Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

Став співати про НАТО не начасi та іншу єресь
про невідвортність і надзвичайну корисність Харківських угод, якими фактично було віддано Крим
Петро спаравді унікальний політик. Напевно інших таких у нас немає і не було. Чітко тримає носа по вітру - де, що треба, те й співає. Причому часто сьогодні співає кардинально протилежне тому що співав вчора.
   
:facepalm1:

Порошенко стал диаконом Московского Патриархата и принял участие в крестном ходе. ФОТОрепортаж.  https://censor.net/ru/p93228

Показати зображення...
Показати зображення...
На вашу думку це фотошоп, щоб очорнити того, кому ФСБ спочатку заборонила в'їзд до хуйляндії, а потім після церковної хотьби несподівано дивним чином дозволила?  :S

P.S. До речі, сьогодні річниця "взаємовигідних" (ц, ідол) харківських угод. "Вкид" Відео із відповідними висловлюваннями вам надати?  :shuffle:

Такою накатаною доріжкою стали дияконами і деякі інші потрібні кремлю політики. Серед них Новинський та Допкін  :shuffle:
   
Це плювок в ветеранів АТО/ООС.

Там зайшла регулярна армія. Все те саме, що і зараз тільки локалізоване. Порох локалізував це все на Донбасі і заморозив альтернатива тому - це те, що зараз.
Не мели дурниць
Петро твій локалізував, ага. Перетерли з хуйлом по телефону, те-се, пожмурукали, Мудачук змотався туди-сюди, інструкції, звіти про виконану роботу..
   
Не мели дурниць
Петро твій локалізував, ага. Перетерли з хуйлом по телефону, те-се, пожмурукали, Мудачук змотався туди-сюди, інструкції, звіти про виконану роботу..

мирадура, яке твоє звання в кадебе?
   
мирадура, яке твоє звання в кадебе?
Засмерділо чимось... ще один упоротий підсвинок відкрив пащю
   
Засмерділо чимось... ще один упоротий підсвинок відкрив пащю

Да, все будет как ты хочешь. Не парся.

Но есть и божий суд, наперсники разврата!
‎Есть грозный суд: он ждёт;
‎Он недоступен звону злата,
И мысли и дела он знает наперёд.
Тогда напрасно вы прибегнете к злословью —
 Оно вам не поможет вновь,
И вы не смоете всей вашей черной кровью
‎Поэта праведную кровь![4]
   
про невідвортність і надзвичайну корисність Харківських угод, якими фактично було віддано Крим
Петро спаравді унікальний політик. Напевно інших таких у нас немає і не було. Чітко тримає носа по вітру - де, що треба, те й співає. Причому часто сьогодні співає кардинально протилежне тому що співав вчора.

З ним то якраз все зрозуміло - ділок без жодних норм честі та моралі, за зайву копійку із задоволенням піде на угоду з дияволом. Досить згадати, як він заради своєї секундної вигоди влаштовував шоу біля труни свого батька.

Дивує інше - армія його сектантів, які переважно вважають себе високоосвіченими і патріотично налаштованими.  :facepalm1: Як вони можуть поклонятися цій нікчемності?  :S
   
Не мели дурниць
Петро твій локалізував, ага. Перетерли з хуйлом по телефону, те-се, пожмурукали, Мудачук змотався туди-сюди, інструкції, звіти про виконану роботу..
Звіти про звільнені від хуйла десятків міст і декілька мільйонів жителів? А чого Зе так не перетер щодо Донецька і Луганська?
   
Вэтка гадебе фінішд.
Ну ладно, кадебе піліть бабки, а нам то оно нахуй?
   
і не просто якогось паламаря, а паламаря МПЪ
у 2009 роц!
Скажіть будь ласка, яке лихо, яка біда змусила Петро податися у паламарі саме МПЪ, якщо на той момент вже офіційно функціонували дві українські православні церкви - УПЦ КП і УАПЦ, і одна греко-католицька?
Адже задовго до того момнту вже було загальновідомо, що МПЪ в Україні є філіє ФСБ паРаш
Ну, припустимо була така глибока непереборна внутрішня потреба - стати паламарем. Але чому саме МПЪ???
З якої біди?
Таке переконання, чи звично догоджав хуйлові задля сприяння свинобізнесу у паРаші?
Перечитайте ще раз мій допис, і Ви зрозумієте, що для інших прізвищ так саме мона застосувати кацапські наративи, які зараз будуть чудові для кацапів.
   
Перечитайте ще раз мій допис, і Ви зрозумієте, що для інших прізвищ так саме мона застосувати кацапські наративи, які зараз будуть чудові для кацапів.

Щось я не зрозуміло, що ви хотіли сказати.  :(  Фотографії з Петром - це все фотошоп чи таки один раз не петaрас?  :shuffle:
   
З ним то якраз все зрозуміло - ділок без жодних норм честі та моралі, за зайву копійку із задоволенням піде на угоду з дияволом. Досить згадати, як він заради своєї секундної вигоди влаштовував шоу біля труни свого батька.

Дивує інше - армія його сектантів, які переважно вважають себе високоосвіченими і патріотично налаштованими.  :facepalm1: Як вони можуть поклонятися цій нікчемності?  :S
Нє, дорогий ж/д друже, армія сектантів на цьому форумі тільки одна.
І Ви пречудово знаєте хто це.
Хто після хі-хі почав опонентів називати "мазуриками", як хуйло;,  хто ФУП називав ФАП, а також хто "порохів" називає так як зараз.
Але ця секта притихла поки ЮВТ сиділа при овочі.
Чому?
   
А, звіти про Томос. Петро звітував хуйлу про кожну громаду, виведену з-під влади нелюда кірілла. Зелень кончена.
   
Щось я не зрозуміло, що ви хотіли сказати.  :(  Фотографії з Петром - це все фотошоп чи таки один раз не петaрас?  :shuffle:
Ви чудово розумієте різницю між дияконом і паламарем.
Ви чудово розумієте різницю між звинуваченням та вироком.
Але свідомо намагаєтесь об'єднати ці поняття, навіщо?
   
А, звіти про Томос. Петро звітував хуйлу про кожну громаду, виведену з-під влади нелюда кірілла. Зелень кончена.
Докладніше пліз.

А ми подивоимося яккий ти кацапоідар..
   
З ним то якраз все зрозуміло - ділок без жодних норм честі та моралі, за зайву копійку із задоволенням піде на угоду з дияволом. Досить згадати, як він заради своєї секундної вигоди влаштовував шоу біля труни свого батька.

Дивує інше - армія його сектантів, які переважно вважають себе високоосвіченими і патріотично налаштованими.  :facepalm1: Як вони можуть поклонятися цій нікчемності?  :S
От тут Ви вцілили, що Петя, що Юля це наслідок совкового виховання та виживання у 90-х, Зе ттрохи вибивається з цієї канви, але не дуже.
Про сектантів - не юлькам це висловлювати.
   
Ви чудово розумієте різницю між дияконом і паламарем.
Ви чудово розумієте різницю між звинуваченням та вироком.
Але свідомо намагаєтесь об'єднати ці поняття, навіщо?

 :facepalm1:

1) На відміну від вас, я не обізнаний з питаннями релігії. Знаю лише, що МП – це філія ФСБ. Я не знаю чим вони відрізняються один від одного. Відповідно до вікіпедії: Палама́р[1] (офіційно — парамона́р; від дав.-гр. παραμοναριος — «приставник», «брамник», утворене від παραμονή — «перебування», «зберігання»)[2] — служитель православної церкви, який дзвонить у дзвони, співає на криласі і допомагає при богослужінні.

Дия́кон (грец. διάκονος — «служитель») — клірик у християнстві, духовна особа. Це перший ступінь святого Таїнства Священства із трьох можливих (диякон, пресвітер, єпископ) в ієрархії церкви. У його обов'язки входить співслужіння єпископам і пресвітерам при уділенні ними святих Таїнств, здійсненні богослужінь.

Ким краще бути московським дияконом чи паламарем?  :shuffle:
Вас образило, що медведчуківського вилупка незаслужено називають паламарем?  :S

2) Я не розумію, що ви хочете цим сказати. Щось на кшталт: хуйло і його подопічні не винні?

3) Я нічого свідомо або несвiдомо не намагаюсь об'єднати.  ;)
   
:facepalm1:

1) На відміну від вас, я не обізнаний з питаннями релігії. Знаю лише, що МП – це філія ФСБ. Я не знаю чим вони відрізняються один від одного. Відповідно до вікіпедії: Палама́р[1] (офіційно — парамона́р; від дав.-гр. παραμοναριος — «приставник», «брамник», утворене від παραμονή — «перебування», «зберігання»)[2] — служитель православної церкви, який дзвонить у дзвони, співає на криласі і допомагає при богослужінні.

Дия́кон (грец. διάκονος — «служитель») — клірик у християнстві, духовна особа. Це перший ступінь святого Таїнства Священства із трьох можливих (диякон, пресвітер, єпископ) в ієрархії церкви. У його обов'язки входить співслужіння єпископам і пресвітерам при уділенні ними святих Таїнств, здійсненні богослужінь.

Ким краще бути московським дияконом чи паламарем?  :shuffle:
Вас образило, що медведчуківського вилупка незаслужено називають паламарем?  :S

2) Я не розумію, що ви хочете цим сказати. Щось на кшталт: хуйло і його подопічні не винні?

3) Я нічого свідомо або несвiдомо не намагаюсь об'єднати.  ;)
1. Паламарем може бути будь хто, а дияконом ні.
І, нмд, не треба бути ні одним ні другим.
2. Навіть бути паламарем у кацапській церкві ганебно, але називати такого збоченця дияконом - це працювати на хуйла.
І так, бути послідовником мп - зашквар та гидота.
3. Ви таки об'єднуєте, може й несвідомо, бо це нам нав'язують кацапи.
   
1. Паламарем може бути будь хто, а дияконом ні.
І, нмд, не треба бути ні одним ні другим.
2. Навіть бути паламарем у кацапській церкві ганебно, але називати такого збоченця дияконом - це працювати на хуйла.
І так, бути послідовником мп - зашквар та гидота.
3. Ви таки об'єднуєте, може й несвідомо, бо це нам нав'язують кацапи.
Ну так, кацапам конче треба створити в Україні якимось чином нестабільність, от вони й стараються
   
Нє, дорогий ж/д друже, армія сектантів на цьому форумі тільки одна.
І Ви пречудово знаєте хто це.
Хто після хі-хі почав опонентів називати "мазуриками", як хуйло;,  хто ФУП називав ФАП, а також хто "порохів" називає так як зараз.
Але ця секта притихла поки ЮВТ сиділа при овочі.
Чому?

ж/д - це з/д? Якщо так, то я ніякого відношення не маю і ніколи не мав до залізниці, якщо звичайно не вважати, що іноді доводиться їздити поїздами. Тому мимоволі проскакує думка, що ви сильно стукнулися головою в процесі молитви за медведчуківського вилупка, якщо несете якусь неситницю  :(

Хотілося б послухати вашу версію про секту. Я зараз розрізняю чітко 2 табори: за Україну та хуйляндію. Хуйлята безперечно вважають мене сектантом тому, що я не розумію всієї величі їхнього панамського бозі. Чим відрізняються наративи секти медведчуківського вилупка від наративів офіційних кацапських пропагандонів – я хз. Поясніть, буду вдячний.  ;)

   
Ви чудово розумієте різницю між дияконом і паламарем.
я не розумію
але розумію різницю між МПЪ і українською церквою
а ви?
   
Це ви тіпу тішите один одного так?

Є факт. При поганому Порошенку, Трампу і Меркель хуйло не захопив стільки, як при хорошому Зе!, Байдену і Шольцу.
найкращий - Коротченко Дем'ян Сергійович. При ньому Україна захопила Крим у 1954 році.
   
І так, бути послідовником мп - зашквар та гидота.
амінь
про вилупка з калейдоскопічною гуттаперчевою "совістю" і такою ж "мораллю" більше не згадуємо в плані президентства?
Чи ми таки себе не поважаємо, дарма що є  народом з тисячолітньою славною історією ?
   
Докладніше пліз.
кацапопідар гнойний тут ти на пару з кіріллам
   
Це плювок в ветеранів АТО/ООС.

Там зайшла регулярна армія. Все те саме, що і зараз тільки локалізоване. Порох локалізував це все на Донбасі і заморозив альтернатива тому - це те, що зараз.
порох потужно примусив Хуйла все заморозити. Ти що дебілоїдне, не розумієш що все що було підписане, тому і було підписане, що влаштовувало Хуйла?
   
Ну так, кацапам конче треба створити в Україні якимось чином нестабільність, от вони й стараються

Це тому наративи секти москокого диякона нічим не відрізняються від наративів офіційних кацапських пропагандонів?  :idea:  З останнього, буквально два чи три дні тому Бригинець розганяв по мережі, а решта рошенівських "патріотів" активно тиражували тезу про те, що Зеленський збирається втекти до Латинської Америки...
   
і от спитаєш такого редиска, ну добре, заморозили, обрали Порошенка в 2019. І як би воно було далі? Буде тільки очима кліпати і слюні пускати.
   
От тут Ви вцілили, що Петя, що Юля це наслідок совкового виховання та виживання у 90-х, Зе ттрохи вибивається з цієї канви, але не дуже.
Про сектантів - не юлькам це висловлювати.

Ну, тепер стає все на свої місця... Ви в мені побачили сектанта конкуруючої секти!  :lol:
   
ж/д - це з/д? Якщо так, то я ніякого відношення не маю і ніколи не мав до залізниці, якщо звичайно не вважати, що іноді доводиться їздити поїздами. Тому мимоволі проскакує думка, що ви сильно стукнулися головою в процесі молитви за медведчуківського вилупка, якщо несете якусь неситницю  :(
Можливо, але Вас тут багато хто позиціонує як священну корову УП.
Вибачайте за помилку, якщо-що.

Хотілося б послухати вашу версію про секту. Я зараз розрізняю чітко 2 табори: за Україну та хуйляндію. Хуйлята безперечно вважають мене сектантом тому, що я не розумію всієї величі їхнього панамського бозі. Чим відрізняються наративи секти медведчуківського вилупка від наративів офіційних кацапських пропагандонів – я хз. Поясніть, буду вдячний.  ;)
Про секту я писав вище, тільки одна політсила наділяла зневажливими призвіськами опонентів.
Про петю, якого Ви називаєте медведчуківськім вилупком, чи то ставлеником - він вже ніколи не буде в топі політиків, суспільство змінилось.
   
амінь
про вилупка з калейдоскопічною гуттаперчевою "совістю" і такою ж "мораллю" більше не згадуємо в плані президентства?
Чи ми таки себе не поважаємо, дарма що є  народом з тисячолітньою славною історією ?
Звичайно, жоден притомний не буде голосувати за минулий пул політиків, хоча партії ще можуть трохи пожити
   
Ну, тепер стає все на свої місця... Ви в мені побачили сектанта конкуруючої секти!  :lol:
Нє, першою і останньою сектою є юльки, інші симпатики то вже недолугі послідовники.
   
Нє, першою і останньою сектою є юльки, інші симпатики то вже недолугі послідовники.
Сказав - як відрізав.
Скажіть, ви бачили юлька, який вітав би ЮВТ з днем народження на своїй власній сторінці у соцмережі , пишаючись тим що вона народилася рівно на 23 роки і 3 дні раніше за кохану дружину/чоловіка вищезазначеного юлька?
А чого варте сакраментальне "Петро все робить правильно" (с)?
А почитати пости Вольтера лише за сьогодні?
це дійсно страшно, до чого люди докотилися в своєму ідолопоклонстві
   
Нє, першою і останньою сектою є юльки, інші симпатики то вже недолугі послідовники.

Дуже передбачувано. Класика! Хворий на шизофренію вважає інших хворими, але тільки не себе...

То як називаються ті, хто молиться на медведчуківського вилупка?  :S

Я вам допоможу.



 Що це таке, хто там зображений і чому?  :shuffle:
   
Дуже передбачувано. Класика! Хворий на шизофренію вважає інших хворими, але тільки не себе...

То як називаються ті, хто молиться на медведчуківського вилупка?  :S

Я вам допоможу.

Показати зображення...
Що це таке, хто там зображений і чому?  :shuffle:
Як що людина молиться на будь якого політика - вона несповна розуму.
Посилання на картинку йде з кацапського сайту, але переглянув, це дно.
Читайте, що Вам відповідають, бо можна втратити віру в людей.
   
Сказав - як відрізав.
Скажіть, ви бачили юлька, який вітав би ЮВТ з днем народження на своїй власній сторінці у соцмережі , пишаючись тим що вона народилася рівно на 23 роки і 3 дні раніше за кохану дружину/чоловіка вищезазначеного юлька?
А чого варте сакраментальне "Петро все робить правильно" (с)?
А почитати пости Вольтера лише за сьогодні?
це дійсно страшно, до чого люди докотилися в своєму ідолопоклонстві
Я ЗНАЮ юльків, які чинного президента називали "жидоромбаро", пригадайте хто це був?  :)
Ще раз, політиків треба гнепити.
   
Я ЗНАЮ юльків, які чинного президента називали "жидоромбаро"
Наскільки я пам"ятаю, "жидоромбаро" - це винахід чи то Ламера чи то Рамблера. Але жоден з них не юльок.

ПС Якщо ви про ромське походження Петро, то це надто очевидно, як його не назви.
   
Як що людина молиться на будь якого політика - вона несповна розуму.
Посилання на картинку йде з кацапського сайту, але переглянув, це дно.
Читайте, що Вам відповідають, бо можна втратити віру в людей.

 :facepalm1:

Зважаючи на все, хвороба сильно запущена.  :(  При цьому щосили намагаєтеся не показувати виду... Ви правда ніколи не бачили цієї ікони і не знаєте її походження?  :S  Чи не хотіли знати? Що стосується посилання, то набираєте в гуглi "iкона порошенка" або щось у цьому роді і насолоджуйтесь... Я не досліджував на який саме сайт Google посилається, тому що в даному випадку це зовсім не важливо.  ;)  Це лайно красується як на українських, так і кацапських сайтах. Чи, може, ви знову хотіли сказати, що це кацапський фотошоп?  :gigi:
   
Це лайно красується як на українських, так і кацапських сайтах.
Це загальновідома ікона з каплиці (МПЪ) у маєтку Петро
   
Наскільки я пам"ятаю, "жидоромбаро" - це винахід чи то Ламера чи то Рамблера. Але жоден з них не юльок.

ПС Якщо ви про ромське походження Петро, то це надто очевидно, як його не назви.
Ви забули ще одну дописувачку цього прекрасного форуму, яка використовувала це аж надто часто.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія