Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Байдена прохання пояснити

Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Зачотна гілочка  :gigi: Прихильники Байдена доводять усім, що допомагати Україні потрошку - це правильно  :weep: "А то буде ескалація, ви ж цього не хочете?"  :facepalm1:
звісно бо в них задача це перемога на виборах а не виграш України. якщо це зрозуміти то все стає на свої місця
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

(tu)  Українці -вчіться як працює кацапські підстилки бригадні в америці і зрозумійте яку шалену пропаганду такі куплені чи просто вставлені мозгами трампанзе і просто платні кацапи кожен день несуть в вуха американців,що не розумівють ,що таке хуйлопропаганда і хто ті всі "американці",що так активно то все постять (а їх по соцмережах цілі "фабрики" там ошиваються-валь,чако чи ялосів з алі).Тому українці не дивуйтеся реальним вашим однодумцям тут в америці коли ми просвіщаємо вас у плані одурманювання в америці кацапами американців і чому конгрес репівський так працює на хуйла. А таке не тільки у нас але і в канаді(інанна,джанні) і в європах-там теж наші ж форумчани з тих країн і працюючі на хуйлопропаганду рясно замішуть проблеми внутрішні їх країн на кацапському матеріалі і то видають як "воля народів європи". хоча там то все і спровоковане на СЬОГОДНІ(під час війни) виключно за гроші кацапів і їх агентів.
 Будьте уважні читачі нашого форуму і особливо активні форумчани-вас постійно тримають на гачку вкидів такі "наші" ніби українські діаспоряни.хоча по контигенту їх дописів там сидять агети "ольгіно"чи крайніх прави і лівих. хуйло не гребує обидвома флангами  на заході. Бо їм треба гроші а вони дають йому аудиторію.

Саме так.
Кацапські ппопагандон роблять вкид, ніхто не читає першоджерела, але ведуться на прості лозунги кацапської пропаганди.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

звісно бо в них задача це перемога на виборах а не виграш України. якщо це зрозуміти то все стає на свої місця

У мене насправді немає жодних претензій до того, як ведеться виборча боротьба в США. Просто на фіга було втягувати Україну в тривалий конфлікт із Рашкою, а потім її кидати через півтора року?
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

У мене насправді немає жодних претензій до того, як ведеться виборча боротьба в США. Просто на фіга було втягувати Україну в тривалий конфлікт із Рашкою, а потім її кидати через півтора року?
тут є декілька варіантів або страх і невпевненість що панували у 2022 або більш цинічне- відтягнути перемогу до 2024 під вибори.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Алі УА зазвичай дуже обережний і заходить з далека своїми дурними питаннями, але на цю тему я відразу натиснув доповідь, сподіваюсь ще декілька форумчан це зробили і Алі скоро буде дивитись на ФУП без змоги дописувати його маячню, хоча б на декілька місяців

Ах ты мой хороший. Не нравится когда вас товкуть?  Конечно, при отсутствии аргументов и неспособности вести цивилизованную дискуссию, для вас это единственный  метод.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Зачотна гілочка  :gigi: Прихильники Байдена доводять усім, що допомагати Україні потрошку - це правильно  :weep: "А то буде ескалація, ви ж цього не хочете?"  :facepalm1:

 :facepalm1:

Ти де таке побачив?
Тут доводять, що допомога Україні від Байдена - це краще, ніж блокування від трампістів.
Чи ти за блокування допомоги?

Щодо "потрошку", то може скажеш, чому весь ЄС не може замінити ту "піпєточну" допомогу?  :punish:
   
прихильники Байдена проти надання Украіні снарядів, котрі Пентагону і нх непотрібні, а ЗСУ зараз дуже згодились
У байдолюбів хреновів,
жодного критичного мислення про свого підстаркуватого імпотента, котрий робить все можливе щоб рижий уйобок трамп вскочив на табуретку.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

тут є декілька варіантів або страх і невпевненість що панували у 2022 або більш цинічне- відтягнути перемогу до 2024 під вибори.

Ну не знаю, щоб так аж цинічно тягнути... Там ще міг бути вплив оточення, щоб не тиснути сильно на Рашку, бо Хуйло - неадекват.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

цікаво а що відбудеться після перемоги Байдена? бо я не маю сумніву що він переможе все до того йде.

Якщо Байден виграє то дуже великі шанси що демси заберуть Хаус теж , допомога Україні буде проголосована і зброя знову піде.
Навіть якщо респи збережуть Хаус то вони остаточно спишуть Трампа в утиль і теж проголосують за допомогу Україні.
Що трапиться в результаті перемоги Трампа зрозуміло навіть дітям.
Для Україні нічого хорошого
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

У мене насправді немає жодних претензій до того, як ведеться виборча боротьба в США. Просто на фіга було втягувати Україну в тривалий конфлікт із Рашкою, а потім її кидати через півтора року?

 8-:

Ти повністю йобнувся? :fool:
 Це не хуйло напало на Україну,  це США втягли Україну в конфлікт з кацапами?
Кацапи паляться нещадно.  :fuck:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Ну не знаю, щоб так аж цинічно тягнути... Там ще міг бути вплив оточення, щоб не тиснути сильно на Рашку, бо Хуйло - неадекват.
це страх і невпевненість. теж думаю що це самий вірогідний варіант
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

:facepalm1:

Ти де таке побачив?
Тут доводять, що допомога Україні від Байдена - це краще, ніж блокування від трампістів.
Чи ти за блокування допомоги?

Щодо "потрошку", то може скажеш, чому весь ЄС не може замінити ту "піпєточну" допомогу?  :punish:

Так блокують тому, що не хочуть додавати політичних балів Байдену. Але, як правильно вказали, у Байдена були всі можливості допомагати Україні більше, а це було старанно похерено через незрозумілі мотиви в стилі "А то почнеться ядерна війна".
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Так блокують тому, що не хочуть додавати політичних балів Байдену. Але, як правильно вказали, у Байдена були всі можливості допомагати Україні більше, а це було старанно похерено через незрозумілі мотиви в стилі "А то почнеться ядерна війна".

Не було такої можливості.
Зброя постачалась в обʼємах на які були виділені гроші.
Зірки Смерті у Штатів нема :(
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Ах ты мой хороший. Не нравится когда вас товкуть?  Конечно, при отсутствии аргументов и неспособности вести цивилизованную дискуссию, для вас это единственный  метод.
Аргументи?
То коли вам показали, що ви принесли кацапський переклад ти почав закидувати офтопом про байдена.
Якщо модератор з'явиться будеш мати на одного байца менше
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

8-:

Ти повністю йобнувся? :fool:
 Це не хуйло напало на Україну,  це США втягли Україну в конфлікт з кацапами?
Кацапи паляться нещадно.  :fuck:

Тепер без допомоги США Україна все одно рано чи пізно піде на переговори на набагато гірших умовах
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Якщо Байден виграє то дуже великі шанси що демси заберуть Хаус теж , допомога Україні буде проголосована і зброя знову піде.
Навіть якщо респи збережуть Хаус то вони остаточно спишуть Трампа в утиль і теж проголосують за допомогу Україні.
Що трапиться в результаті перемоги Трампа зрозуміло навіть дітям.
Для Україні нічого хорошого
добре тобто виграє Байден, хаус демсів.  це 2025 рік уже. ти думаєш і реально віриш що Байден завалить Україну зброєю для відвоювання земель?

параша за ці роки зміцнилася, зброї в неї дохєра. народ там вже на півдні відгеноцидили ...
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Зачотна гілочка  :gigi: Прихильники Байдена доводять усім, що допомагати Україні потрошку - це правильно  :weep: "А то буде ескалація, ви ж цього не хочете?"  :facepalm1:
ось і маємо ще одного корисного ідіота. Що у Львові не прилітає? а тому що америка і її союзники надали щось ,щоб таких як ти не тривожило то не доходить до тебе. І кожна ДОПОМОГА є важлива-це  не для тебе.ти, за чужими спинами  на пердку ,не потребуєш. і так в теплі і на дивані? А наші солдати там в окопах і таку потребують. Бо як зараз важко і без неї,такої яку ДАВАЛИ поки вороги і то не заблокували .чи то тебе не цікавить-ти у львові і крім клаву дусити нічого тобі ОСОБИСТО не бракує. Адже снарядами ,хаймаврсами,ракетами і решту допомоги там у тебе хату не наповниш і бабки фіндопомоги в банк не положиш на власний рахунок.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Не було такої можливості.
Зброя постачалась в обʼємах на які були виділені гроші.
Зірки Смерті у Штатів нема :(

Я бачу, ти вже забув, з якими стражданнями адміністрація Байдена погоджувалась на все нові та нові види озброєння  :weep:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити


У мене насправді немає жодних претензій до того, як ведеться виборча боротьба в США. Просто на фіга було втягувати Україну в тривалий конфлікт із Рашкою, а потім її кидати через півтора року?
Америка втягнула Україну у війну?
Один в один хуйловські слова: перестаньтє памагать і вайна закончітса
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Тепер без допомоги США Україна все одно рано чи пізно піде на переговори на набагато гірших умовах

Тобто Україні треба було здатись кацапам відразу?  :facepalm1:
Скільки кацапів вскрилось.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Не було такої можливості.
Зброя постачалась в обʼємах на які були виділені гроші.
Зірки Смерті у Штатів нема :(
у 2022 був шанс. обидві палати були в Байдена. трамп під шконкою. каци сирі . неукріплені.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

ось і маємо ще одного корисного ідіота. Що у Львові не прилітає? а тому що америка і її союзники надали щось ,щоб таких як ти не тривожило то не доходить до тебе. І кожна ДОПОМОГА є важлива-це  не для тебе.ти, за чужими спинами  на пердку ,не потребуєш. і так в теплі і на дивані? А наші солдати там в окопах і таку потребують. Бо як зараз важко і без неї,такої яку ДАВАЛИ поки вороги і то не заблокували .чи то тебе не цікавить-ти у львові і крім клаву дусити нічого тобі ОСОБИСТО не бракує. Адже снарядами ,хаймаврсами,ракетами і решту допомоги там у тебе хату не наповниш і бабки фіндопомоги в банк не положиш на власний рахунок.

Те, що до Львова не прилітає зараз, не означає, що не буде прилітати без допомоги США. І через вичерпання ракет для ППО без цієї допомоги срака почнеться скрізь.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

ось і маємо ще одного корисного ідіота. Що у Львові не прилітає? а тому що америка і її союзники надали щось ,щоб таких як ти не тривожило то не доходить до тебе. І кожна ДОПОМОГА є важлива-це  не для тебе.ти, за чужими спинами  на пердку ,не потребуєш. і так в теплі і на дивані? А наші солдати там в окопах і таку потребують. Бо як зараз важко і без неї,такої яку ДАВАЛИ поки вороги і то не заблокували .чи то тебе не цікавить-ти у львові і крім клаву дусити нічого тобі ОСОБИСТО не бракує. Адже снарядами ,хаймаврсами,ракетами і решту допомоги там у тебе хату не наповниш і бабки фіндопомоги в банк не положиш на власний рахунок.

Це скоріше за все кацап, бо навіть найбільш корисний ідіот не буде виступати за капіьуляцію перед кацапами з самого початку.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Тобто Україні треба було здатись кацапам відразу?  :facepalm1:
Скільки кацапів вскрилось.

За словами Зеленського, у нас би були вичерпані запаси зброї станом на квітень 2022 року. Лопатами точно не воювали би.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Це скоріше за все кацап, бо навіть найбільш корисний ідіот не буде виступати за капіьуляцію перед кацапами з самого початку.

Татусь, у мене тільки одне питання: чим відрізняється гондон, який взагалі не допомагає, від гондона, який допомагає півтора року, а потім припиняє це робити? Результат однаковий.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

тут є декілька варіантів або страх і невпевненість що панували у 2022 або більш цинічне- відтягнути перемогу до 2024 під вибори.

Пол года, восемь месяцев назад я такое допускал. Я наивно надеялся, что для победы в выборах они помогут выдавить кацапов с Украины. Сейчас думаю, что я ошибался.

Ситуация развивается так, что к сожалению я не вижу возможности добиться перемоги до выборов. Рад буду ошибаться. Но все эти телодвижения администрации, конгресса и пропагандистов а также непонятные заявления хуйла говорят об обратном.

Боюсь, Обайдены и демократы решили назначить виноватыми только республиканцев и вопрос Украины передать новой администрации, не важно какой она будет.






Останнє редагування: 23 лютого 2024 17:09:25 від Valentyn
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

у 2022 був шанс. обидві палати були в Байдена. трамп під шконкою. каци сирі . неукріплені.

І тоді виділяли допомогу Україні регулярно, і завдяки тій допомозі вдалося звільнити багато територій, включаючи харківську область та правобережжя Дніпра. Завдяки допомозі від США Україна збиває ракети та літаки, якими кацапи бомблять Україну.

А завдяки блокуванню допомоги респами, після того як такі довбойоби як ти проголосували за них в 2022-му,  Україна втратила Авдіївку.
Тому втрата авдіївки і кров її захисників на руках тих, хто голосував за респів в конгрес.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Пол года, восемь месяцев назад я такое допускал. Я наивно надеялся, что для победы в выборах они помогут Украине выдавить кацапов с Украины. Сейчас думаю, что я ошибался.

Ситуация развивается так, что к сожалению я не виду возможности добиться перемоги до выборов. Рад буду ошибаться. Но все эти телодвижения администрации, конгресса и пропагандистов а также непонятные заявления хуйла говорят об обратном.

Боюсь, Обайдены и демократы решили назначить виноватыми только республиканцев и вопрос Украины передать новой администрации, не важно какой она будет.

Щось ти не то кажеш, Хаус уже рік як під респами, з тих часів допомоги вже не було.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Татусь, у мене тільки одне питання: чим відрізняється гондон, який взагалі не допомагає, від гондона, який допомагає півтора року, а потім припиняє це робити? Результат однаковий.

Чим відрізняється проплачений кацапський пропагандон від корисного ідіота?

Твоє питання видає в тобі кацапського пропагандона, бо стільки маніпуляцій запихнути в одне питання це треба вміти.

Демократи і Байден ніколи не припиняли підтримувати Україну,  це респи заблокували допомогу, але ж ти робиш вигляд, що не розумієш різниці і тим самим допомагаєш трампанзям і далі блокувати допомогу Україні.

Такі самі маніпуляції ми бачимо в тому кацапському висері, який приягнув кацапський пропагандон алі.

Останнє редагування: 23 лютого 2024 17:02:15 від Tatus
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Я бачу, ти вже забув, з якими стражданнями адміністрація Байдена погоджувалась на все нові та нові види озброєння  :weep:

Спочатку Штати пилососом пройшлись по Європі і дали ЗСУ зброю радянського зразка (не кажучи про критично важливі на початку війни Стінгери і Джавеліни).
Потім, коли там стало пусто і в ЗСУ закінчились снаряди 152, дали М777 з більше ніж 2 мільйони снарядів до них , Хімарси, засоби для контрбатарейної боротьби.
Потім закрили небо над Україною НАСАМсами і Патріотами.
На що б ти проміняв цю зброю? На Абрамси, які просили совкові генерали?
Так це не танкова війна. Ви самі це побачили під час невдалого контрнаступу
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Чим відрізняється проплачений кацапський пропагандон від корисного ідіота?

Твоє питання видає в тобі кацапського пропагандона, бо стільки маніпуляцій запихнути в одне питання це треба вміти.

Демократи і Байден ніколи не припиняли підтримувати Україну,  це респи заблокували допомогу, але ж ти робиш вигляд, що не розумієш різниці і тим самим допомагаєш трампанзям і далі блокувати допомогу Україні.

Такі самі маніпуляції ми бачимо в тому кацапському висері, який приягнув кацапський пропагандон алі.

Я не про Байдена, а про США. США -  ненадійний союзник, що кидає Україну через півтора року.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Спочатку Штати пилососом пройшлись по Європі і дали ЗСУ зброю радянського зразка (не кажучи про критично важливі на початку війни Стінгери і Джавеліни).
Потім, коли там стало пусто і в ЗСУ закінчились снаряди 152, дали М777 з більше ніж 2 мільйони снарядів до них , Хімарси, засоби для контрбатарейної боротьби.
Потім закрили небо над Україною НАСАМсами і Патріотами.
На що б ти проміняв цю зброю? На Абрамси, які просили совкові генерали?
Так це не танкова війна. Ви самі це побачили під час невдалого контрнаступу

Терміни підготовки, ось у цьому явна проблема: готувати екіпажі на Хаймарси, танки та Ф-16 можна було починати набагато раніше. А так усе через сраку.
   
А завдяки блокуванню допомоги респами,

бо Байден пройобав всі полімери своєю невдалою політикою і краплинковою, затриманною в часі військовою допомогою. Він докерувався до того що втратив конгрес, пройобав ленд-ліз і підтримку виборців.
тому саме завдяки імпотента-дідуся, амер. платники податків, вірогідніше за все оберуть Рижого Чорта

   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Аргументи?
То коли вам показали, що ви принесли кацапський переклад ти почав закидувати офтопом про байдена.
Якщо модератор з'явиться будеш мати на одного байца менше

Почему оффтоп?! Переклад не совсем дословный. Но по сути. У администрации ещё есть возможность поставлять ранее выделенное и запланированное к передаче вооружение. 

Аргументы о том что нет денег, вооружения или без конгресса нельзя, опротестовываются замечанием дописувача, что деньги на списание долгов студентам есть при чем не смотря на запрет от Верховного Суда.  А на поставку даже того что должно быть поставлено нет.

Я понимаю вам не нравится этот аргумент. Ну так опровергайте.
 
Люди здесь так же как и вы переживают за Украину. И хотят скорейшей победы над кацапией.

Только без идеологических осложнений как у некоторых дописувачей, которые прячут свою политическую пропаганду под видом любви к Украине.



   
бо Байден пройобав всі полімери своєю невдалою політикою і краплинковою, затриманною в часі військовою допомогою. Він докерувався до того що втратив конгрес, пройобав ленд-ліз і підтримку виборців.
тому саме завдяки імпотента-дідуся, амер. платники податків, вірогідніше за все оберуть Рижого Чорта

Якщо вони оберуть того хто взагалі проти допомоги це означає, що вони вважають допомогу Байдена не замалою, а завеликою. Тож Байден і так багато робить зважаючи на такі настрої.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Якщо вони оберуть того хто взагалі проти допомоги це означає, що вони вважають допомогу Байдена не замалою, а завеликою. Тож Байден і так багато робить зважаючи на такі настрої.

Ну так вони і обрали в Хаус тих, хто проти допомоги
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Я не про Байдена, а про США. США -  ненадійний союзник, що кидає Україну через півтора року.

Та да, "ані всє адінакавиє" - це якраз та брехня яку пропихає кацапська пропаганда.
Ти вже відмазував хуйла і перекинув вину за напад на США.
Ти так само не робиш різниці між палатою представників, які блокують допомогу, і адміні трацією Байден,  які допомагають Україні,  саме таку підтасовку фактів зроблено в тому висері від кацапської пропаганди, що притягнув алі.

Ти також не бачиш проблем в тому, що виборча кампанія спікера Майка Джонсона, який блокує допомогу Україні,  фінансувалась кацапами.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Та да, "ані всє адінакавиє" - це якраз та брехня яку пропихає кацапська пропаганда.
Ти вже відмазував хуйла і перекинув вину за напад на США.
Ти так само не робиш різниці між палатою представників, які блокують допомогу, і адміні трацією Байден,  які допомагають Україні,  саме таку підтасовку фактів зроблено в тому висері від кацапської пропаганди, що притягнув алі.

Ти також не бачиш проблем в тому, що виборча кампанія спікера Майка Джонсона, який блокує допомогу Україні,  фінансувалась кацапами.

Я в курсі тонкощів політичної системи в США, але звиняй, результат кінцевий саме такий, як я сказав: через партійні війни допомоги від США немає. Тому я і кажу: США - ненадійний союзник, що завжди може кинути через внутрішні суперечки.
   
На мою думку на основі спостереження за американськими політиками, Байден допомагає Україні більше, ніж майже усі інші провідні американські політики допомагали б якби були президентами.
Тому я не розумію претензій саме до Байдена.
   
Якщо вони оберуть того хто взагалі проти допомоги це означає, що вони вважають допомогу Байдена не замалою, а завеликою. Тож Байден і так багато робить зважаючи на такі настрої.

взагалі, у умер виборців підтримка Украіни питання 10те.
Завдяки Байдена вона з кожним місяцем зменшується, так що у наступних перегонах може відкотитись на 20те
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія