Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Та ви за*бали, це війна на тотальне знищення всіх нас, тому воюватимуть всі дорослі, крім інвалідів першої групи. Ну або не воюватимуть і тоді стануть свідками тотального винищення всіх рідних і близьких.
Наративи хуйла про тотальну війну до останнього українця.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Наративи хуйла про тотальну війну до останнього українця.

Они не понимают что это зеркало русских баек что на Донбасс идут злые бандеровцы всех резать. И наших ответов что ни Мариуполь ни Краматорск ни Славянск никто не вырезал за "8 лет" почему то.
А с Мариуполем русские справились круче любых мечт любых самых злых бандеровцев из их же баек.
Школа пропаганды одна, советская.
Других пропагандистов у нас похоже нет. "Если дорог тебе твой дом..." (с) и далее по примеру дедов.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хм,  от хочуть прибрати обмежено придатних. І типу ще раз комісію.
А новий розклад хвороб вже є?
Бо це принципово, адже ним визначається придатний чи ні
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

здоров. та я просто взяв калькулятор і офігів. якщо ще 500 тисяч працюючих платників податків  заберуть до війська, то будуть мати 1 трильйон замість 1.5 а треба беде 4.3 мінімум. математика " я не лох" (с) Вова.
бюджет прийняли на рівні 3.5 трильйони з яких 60% гроші донорів.
якщо ше 500 тисяч мобілізують то треба додатково 3,4 трильйони. яких немає.
це що за шоу квартальне відбувається ? зовсім береги втратили на піарі ?
А там колись берега трималися ?
Вже ж ні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Они не понимают что это зеркало русских баек что на Донбасс идут злые бандеровцы всех резать. И наших ответов что ни Мариуполь ни Краматорск ни Славянск никто не вырезал за "8 лет" почему то.
А с Мариуполем русские справились круче любых мечт любых самых злых бандеровцев из их же баек.
Школа пропаганды одна, советская.
Других пропагандистов у нас похоже нет. "Если дорог тебе твой дом..." (с) и далее по примеру дедов.
Ви бачите до чого хилить ця прокацапська пиzzдота? Звісно, у нього є шанси влаштувати собі сите життя в окупації, достатньо показати його дописи на фупі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Наративи хуйла про тотальну війну до останнього українця.
наратив хуйла - здавайтеся, інакше до останнього українця, але реальність зворотня
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Хм,  от хочуть прибрати обмежено придатних. І типу ще раз комісію.
А новий розклад хвороб вже є?
Бо це принципово, адже ним визначається придатний чи ні
там давно вже все зазначено. Просто приберуть слово - обмежено, і відповідно всі стануть - придатними, хто іде по деяким статтям та пунктам А) вони і так не придатні там були.  Обмежено придатних не брали в ДШВ, водолазів і ше кудись, а для піхоти чи роботи десь на забезпечені будуть вважатись цілкои придатними, імхо

Офіс простих рішень (с)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Учитывая чем заняты ДШВ в этой войне, эти примечания смело можно убирать тоже.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все таки весело спостерігати за зойками тих хто ще рік назад кричав про кордони 1991
Слав майже не пише, Йож не пише, Дончанін пріунил - незабаром знов буде писати про костюми Захаровой, Сво1973 остаточно зосередився на анекдотах та як нормани пасли телят з саками, тільки Eugnat строчить як завжди. Ссикуни?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За даними суду, чоловіка 4 вересня 2023 року ВЛК визнала придатним до служби в армії. 26 вересня йому дали "бойову повістку" і він повинен був 27 вересня прибути до військкомату, проте ухилився від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він пояснив, що того дня не прибув до ТЦК і СП, бо "не мав грошей на проїзд".  :gigi:

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі, замінивши цей термін на рік іспитового.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Оце так плач ухилянтів.  :laugh:
Чути таке від польської ковбаси - безцінно.

"Головний політичний форум країни".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Проте про свіжість техніки хіьа вигадували?
Бля, на кожному кроці зелені політруки та чекісти постили ту нещасну фотку Т-55, мовляв, немає танків. Коли писали, що кацапи призвуть ще тьму солдатів, то починався ярмарок петросянів: "іхіхіхіхіхіхі, а оні мосінками голими воювати будуть, іхіхіхіхіхіхіхіхі, ти не віриш ГШ, Буданову, Зеленському?? іпсооаоаоаоаоаоаоа" і незабаром прибігав Амід з баном.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так, були ж часи, коли зелена блядота посилалась на авторитет Залужного, а зараз так тужиться, аби на нього ще рясніше насрати, що може вена на лобі луснути.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чути таке від польської ковбаси - безцінно.

"Головний політичний форум країни".
ти не путай, ковбасники сїбали задовго до війни. Цей просто обсіканий упиздив  :X і тепер глумиться


   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

(tu) ГШ на пряму мідлягає МО,а залужний як його голова може спілкуватися з презом як головнокомандуючим і виходити на РНБО коли воно просить прибути на нього. решта тупі спроби відкараскатися від своєї прямої посадової відповідальності. І ,нагадую,армія виконує накази головнокомандуюча і МО,а вирішують все ПОЛІТИКИ. І відповідальність повна на законодавчих рішеннях лежить на них. Крапка.

Та десь так...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

ти не путай, ковбасники сїбали задовго до війни. Цей просто обсіканий упиздив  :X і тепер глумиться





Ссикаються тут ухилянти.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так, були ж часи, коли зелена блядота посилалась на авторитет Залужного, а зараз так тужиться, аби на нього ще рясніше насрати, що може вена на лобі луснути.
Вони ще не второпали, що зробили і до чого це призведе в найближчому майбутньому. Для них то обернеться дуже не гарно. Нажаль, для країни теж.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ссикаються тут ухилянти.

 :weep: навоювався плять?

Пе за грати!
Та готуватись воювати!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

За даними суду, чоловіка 4 вересня 2023 року ВЛК визнала придатним до служби в армії. 26 вересня йому дали "бойову повістку" і він повинен був 27 вересня прибути до військкомату, проте ухилився від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він пояснив, що того дня не прибув до ТЦК і СП, бо "не мав грошей на проїзд".  :gigi:

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі, замінивши цей термін на рік іспитового.

Занадто м'який вирок. Але новим законом усе виправлять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Щодо так званих обмежено придатних, тобто придатних в сучасних реаліях є питання
стосовно осіб з психічними розладами.
Легка розумова відсталість в ступені легкої (а може й помірної) дебільності були колись непридатні у мирний час, обмежено придатні у військовий час.
Велика кількість невротичних розладів, тривожно-депресивних, страждаючих фобіями пацієнтів.
Шизофренії в стані ремісії (відносної), афективні розлади, тобто маніакально-депресивний психоз…
Наслідки можуть бути непередбачуваними.

Привіт Вовчик. Так є таке. Ці всі категорії влк зараз гребе. Потім у військових частинах не знають що робити з ними впринципі. Там де воєнком хоч трохи людина їх стараються не брати. Там де по.р беруть,по закону шизофренік на ремісії проходить. Розкажу реальний приклад з своєї роботи. Привозить до нас в поліклініку один знайомий начмед "бійця" такого. Каже що з ним робити не знаю. Всі хлопці відмовляються з ним спати в одній кімнаті чи казармі. Ховаємо всю зброю,гострі прикмети,ножі. Чергуют вночі по черзі. Бо спати з ним неможливо. А чувак служити якраз то і палко бажає! Радісний настрій, усміхнений. Заперечує будь які скарги. Категорично, вважає себе повністю здоровим.тільки от проблемка. Ні з ким не спілкується . Єдина його відповідь у мене все добре. Але це лише до побратимів по службі! А от з кимось іншим кого побратими не бачуть спілкується дуже активно,в основна тема побратими,а тема обговорення що він з ними зробить. Якби це не тиловий підрозділ давно б його придушили і прикопали а так фіг. Уяви собі скільки гемору створює така людина для всіх. І скільки таких осіб обмеженою придатністю є там . Нафіг вони такі? То є велика загадка влади
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Занадто м'який вирок. Але новим законом усе виправлять.

болукани розмножуються  :facepalm:

Останнє редагування: 27 грудня 2023 09:06:10 від gorodok
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

:weep: навоювався плять?


Коли моя особа зацікавить державу як військовий - повоюю. Схоже, я більш цікавий як платник податків. ;)
А ти податки сплачуй, може й тебе цінуватимуть як платника податків.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну, закономірність є: чим далі від України та взагалі ризику штурмувати посадку, тим рішучішим стає диванний політрук. Флоридський трампіст мріє дрочити на те, як кацапи ґвалтують полячок, а польська ковбаса-втікач мавпує з себе Сталіна - всіх на фронт, всіх наказати, всі ссикуни та ухилянти!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Ale

невже підуть джуни та мідли в армію? Бо там прям каста недоторканих, яким треьа дякувати, що вони взагалі платять податки. До речі мало хто з них памятає про війну, принаймні у соціальному житті це взагалі непомітно
Так у нас всі фопи платять податки - а більшість айтішників фопи)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ахахахаха, ну ви воюйте, а я в Польщі почекаю, і взагалі податки. Ще й тролить, ссиклива ухилянтська сука, бо знає, що їй нічого не загрожує - буде й далі з польського дивану закликати, щоб інших активніше пакували та карали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Привіт Вовчик. Так є таке. Ці всі категорії влк зараз гребе. Потім у військових частинах не знають що робити з ними впринципі. Там де воєнком хоч трохи людина їх стараються не брати. Там де по.р беруть,по закону шизофренік на ремісії проходить. Розкажу реальний приклад з своєї роботи. Привозить до нас в поліклініку один знайомий начмед "бійця" такого. Каже що з ним робити не знаю. Всі хлопці відмовляються з ним спати в одній кімнаті чи казармі. Ховаємо всю зброю,гострі прикмети,ножі. Чергуют вночі по черзі. Бо спати з ним неможливо. А чувак служити якраз то і палко бажає! Радісний настрій, усміхнений. Заперечує будь які скарги. Категорично, вважає себе повністю здоровим.тільки от проблемка. Ні з ким не спілкується . Єдина його відповідь у мене все добре. Але це лише до побратимів по службі! А от з кимось іншим кого побратими не бачуть спілкується дуже активно,в основна тема побратими,а тема обговорення що він з ними зробить. Якби це не тиловий підрозділ давно б його придушили і прикопали а так фіг. Уяви собі скільки гемору створює така людина для всіх. І скільки таких осіб обмеженою придатністю є там . Нафіг вони такі? То є велика загадка влади

Це підривна робота зсередини.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Була спокійна тема про поганих ухилянтів та чесних воєнкомів в Іспанії. А то налізло різного болуканисто-сметанкового лайна. Аж читати неможливо...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

Ахахахаха, ну ви воюйте, а я в Польщі почекаю, і взагалі податки. Ще й тролить, ссиклива ухилянтська сука, бо знає, що їй нічого не загрожує - буде й далі з польського дивану закликати, щоб інших активніше пакували та карали.

От тебе призовуть, а шо ти будеш їсти без сплачених мною податків?
Так отож!  :buba:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От тебе призовуть, а шо ти будеш їсти без сплачених мною податків?
Так отож!  :buba:

Передовик економічного фронту :) і трішечки ссикунець...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Коли моя особа зацікавить державу як військовий - повоюю. Схоже, я більш цікавий як платник податків. ;)
А ти податки сплачуй, може й тебе цінуватимуть як платника податків.
вже всьо, забудь
надзвичайний стан - дозвіл на придбання не дадуть,
цуко, я трошечки не встиг


Буду оформлять документы
. :weep:  на сйоб оформив документи а не на ствол
Дальше - будет видно.
Может смогу купить, а может и будут выдавать при пакете документов. Как офицеру запаса, например.
  обсіканий, пройди накуй
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Передовик економічного фронту :) і трішечки ссикунець...


 Ну як трішечки?)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну як трішечки?)

Зовсім трішечки. Був би сильно то рвонув в Бразилію. А так трішеучки...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

  обсіканий, пройди накуй

Чому то шо ти обсіканий, має призвести до того, щоб я повинем був туди пройти.
Доречі, до чого тут усі ті цитати. Після війни повернусь - придбаю собі AR-ку. Те, що я офіцер запасу, я вже у багатьох гілках написав і ВУС і звання наводив. І у цій. Чі ти сподіваєся на медальку за швидкісний пошук по форуму? :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За даними суду, чоловіка 4 вересня 2023 року ВЛК визнала придатним до служби в армії. 26 вересня йому дали "бойову повістку" і він повинен був 27 вересня прибути до військкомату, проте ухилився від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він пояснив, що того дня не прибув до ТЦК і СП, бо "не мав грошей на проїзд".  :gigi:

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі, замінивши цей термін на рік іспитового.
А з судимістю в армію не беруть до її зняття.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Коли моя особа зацікавить державу як військовий - повоюю. Схоже, я більш цікавий як платник податків. ;)
А ти податки сплачуй, може й тебе цінуватимуть як платника податків.
В Польщі?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

В Польщі?

Я сплачую податки в Україні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А з судимістю в армію не беруть до її зняття.

По цій статті беруть... Вже розбирали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А з судимістю в армію не беруть до її зняття

Профіт
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чому то шо ти обсіканий, має призвести до того, щоб я повинем був туди пройти.
Доречі, до чого тут усі ті цитати. Після війни повернусь - придбаю собі AR-ку. Те, що я офіцер запасу, я вже у багатьох гілках написав і ВУС і звання наводив. І у цій. Чі ти сподіваєся на медальку за швидкісний пошук по форуму? :)
Тампон ты использованный!
Я в отличии от тебя - офицер запаса ВВС Украины. И я понимаю, что скорость летательного аппарата не есть константа!

Тоді питання, можливо не в тему, але дуже важливе.  Не кожен день спілкуєшся літуном в запасі.
Так от: якщо кацапи нападуть, підеш воювати проти них, чи будеш очікувати в себе дома аднакашніков па льотнаму учіліщу?


Я не летун. Техник самолета Инденерно Авиационная Служба. Вопрос в семье решен еще с 2014 года прийдет повестка - иду в военкомат.
Но с нашим состоянием ВВС врядли меня, выпускавшегося по МиГ-23, призовут.
В линейной пехоте мне делать нечего, не то зрение без очков, не та физподготовка и т.д.
А в генштаб не зовут... Эх, какой талант пропадает! ;)
Так что для нашей обороноспособности я наиболее ценен, как "платильщик налогов". ;)

Сук, недочекався  :weep:  на другий тиддень війни встав на лижню
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Після війни повернусь
[ua]
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія