Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

   
На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії

судячи з відео виглядає як замах на масове вбивство, так шо все правильно
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

Супер. У нас би так.
   
судячи з відео виглядає як замах на масове вбивство, так шо все правильно
Виглдає-не виглядає, а чималий штраф для першого разу не пробували стягнути? :(
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o
TC

Все правильно сделали!
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

Супер.це потрібно показувати по всім каналам.В якій це краіні?
   
Похоже на Чехию.
   
Супер.це потрібно показувати по всім каналам.В якій це краіні?

Німеччина, водій чех.
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o
TC

Супер.це потрібно показувати по всім каналам.В якій це краіні?

Надо не это по всем каналам показывать. А у нас сажать за подобное.
   
В Нидерландах и Германии за висяк на бампере (не соблюдение дистанции) прав лишают, а тут покушение на убийство. 2 года мало
   
А що не так? Реально створив смертельну небезпеку для багатьох людей, дуже грубо порушивши всі правила. Він ВИПАДКОВО не вчинив масове вбивство
   
дуже гуманнно, враховуючи скількох людей той далбайоб міг вбити.
от завжди цікавило,  куди ті недоумки на фурах поспішають? і якщо від діарейщика на л/а так-сяк можна звалити на узбіччя, то від фури на зустрічці вже хєр куди втічеш, хіба тупо в кювет чи дерево. я раз від такого звалював, то потім їхати не міг хвилин 20.
   
Там навіть не обгін, а порушення розмітки, бо там недарма той острівок намалювали, намагалися якомога більше розвести потоки.

Останнє редагування: 26 січня 2022 09:22:47 від Eugnat
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

куди ті недоумки на фурах поспішають? і
Суворо но справедливо! Два роки вже поспішати не буде.
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

Виглдає-не виглядає, а чималий штраф для першого разу не пробували стягнути? :(

А може це вже не перший раз?
   
цілком нормально. як би в Україні були такі покарання за грубі порушення ПДР - то й смертей на дорогах було б на 2 порядки менше
   
Еще часто, бывает, что когда обгоняют, кидают в лобовое, зажигалки, прочие предметы, иногда масло...
Потому что, им кажется, что впереди идущая фура, не слишком быстро едет...
   
куди, взагалі, він так поспішав? маршрут у нього має бути розписаний по хвилинах - де і з якою швидкістю рухатися, де, коли і скільки відпочивати
   
В Украине-половина "фурщиов" уже сидела бы! :D
Там бывают такие "злостные Буратины" ,что мама не горюй!
   
я в Германии как то ехал по трассе где делали ремонт. перекрыли пол трассы. и полосы перерисовали так что слева машины макс пол метра) я честно не мог ехать быстро. ну может 60-70 км потому что очень стремно было быстрее. так как близко по бокам авто.) так немцы что ехали по соседним полосам что то кричали) типа чего ты так медленно едешь))
а у меня джип. я прям по габаритам еле в полосу помещался)
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o
abg

Німеччина, водій чех.


Ті шмаркаті фейспук-блохери не вважають за потрібне ані давати посилання на джерело ані точно формулювати, ще й власні „водяні знаки“ на чуже відео ліплять.
Цікаво, скільки років тюрми чи який штраф та „Автомобільна Україна“ би в Німеччині за таке порушення заплатила?


Пошук в Гуглі дав таке („новині“ - понад 2 роки):

     
Цитувати
16.12.2019

На прошлой неделе в Окружном суде города Пассау (Нижняя Бавария, Германия) был вынесен приговор чешскому водителю грузовика, который в январе текущего года совершил чрезвычайно опасный обгон. Дальнобойщика приговорили к тюремному заключению и лишили права управлять транспортными средствами на длительный срок. Об этом Логист.Today узнал из материала, опубликованного порталом 40ton.net.

22 января 2019 года на немецкой федеральной дороге B12 возле баварского города Фрайунг водитель грузового автомобиля с чешской регистрацией совершил обгон другого грузовика, чудом избежав лобового столкновения с автобусом.

Возможно чешский дальнобойщик и не понес бы заслуженного наказания, но на его беду опасный маневр был заснят другим водителем и впоследствии выложен в Facebook. В результате, через несколько дней после инцидента полиции удалось найти водителя, который подверг риску других участников дорожного движения.

После обнародования видео лихачеств дальнобойщика, он был уволен с работы, а вскоре после этого немецкая прокуратура выдала европейский ордер на его арест. Таким образом в Чешской Республике он был арестован до суда. Первоначально прокуратура хотела предъявить ему обвинение в покушении на убийство, однако суд не принял обвинительное заключение в подобной форме.

В конечном счете, прокурор потребовал для чешского дальнобойщика 3 года лишения свободы за создание опасной дорожной ситуации. В свою очередь защита боролась за условный срок для обвиняемого. В итоге суд вынес приговор в виде 2 лет и 3 месяцев тюремного заключения и лишения водительских прав на 4 года.

К слову, по заявлению экспертов по безопасности дорожного движения, которые проводили анализ видео, расстояние между транспортными средствами в момент инцидента не превышало 30-40 см.


«Только из-за правильной реакции двух других водителей не было несчастного случая со смертельным исходом. Мы не можем доказать это, но трезвый и осторожный водитель не ведет себя настолько безрассудно»
Заявление судьи Окружного суда города Пассау во время вынесения приговора.

Ось джерело відео (повного) :

А ось джерело новини:  https://40ton.net/2-lata-i-3-miesiace-wiezienia-za-wyprzedzanie-ciezarowka-wyrok-w-sprawie-ze-stycznia/
Стукнути на мудаків, чишо?

Чеські джерела:  https://search.yahoo.com/search?p=ceskeho%20kamionistu%20v%20nemecku%20obvinili%20z%20pokusu%20o%20vrazdu%20pozrite%20si%20jeho%20jazdu%20a%20pochopite

Останнє редагування: 26 січня 2022 11:17:49 від abg
   
Чудове рішення! Зіткнення з автобусом могло привести до катастрофи. Ше й можливо діти так їхали на яку екскурсію...

А нарахунок позбавлення прав сумніваюсь. Має право бундессуд забирати права видані в Чехії? Думаю шо ні.

Останнє редагування: 26 січня 2022 11:19:37 від celtic
   
В Нидерландах и Германии за висяк на бампере (не соблюдение дистанции) прав лишают, а тут покушение на убийство. 2 года мало
Ага висят на бампере ибо все едут с превышением , а у них вроде штраф автоматом если видно передний знак и второе фото задний вид...
Вот они и придумали ездить в притул .
Видать поэтому и новый закон выдали за висяк на бампере.
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o
abg

Чудове рішення! Зіткнення з автобусом могло привести до катастрофи. Ше й можливо діти так їхали на яку екскурсію...

Саме діти й їхали автобусом тим, пишуть поляки за посиланням.
   
Саме діти й їхали автобусом тим, пишуть поляки за посиланням.
Мені його мотивація цікава, от нафуя він це зробив?
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o
abg

Мені його мотивація цікава, от нафуя він це зробив?

Спішив, каже:

Цитувати
Обвинувачений в суді шкодував про свій вчинок, весь час плакав. «Вибачте, я не хотів нікого образити. Я не хочу, щоб мене екстрадували до Німеччини, я б, напевно, не вижив», – сказав водій вантажівки. Його адвокат переконаний, що юридична кваліфікація сувора. Він також висловив сумніви щодо того, чи зробила б німецька сторона, навіть якби вона була громадянкою Німеччини. Суддя Врбік стверджував, що Німеччина була настільки розвиненою країною, що не сумнівався, що суд буде справедливим.
Випадок прокоментувала і дружина Новотного. Як вона уточнила, її половинка керувала вантажівкою вже двадцять років. «За цей час він отримав лише кілька штрафів за перевищення швидкості, три, можливо, чотири. Але він жодного разу не потрапив у аварію, він був досвідченим водієм. Коли це сталося, ми думали, що він знову отримає лише штраф, і раптом...», – прокоментувала Мілада. Свої дії в березневому суді обвинувачений все-таки виправдовував тим, що йшов занадто швидко, бо його тиснув час. «Це звичайне явище. Я гнався за часом і мене гнали диспетчери, щоб я вчасно прибув з вантажем. Що стало причиною для мене?», — захищався він тоді.
https://www.topky.sk/cl/100370/1798919/Sud-vydal-kamionistu-Jaroslava-obvineneho-z-pokusu-o-vrazdu-za-predbiehanie-do-Nemecka--Po-cely-cas-plakal
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o
abg

А нарахунок позбавлення прав сумніваюсь. Має право бундессуд забирати права видані в Чехії? Думаю шо ні.

Москалі перекрутили, бундессуд заборонив йому керувати на території Німеччини на 4 роки.
   
Я гнався за часом і мене гнали диспетчери, щоб я вчасно прибув з вантажем.

Це все і пояснює....
   
я в Германии как то ехал по трассе где делали ремонт. перекрыли пол трассы. и полосы перерисовали так что слева машины макс пол метра) я честно не мог ехать быстро. ну может 60-70 км потому что очень стремно было быстрее. так как близко по бокам авто.) так немцы что ехали по соседним полосам что то кричали) типа чего ты так медленно едешь))
а у меня джип. я прям по габаритам еле в полосу помещался)

Стандарт в Германии в таких ситуациях: 2.20 правая, 2 левая.
При знаках 80 в левой немцы прут около 100-110. Если ездить умеешь - привыкаешь быстро.
   
Я гнався за часом і мене гнали диспетчери, щоб я вчасно прибув з вантажем.
Це все і пояснює....
Пояснює, що він гівнюк.
   
Пояснює, що він гівнюк.

Те, що він гівнюк, це - без сумніву, але й ті німецькі і чеські законодавці і суди це якийсь жах.
Пишуть, що в Чехії за таке можуть і 8 років дати:

Цитувати
V susednom Česku je bežné, že podobné cestné manévre sa právne kvalifikujú ako obecné ohrozenie, ktoré sa trestá omnoho miernejšie než pokus o vraždu, pripomína server.
Aj v prípade odsúdenia v Nemecku by si český kamionista odpykal trest v českej väznici. Podľa denníka Právo mu hrozí až osemročný. Pokiaľ by v Nemecku dostal viac, české súdy by trest upravili tak, aby nepresiahol osem rokov.
https://www.topky.sk/cl/100370/1798919/Sud-vydal-kamionistu-Jaroslava-obvineneho-z-pokusu-o-vrazdu-za-predbiehanie-do-Nemecka--Po-cely-cas-plakal

Як „загальну загрозу“ кваліфікують. Як це перекласти, ума нє пріложу.
Це - явний перебор. Нічого не сталося, ніхто не постраждав. Просто тупа „юриспруденція“ каральна. Фошісти.
Я би забрав у нього права водія назавжди і все. Нехай ходить пішки. І штраф добрячий нехай би заплатив.
За що 8 років?  Ще 2 роки якогось „легкого режиму“ можна зрозуміти, але 8 років життя???
І який сенс після 2 років відсидки і 4 років без права керування в Німеччині повертати йому права водія? Абсурд на абсурді сидить і абсурдом поганяє.   :fool:

Останнє редагування: 26 січня 2022 13:48:57 від abg
   
я в Германии как то ехал по трассе где делали ремонт. перекрыли пол трассы. и полосы перерисовали так что слева машины макс пол метра) я честно не мог ехать быстро. ну может 60-70 км потому что очень стремно было быстрее. так как близко по бокам авто.) так немцы что ехали по соседним полосам что то кричали) типа чего ты так медленно едешь))
а у меня джип. я прям по габаритам еле в полосу помещался)

   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

Німеччина, водій чех.

Правильно зробили.

   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

2 года за такой долбоебизм это наверное даже мало
   


Як „загальну загрозу“ кваліфікують. Як це перекласти, ума нє пріложу.
Це - явний перебор. Нічого не сталося, ніхто не постраждав. Просто тупа „юриспруденція“ каральна. Фошісти.
Я би забрав у нього права водія назавжди і все. Нехай ходить пішки. І штраф добрячий нехай би заплатив.
За що 8 років?  Ще 2 роки якогось „легкого режиму“ можна зрозуміти, але 8 років життя???
І який сенс після 2 років відсидки і 4 років без права керування в Німеччині повертати йому права водія? Абсурд на абсурді сидить і абсурдом поганяє.   :fool:

в нас таке саме, я колись писав - дядько получив шраф (вже не памятаю, скільки ?- але добрий кавал заплатив) за обгін лісовоза:

при обгоні не врахував, що лісовоз довший за стандарт (довше ніж 16 м) і тим самим міг !!! "викликати" !!! аварійну ситуацію, !!! якби там була, зустрічна машина.


ПС.
фуристів "треба" пропускати - дуже тяжка робота
ПС 2 у цього дядьки треба було забрати права назавжди
ПС 3 попередній фурист "СПЕЦІАЛЬНО" його "ЗАТИСНУВ" може бачив "НЕПРАВИЛЬНІ НУМЕРА".....
 
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

У Турків таке водіння - то є хвороба національна  :weep:
   
Re: На 2 роки позбавили волі за обгон без аварії ;o

Німеччина, водій чех.

Шо, у німців півмісяць на пагонах?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія