Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Отхерачили погранцов. Депутаты, представляющие власть Украины в ВР, пошли на этот шаг. Отхерачили погранцов при незаконном прорыве границы государства. Ну....я даже не знаю, какие делать прогнозы.

тоді порушується кримінальна справа і подання на депутатів в ВР...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

але сьогодні точно не юльчин день, подивіться це відео

Показати зображення...
так сьогодні позачерговий день дурня)))
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

- Слухай куме, які ми дурні, продали свиней ще й гавна безплатно наїлися.

О! Я теж той анекдот сьогодні згадав :)
   
Отхерачили погранцов. Депутаты, представляющие власть Украины в ВР, пошли на этот шаг. Отхерачили погранцов при незаконном прорыве границы государства. Ну....я даже не знаю, какие делать прогнозы.

може петі тре перестати гратися в януковича ?
Що там з вказівкою зупинити потяг ?
Що там з вказівкою закрити границю ?

цей позор що ти бачиш це наслідок пеціної гри в недодиктатора януковича
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Саака їде у Львів

нах нам то лайно  :facepalm1:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

"У нас тут Україна. І люди вже всяке бачили. І влада не перший раз на усіх хуй кладе. Але реакція суспільства може бути набагато гіршою. Коли влада забуває, що людям був потрібен новий суспільний договір, який вони досі не отримали. Бо кізяк, загорнутий у гарний цукерковий фантик - це не то.
Новий суспільний договір - це не робити усього вищепереліченого. І тоді ніхто через кордон колишніх президентів Грузії не заноситиме."
+100500!!!

ми вважаємо що влада творить беззаконня. тож давайте і собі творити беззаконня! знищимо нахуй Україну назло шоколадному баризі!
   
Отхерачили погранцов. Депутаты, представляющие власть Украины в ВР, пошли на этот шаг. Отхерачили погранцов при незаконном прорыве границы государства. Ну....я даже не знаю, какие делать прогнозы.


Ага. І Шабунін  теж злочинець. Ага ж, прихильники певної політсили А як відхерячили Овоча в Франківську, коли яйцем кинули......
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

А старша потяга, виконала свою роботу згідно посадової інструкції. Але звідкіля ботам на працювавшим на більш менш зарегульованих місцях роботи(як залізниця) знати, що таке посадова інструкція...

беркут теж виконував посадові інструкції розстрілюючи майданівців...
   
а если придут десятки тысяч встречать
ну если...

они кто?

дурні
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Блін, три дні не заглядав на ФУП, а тут такий срач по Сааці. 148 сторінок накрапали.
Навіть не думаю це все читати, бо то все вкладається в простий висновок.

А саме:
люди, які хочуть боротись і декларують боротьбу беззаконням не повинні САМІ ПОРУШУВАТИ ЗАКОН.
Тоді їх слова нікуа не варті! І ті, хто їм вірить - що вони встановлять торжество закону і справедливість в Україні - наївні ідіоти, а інші, хто це підтримує - відверті вороги держави УКРАЇНА!
   
Ну ось.
Ще одного мого кумира скинули з п"єдесталу.У мене було стільки на нього надій.
Тепер бачу Міхо - ідіот.
Не  повинен так поступати політик. Не повинен робити необити необдуманих кроків.Це його повернення - цепросто  тішення свого ЕГО,а не думка про користь для держави.
Ну внесли його в Україну, а що далі?Ну прийдуть в Київ з Юльою іСадовим? І що? Як мають лижі їхати далі? :pooh_on_b:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Прогнозирую, что Сааку ночью словят и депортируют.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

 :lol:  :weep:  :laugh:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Верховна Рада и ее депутаты - ЭТО ТОЖЕ ВЛАСТЬ. Такая же, как и пограничники и президент. Почему все забывают об этом?
Да не забывают, наоборот помнят о принципе разделения властей. Есть три ветви власти: законодательная, исполнительная и судебная.
В данном случае депутаты (представители законодательной) противозаконно узурпировали функции, которых им согласно Конституции не положено. B-)
   
(tu) прихильники певної політсили давно поклали на Конституцію великий і з прибором
Стаття 3. Порядок перетинання громадянами України
               державного кордону України

     Перетинання громадянами України  державного  кордону  України
здійснюється  в  пунктах  пропуску  через державний кордон України
після пред'явлення одного з  документів,  зазначених  у  статті  2
цього Закону.


Стаття 2. Документи, що дають право громадянину України на
               виїзд з України і в’їзд в Україну

     Документами,  що  дають  право громадянину України на виїзд з
України і в’їзд в Україну, є:
     паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
     дипломатичний паспорт України;
     службовий паспорт України;
     посвідчення особи моряка;
     посвідчення члена екіпажу;
     посвідчення особи на повернення в Україну (дає право на в’їзд
в Україну).


Що з цього пред'явив Саакашвілі і його гопкомпанія?
   
ми вважаємо що влада творить беззаконня. тож давайте і собі творити беззаконня! знищимо нахуй Україну назло шоколадному баризі!

А що ви пропонуєте?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

тоді порушується кримінальна справа і подання на депутатів в ВР...

+
   
на це можна дивитися вічно

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну ось.
Ще одного мого кумира скинули з п"єдесталу.У мене було стільки на нього надій.
Тепер бачу Міхо - ідіот.
Не  повинен так поступати політик. Не повинен робити необити необдуманих кроків.Це його повернення - цепросто  тішення свого ЕГО,а не думка про користь для держави.
Ну внесли його в Україну, а що далі?Ну прийдуть в Київ з Юльою іСадовим? І що? Як мають лижі їхати далі? :pooh_on_b:

Какое ж это тишэння, если его могут тут в любой момент арестовать и депортировать в Грузию? Тем не менее, он вернулся
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Geo

не вопрос. но ситуация мне не нравится. сегодня 10-е. через 4 дня у кацапов "учения".. если начнется заваруха на западе/в центре Украины, кацапы могут и попереть буром на Мариуполь.
а я не уйду отсюда. не бежал в 14-м, не убегу и сейчас.

Никто никуда не убежит. Значит будь в Марике. Разрулим. Поверь мне.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Strangeways
 5 хв

а почему дали прорваться?
про доблестных пограничников почему не слова?
он что, на танке, силы были не равны?

Ну мігранти пару років тому проривали кордони країн НАТО і нічого ніхто їх не зміг зупинити.
Бо зупинити їх можна було тільки пострілявши.
Хто готовий сьогодні віддати наказ стріляти по неозброєним людям, навіть якщо вони порушують закон?
Це ж не СРСР, де при перетині кордону стріляли на ураження.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Стаття 3. Порядок перетинання громадянами України
               державного кордону України

     Перетинання громадянами України  державного  кордону  України
здійснюється  в  пунктах  пропуску  через державний кордон України
після пред'явлення одного з  документів,  зазначених  у  статті  2
цього Закону.

Стаття 2. Документи, що дають право громадянину України на
               виїзд з України і в’їзд в Україну

     Документами,  що  дають  право громадянину України на виїзд з
України і в’їзд в Україну, є:
     паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
     дипломатичний паспорт України;
     службовий паспорт України;
     посвідчення особи моряка;
     посвідчення члена екіпажу;
     посвідчення особи на повернення в Україну (дає право на в’їзд
в Україну).

Що з цього пред'явив Саакашвілі і його гопкомпанія?



а у него спрашивали? по моему, его как увидели, так остановили поезда, закрыли и заминировали пункты перехода. не?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

влада в україні узурпована баригами, якщо не поставити їх на місце тепер завтра буде пізно
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

може петі тре перестати гратися в януковича ?
Що там з вказівкою зупинити потяг ?
Що там з вказівкою закрити границю ?

цей позор що ти бачиш це наслідок пеціної гри в недодиктатора януковича

якщо Педро перестане грати у овоча - його ярди швидко розтанути
нащо йому така Україна, де і поцарювати нормально не можна?
   
Да не забывают, наоборот помнят о принципе разделения властей. Есть три ветви власти: законодательная, исполнительная и судебная.
В данном случае депутаты (представители законодательной) противозаконно узурпировали функции, которых им согласно Конституции не положено. B-)

А де в Конституції написано що президент має зупиняти потяги?
   
беркут теж виконував посадові інструкції розстрілюючи майданівців...
Дурню, ні в одній посадовій інструкції беркута цього немає. Це так в стилі пошановувачік юльки і зрадойобів, все на світі перекручувати
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

сукаа..я н е встигаю вас читати :D
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Віктор Уколов
18 хв · Kyiv, Kiev ·

https://youtu.be/WT0cy4vuz3k
Дуже спокійно ставлюсь до прориву - він прогнозований :) тепер Міхо в статусі порушника кордону буде змушений ховатись від правоохоронців по всій території України.
А от кому потрібно переживати за свої помилки - це Юлії Тимошенко. Цілий день сірою мишкою вона хвостиком ходила за Саакашвілі. Не допомогло. Люди Міхо її ненавидять, бо чітко знають хто і в кого реально забирає голоси, що й доводить це відео.

P.S. Стаття 322 Кримінального кодексу, яку Міхо тепер треба знати:
1. Організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод -

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з конфіскацією транспортних або інших засобів вчинення злочину.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб,-

караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією засобів вчинення злочину.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну ось.
Ще одного мого кумира скинули з п"єдесталу.У мене було стільки на нього надій.
Тепер бачу Міхо - ідіот.
Не  повинен так поступати політик. Не повинен робити необити необдуманих кроків.Це його повернення - цепросто  тішення свого ЕГО,а не думка про користь для держави.
Ну внесли його в Україну, а що далі?Ну прийдуть в Київ з Юльою іСадовим? І що? Як мають лижі їхати далі? :pooh_on_b:
Молодець!!!!!!!!!!
Правльно... Будет еще одна бульбашка... Под которую тюлька бабки взяла...
Только вот беда... Енто ее последний шанс...і с клімаксом ... Проеб...Алла она свой шанс... Стать нормальной... Весной 2005...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну ось.
Ще одного мого кумира скинули з п"єдесталу.У мене було стільки на нього надій.
Тепер бачу Міхо - ідіот.
Не  повинен так поступати політик. Не повинен робити необити необдуманих кроків.Це його повернення - цепросто  тішення свого ЕГО,а не думка про користь для держави.
Ну внесли його в Україну, а що далі?Ну прийдуть в Київ з Юльою іСадовим? І що? Як мають лижі їхати далі? :pooh_on_b:

Саака никогда не был политиком.

Политик должен уметь договариваться и просчитывать последствия своих действий.
Иногда хитрить.

У сааки этого никогда не было. Он тупо шел напролом.
Именно из-за этого он и просрали рейтинг в Грузии. Хотя сделал немало хорошего
   
Отхерачили погранцов. Депутаты, представляющие власть Украины в ВР, пошли на этот шаг. Отхерачили погранцов при незаконном прорыве границы государства. Ну....я даже не знаю, какие делать прогнозы.

а я знаю, принаймні один, падіння гривні. І головне що ті ідіоти що радіють прориву кордону грузином, самі будуть звинувачувати у "зубажінні" (с) владу а не себе. От дурнІ, радіють що їх доходи в доларах зменшаться
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну ось.
Ще одного мого кумира скинули з п"єдесталу.У мене було стільки на нього надій.
Тепер бачу Міхо - ідіот.
Не  повинен так поступати політик. Не повинен робити необити необдуманих кроків.Це його повернення - цепросто  тішення свого ЕГО,а не думка про користь для держави.
Ну внесли його в Україну, а що далі?Ну прийдуть в Київ з Юльою іСадовим? І що? Як мають лижі їхати далі? :pooh_on_b:

Импичмент! бо узурпация власти налицо
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

влада в україні узурпована баригами, якщо не поставити їх на місце тепер завтра буде пізно

нажаль, навіть не баригами
Педро за життя ні цукерки не зробив, і не продав
він все життя забезпечував своєму татові комфортне існування у вимираючій країні
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Аллан Левітов
13 хв ·

Хотел бы напомнить Игорю Валерьевичу:
Когда ты, п...рас, приехал с вооруженными людьми в УкрНафту, тебе тоже казалось, что ты выиграл
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну мігранти пару років тому проривали кордони країн НАТО і нічого ніхто їх не зміг зупинити.
Бо зупинити їх можна було тільки пострілявши.
Хто готовий сьогодні віддати наказ стріляти по неозброєним людям, навіть якщо вони порушують закон?
Це ж не СРСР, де при перетині кордону стріляли на ураження.
Пару років тому нелегальні мігранти спробували прорвати кордон Болгарії. Болгари трохи постріляли, було трошки трупів. Більше спроб прорвати кордон Болгарії не було.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Что надеюсь увидеть утром:
Глава ДПСУ выпизжен в отставку нахер. Вся зелёная гвардия на западном кордоне выебана черенками от лопат, от сержанта до генерала.
Саакашвили в розыске. Аваков принял под козырек. Нацгвардия поднята по тревоге и заблокировалаи грузина и его защитников. Ведутся переговоры.
В Раду вносится снятие неприкосновенности с непосредственных депутатов-участников и заводится уголовка по факту нападения на погранцов.
Все гражданские активисты, Сакварелидзе и прочая хуета вяжутся Кордом.

Иначе эта Украина не состоялась.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Ну мігранти пару років тому проривали кордони країн НАТО і нічого ніхто їх не зміг зупинити.
Бо зупинити їх можна було тільки пострілявши.
Хто готовий сьогодні віддати наказ стріляти по неозброєним людям, навіть якщо вони порушують закон?
Це ж не СРСР, де при перетині кордону стріляли на ураження.

это все понятно, я утрирую
все дело в поезде, а то все остальное последствия..
спец операция по задержанию особо опастного для петра гражданина саакашвили провалилась
а теперь есть отмазка -вот он сука, прорвался порушил!!
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Пару років тому нелегальні мігранти спробували прорвати кордон Болгарії. Болгари трохи постріляли, було трошки трупів. Більше спроб прорвати кордон Болгарії не було.

 а кордон мінували?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Что надеюсь увидеть утром:
Глава ДПСУ выпизжен в отставку нахер. Вся зелёная гвардия на западном кордоне выебана черенками от лопат, от сержанта до генерала.
Саакашвили в розыске. Аваков принял под козырек. Нацгвардия поднята по тревоге и заблокировалаи грузина и его защитников. Ведутся переговоры.
В Раду вносится снятие неприкосновенности с непосредственных депутатов-участников и заводится уголовка по факту нападения на погранцов.
Все гражданские активисты, Сакварелидзе и прочая хуета вяжутся Кордом.

Иначе эта Украина не состоялась.

в обед штурм ап
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія