Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А як ви думаєте?

А як ви думаєте?

Коли вже введуть безвізовий в'їзд до ЄС? Скільки нам ще чекати?
   
Re: А як ви думаєте?

А что ты будешь делать в ЕС ?
   
Re: А як ви думаєте?

Через місяць після того, як німцям введуть візи для перебування в Украіні
   
Re: А як ви думаєте?

Через місяць після того, як німцям введуть візи для перебування в Украіні

не думаю.Кому из немцев,кроме эмигов,нужна Украина?А вот украинцев желающих погастерить в Германии пруд пруди
   
Re: А як ви думаєте?

А что ты будешь делать в ЕС ?

Працювати там буду.
   
Re: А як ви думаєте?

Працювати там буду.

Для того, чтобы нелегалом працювати в Германии отмена виз не требуется. Обычно безвизово
можно находиться в пределах 90 дней в другой стране, если больше, то все равно нужна виза.
   
Re: А як ви думаєте?

не думаю.Кому из немцев,кроме эмигов,нужна Украина?А вот украинцев желающих погастерить в Германии пруд пруди
Після першого ж судового позову від німця на німецький уряд, щодо довідок з жеку стосовно майнових прав на гараж на українській мові. Головне треба щоб вимоги для отримання віз в Украіну були абсолютно симетричними до вимог у німецькому консульсті в Києві. Щодо віз британцям, то треба домовились з Киргизтаном , щоб туди відвозили їхні кейси з пачпортами для обробки інформації   :D
   
Re: А як ви думаєте?
IgS

Працювати там буду.

 :facepalm1:  Саме тому безвіз і не вводять
   
Re: А як ви думаєте?

:facepalm1:  Саме тому безвіз і не вводять
А чому албанців пожуть працювати в Германіі а українці ні?
   
Re: А як ви думаєте?

Працювати там буду.

А кто в Украине работать будет?
   
Re: А як ви думаєте?

Для того, чтобы нелегалом працювати в Германии отмена виз не требуется. Обычно безвизово
можно находиться в пределах 90 дней в другой стране, если больше, то все равно нужна виза.

Це звичайно так. Але у мене знайомий нелегально працював в Іспанії. Так він 4 роки звідти не виїжджав. А коли поїхав його прямо в аеропорту депортували. Мені таке не підходить. Мені треба щоб так взимку в ЄС а влітку у себе в селі
   
Re: А як ви думаєте?

Це звичайно так. Але у мене знайомий нелегально працював в Іспанії. Так він 4 роки звідти не виїжджав. А коли поїхав його прямо в аеропорту депортували. Мені таке не підходить. Мені треба щоб так взимку в ЄС а влітку у себе в селі
Взимку краще на ГОА, ну то таке
   
Re: А як ви думаєте?

А кто в Украине работать будет?
Якщо зарплатня буде хороша. Наприклад як у Польщі. То я буду
   
Re: А як ви думаєте?

Взимку краще на ГОА, ну то таке

А де це?
   
Re: А як ви думаєте?

Спроси у Потроха.Он  это чуть ли не ежедневно обещает.
   
Re: А як ви думаєте?

А де це?
Це між Бомбеєм та Шрі-Ланкою
   
Re: А як ви думаєте?

не думаю.Кому из немцев,кроме эмигов,нужна Украина?А вот украинцев желающих погастерить в Германии пруд пруди

ви в курсі про процедуру отримання дозволу на працю там?..

)) смішно
   
Re: А як ви думаєте?

Спроси у Потроха.Он  это чуть ли не ежедневно обещает.
Справа не в Порошенко. Він би давно ввів. Справа в цих козлах з ЄС. Чого вони тупят?
   
Re: А як ви думаєте?

ви в курсі про процедуру отримання дозволу на працю там?..

)) смішно
Тю. На що воно треба. Я і так можу. Досвід є. Я взимку в Рашке без всяких дозволів працював і нічого :laugh:
   
Re: А як ви думаєте?

До нового 2015 года будет введен безвизовый режим(с)

П.Порошенко "Лгать по-новому"
   
Re: А як ви думаєте?

А є такі хто працював в ЄС без дозволу? Поділіться досвідом. Куди краще їхати? До Німеччини або може у Францію?
   
Re: А як ви думаєте?

Справа не в Порошенко. Він би давно ввів. Справа в цих козлах з ЄС. Чого вони тупят?
Спорный тезис.При таких правителях как у нас ,только идиот может ввести безвизовый.На хрен им там беззаконие и коррупция?Если у нас власть этим постоянно грешит то как манюпасы себя вести будут?
   
Re: А як ви думаєте?

А є такі хто працював в ЄС без дозволу? Поділіться досвідом. Куди краще їхати? До Німеччини або може у Францію?

В Германию однозначно. Там тюрьмы намного комфортабельнее.
   
Re: А як ви думаєте?

Ну при чому тут тюрма! Я ж працювати буду а не красти
   
Re: А як ви думаєте?

Ну при чому тут тюрма! Я ж працювати буду а не красти

Там и поработаешь.
   
Re: А як ви думаєте?
IgS

А чому албанців пожуть працювати в Германіі а українці ні?

Вітаю, Антоне. якщо ще пам'ятаєте.

Албанці та інші можуть (й їх тягнуть до ЄС) через суто геополітичні розрахунки. Албанія для ЄС важлива, а ми -- так собі...

Українці можуть працювати в Германії, але легалізація доступна тільки серьозним фахівцям за серьозними контрактами (видається блакитна картка ЄС -- ВНЖ та право на працю).

Наприклад, науковці та викладачі універів.

Всі інші (навіть двічі магістри з німецькою мовою, але зі звичайними професіями -- манагери. урізти, економізди) можуть розраховувати тільки на фізичну працю,

а для такої там повно своїх (поляки, наприклад).

Легалізація для фізичної праці зараз вкрай ускладнена. Більшість наших працює нелегально.
   
Re: А як ви думаєте?

А є такі хто працював в ЄС без дозволу? Поділіться досвідом. Куди краще їхати? До Німеччини або може у Францію?

Спіймають швидко. І там і там.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія