Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вместо хайпа получила удар под дых

Re: Вместо хайпа получила удар под дых

:D
Очищення — це програма, що складається з смузі YARO. Вона дбайливо налагодить обмін речовин і додасть легкості. Це не експрес дієта, а крок до покращення здоров’я. Ніяких соків і голодування, раціон містить поживну клітковину.

Програма «Очищення» від YARO
Программа для дбайливого очищення організму.
від 885 грн/день.

Пробний день ОЧИЩЕННЯ від YARO
ДЕНЬ СМУЗІ
999 грн/день
ЗАМОВИТИ

Хай в Раісю продає.

Вони оцінять  :K
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Я був на заводі, що перероблює український мед, фасує та жене на експорт у ЄС, от в них все серйозно, бо є на території лаба, де кожну партію перевіряють на якість і вміст різного можливого непотрібу, а паралельно був на "виробництві" у Києві типу корисної їжі, за тою ж тематикою, що це яро. Ну рівень якогось середнього ресторану. І об'єми смішні. Але заробляють норм, бо маркетинг гарний.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых
LSD

https://www.bbc.com/ukrainian/news-58967076

Показати зображення...
Звісно чувіху треба чморити, бо то є правильно.
Але маю невеличне питання, як Сірожа Стерненко має час та натхнення відслідковувати, яка залупа й де фоткається чи  піздіть шось в Раші?
От якби не ця тема, я б фуй й взнав за цю невістку Кернеса.
Ось такі у нас Козаки...
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Еко-Лавка вже два роки співпрацює з YARO. У мене не було... і оце замовила собі на голову минулого тижня  :facepalm:
Хз, куди його тепер.

У Еко-Лавки взагалі дуже слабий маркетинг, і зовсім немає піару.
Сделай пиар

Выйди на улицу и растопчи эти продукты.
Закинь в Фейсбук - разнесут ролик как вирусное видео.
Точно будешь в +

Только красиво сделай - снимай с витрины и дальше весь процесс

Собери массовку - пусть толпа хлопает
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

https://www.bbc.com/ukrainian/news-58967076

Показати зображення...
Звісно чувіху треба чморити, бо то є правильно.
Але маю невеличне питання, як Сірожа Стерненко має час та натхнення відслідковувати, яка залупа й де фоткається чи  піздіть шось в Раші?
От якби не ця тема, я б фуй й взнав за цю невістку Кернеса.

и я не знал,а Стерненко знае...
П.С.
Ты,даже не представляешь  сколько людей ему в ЛИЧКУ скидывают таких историй ,он как публичная личность просто все эти истории придает гласности!!!
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых
LSD

У нее покупатели без мозга
Скоріше і з грошима...

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 20:59:58 від LSD
   
Бородатая Сирожа будет жрать

Показати зображення...

Эта падаль подхуйлятская и не такое дерьмо сожрёт.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Сделай пиар

Выйди на улицу и растопчи эти продукты.
Закинь в Фейсбук - разнесут ролик как вирусное видео.
Точно будешь в +

Только красиво сделай - снимай с витрины и дальше весь процесс

Собери массовку - пусть толпа хлопает

 :laugh:

Я навіть знаю, якою буде наступна тема на ФУПі:

"Вместо хайпа получила удар под дых"  :laugh:  :laugh:
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Сьогодні тільки бачив цукерки Yaro в Ашані. Більше 1000 гривень за кг. Ще подумалось, нічого собі ціни…
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Після посту власниці торгової марки Yaro Юлії Привалової із жартами про бандерівців продукція бренду зникла з Rozetka, Silpo, кафе Idealist та сервісів доставки Glovo і Rocket

На інцидент зреагувала мережа кафе Idealist. Вони відмовилися продавати продукцію Привалової.



Користувачі Мережі повідомляють, що продукція Yaro також зникла з Rozetka, Silpo та сервісів доставки Glovo і Rocket. Але ці компанії не оголошували про відмову офіційно.



На думку Привалової, її просто втягують в скандал через вирваний з контексту жарт, хоча пост вона видалила, а сторінку закрила від сторонніх до 18 жовтня. Але після бойкотування продукції Yaro, Юлія вирішила вибачитися на своїй сторінці в Instagram.

https://www.instagram.com/p/CVLCuxvNy31/

«Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму», — пише Привалова.

Натомість компанія Yaro 18 жовтня назвала бойкотування «вірусними інформаційними атаками» та обмежила коментарі на сторінці. У зверненні до своїх користувачів вони вибачилися «перед тими, чиї почуття були ображені».



Про те, що Юлія знищила свій бренд власними руками написала співзасновниця видавництва Creative Women Publishing Орнелла Остапенко.

От вам «рецепт» руйнування бізнесу: «Виставити фото з Червоної площі в Москві. Відповісти на негатив в коментарях анекдотом, що відверто націлений образити українців. Привернути ще більше уваги мовчанням після провокації». Нагадаємо, що Привалова вибачилася лише через тиждень після інциденту.




Серед клієнтів, які повністю відмовилися від продуктів Yaro також опинився громадський діяч Роман Сініцин. Він навіть придумав іронічний анекдот для цієї ситуації.



Народний депутат Володимир Ар'єв, який теж був споживачем компанії Привалової, прокоментував інцидент на своїй сторінці.



До обговорення цього випадку приєдналися інші користувачі Мережі. Кожен ділився своїми враженнями.



Полетіли в сторону Привалової і анекдоти.


А тут залишили логічний коментар.


Що далі відбуватиметься з брендом Привалової - поки не відомо. Але ситуація вийшла доволі показовою: необережні висловлювання в соцмережах вже псували репутацію ще більших брендів та блогерів.



   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Стерненко уже її макнув  :laugh:  розектка сільпо зняли її продукцію

 (tu)
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Понравилось:  YARO - я росіянка
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

8-:
Є у будь-якому супері.



Але у тієї кралі, вочевидь, - справжня!  :D
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых


YARO срати закортіло
На нелюбу Україну
Та не сталось як гадалось
YARO просто обісралось  ...  :scenic:
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Мабуть на ринок параші захтіли розширюватись... Москва ласий шматок. там хіпстерів багато

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 09:44:15 від Serge_D
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Мабуть на ринок параші захтіли розширюватись... Москва ласий шматок. там хіпстерів багато
Я думал про такое

Но такой скандал не поможет


Там свои будут защищать свой кусок. А политики вряд ли будут помогать ей

Да и покупатель привык к своему бренду, не захочет тратить деньги просто потому что её обидели

В общем, не самая лучшая история выйти на рынок

Возможно, они сделали замеры аудитории, решили что как покупали так и будут покупать

А сейчас про яро узнала вся Украина.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых
MAG

https://www.bbc.com/ukrainian/news-58967076

Показати зображення...
Звісно чувіху треба чморити, бо то є правильно.
Але маю невеличне питання, як Сірожа Стерненко має час та натхнення відслідковувати, яка залупа й де фоткається чи  піздіть шось в Раші?
От якби не ця тема, я б фуй й взнав за цю невістку Кернеса.
Часу не має. Агентуру має... :shuffle:
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Часу не має. Агентуру має... :shuffle:

яка нафіг агентура
це лежить у всього ФУПу під самісіньким носом !
https://tabloid.pravda.com.ua/scandal/616d7ef6a5591/
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

яка нафіг агентура
це лежить у всього ФУПу під самісіньким носом !
https://tabloid.pravda.com.ua/scandal/616d7ef6a5591/

тільки Стерненко написав про це в неділю
а Таблоїд в понеділок з посиланням на Стерненка
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

«Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму», — пише Привалова.


Чем больше они трепыхаются, тем глубже в дерьмо опускаются
Патриот поедет в мацкву только на танке
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

«Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму», — пише Привалова.


Чем больше они трепыхаются, тем глубже в дерьмо опускаются
Патриот поедет в мацкву только на танке

+1
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Ее бизнес может спасти только публичная деятельность на ниве волотерства.

Уже сейчас она должна была попасть на эфир известного телеканала. Извиниться, плакаться. Передать на фронт снайперское оружие. И пообещать Больше такого не делать

И спеть песню батько наш Бандера Україна мати


Ее извинения - до лампочки. Пока что обосоалась она в штаны




   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

«Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму», — пише Привалова.


Чем больше они трепыхаются, тем глубже в дерьмо опускаются
Патриот поедет в мацкву только на танке
Патріотка малоросіі? Можливо,вірю
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Уже анекдоты про нее гуляют

Зустрічаєься якось власниця Yaro зі своїм чоловіком на фоні Кремля і говорить йому
- А я українцям "гадость" зробила!
- Яку?
- А я на них і на їхню країну "насрала"!
- І що, вони тобі нічого не зробили?
Так, я по тихому, в штани.

   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Кстати. Ее и оштрафовать можно. Нарушает закон - сайт на русском
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

шо там на тому діфлопе заробиш. може той бізнес "пралка"?
100%
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых
MAG

яка нафіг агентура
це лежить у всього ФУПу під самісіньким носом !
https://tabloid.pravda.com.ua/scandal/616d7ef6a5591/
Так нині 99% агентури замінює інтернет!
 B-)
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Ее бизнес может спасти только публичная деятельность на ниве волотерства.

Уже сейчас она должна была попасть на эфир известного телеканала. Извиниться, плакаться. Передать на фронт снайперское оружие. И пообещать Больше такого не делать

И спеть песню батько наш Бандера Україна мати


Ее извинения - до лампочки. Пока что обосоалась она в штаны

Это будет не искренне. Будет потом назло гадить.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Мережа супермаркетів “Сільпо” припиняє постачання продукції бренду YARO, власниця якого опублікувала фото з Червоної площі у Москві та глузливий анекдот про бандерівців.

   
Про це у коментарі #Буквам повідомив керівник пресслужби Fozzy Group, до якої входить “Сільпо”, Іван Пальчевський.

“Сільпо” було прийнято рішення про виведення продукції ТМ YARO з асортименту. Більше постачання не буде”, – заявив Пальчевський.

Прессекретар Fozzy Group наголосив, що в онлайн-магазині “Сільпо” вже зовсім немає вказаного товару. Наразі триває процес зняття усієї продукції YARO з полиць у супермаркетах.


“Це не миттєва історія, але сподіваюся, що до п’ятниці впораємося”, – додав Пальчевський
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Сами свое говно пальмовое не едят.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

«Але також хочу наголосити: людину не визначають анекдоти, які вона розповідає. Людину визначає те, що вона робить, де вона живе і як вона живе. І тут ніхто не може мені закинути брак патріотизму», — пише Привалова.


Чем больше они трепыхаются, тем глубже в дерьмо опускаются
Патриот поедет в мацкву только на танке

  ну то най розповість про те як вони збирали та відправляли з Сокирян тітуханів на Майдан
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

  ну то най розповість про те як вони збирали та відправляли з Сокирян тітуханів на Майдан

А что же ты молчал до сих пор?
Не надо было бы ей в москву ехать, еще раньше все решилось бы
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Ашан ще не зняв її продукцію? То може вони ще не в курсі, треба підказати?
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Ашан ще не зняв її продукцію? То може вони ще не в курсі, треба підказати?

Позавчора бачив в них на полицях.
Ашан взагалі спаскудився. Коли щойно зайшли - були взірцем якісного, швидкого обслуговування при низьких цінах. Менеджери на роликах - взагалі щось космічне було. Зараз гірше нього лише ЕкоМаркет і то не факт.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Бомбануло у куриці :lol:


Невестка покойного экс-мера Харькова Геннадия Кернеса Юлия Привалова назвала политику украинских магазинов "дебилоидной", а ее поклонников "крикливым и разъяренным меньшинством".

Так в Instagram-историях женщина прокомментировала отказ ряда отечественных сетевых магазинов от сотрудничества с ТМ Yaro, владелицей которого она является.

"Это дебилоидная политика радикально настроенного меньшинства, очень кричащая, взбешенная, ведомая, управляемая. Они вообразили, что могут разрушать и уничтожать не только бизнесы других людей, но и самих людей", - написала Привалова.

Добавила, что ситуация сломила ее дух и дело всей жизни, а "меньшинству" посоветовала "лечиться, развиваться и равняться на сограждан, которые, в отличие от них, патриоты не на словах".

Женщина считает, что ее оппоненты добиваются закрытия сети Yaro и ее слез.

"Им нужно, чтобы я ревела, желательно в вышиванке и с венком на голове, разговаривая на украинском языке в поле с бархатцами и под песню Бандеры, но извините, кого разочаровала", – написала Привалова.

Женщина утверждает, что она не потеряла свою клиентуру после скандала. Потребители, выбиравшие продукцию Yaro, продолжают это делать и сейчас.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

Бородатая Сирожа будет жрать

Показати зображення...

Мова у нього тільки на показ?   :-)o 
   
Харя навозна, в еміграції обісрала сь, нехай шурує на мрасію поки не плеснули куди треба, щоби росзарю перекосило.
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

:D
Очищення — це програма, що складається з смузі YARO. Вона дбайливо налагодить обмін речовин і додасть легкості. Це не експрес дієта, а крок до покращення здоров’я. Ніяких соків і голодування, раціон містить поживну клітковину.

Програма «Очищення» від YARO
Программа для дбайливого очищення організму.
від 885 грн/день.

Пробний день ОЧИЩЕННЯ від YARO
ДЕНЬ СМУЗІ
999 грн/день
ЗАМОВИТИ

Лохів вистачає?  :pooh_lol: 
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

8-:
...це після того як на неї....йєті попісяє... Ну типу теж мумійо...
   
Re: Вместо хайпа получила удар под дых

...в вышиванке и с венком на голове, ... в поле с бархатцами и под песню Бандеры,

Уявив.  Яка краса!
 :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія