь Michigan нарушил 4.5 оскорбив меня и получил бан IP на пару часов. Я блок с адреса снял, он тут же опять нарушил 4.5.
Получил за это бан на 24 часа по IP. При этом я прекрасно понимаю, что бан по IP очень легко обходится. Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя.
Бан по IP был применен из-за отсутствия на форуме модератора.
Дальше пользователь Michigan сменил IP и опять несколько раз нарушил 4.5 в злостной форме оскорбив меня и моих родителей.

По совокупности нарушений в течении суток я забанил его уже "навсегда" через механизм форума. Появится модератор, он и будет решать что делать с пользователем Michigan.

Но у меня вопрос - 44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot :laugh:"?
Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?

А ви хто взагалі ?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot


А ви хто взагалі ?

А ти хто?
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

А ви хто взагалі ?

Лайнорила, іди матнє своїй в саклі допити влаштовуй  :lol:
Взагалі окуїла від безкарності  :facepalm1:
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

ти хахляра
із русского у тебе тіки днк на губах (налипло)
Не надо завидовать, это так жалко выглядит.
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Не надо завидовать, это так жалко выглядит.
всі губасті так думають
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

всі губасті так думають

Молодцы, спасибо за поддержку.
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Лайнорила, іди матнє своїй в саклі допити влаштовуй  :lol:
Взагалі окуїла від безкарності  :facepalm1:

Виварко, кущі йди дери  ;)
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Я же говорю, что я не модератор. И деятельностью подобной заниматься не намерен.

Пользователь Michigan нарушил 4.5 оскорбив меня и получил бан IP на пару часов. Я блок с адреса снял, он тут же опять нарушил 4.5.
Получил за это бан на 24 часа по IP. При этом я прекрасно понимаю, что бан по IP очень легко обходится. Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя.
Бан по IP был применен из-за отсутствия на форуме модератора.
Дальше пользователь Michigan сменил IP и опять несколько раз нарушил 4.5 в злостной форме оскорбив меня и моих родителей.

По совокупности нарушений в течении суток я забанил его уже "навсегда" через механизм форума. Появится модератор, он и будет решать что делать с пользователем Michigan.

Но у меня вопрос - 44-х летний мужчина (если верить профилю), который постит на форум фото собаки совокупляющейся со свиньей с подписью "Narodzhenya UkrPravdaRoot :laugh:"?
Вы серьезно уверены, что хотите видеть тут такого пользователя ?
Не тебе решать , это раз, а два если ты ватник то фотка как раз по делу.
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

А тепер давайте я розкажу як було насправді без «прибрехеньок» кацапського юноши, якого взяли працювати в Українську Правду "стажьором".
Розумієте, цьому юному желторотіку подобаються «машинки», й він начебто ніде особливо в діскусії не встрівав, аж ось образили його улюбленого гонщєга який розвів лайно на Софійській площі в рамках акції «Ред Булл – насрі в центрі великого міста», й начебто нормально спілкувалися, аж раптом його понесло.
Гілочка "RedBull офігіли" https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105738.720
Кацапський «стажьор» кинувся захищати покидьків які спотворили туристичний центр міста.

Потім коли йому почали всі поважні юзери ФУП накидувати «за комірець» - він розійшовся не на жарт.

Йому була дана дуже чітка й правильна характеристика до речі

Далі, на сторінці 17, коли багато користувачів стали доводити цьому «модератору» що він далеко не правий, я теж вставив свої 5 копійок.

Далі раптом у «модератора» починається як влучно кацапи називають «анальное огораживание» коли використовується бастардизована мова начебто російська але з «українськими словами». Кацапи люблять використовувати слова «шахрай», «свідомий», «незалежний» як лайку нерозуміючи значення цих слів. Звичайне слово кацапської мови «мошенник» чомусь він не використав. Таких кацапів багато на yaplakal.ru та подібних ресурсах де вони «жонглюють» українськими словами значення яких вони не розуміють.

Далі я знову досить ввічливо написав що «модератор» неправий.

Й досить ввічливо попросив його не бастардизувати українському мову – або російською нехай спілкується або українською, але воно знає з української тільки слово «шахрай».

Реакція «модератора» була неочікуваною, але 18-річні «обіженкі» з комплексами меншовартості мабуть тільки так себе й поводять.

Я взагалі не зрозумів що відбувається

Але «мальчіка з Сизрані» вже зупинити було не можна

Ну тобто кацап затвердився як міг, хамські відповідаючи при цьому іншим ФУПчегам що він «має можливості» а отже не задавайте зайвих питань.
Дякуючи Світлані, Рамблеру, Марті та Kilkenny вони піднімали кілька разів питання wtf is going on? Молоде дарованіє крім гілок «про гонки» більше особливо ніде не з’являється та про своє існування більше не нагадує.
Якщо 18-річний кацапський snowflake так «болюче» відреагував на фото собаки та свині, та сприйняв це як образу на бік своїх батьків – то моє порівняння як то кажуть влучило у саме «яблучко».
Людині, яка має «товсту шкіру», такі порівняння «до лампочки».
А отже коли якесь малолітнє лайно пише «Это был способ немного охладить зарвавшегося негодяя» то питання, кого він має на увазі?
Малолітнє чмо з комплексом «меншовартості» та кнопкою модерації це гірше ніж атомна бомба.
П.С. Забанив він мене добряче - я з домену яким користувався не можу навіть на сайт новин Української Правди зайти. Я все ще забанений по ай-пі з компа (з домена under.net.ua я все ще зайти не можу, він що забанив весь домен?) з якого я звичайно заходив, так що будь-ласка розбаньте все-ж таки мій ай-пі хто зараз модератором працюєй приберіть цього кацапського желторотіка від важелів керування форумом! Дякую.
П.П.С. Хамські коменти про «44-річного чоловіка» я пропустив повз вуха бо вже зрозумів що маю справу з дуже обмеженою людиною з заниженою самооцінкою яка дуже болюче сприймає будь-яку критику на свою адресу. А ось заяву в СБУ все-таки написав, щоб на сайті "Української Правди" нарешті припинилися знущання над українцями від заєзжих "малоросів".
Дуже сподіваюся побачитися з ukrpravdabot в реалі. Дуже сподіваюсь на належну роботу СБУшників.


Останнє редагування: 27 жовтня 2021 23:01:45 від Michigan
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Дуже сподіваюся побачитися з ukrpravdabot в реалі. Дуже сподіваюсь на належну роботу СБУшників.
Не бери близько до серця... Влада і можливості root інколи кружить нєокрепшиє голови. Але такі випадки мають бути припинені на корню власниками ресурсу. В мене колись один із адмінів із-за конфлікту з логістом заблочив тому інтернет ))) Місяць на "першій лінії" з відповідною зарплатнею відбило майбутні позиви використовувати права root для вирішення особистих конфліктів...
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Чому я не здивована що виварка тут сраку рве )
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Не бери близько до серця... Влада і можливості root інколи кружить нєокрепшиє голови. Але такі випадки мають бути припинені на корню власниками ресурсу. В мене колись один із адмінів із-за конфлікту з логістом заблочив тому інтернет ))) Місяць на "першій лінії" з відповідною зарплатнею відбило майбутні позиви використовувати права root для вирішення особистих конфліктів...

Щось не видно щоб власник хоч якось реагував
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Щось не видно щоб власник хоч якось реагував
Все ок. Запрацювало, я можу заходити зі звичайного домену.
Мабуть з "молодим стажьором з Сизрані" провели "виховну бесіду". (tu)  [ua]
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Все ок. Запрацювало, я можу заходити зі звичайного домену.
Мабуть з "молодим стажьором з Сизрані" провели "виховну бесіду". (tu)  [ua]
:-B
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

:-B
дякую за підтримку :-B
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Все ок. Запрацювало, я можу заходити зі звичайного домену.
Мабуть з "молодим стажьором з Сизрані" провели "виховну бесіду". (tu)  [ua]

 (tu)  (tu)  супер  [ua] 
Мене аж перемикануло за те "папрасітє, ізвінітєсь "  :facepalm1:
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

(tu)  (tu)  супер  [ua] 
Мене аж перемикануло за те "папрасітє, ізвінітєсь "  :facepalm1:
Дякую велике за всебічну підтримку, Світлано! :-B  [ua]
   
Re: Вопрос к UkrPravdaRoot

Ви що реально розісрались через якийсь редБул ?  :facepalm1:

н-да, нудно я живу.

Мабуть Мішуган за репутацію Альони за переживав, такеж зелене як і він...

Я чув казки про фанатів АМД і Інтел.... Але думав це казки.... :facepalm1:

діти-діти нема де вас діти. :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія