Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розслідування Ткача по Шустеру. Як все було насправді. (Припущення автора з сумнівного джерела)

Литовський депутат на дні народження Шустера - це Емануеліс Зінгеріс (крайній справа).



Він депутат парламенту Литви уже майже 30 років - з 1990 року, з перервою в 2000-2004 роках.

Колись був керівником Міжнародної комісії з оцінки злочинів нацистського та радянського окупаційних режимів у Литві.
В Білорусі оголошений персоною нон-грата.
   
А в рыцарских доспехах - Ахметов ? :) А второй кто?
   
Литовський депутат на дні народження Шустера - це Емануеліс Зінгеріс (крайній справа).

Показати зображення...
Він депутат парламенту Литви уже майже 30 років - з 1990 року, з перервою в 2000-2004 роках.

Колись був керівником Міжнародної комісії з оцінки злочинів нацистського та радянського окупаційних режимів у Литві.
В Білорусі оголошений персоною нон-грата.

ну, что хочу сказать, не берегут себя, поперлись в холодный прихолодный вильнюс, не взяли теплые вещи. Найдите хоть одно не замерзшего кадра на фото.
   
АЕ приготуватися

Будут полоскать канкретна
А хто у нас АЕ?
Чи є запис розмови Рудого з Володєнькою Клячою?
   
Скажу так

Ни одна спецслужба не причастна к этим снятым видеосюжетам

Савег пусть разберется со своими гостями, которых притащил якобы на свой ДР как повод, а на самом деле, была встреча с олигархом по тонким политическим вопросам

А кто из гостей, оказался крысенышем, то догадывайтесь сами
Гройсман?
   
Литовський депутат на дні народження Шустера - це Емануеліс Зінгеріс (крайній справа).

Показати зображення...
Він депутат парламенту Литви уже майже 30 років - з 1990 року, з перервою в 2000-2004 роках.

Колись був керівником Міжнародної комісії з оцінки злочинів нацистського та радянського окупаційних режимів у Литві.
В Білорусі оголошений персоною нон-грата.
Що там КДБіст Іларіонов робив?
А що у тьоток з ногами? Чого вони їх так ставлять? Геморрой?
   
А в рыцарских доспехах - Ахметов ? :) А второй кто?
Володєнька Кличко? :laugh:
   
А хто у нас АЕ?
Чи є запис розмови Рудого з Володєнькою Клячою?

Там потім будє дуже богато цікавого
   
Володєнька Кличко? :laugh:
Кличко на голову выше всех Комаровских и Гройсманов..
   
А в рыцарских доспехах - Ахметов ? :) А второй кто?
Ясно ,що це  пан Fantamaz ,обвішаний відеокамерами та прослушками.
   
Скажу так

Ни одна спецслужба не причастна к этим снятым видеосюжетам

Савег пусть разберется со своими гостями, которых притащил якобы на свой ДР как повод, а на самом деле, была встреча с олигархом по тонким политическим вопросам

А кто из гостей, оказался крысенышем, то догадывайтесь сами
Тому я і кажу ,що подібні збіговиська по тонким политическим вопросам це маячня .
Бо серед гостей обов'язково буде щур і не один .
Я думаю ,що служба безпеки пана Ахметова  це добре розуміє .
Там не ідіоти .
   
Как сказал Савик:работа иностранной разведки на территории евросоюза.Обещал пожаловаться этому депутату чтобы тот провел расследование
   
Я взагалі не розумію...ну зустрілися, покалякали...Це що? Заговір чи ПІРІВАРОТ?!!! Трохи розважилися. Той що? А....вони політичних тем торкнулися... так ці люди такого сорту,що будут їсти огірок та все одно щось політичне прохрумкають. :D
   
Я взагалі не розумію...ну зустрілися, покалякали...Це що? Заговір чи ПІРІВАРОТ?!!! Трохи розважилися. Той що? А....вони політичних тем торкнулися... так ці люди такого сорту,що будут їсти огірок та все одно щось політичне прохрумкають. :D
Ти правий , зараз на  будь-якому застіллі,навіть під час банальної випивки в барі люди обговорюють
політичні питання .
Зеленського обзивають останніми словами і бажають йому такого , що аж лячно писати .
переворот готує вся країна . :)
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія