Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Спростовувати нема потреби, оскільки дописувач, що так поспішно від нас відійшов, надавав свої аргументи у "диспуті", виходячи з заперечення териротиріальної цілісності України і верховенства її законів на її території.
З таких позицій проведення диспуту не є доцільним.
То для Вас, на основі Вашого досвіду. А для просто читача?
Зрозумійте, зараз потік інфи такий, що мало хто дошукується причин її появи. І на аналіз інфи з усіх боків також часу не вистачає.
Зараз один з критеріїв достовірності - "багато де написано і мало де спростовано". Кремляді це розуміють, тому й лізуть натовпом у наш інфопростір.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

банить надо ЯВНЫХ агитаторов.. а умерено-лапотных надо ебать показательно, отрабатывать правильную хватку и прикус..без противников фуп закиснет. тем более - кацапы в своей массе действительно думают, что все беды от майдана и на них америка нападает.. :facepalm1:

воно десь так і є. ЯВНИХ пропагандонів банять. І це правильно
Звичайну вату-аматорів толерують до розумних меж. bacha сам визнав що ост. часом його не дуже банять (щоправда в цій гілці він трохи оступився і наговорив забагато ;) )
проблема в тім що прозомбованих переконати неможливо. Тобто аргументів вони не чують. як от bacha в цій гілці. Йому хоч хронологію фактів з графіками наводь - не допоможе.

Останнє редагування: 31 березня 2015 18:47:21 від T.Blair.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

по логике- должен появиться vostok5 и подбить итог..  не?  это его вина, что Бачу подбили.. хотелось-бы услышать оправдания..
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

самая паскудная страна...
Я в детстве много раз был в Украине, честно, мне она нравилась, такой казалась родной чтоли, реально близкой, братской я не знаю
А потом как услышал москалей на ножи на майдане  так даже не поверил ушам. Почему? Как так? Кто эти люди и что они хотят.
На майдане моя иллюзия разбилась на мелкие кусочки
Врешь. Даже витрину Сбера не разбили.
И это... Ты сейчас сказал, что Майдан - это Украина. Как там с "кучкой экстремистов, подкупленных госдепом"?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

воно десь так і є. ЯВНИХ пропагандонів банять. Звичайну вату-аматорів толерують до розумних меж. bacha сам визнав що ост. часом його не банять (щоправда в цій гілці він трохи оступився і наговорив забагато ;) )
проблема в тім що прозомбованих переконати неможливо. Тобто аргументів вони не чують. як от bacha в цій гілці. Йому хоч хронологію фактів з графіками наводь - не допоможе.

ну если учесть, что фуп в последнее время стало читать очень много народу, то траханье таких Бач - это работа на страну..
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

самая паскудная страна...
Я в детстве много раз был в Украине, честно, мне она нравилась, такой казалась родной чтоли, реально близкой, братской я не знаю
А потом как услышал москалей на ножи на майдане  так даже не поверил ушам. Почему? Как так? Кто эти люди и что они хотят.
На майдане моя иллюзия разбилась на мелкие кусочки

бедняжечка  :weep: 
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

То для Вас, на основі Вашого досвіду. А для просто читача?
Зрозумійте, зараз потік інфи такий, що мало хто дошукується причин її появи. І на аналіз інфи з усіх боків також часу не вистачає.
Зараз один з критеріїв достовірності - "багато де написано і мало де спростовано". Кремляді це розуміють, тому й лізуть натовпом у наш інфопростір.

щоб це все контраргументувати, треба щоб (оплачена!) розумна і мотивован команад людей круглодовбово сиділа в інтернеті і контраргументувала.
от типу як я тут на ФУПі часто просто викладаю стандартні відповіді (які я підготвав і особливо не міняю) на ватні питання типу "гражданская война в Украине"
тому що цей весь пласт інформації збирається пошуковими ситемами! відповідно якщо рос. юзер шукає напр. "война в Украине" то випливають такі от ватні тези від bacha
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

бедняжечка  :weep:
надо так: https://www.youtube.com/watch?v=yP6y4aY0gNQ

   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

бедняжечка  :weep: 

та не говори.. так он договорится до того, что сам стоял на майдане, но не за циничных бандер.
   
бедняжечка  :weep: 
-----------------

Я б сказав, бідося.  :weep:

   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

та не говори.. так он договорится до того, что сам стоял на майдане, но не за циничных бандер.
ага. там такі кацапчики стояли. в формі "Беркута". одному аж ноги відірвало, так старався за Расєюшку
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

На майдане моя иллюзия разбилась на мелкие кусочки

Антоне,
1) москаль, це не значить - кожен росіянин, кожна нормальна російська людина.
Це значить - лютий ворог України.
2) московити (а саме так вас правильніше називати) принесли стільки лиха України, що, справді, з ворогами треба боротися.
Щоб це знати, тобі треба читати не пропанадонську літературу і дивитися не кісельова (гебельс) ТВ, а цікавитися серйозною літературою.
І тоді ти знатимеш, як ваша влада забороняла нашу мову, як знищила УНР, як організовувала голодомор (разом з українськими посіпаками),
як, уже зараз, по-злодійськи, відтяпала крим (порушивши всі договори), як веде з Україною війну в Донбасі.
І після цього ти хочеш, щоб ми палали до вас любов"ю?
Ти, кажеш, приїздив - і тебе ніхто не скривдив? Так, гостям ми раді і вітаємо їх на своїй землі.
А до ворогів - вороже ставлення.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

ну если учесть, что фуп в последнее время стало читать очень много народу, то траханье таких Бач - это работа на страну..
це не є дискусія чи діалог. вони прсото цього не чують і в діалог не вступають.
максимум - це викласти свої факти поруч з їхньою брехнею.

але це величезна робота яка потребує багато часу і постійної присутності.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

То для Вас, на основі Вашого досвіду. А для просто читача?
Зрозумійте, зараз потік інфи такий, що мало хто дошукується причин її появи. І на аналіз інфи з усіх боків також часу не вистачає.
Зараз один з критеріїв достовірності - "багато де написано і мало де спростовано".

Це - критерій інфантилізму. Про мексиканок, що завагітніли від інопланетян, на Інтернеті написано ще більше - але це не робить інформацію достовірною. Та й спростовувати таку інформацію ніхто не буде. Має бути здоровий глузд, основа якого - мислення категоріями, а не окремими фактами/фразами. В даному випадку територіальна цілісність України - категорія, з якої треба виходити. Тому всякі "ріфірєндуми, хто кого і чому під час них охороняв, і що з того вийшло" - несуттєве дитяче белькотіння, яке модератор (як він вірно і зробив) має пресікати. Є заперечення основ - йди, щебетливий соловейку, охолонь у сторонці, поки до тебе не дійде, що до чого.
Коцапи мислять окремими фразами, як і частина українців. Так вони навчені на гаслах, в школі, на партзборах, на політінформаціях, пісеньками на тему "ми должни", байочками на тему "ми пастроїм!". Їм треба відівчитися того і навчитися бачити більшу картину поза гаслами.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

щоб це все контраргументувати, треба щоб (оплачена!) розумна і мотивован команад людей круглодовбово сиділа в інтернеті і контраргументувала.
от типу як я тут на ФУПі часто просто викладаю стандартні відповіді (які я підготвав і особливо не міняю) на ватні питання типу "гражданская война в Украине"
тому що цей весь пласт інформації збирається пошуковими ситемами! відповідно якщо рос. юзер шукає напр. "война в Украине" то випливають такі от ватні тези від bacha
Так от і я ж про це.
Утримання екзотичних тваринок вельми цікава справа. Тільки от господар має взяти відповідальність за довжину повідка та за міцність клітки.
   
Чого нам лякатись зомбованих росіян!?
На щастя, існує дійсність, яка вимагає рахуватися з собою усяку суб*ктивність.
Ми, українці, сприймаємо світ в його істині, а істина - одна.
Усяка розумна людина, яка здраво мислить, приходить до розуміння  цієї істини.
Ніяка методичка-шаблон не встоїть проти нас.
Нехай собі кацапи тратять сили, а може хто й перейда на бік правди.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

бедняжечка  :weep:

Мені чомусь здавалося, що їхні серця розбилися ще в 2008му, коли їх "змушували" говорити українською. А то й у 2004му, коли українці чомусь не захотіли Хама...
Як ти витримував аж до 2014го, Антуане? Що живило твої оманливі ілюзії?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

...В даному випадку територіальна цілісність України - категорія, з якої треба виходити. Тому всякі "ріфірєндуми, хто кого і чому під час них охороняв, і що з того вийшло" - несуттєве дитяче белькотіння, яке модератор (як він вірно і зробив) має пресікати. ...

ну це вже крайність.
не можна заборонити обговорювати факти які відбувалися, тобто "референдум", наявінсть "зелених чоловічків" і тп. (ставлення до цих подій - це вже питанн інше)
так само як не можна заборонити стверджувати що РФія на даний момент має контроль над Кримом. тому що це обєктивна реальність підкріплена фактами.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

ну це вже крайність.
не можна заборонити обговорювати факти які відбувалися, тобто "референдум", наявінсть "зелених чоловічків" і тп

Без визнання коцапом територіальної цілісності України як передумови диспуту обмусолювання таких "фактів" є товченням води у ступі. Як і наша - на то подібно - розмова.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Чого нам лякатись зомбованих росіян!?
На щастя, існує дійсність, яка вимагає рахуватися з собою усяку суб*ктивність.
Ми, українці, сприймаємо світ в його істині, а істина - одна.
Усяка розумна людина, яка здраво мислить, приходить до розуміння  цієї істини.
Ніяка методичка-шаблон не встоїть проти нас.
Нехай собі кацапи тратять сили, а може хто й перейда на бік правди.
це виходить, що і кисель-тв можна дозволити?..  чи мається на увазі ФУП ? .. але-ж якщо тут пустити все на самотік, то ФУП може перетворитися на казна що.. ми не впораємся з навалою  :)
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

йопт ...не верю....
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

РОЗМОВУ З КОЦАПОМ ТРЕБА ПОЧИНАТИ З ПИТАННЯ "ЧИЙ КРИМ?".
А далі - керуючись логікою.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Без визнання коцапом територіальної цілісності України як передумови диспуту обмусолювання таких "фактів" є товченням води у ступі. Як і наша - на то подібно - розмова.

по факту, тер. ціл. України є порушеною.
Чи кацап-співрозмовник схвалює цей факти, чи ні, не є суттєвим. Це факту не міняє.

В такому разі можна заховати голову в пісок і "виключити" з свого світу тих хто має іншу позицію. Але це не конструктивно.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

самая паскудная страна...
Я в детстве много раз был в Украине, честно, мне она нравилась, такой казалась родной чтоли, реально близкой, братской я не знаю
А потом как услышал москалей на ножи на майдане  так даже не поверил ушам. Почему? Как так? Кто эти люди и что они хотят.
На майдане моя иллюзия разбилась на мелкие кусочки

тут топикастер грит..шо вашего брата тут на фупе больше нет...
ты это на растраивай ТС.
иди с богом...антошка
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

йопт ...не верю....
напрасно не верите.. россиян не осталось.. кацапы одни..
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

Ім'я користувача: Bacha
Дата реєстрації: 24/09/2014 06:50:36
Повідомлень: 1 338 (~7 в день)
Вік:не зазначений
Група:Користувача забанено
Час:31/03/2015 19:15:21
Мова:Ukrainian
Остання активність: cьогодні в 18:12

Піздєц катьонку больше срать нє будєт
тепер є можливість реалізувати принцип - нада дагаваріваца(С)
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

напрасно не верите.. россиян не осталось.. кацапы одни..

а они были -те россияне??

одно быдло налетало ...
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?
DiM

ребята, не забывайте, у любого явления есть минимум две стороны.. тут уже была дискуссия по открытой регистрации - тоже все вопили, что она угробит фуп.. ничего подобного не случилось.. не стоит перегибать палку с единомыслием - смотрите на пуфик и СУП, сразу протрезвеете..
На Цуг посмотреть предложить никому не хочешь?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

РОЗМОВУ З КОЦАПОМ ТРЕБА ПОЧИНАТИ З ПИТАННЯ "ЧИЙ КРИМ?".
А далі - керуючись логікою.

сколько Вы думаете существует кацапов, которые ответят что украинский?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

сколько Вы думаете существует кацапов, которые ответят что украинский?

То їхні проблеми.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

РОЗМОВУ З КОЦАПОМ ТРЕБА ПОЧИНАТИ З ПИТАННЯ "ЧИЙ КРИМ?".
А далі - керуючись логікою.

якщо кацап живе в Московії і його життя регулюється її законами, і Дума прийняла якісь там писульки що Крим є частиною Росії, посилаючись на якісь там опитування під дулами автоматів людей без шевронів, то кацап може вважати що Крим є російський. і в тому навіть є певна логіка (для кацапа)
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

РОЗМОВУ З КОЦАПОМ ТРЕБА ПОЧИНАТИ З ПИТАННЯ "ЧИЙ КРИМ?".
А далі - керуючись логікою.

гы...

как менты с ворами в законе.....


на вопрос мента ВОР В ЗАКОНЕ...тот должен ответить ДА....если ответит нет....потеряет свой воровской статус.
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

самая паскудная страна...
Я в детстве много раз был в Украине, честно, мне она нравилась, такой казалась родной чтоли, реально близкой, братской я не знаю
А потом как услышал москалей на ножи на майдане  так даже не поверил ушам. Почему? Как так? Кто эти люди и что они хотят.
На майдане моя иллюзия разбилась на мелкие кусочки
[/quote]

Ви самі персонально були на Майдані та це почули? Чи, може в інтерпретації вашого зомбо-ящика-кісільова?

Якби сам побував би на Майдані, то такої хуй*ні не писав би, n'est pas vrai? І не задавав би питань - "кто єти люді і что оні хотят?"

А оскільки він "услишал" по ящику, то ця інформація була піднесена так, як хотіли кремлівські пропагандисти: 1) "братья нас нє любяяяяят, аааа!" 2) "крах ілюзій" 3) "кто нас нє любіт - тот фашист" 4) "стреляй фашистов".

Таваріщ, якщо у вас ілюзія розбилась на мілкі шматочки, що ви робите на форумі народу, який розбив ваші ілюзії? Мазохіст? Ілюзії добиваєте?

   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

На Цуг посмотреть предложить никому не хочешь?Показати зображення...

цуг - вне здравого смысла вообще.. его позиционировали как форум для забаненных на фупе в период закрытой регистрации, но так вышло, что там осело все говно, что было неуместно на других форумах..
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

неплохо набросил хе-хе
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

неплохо набросил хе-хе
це була хитра пастка для москаликів хе-хе
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

гы...
как менты с ворами в законе.....
на вопрос мента ВОР В ЗАКОНЕ...тот должен ответить ДА....если ответит нет....потеряет свой воровской статус.

Десь так!
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

цуг - вне здравого смысла вообще.. его позиционировали как форум для забаненных на фупе в период закрытой регистрации, но так вышло, что там осело все говно, что было неуместно на других форумах..
:weep:   рассист?
   
Re: На ФУПе не осталось россиян. Довольны?

а они были -те россияне??

одно быдло налетало ...
были.. человек пять-шесть я насчитывал..  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія