Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новини "еміграційної" політики Швеції - 6 арабів згвалтували жінку-інваліда

Ти шо Не знаєш значення українського слова МАЙЖЕ? "пачті" більш зрозуміло?  :D

Майже це як ? Всі шведи, лише ти один чорний ?  :laugh:
   
Но написать что-то сильно хочется…  :(

Кто в Швеции и у кого отказывал в приёме заявлений?  :fool:  До наплыва муслимов там никто из женщин не боялся ходить ночью, и вообще там на порядок было спокойней

Прикольно коли в такі теми заходить нарід який, не живе тут і починає верещати: Ви все врьоті - ви рука Москви, ольгінці і т.п. (Болукан не рахується - воно живе в власному паралельному світі :-) Таке враження шо цей нарід - тоякісь журналісти чі їх поточення, які живуть на якісь проліберастські єврогранди.
А правда така. Злочини шведів тут ніхто не замовчує - навіть навпаки - шведів зразу вивішують з фотою імям, шоб показати типу "не лише емігранти злочини роблять". А правда така шо 100 % групових згвалтувань в Скандинавії - то араби/африканці, є відео в ютубі з поліцейською з Осло яка це розказує. Злочини емігрантів наказано замовхувати усіляким чином - в поліції є навіть тут код 291 - де вони ховають "асюлянтські злочини". Наказ місцевої еліти - шоб виборці, яких ці політики вважають бидлом, не голосували за націоналістичні партії. Наприклад в Швеції ця партія має вже підтримку коло 25 %. І ні вони не "пропутінці" - недавно ця партія заявила шо "хуйло - ..ло". Отака реальність. Але декому з Києва мабуть "видніше"...
   
Прикольно коли в такі теми заходить нарід який, не живе тут і починає верещати: Ви все врьоті - ви рука Москви, ольгінці і т.п. (Болукан не рахується - воно живе в власному паралельному світі :-) Таке враження шо цей нарід - тоякісь журналісти чі їх поточення, які живуть на якісь проліберастські єврогранди.
А правда така. Злочини шведів тут ніхто не замовчує - навіть навпаки - шведів зразу вивішують з фотою імям, шоб показати типу "не лише емігранти злочини роблять". А правда така шо 100 % групових згвалтувань в Скандинавії - то араби/африканці, є відео в ютубі з поліцейською з Осло яка це розказує. Злочини емігрантів наказано замовхувати усіляким чином - в поліції є навіть тут код 291 - де вони ховають "асюлянтські злочини". Наказ місцевої еліти - шоб виборці, яких ці політики вважають бидлом, не голосували за націоналістичні партії. Наприклад в Швеції ця партія має вже підтримку коло 25 %. І ні вони не "пропутінці" - недавно ця партія заявила шо "хуйло - ..ло". Отака реальність. Але декому з Києва мабуть "видніше"...

Я давно живу в Німеччині. Брехня нацистської шелупєні просто остогидла.... Найбільш кримінальні тут вихідці з колишнього СРСР.... Але ж я не роблю з цього висновок про всіх українців. Кумекаєш, бєлий?
   
Я давно живу в Німеччині. Брехня нацистської шелупєні просто остогидла.... Найбільш кримінальні тут вихідці з колишнього СРСР.... Але ж я не роблю з цього висновок про всіх українців. Кумекаєш, бєлий?

Болукан, не знаю якого ти там кольору, мені глубоко начxати на те шо у вашому Меркельстані відбувається і хто там злочинці. Читати вмієш? Тема про арабів/афганців/сирійців - гвалтiвників у групі.
І майже всі такі злоочині в Скандинавії то справа цих вихідців з мусульманських країн. Не хотів це відео в десятий раз вішати, але прийдеться. Шеф поліції в Осло розказує шо всі згвалтування в Осло за 3 роки - то  араби/негри! Де вихідці з совка?
Чи вона теж нацистка або на зарплаті в Ольгіно?  :D

   
Порймать - кастрировать и нахрен на родную пальму
   
не читала тред, але як це типово
коли "місцеві" гвалтують жінок, поцрєотам на це начхати
швидше вже саму жінку зроблять винною
у будь-якій темі про згвалтування негайно з*являється купа мудаків із хаханьками і звинуваченнями жінки
єдине виключення, коли гвалтівник - іноземець або нетитульної зовнішності
тоді вони раптом тааакі захисники
те, що в жінок не приймають заяви про згвалтування, а якщо приймають, не доводять до звинувачення, їм насрати
не насрати, лише якщо гвалтували іноземці
лицеміри
та так
тільки коли більше 80% гвалтів в швеції скоюють мусульмани то вашими словами можна  :laugh:
   
селтік,а де ти живеш?в якому лєн?
   
Болукан, не знаю якого ти там кольору, мені глубоко начxати на те шо у вашому Меркельстані відбувається і хто там злочинці. Читати вмієш? Тема про арабів/афганців/сирійців - гвалтiвників у групі.
І майже всі такі злоочині в Скандинавії то справа цих вихідців з мусульманських країн. Не хотів це відео в десятий раз вішати, але прийдеться. Шеф поліції в Осло розказує шо всі згвалтування в Осло за 3 роки - то  араби/негри! Де вихідці з совка?
Чи вона теж нацистка або на зарплаті в Ольгіно?  :D

https://www.youtube.com/watch?v=g7t5ZffkA0A

На хєр брехливу нацистську пропаганду!!!
   
Болукан, давно -це скільки? З тих часів ,коли євреям почали громадянство надавати ?
   
Болукан, давно -це скільки? З тих часів ,коли євреям почали громадянство надавати ?

Я етнічний українець, А не єврейський біженець... Давно - більше 15 років.
   
я пропоную запустити ядерну бомбу на близький схід, а всих арабів шо розповзлись по європі загеноцидить в газових камерах  :fans:

перед цим всих арабских жинок згвалтувати...
   
Я етнічний українець, А не єврейський біженець... Давно - більше 15 років.

от що брехня то брехня
   
от що брехня то брехня

З цим і існуй...
   
З цим і існуй...

почніть свою освіту хоча б з вікіпедії ....
   
почніть свою освіту хоча б з вікіпедії ....

Головне - не пердни від натуги...
   
Головне - не пердни від натуги...

улюлю :fuck:
   
Все ясно... Ще один нацик тулить нацистське гавно...
   
Все ясно... Ще один нацик тулить нацистське гавно...

 :facepalm1: офіційний газетка Готланда заснована Партією центру (Швеція) та Соціал-демократами

Як завжди Болуканчик невпопад
   
:facepalm1: офіційний газетка Готланда заснована Партією центру (Швеція) та Соціал-демократами

Як завжди Болуканчик невпопад

Рота помий...
   
Рота помий...

улюлю маленький  :fuck:
   
Болукан так часто повторює фразу "рота помий" шо починаю підозрювати шо то його улюбленне заняття в Німеччині. Цікаво чому? Шо за "робота" така?  :D
   
Назва теми навіяла  :love:

 
   
перед цим всих арабских жинок згвалтувати...
здались тобі джанні ті верблюдиці :weep:
   
Запретить нах,ислам! Это разновидность религиозного нацизма.
   
Запретить нах,ислам! Это разновидность религиозного нацизма.

Волька, а как насчёт православных религиозных фанатиков? Или своё не воняет?
   
Назва теми навіяла  :love:

 Показати зображення...

 :lol:

Кто про что, а Егорка всегда на посту!  :pioneer:
   
Запретить нах,ислам! Это разновидность религиозного нацизма.

Ти думаєш, що пожартував?
Споконвік усі семітські релігії
смерділи нацизмом, в його сучасному розумінні.
Хлопці, це тисячі років, а ви хочете когось перевиховати?
Забудьте. Краще готуйтеся до терактів.
   
Ти думаєш, що пожартував?
Споконвік усі семітські релігії
смерділи нацизмом, в його сучасному розумінні.
Хлопці, це тисячі років, а ви хочете когось перевиховати?
Забудьте. Краще готуйтеся до терактів.

І дівчата теж!...  А я піду пивка вріжу...
   
І дівчата теж!...  А я піду пивка вріжу...

Розумнику, назови мені з останніх 10-ти гучних
терактів, хоч один, де не було твоїх улюбленців?
   
Розумнику, назови мені з останніх 10-ти гучних
терактів, хоч один, де не було твоїх улюбленців?

А про український кримінал не хочеш?
   
А про український кримінал не хочеш?

Тобто, ні одного?
Дивина якась...
святі люди, а таку масакру регулярно влаштовують
   
Тобто, ні одного?
Дивина якась...
святі люди, а таку масакру регулярно влаштовують

У тебе забагато проблем... Спробуй перейнятися проблемам Гаіті - це для тебе актуальніше.
   
Запретить нах,ислам! Это разновидность религиозного нацизма.

Згоден нарахунок ісламу. Вони мають Мухамеда своїм ідолом. Вбивця, гвалтівник, грабіжник і просто педофіл в них ІДОЛ! Такі ж йокнуті як ті хто мають Гітлера та Сталіна за ідолів.
   
А про український кримінал не хочеш?
--------------------------------------------
Не передергивай ЛГБДшник! Криминал-то криминал,а терроризм и паразитизм,то совсем другое. Да и про криминал явно преувеличено. Да,наехало гопоты с Донбассу, воруют,но не критически. Особливо для страны,где идёт война. Криминал этот сугубо воровской. Но ты,Болукаша,в этом ни хера не петришь.
   
Пожиратєль падалі німецького соціалу далі болуканить?
   
--------------------------------------------
 Да, наехало гопоты с Донбассу, воруют, но не критически.

Ой не скажи.
Крива різко іде догори.
Освоїлись.
   
Сьогодні нове групове згвалтування. 3 араба на 14 літню.

Останнє редагування: 11 жовтня 2016 20:04:43 від celtic
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія