Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Портников - брехун, говорит гражданин США. Портников - брехун?

Ще раз запитаю. Якого хрена присобачили до питання допомоги України Портникова?
Головне питання, що ми не отримуємо належної допомоги від СшА завдяки респам.
І це факт. Портников про це казав. А чого на нього накинувся як скажений собака Серьожа з Касперського це вже інше питання, тобто відволикання уваги з годовного питання на якесь третьорядне.
А гілка про рейдерське захоплення та ще й роль в цьому Портнікова це взагалі щось дебідьне чи вороже намагання відвести увагу з допомоги України.


   
Ще раз. Брехун - це коли хтось інформує про подію яка не була. Я казати своюбдумку на подію яка відбулася, це не брехня а оціночне суждення на подію.
   
Ще раз. Брехун - це коли хтось інформує про подію яка не була. Я казати своюбдумку на подію яка відбулася, це не брехня а оціночне суждення на подію.
===========================
А що він "збрехав"?
   
Ще раз запитаю. Якого хрена присобачили до питання допомоги України Портникова?
Головне питання, що ми не отримуємо належної допомоги від СшА завдяки респам.
І це факт. Портников про це казав. А чого на нього накинувся як скажений собака Серьожа з Касперського це вже інше питання, тобто відволикання уваги з годовного питання на якесь третьорядне.
А гілка про рейдерське захоплення та ще й роль в цьому Портнікова це взагалі щось дебідьне чи вороже намагання відвести увагу з допомоги України.

ну ти того, не перебільшуй.  :lol:  було бажання колеги послухать більше про цього кадра. получить та розпишіться.  ти мабудь форум плутаєш. тут по попе  іноді гладять, але іноді б'ють.
   
===========================
А що він "збрехав"?

що інфа про те що там в техасі є тільки на говняних телеграм каналах.   мабуть образний журналістський хід. не думав що хтось буде до його слів чіплятися.
   
А хрен його знає. Я теж цікавлюсь у автора гілки.
Як на мене, то за таку гілку треба банити к чорту.
За^бали своїми гучними назвами, де один довбень починає ловити хайп на сварку з відомим журналістом.
   
Ще раз запитаю. Якого хрена присобачили до питання допомоги України Портникова?
Головне питання, що ми не отримуємо належної допомоги від СшА завдяки респам.
І це факт. Портников про це казав. А чого на нього накинувся як скажений собака Серьожа з Касперського це вже інше питання, тобто відволикання уваги з годовного питання на якесь третьорядне.
А гілка про рейдерське захоплення та ще й роль в цьому Портнікова це взагалі щось дебідьне чи вороже намагання відвести увагу з допомоги України.

ти про трампа гілку бачиш на фупі?  щось я тебе там не бачив николи. там про те що трамп кінь педальний вже роками йде розмова. там є трампони, трампісти... яки роками розповідають що трампа їм подавай і що до дулі  Україні з допомогою він не до чого.
там є можливість тратити свою енергию, та пояснювати тим... що вважають себе українцями але "топят" за трампа з компанією, що вони не праві.

в цієї гілці, дурня. про те.. що хто казав та до чого причепився. вона на мой погляд не варта уваги, як що ми говоримо про допомогу США.
   
так, маєш бажання зустрітися? коли?

друге - цей пі7ор виттягнув щось там із пошуку гугла про техас і говорить що портнИков брехун. Це смішно. Бо навіть по короткому сюжету зрозуміло, про що говорив ПортнИков і як намагається маніпулювати це чмо, яке навіть не приховаує своєї неприязні до ПортнИкова, нівіть називає його пропагандистом, і в його особі так говорить про всі укрїнскі ЗМІ (укринские прапагандісти)
Я українець ,а ти ?
Просто ти поливаєш українців  і просуваєш кацапські наративи .
Відома кацапська схема ,переводити все на особистості .
   
А хрен його знає. Я теж цікавлюсь у автора гілки.
Як на мене, то за таку гілку треба банити к чорту.
За^бали своїми гучними назвами, де один довбень починає ловити хайп на сварку з відомим журналістом.

Так, таке зараз життя. хтось назви гілок жорсткіше пише. Хтось хайп лове.   Краще навряд буде. В цьому питанні ( на мой погляд) будет тільки гірше .
   
ти про трампа гілку бачиш на фупі?  щось я тебе там не бачив николи. там про те що трамп кінь педальний вже роками йде розмова. там є трампони, трампісти... яки роками розповідають що трампа їм подавай і що до дулі  Україні з допомогою він не до чого.
там є можливість тратити свою енергию, та пояснювати тим... що вважають себе українцями але "топят" за трампа з компанією, що вони не праві.

в цієї гілці, дурня. про те.. що хто казав та до чого причепився. вона на мой погляд не варта уваги, як що ми говоримо про допомогу США.
Тому посилаємо нахер  Серьожу (трампіста?)  з ТС бо Портніков про події в Техасі не брехав.
   
друге - цей пі7ор виттягнув щось там із пошуку гугла про техас і говорить що портнИков брехун. Це смішно. Бо навіть по короткому сюжету зрозуміло, про що говорив ПортнИков і як намагається маніпулювати це чмо, яке навіть не приховаує своєї неприязні до ПортнИкова, нівіть називає його пропагандистом, і в його особі так говорить про всі укрїнскі ЗМІ (укринские прапагандісти)
Я українець ,а ти ?
Просто ти поливаєш українців  і просуваєш кацапські наративи .
Відома кацапська схема ,переводити все на особистості .

я дав тобі відповідь, та ще запросив на зустріч. Ти не бачиш?  Я теж саме казав про портникова і раніше, бо цей ганебний епізод був в далекому 13му році. Я не міняв своє відношення до нього. Тому звиняй... своїми фантазіями ти не влучив.

Останнє редагування: 1 лютого 2024 10:03:57 від olegan
   
Тому посилаємо нахер  Серьожу (трампіста?)  з ТС бо Портніков про події в Техасі не брехав.

Трамп чмо, трампісти ,та ще хто каже що він українец.... як би м'якше сказати... цензурних слів не знайшов.   
   
я дав тебе відповідь, та ще запросив на зустріч. Ти не бачиш?  Я теж саме казав про портникова і раніше, бо цей ганебний епізод був в далекому 13му році. Я не міняв своє відношення до нього. Тому звиняй... своїми фантазіями ти не влучив.
13-й рік був цікавим . Значить про гроші .До чого тут Портников ? Ти знаєш який там був розклад ?
   
Ще раз запитаю. ................... ..............

якщо ти як дятел будеш довбать своі дурні питання 10+ разів, то вважаєш що за розумного зійдеш?
   
по короткому сюжету зрозуміло, про що говорив ПортнИков
Нет, гражданин США может свободно читать СМИ и понимать - какое из них куда дует. В отличии от Вас. Так же как ФУП поймут только граждане Украины
   
Нет, гражданин США может свободно читать СМИ и понимать - какое из них куда дует. В отличии от Вас. Так же как ФУП поймут только граждане Украины

Pidor ебаный ты не охуел поделывать цитаты.  :dopovid:
   
ну ти того, не перебільшуй.  :lol:  було бажання колеги послухать більше про цього кадра. получить та розпишіться.  ти мабудь форум плутаєш. тут по попе  іноді гладять, але іноді б'ють.

Та нехай кажуть на подію чи факт що завгодно. Аби не брехали, що подія відбулася чи такого факту нема.

   
Pidor ебаный ты не охуел поделывать цитаты.  :dopovid:
Классический писатель на ФУПе, но что-то материшься мало. А можешь еще? Завернуть мат покруче, трехэтажный?
   
Классический писатель на ФУПе, но что-то материшься мало. А можешь еще? Завернуть мат покруче, трехэтажный?

В игнор животное. На тебя еще сасунка мат тратить.
   
це дуже хитра людина, яка щось там каже про стандарти моральні та журналістьски, але десь там за спинами.... робить свою каку.
Так! Робить каку, бо не може не робити, бо він не подобається мені, або тим, на кого я працюю, і ніяких інших аргументів для підтвердження цього не потребую. :facepalm1:
Хтось ще сподівається конкретики? ;)

Ось тут мноґобуков, доволі довге інтерв'ю Портнікова.
Казати, що це інтерв'ю "хуйлоагента" може тільки або мудак, або ж чийсь найманець.
ТИЦЬ
   
Всі брешуть ©
   
Портников так собі людина
с профессиональной точки зрения опция "хороший человек" не важна
важно, что из журналиста Портников перешел в пропагандисты
а пропаганда врет как дышит
Арестович - пример
   
важно, что из журналиста Портников перешел в пропагандисты
І што же он пропаґандіруєт, на чью воду мєльніцу льйот, ето оплачіваєт єво работу? Бо пропаганлист - це апріорі статус найманого робітника.
   
Бо пропаганлист - це апріорі статус найманого робітника.
вы так говорите, как будто это что-то плохое
президент США тоже наемный работник
и Залужный - не самозанятый
и пропагандисты - вполне уважаемые члены общества
но лично мне их слушать не интересно
вам наоборот?
прекрасно
   
но лично мне их слушать не интересно
Мені теж. Саме тому ви, недолугі, намагаєтесь на Портнікова наліпити шеврон "пропагандиста", щоб нівелювати його думку і знизити інтерес до неї.
Ви - прозорі. Як амеби.
Так що пропагує портников і на чиї гроші?
   
Саме тому ви, недолугі, намагаєтесь на Портнікова наліпити шеврон "пропагандиста", щоб нівелювати його думку і знизити інтерес до неї.
У Портникова есть своя аудитория
Если он хочет ее расширить - пусть меняет контент
Другого способа нет

Ви - прозорі. Як амеби.
слезки утрите
что вы как дитя малое? :)
   
Портнииков то голова
   
слезки утрите
что вы как дитя малое?
І знов по шаблонах ... :lol:
"Чьо ти плачєш?" - стабільний прийом того, хто зливається, вже хз скільки років в мережі. Тобі коли востаннє прошивку оновлювали, інфузоріє в туфєльках?

У портникова своя аудиторія, його це влаштовує, влаштовує і аудиторію, так чого ж ви всираєтесь так щоразу при згадці про нього?
Втретє перепитую - що пропагує портников і на чиї гроші? Трясця, синдром стеола якийсь.
   
Так! Робить каку, бо не може не робити, бо він не подобається мені, або тим, на кого я працюю, і ніяких інших аргументів для підтвердження цього не потребую. :facepalm1:
Хтось ще сподівається конкретики? ;)

Ось тут мноґобуков, доволі довге інтерв'ю Портнікова.
Казати, що це інтерв'ю "хуйлоагента" може тільки або мудак, або ж чийсь найманець.
ТИЦЬ

ти що одруження на ньому хочеш?  ;o  а колись казав що дружину кохаєш.  :lol:

Ти щось мабуть плутаєш. знайди де б я хоч раз назвав його хйлоагентом.   Аргументи були всі в 13 році, ті хто має бажання обсвіжити пам'ять- вперед. Для мене нічого з тіх часів не змінилося. Тоді один раз я уважно вивчав питання, зробив для себе висновки, та закрив тему хто є той Портников для мене... Є він, або ні моральним авторітетом.
Ще раз: маю свою думку що до нього, вона не змінювалася з 13 року,   богато разів ії висловлював на фупі.    Та коли буде обговорюваня його персона, вискажу знов. Окремі гілки що до нього не створюю, але як що хтось буде росповідати яка він цяця,  можу зауважити, яка він кака.

Останнє редагування: 1 лютого 2024 13:30:10 від olegan
   
"Чьо ти плачєш?" - стабільний прийом того, хто зливається, вже хз скільки років в мережі. Тобі коли востаннє прошивку оновлювали, інфузоріє в туфєльках?
столько страсти, сколько пыла :gigi:
у вас эмоциональная привязанность к Портникову?
Ну так держите себя в руках,
вы ж в публичном месте

Втретє перепитую - що пропагує портников і на чиї гроші?
я ж вам написала, что я давно его не слушаю
откуда мне знать, что он сейчас пропагандирует и за чьи деньги?
репутацию теряют один раз
он для меня из категории журналистов вышел и много лет назад
вы тогда, наверное, еще в школе учились
а , может, еще и не ходили в школу :laugh:

Останнє редагування: 1 лютого 2024 13:32:34 від Lighta
   
Любарський? Ця редиска узкоязикого брайтон-біча і Портніков? Може ми ще Люську Арестовича потягнемо? Уся нинішня респоаудіоьрія прстсрвкових мігрантів це просто купа гівна на яку навіть тне варто звертати уваги. Це приблизно те саме, що при підготовці дисертації з епідеміолонії  в огляді літератури давати посилання на Петра Шаблезуба  :eyes:
   

ти що одруження на ньому хочеш?    а колись казав що дружину кохаєш.
столько страсти, сколько пыла
у вас эмоциональная привязанность к Портникову?
Ну так держите себя в руках,
вы ж в публичном месте

Ви там що, за одним столом сидите і спільну заяложену методичку гортаєте, байци нєвідімого фронта? :lol:
Портников пропагандист, але "откуда мне знать, что он сейчас пропагандирует"(с), Портников кака, але "один раз я уважно вивчав питання, зробив для себе висновки, та закрив тему" (с) і нічого конкретного не скажу, як не просіть.
Шо там далі, на наступній сторінці? Портников гамасєк, і всі, хто його підтримує, такіє же?

Нє, інфузорії таки складніші і менш передбачувані, факт... Прогуляйтесь, мабуть, за карабльом, убогі.
   

Ви там що, за одним столом сидите і спільну заяложену методичку гортаєте, байци нєвідімого фронта? :lol:
Портников пропагандист, але "откуда мне знать, что он сейчас пропагандирует"(с), Портников кака, але "один раз я уважно вивчав питання, зробив для себе висновки, та закрив тему" (с) і нічого конкретного не скажу, як не просіть.
Шо там далі, на наступній сторінці? Портников гамасєк, і всі, хто його підтримує, такіє же?

Нє, інфузорії таки складніші і менш передбачувані, факт... Прогуляйтесь, мабуть, за карабльом, убогі.

та ти спокійніше  :) , в твоєї орієнтації ніхто не має сумнівів. Зверни увагу на свої слова (виділив). Виглядає як бажання, а  не питання. Тут тобі вже хтось писав, спокійніше, публічний форум...
   

Ви там що, за одним столом сидите і спільну заяложену методичку гортаєте, байци нєвідімого фронта? :lol:
Портников пропагандист, але "откуда мне знать, что он сейчас пропагандирует"(с), Портников кака, але "один раз я уважно вивчав питання, зробив для себе висновки, та закрив тему" (с) і нічого конкретного не скажу, як не просіть.
Шо там далі, на наступній сторінці? Портников гамасєк, і всі, хто його підтримує, такіє же?

Нє, інфузорії таки складніші і менш передбачувані, факт... Прогуляйтесь, мабуть, за карабльом, убогі.

Гамасек Портніков або ні, я не знаю. До цього відношусь спокійно, як що не буде ходити по Хрещатику, та пропонувати стати на його "шлях".  Як до журналіста також ... він однозначно профі. Як людина та моральний авторітет... нажаль НІ.
   
Відео громадянина США не достатньо? Чи це трампівське іпсо проти святого Портніква?

 :facepalm1: громадянство США тут причому ?
   
Послухав трохи. Хмирь відверто не соромлячись маніпулює. На 24.27 в заголовку написано "border standoff", а він так спокійно словосполучення "протистояння на кордоні" заміняє власним "збройне протистояння". Далі можна не слухати. Дуже упереджено він все "анал ізує"
   
Портников кака
у вас странное представление о мире
вы хоть школу закончили?
или до инфузорий дошли и забили на учебу? ;)
то у вас наемный работник - плохо
то пропагандист - кака
Пропагандист - профессия как профессия
нужная, но не для меня
вам Портников нужен - прекрасно
мне - нет, именно потому что он пропагандист
   
Я завжди негативно відносився до базікань Портнікова.
Але він просто самозакоханий блазень з підвішеним язиком.
А той «гамериканець» прокацапська сволота.
Який дебіл його сюди притягнув???
   
Я завжди негативно відносився до базікань Портнікова.
Але він просто самозакоханий блазень з підвішеним язиком.
А той «гамериканець» прокацапська сволота.
Який дебіл його сюди притягнув???
Гілка про Портникова, читати вмієте?
   
Любарський? Ця редиска узкоязикого брайтон-біча і Портніков? Може ми ще Люську Арестовича потягнемо? Уся нинішня респоаудіоьрія прстсрвкових мігрантів це просто купа гівна на яку навіть тне варто звертати уваги. Це приблизно те саме, що при підготовці дисертації з епідеміолонії  в огляді літератури давати посилання на Петра Шаблезуба  :eyes:
А на кого треба стосовно інформації про Гамерику? На Кулєбу? :))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія