Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто завтра на майдан?

Re: Хто завтра на майдан?

Шо?

Представник виїпаного краю, усизай тихіше.  :super:  :laugh:
Заставьте Верховную Зраду принять законодательно "Римский статут". и всё станет на свои места.. У кого семь лет, а у многих пожизненно.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Первый жертва майдана.. Нигонян? Был убит с охотничьего ружья в спину.. После того как он стал медийным стих на ТВ експрессо прочитал.. Шевченка. (соболезную родным и близким).. и майдан расходился по домам.. Была проблема.. многих автобусами свезли, а они хотят кушать. и другие потребности.. И понеслось.. Нарушения всех и всего.. Когда остались без Крыма и у разбитого корыта.. Чтобы была гидность - полезли на Донбасс.. И если бы просто мовой.. (Крайний с видзнакою.. министр Кремень заставил на мове диплом).. так нет.. на танках приехали. Ну и как известно, третий закон Ньютона - сила действия, равна противодействию. Вас там зомбируют или что?.. за це стоял майдан?
   
Re: Хто завтра на майдан?

И сколько %% зробила пидрилья власть?
Для тих, хто не скурив буквар, а вчився - є закон Збереження енергії: "Енергія не виникає з нічого і не зникає в нікуди, а може лише перетворюватись з однієї форми на іншу". Якщо народ , як мінімум в 4 рази став біднішим, то хтось - розбагатів крапка.  Те, що піндоси надрукували тони фантіків, розрахавуватись за це прийдеться реальними грошима.

P.S. Питання для Donchanin: "Який у вас тариф на газ та електроенергію?"
   
Re: Хто завтра на майдан?

Заставьте Верховную Зраду принять законодательно "Римский статут". и всё станет на свои места.. У кого семь лет, а у многих пожизненно.

 (tu)  Чудова підказка для zeбілів.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Заставьте Верховную Зраду принять законодательно "Римский статут". и всё станет на свои места.. У кого семь лет, а у многих пожизненно.
Нам вигідно щоби ви були у такому становищі, інічого ви з цим незробите, безвіз з рашкою у вас є, виїзджайте туди. Іншого шляху немає. ну можна сидіти і чекати , але то роки і ноль перспектив для вас і дітей ваших.
 Особливо приемно, коли з вашого краю хтось у Европу чи сша тікає від росміра. Це доставляє насолоду.  :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Назови заводы и фабрики в Киеве..

  на читай свіжі новини з київських заводів, гарно виглядає їхня  продукція, найближчим часом мож і до тебе доставлять щоб ще краще роздивився:

В Україні успішно випробували ракетний двигун до вогнеметної системи «Спека» (фото)



   
Re: Хто завтра на майдан?

Русскій мір, котрий обіцяв вам рай, зробив вам те, на що ви заслужили від нас.
  :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

ДОбропілля вільний город, там я народився. А ви, що ви, своє місто здали росіянам?  То жуйте русскій мір.  :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Русскій мір, котрий обіцяв вам рай, зробив вам те, на що ви заслужили від нас.
  :laugh:
Здесь Бендеры нету  :pooh_go:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Многие портрет Щербицкого путают.
   
Re: Хто завтра на майдан?

ДОбропілля вільний город, там я народився. А ви, що ви, своє місто здали росіянам?  То жуйте русскій мір.  :laugh:
Наверно бизнесмен. который не когда не уплачивал налоги в полной мере.. Уникав.. Таких здесь первых вытурили.
   
Re: Хто завтра на майдан?

я конечно бизнес понимаю.. - Заделал какую хрен .. её покупают и очередя.. но Бизнес по украински.. - хапнуть место , нанять реализатора. и всё. жизнь удалась.. в огромном большинстве.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Наверно бизнесмен. который не когда не уплачивал налоги в полной мере.. Уникав.. Таких здесь первых вытурили.

  а кому ти платиш податки і на що вони використовуються, де можна побачити звіт?

  бо хуйловці з мааскви кажуть що у вас живуть одні злодії, котрі тільки те і роблять що розкрадають їх хуйлячі гроші...

  мож брешуть хуйловці?

   поясни...
   
Re: Хто завтра на майдан?

  а кому ти платиш податки і на що вони використовуються, де можна побачити звіт?

  бо хуйловці з мааскви кажуть що у вас живуть одні злодії, котрі тільки те і роблять що розкрадають їх хуйлячі гроші...

  мож брешуть хуйловці?

   поясни...
Я пенс.. хуйло разоружаю.. он установил мне пенсию 23К. Когда нас освободят, мне должны медаль дать, за. В Украине не получаю, и не оформлял.
   
Re: Хто завтра на майдан?

подлый хуйло с нового года повышает пенсию и зп.. на территориях на 20%.. буду его разоружать на 27+К рупий в месяц. А как у Вас?
   
Re: Хто завтра на майдан?

Я пенс.. хуйло разоружаю.. он установил мне пенсию 23К. Когда нас освободят, мне должны медаль дать, за. В Украине не получаю, и не оформлял.


   ну це добре, ще б так і далі розкрадали хуйлячі гроші, можна і в мааасву зїздити з касками і вимогами підвищення виплат за регреси і т.д. най платять...

   Україна витратила на пенсії лугандону більш як 100 млрд. вважаю що настав час припинити ці виплати від України, нехай платить хуйло...

 
   
Re: Хто завтра на майдан?

как Я понял, кроме меня с хуйло не кто не хотит... Ну и не чё. Достаточно спеть гимн группой, не меньше четыре раза в день. И всё переога.. хуйло позорно тикает.
   
Re: Хто завтра на майдан?

подлый хуйло с нового года повышает пенсию и зп.. на территориях на 20%.. буду его разоружать на 27+К рупий в месяц. А как у Вас?

   тут, в іншій гілці, була статистика з порівнянням середніх зарплат в сусідніх областях України і хуйлостану, в Україні середні з/п виявилися вищими навіть по хуйлячій статистиці...
   
Re: Хто завтра на майдан?

   тут, в іншій гілці, була статистика з порівнянням середніх зарплат в сусідніх областях України і хуйлостану, в Україні середні з/п виявилися вищими навіть по хуйлячій статистиці...
Я владею инфой.. те кто выходит на пенсию здесь на территориях. у всех 36 килорублей. Маленькие пенсии у тех у кого две. и там и здесь. которые уже были пенсионерами до войны. К меня 23, работал плохо. Года пять непрерывно, у меня нет.. когда самый высокий коэффициент. И так не плохо.  Воприс? после освобождения, какая у меня будет пенсия?  ответ
   
Re: Хто завтра на майдан?

Я владею инфой.. те кто выходит на пенсию здесь на территориях. у всех 36 килорублей. Маленькие пенсии у тех у кого две. и там и здесь. которые уже были пенсионерами до войны. К меня 23, работал плохо. Года пять непрерывно, у меня нет.. когда самый высокий коэффициент. И так не плохо.  Воприс? после освобождения, какая у меня будет пенсия?  ответ
  Так а шо ти тут пасешся якщо у лугандоні рай? Живіть у раю, тільки знайте - ви разходний матеріал для всіхї.


А якщо маеш яку інфу прос писки, списки - давай у приват, обговоримо деталі. Це якщо помело твоє не лугандонського пістапола.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Я пенс.. хуйло разоружаю.. он установил мне пенсию 23К. Когда нас освободят, мне должны медаль дать, за. В Украине не получаю, и не оформлял.

 беручи гроші за лояльність к окупанту ти просто показуеш лояльність за гроші , показуеш окупанту. Хто гроші не бере з рук окупанта  - в лугандоні не живе.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Я владею инфой.. те кто выходит на пенсию здесь на территориях. у всех 36 килорублей. Маленькие пенсии у тех у кого две. и там и здесь. которые уже были пенсионерами до войны. К меня 23, работал плохо. Года пять непрерывно, у меня нет.. когда самый высокий коэффициент. И так не плохо.  Воприс? после освобождения, какая у меня будет пенсия?  ответ

  я писав про статистику порівняння зарплат,

  свою пенсію можеш сам порахувати на сайті ПФУ і розповісти...
   
Re: Хто завтра на майдан?

 Чтобы была гидность - полезли на Донбасс.

Не понял?

Что значит "полезли"...?

Кто полез?

Сначала рос. гопота, а потом уже и кацапские БТГ?
   
Re: Хто завтра на майдан?

ДОнецька область та Луганська під КИївом була цвітуща, під росією стала  табором для експерементів та знущань.   Їжте русскій мір, поки не побажаемо вам подарувати свободу від російської окупації. І моліться щоби ми дали вам свободу без залучення вас  , бо ви за 8 років війни так і не показали на що ви годні, ну крім плакати та просити корм з рук окупанта.  :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Сцикливі, безхребетні, тому і в лугандоні та даунбасі. були б як Добропільці, були б неокуповані.
   
Re: Хто завтра на майдан?

я писав про статистику порівняння зарплат,

Не-а, ты писал про статистику сравнения с чужих слов, которые, я уверен, не проверил. А ежели бы сам проверил, то не приводил бы в качестве аргумента некое утверждение, которое не подтверждается в реале.  Конечно, если мы оба имеем в виду сравнение зарплат в Харьковской обл.  и Курской.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Що, черговий "кармілєц" приповз?))
   
Re: Хто завтра на майдан?

Росязик став сиром на якого впіймала Росія щюряткриму, лугандону та даунбасу.
Щюрята невкурили, що вони в капканах.  :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

луг, Дениса Казанского смотрите? Он только ваши и "освободителей" источники цитирует почти каждый день. Все они брешут?
   
Re: Хто завтра на майдан?

   
Re: Хто завтра на майдан?

Не-а, ты писал про статистику сравнения с чужих слов, которые, я уверен, не проверил. А ежели бы сам проверил, то не приводил бы в качестве аргумента некое утверждение, которое не подтверждается в реале.  Конечно, если мы оба имеем в виду сравнение зарплат в Харьковской обл.  и Курской.

  тю, та я ж сам і постив там хуйлячу статистику з хуйлячих джерел,

   там, в хуйлостані, взагалі спад зарплат в перерахуванні на usd від часу окупації Криму і до сьогодні...

   лугандон не платить внески в ПФ України тому і не повинен отримувати українські пенсії
   
   
Re: Хто завтра на майдан?

Первый жертва майдана.. Нигонян? Был убит с охотничьего ружья в спину.. После того как он стал медийным стих на ТВ експрессо прочитал.. Шевченка. (соболезную родным и близким).. и майдан расходился по домам.. Была проблема.. многих автобусами свезли, а они хотят кушать. и другие потребности.. И понеслось.. Нарушения всех и всего.. Когда остались без Крыма и у разбитого корыта.. Чтобы была гидность - полезли на Донбасс.. И если бы просто мовой.. (Крайний с видзнакою.. министр Кремень заставил на мове диплом).. так нет.. на танках приехали. Ну и как известно, третий закон Ньютона - сила действия, равна противодействию. Вас там зомбируют или что?.. за це стоял майдан?

Помповик "беркутні" вже став мисливською рушницею?
Що ти чешеш?
"На початку 2017 року начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що епізод з вбивством Нігояна, Жизневського та Сеника не мав прогресу, оскільки перша експертиза, яка проводилась представниками колишньої влади, показала, що постріли були здійснені з відстані до 3 метрів, а кордон правоохоронців знаходився набагато далі. Ця експертиза проводилась впродовж місяця після вбивства[18]. Додаткові експертизи показали, що постріли були здійснені з відстані понад 20 метрів, таким чином до кола підозрюваних потрапляють правоохоронці, які застосовували помпові рушниці[18][19]"
   
Re: Хто завтра на майдан?



   
Re: Хто завтра на майдан?

"...Нігоян отримав два наскрізні дробові поранення грудної клітки з пошкодженням легень та серця і одне проникаюче поранення в голову. Стріляли зі зброї 12 калібру зі свинцевою картеччю (мисливські набої) зі сторони правоохоронних органів з відстані до 20 метрів.
Висновки експертів показали, що такі набої можуть використовуватися для заряду помпової рушниці, що має 12 калібр. «Беркут» справді мав на озброєнні подібну зброю. Деякі підрозділи привозили з регіонів таку зброю, іншим — видавали безпосередньо в Києві. Втім, книг запису про те, кому яка рушниця дісталася, у правоохоронців немає.
Можна припустити, що працівники «Беркуту» могли передавати помпові рушниці з одного підрозділу іншому під час чергування.
Тож встановити, з якої саме рушниці був здійснений вистріл мисливським патроном, та хто його здійснив, складно. Зважаючи ще й на те, що номери, зазначені на касках бійців спецпідрозділу, були затерті, а тому на відео їх не видно.
Моменту попадання кулі в Нігояна на відеоматеріалах, котрі має в розпорядженні прокуратура, немає. Хоча слідчі відслідкували усю хронологію подій до та після його вбивства..."
https://лб/society/2019/01/23/417803_pershi_vbivstva_maydani_chomu_dosi.html
   
Re: Хто завтра на майдан?

Помповик "беркутні" вже став мисливською рушницею?
Що ти чешеш?
"На початку 2017 року начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що епізод з вбивством Нігояна, Жизневського та Сеника не мав прогресу, оскільки перша експертиза, яка проводилась представниками колишньої влади, показала, що постріли були здійснені з відстані до 3 метрів, а кордон правоохоронців знаходився набагато далі. Ця експертиза проводилась впродовж місяця після вбивства[18]. Додаткові експертизи показали, що постріли були здійснені з відстані понад 20 метрів, таким чином до кола підозрюваних потрапляють правоохоронці, які застосовували помпові рушниці[18][19]"
именно Горбатюк уничтожил всё и спилили даже деревья.
   
Re: Хто завтра на майдан?

https://youtu.be/yHzL2qb6sLc
Дійсно - замітали сліди.
Але спиляли каштани на місці розстрілу хлопців Небесної сотні в лютому 2014 року. Сергія Нігояна було вбито в січні.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Бреше п***а про пенсії...
Хіба за особливі заслуги перед Хуйлом дали таку цифру,
   
Re: Хто завтра на майдан?

Средняя пенсия в России в за первый квартал 2020 года составила 14 924 рублей.   :lol:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Та шо там, хто сьогодні на Майдан? 
Скидати Бубочку?
   
Re: Хто завтра на майдан?

Луггандона забанили на тиждень, Майдан переноситься.
Чекайте незабаром в кращих темах ФУПу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія