Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Должен сесть

Убийство по неосторожности

Если не докажут обратное, не найдут того, кто вставил боевой патрон
   
Когда-то я смотрел фильм на такую тему. Не помню, кацапский или американский. На площадке убили актера, подсунув в пистолет настоящий патрон
   
А що ви обговорюєте?
Поліція до Болдуіна немає претензій, про що вже повідомила

Понятно. Значит уже заступились влиятельные и уважаемые люди.
   

Повторюсь. Оно наконец-то счастливо. Есть кнопка на которую можно жать.

Воно ж тупе, воно думає, що америка почалась тоді, як воно сюди питягнуло свої смердючі портянки.

Ніхто не знав, то такий Болдвін, поки гавнусь в америці не появився, от баран.
   
законами штата Нью-Мексико

       За безопасность на съемках с участием огнестрельного оружия отвечают первый ассистент режиссера и специалист по реквизиту и спецэффектам. Вот эти двое и сядут. Но не  Болдуин, увы. Попробуйте ещё раз в другом месте. Здесь пытаться бесполезно.
   
del
   
Купка марксистських ідіотів які з реальною роботою не мали діла : )
Коли на будові стаєтьть смертельний випадок то садять виконроба а також може й того що опустив цеглу кому на голову
Якщо він не тільки артист а в і продюсер, він несе повну відповідальність за безпеку навіть якби він був в другому місці, а він до того ж ще й натиснув курок.
В його офісі лежить папочка з підписаними документами де описується використання зброї як реквізиту і всі кроки як проводити це використання безпечним способом. Якщо постріл стався, значить щось зробили конкретно не так, бо там повинні бути подвійні-потрійні перевірки на кожному етапі
Може цей продюсер-комуняка хотів зекономити гроші використовуючи звичайну зброю замість спеціальної реквізитної, може економив на людях які мали проводити контроль, може що інше
Саме головне щоб родичі жертви не погодились на відкуп на відкуп і найшли гарного адвоката
За наркомана-рецидивіста Фройда заплатили 27 мільйонів, цей социк-актор я думаю не буде проти заплатити 127 і сходити в тюрму років на 10, для соціальної справедливості звичайно.
   
И даже если сел за руль машину то водитель.  А то у вас задави он её а не расстреляй виноват бы был автомеханик.

до речі хороша аналогія

водій сідає за кермо по дорозі в нього закінчується пальне, і якщо внаслідок раптової зупинки стається аварія водій несе повну відповідальність за наслідки.
якщо схоже стається під час спортивних змагань відповідальність на тех персоналу, що не заправили гоночний болід, але ніразу не на водієві
   
Если дело не заберет ФБР как доместик терроризм, то местные копы глубоко копать не будут и спишут все на негледженс.
Слишком политически опасно для местного шерифа будет докопаться в этом деле до какого-нибудь шизанутого почитателя Трампа. 
И никто в этом случае не сядет, это не постсовок.
Будет иск от семьи пострадавшей к той ООО-продакшн, что снимает фильм, в итоге до суда дело не дойдет и все порешают компенсацией, о сумме которой никто никогда не узнает (эн-ди-эй).
   
Когда-то я смотрел фильм на такую тему. Не помню, кацапский или американский. На площадке убили актера, подсунув в пистолет настоящий патрон

"По ходу п'єси"  - книжка така є.

Детективний роман.

Бойовий заряд у револьвер підсунув друг і колега актора, який вважав що той перехоплює у нього найкращі ролі. І намагався звалити провину на першого помічника режисера, з дружиною якого загиблий актор крутив романчик.

Може кіно по цій книжці було.

пс: а, ні, не заряд підсунув, а підмінив револьвери. Замість зарядженого холостими патронами підсунув пістолет з бойовими.
   
Если дело не заберет ФБР как доместик терроризм, то местные копы глубоко копать не будут и спишут все на негледженс.
Слишком политически опасно для местного шерифа будет докопаться в этом деле до какого-нибудь шизанутого почитателя Трампа. 
И никто в этом случае не сядет, это не постсовок.
Будет иск от семьи пострадавшей к той ООО-продакшн, что снимает фильм, в итоге до суда дело не дойдет и все порешают компенсацией, о сумме которой никто никогда не узнает (эн-ди-эй).
Вся надежда Болдуина что шизанутые почитатели Маркса и Троцкого прикроют как своего его и его преступную неглижанс

Все к чему прикасаются социки все идёт на гавно
   
       За безопасность на съемках с участием огнестрельного оружия отвечают первый ассистент режиссера и специалист по реквизиту и спецэффектам. Вот эти двое и сядут. Но не  Болдуин, увы. Попробуйте ещё раз в другом месте. Здесь пытаться бесполезно.

Нет, иммунитета для стрелка я там не нашла. Может вы найдёте  :weep:
   
"По ходу п'єси"  - книжка така є.

Детективний роман.

Бойовий заряд у ружжо підсунув друг і колега актора, який вважав що той перехоплює у нього найкращі ролі. І намагався звалити провину на першого помічника режисера, з дружиною якого загиблий актор крутив романчик.

Може кіно по цій книжці було.
Це в романах
А в реальному житті є інструкції які унеможливлюють нещасний випадок при використанні небезпечного реквізиту.
Будуть розбиратися хто винен що на ці інструкції забили болт
   
Нет, иммунитета для стрелка я там не нашла. Может вы найдёте  :weep:
  Мэм, ну я ж не адвокат Болдуина, да к тому же, здесь уже и так  всё ясно. Вам же сказали: полиция к мистеру Болдуину вопросов не имеет. Всё, точка. Я не против Вашей борьбы за права безвинно пострадавшего и бессовестно униженного на выборах мистера Трампа. Но при чем здесь мы, украинцы? Разбирайтесь сами...
   
до речі хороша аналогія

водій сідає за кермо по дорозі в нього закінчується пальне, і якщо внаслідок раптової зупинки стається аварія водій несе повну відповідальність за наслідки.
якщо схоже стається під час спортивних змагань відповідальність на тех персоналу, що не заправили гоночний болід, але ніразу не на водієві

Ну это из запредельного. Водитель "не в курсе" сколько у него горючего в баке   ;o
   
  Мэм, ну я ж не адвокат Болдуина, да к тому же, здесь уже и так  всё ясно. Вам же сказали: полиция к мистеру Болдуину вопросов не имеет. Всё, точка. Я не против Вашей борьбы за права безвинно пострадавшего и бессовестно униженного на выборах мистера Трампа. Но при чем здесь мы, украинцы? Разбирайтесь сами...

Да сказали, сказали. Полиция за три не полных дня "разобралась".

P.S. Трампа сюда вообще какие-то поцы притянули. Мол если Алек критик Трампа то с него взятки гладки.   

P.P.S. Жертвой стрелка была украинка. Может она не каноничная какая, я не в курсе.
   
О, навіть знайшла https://unotices.com/book.php?id=297834&page=1

На узком написано   :facepalm1:
   
Як гадаєте, форумчани, проведуть власне розслідування та докопаються до істини ?

Останнє редагування: 23 жовтня 2021 18:38:00 від Tracy
   
Когда-то я смотрел фильм на такую тему. Не помню, кацапский или американский. На площадке убили актера, подсунув в пистолет настоящий патрон
Здається в кацапському варіанті "Життя на Марсі"-  "Обратная сторона Луны" був такий епізод.
   
Як гадаєте, форумчани, проведуть своє розслідування та докопаються до істини ?

Так уже докопались. Боевой патрон Болдуину подложил хуйло "по приколу".
   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Як гадаєте, форумчани, проведуть власне розслідування та докопаються до істини ?

Розслідування буде проводити поліція і розбиратись, як там виявився бойовий патрон.

А кацапські пропагандони вже визначались і готові четвертувати Алека Болдуіна, до він ображав їхнього кумира рудого довбойоба Трампа.
   
Цитувати
There's actually a completely different procedure for movie shoots. There is usually 2 people who cross check the gun and its contents. It then should be locked down until needed when it is cross checked again. There was definitely some break of procedure but for any actors they trust that the crew around them and process was followed. Will be interesting to see who cut corners
   
За даними The Los Angeles Times, за кілька днів до загибелі Гатчинс на знімальному майданчику фільму «Іржа» реквізитна зброя вистрілила бойовими патронами два рази. Ймовірно, працівники не дотримувалися належною мірою техніки безпеки.

«Мало б бути розслідування того, що сталося. Не було ніяких обговорень питань безпеки. Не було ніяких запевнень, що цього не станеться. Але вони хотіли, щоб усе було швидко, швидко, швидко», — сказав співрозмовник The Los Angeles Times, причетний до виробництва.

Ймовірно, це можна пояснити низькобюджетністю «Іржі»: бюджет стрічки становить лише сім мільйонів доларів. Відсутність коштів також вплинула й на підбір персоналу та умови праці.

Зокрема, як пише Business Insider, головною відповідальною за зброю в «Іржі» є 24-річна Ганна Гутерреш Рід.
   
Понятно. Значит уже заступились влиятельные и уважаемые люди.
Значит, не тупые.
   
"По ходу п'єси"  - книжка така є.

Детективний роман.

Бойовий заряд у револьвер підсунув друг і колега актора, який вважав що той перехоплює у нього найкращі ролі. І намагався звалити провину на першого помічника режисера, з дружиною якого загиблий актор крутив романчик.

Може кіно по цій книжці було.

пс: а, ні, не заряд підсунув, а підмінив револьвери. Замість зарядженого холостими патронами підсунув пістолет з бойовими.
Да
Наверное книга

Долго сомневался - читал или смотрел. Решил, что смотрел)
   
Здається в кацапському варіанті "Життя на Марсі"-  "Обратная сторона Луны" був такий епізод.
О. Смотрел этот сериал точно. Хороший!
   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Да
Наверное книга

Долго сомневался - читал или смотрел. Решил, что смотрел)

Такий сюжет я зустрічав неодноразово і з пістолетами і з ножами.
Це досить популярний мюжет в детектианих романах та фільмах.
   
О. Смотрел этот сериал точно. Хороший!

Еще у Агаты Кристи был такой сюжет, в каком то из рассказов про Пуаро
   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Вся надежда Болдуина что шизанутые почитатели Маркса и Троцкого прикроют как своего его и его преступную неглижанс

Все к чему прикасаются социки все идёт на гавно


   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Як я і казав, кацапські пропагандони готові розіп'яти Алека Болдуїна за нещасний випадок, бо той насміхався над рудим довбойобом Трампом.
І при цому вони виправдовували Кайла Роттенхауза, який взяв зброю і навмисно поперся в інший штат з метою вбивати людей і убив трьох беззбройних і невинних людей.

   
TMZ пишет что это был не бутафорский револьвер. Это было боевое оружие из которого они в свободное время по мишеням стреляли.

Multiple sources directly connected to the 'Rust' production tell TMZ ... the same gun Alec Baldwin accidentally fired -- hitting the DP and director -- was being used by crews members off set as well, for what we're told amounted to target practice.

   
Такий сюжет я зустрічав неодноразово і з пістолетами і з ножами.
Це досить популярний мюжет в детектианих романах та фільмах.
Брендон Ли который сын Брюса Ли, так же погиб на съемках фильма Ворон.
   
Як я і казав, кацапські пропагандони готові розіп'яти Алека Болдуїна за нещасний випадок, бо той насміхався над рудим довбойобом Трампом.
І при цому вони виправдовували Кайла Роттенхауза, який взяв зброю і навмисно поперся в інший штат з метою вбивати людей і убив трьох беззбройних і невинних людей.

Один психопат защищает с пеной у рта другого психопата. Всё что их обьединяет это животная ненависть. 
   
Брендон Ли который сын Брюса Ли, так же погиб на съемках фильма Ворон.

Это отягчающее обстоятельство. Первый раз ну пусть случайность, второй раз - обязаны были предвидеть такую возможность. 
   
Из хороших новостей. Безутешные родственники погибшей готовы взять деньгами. Всё идёт к этому.
   
Да сказали, сказали. Полиция за три не полных дня "разобралась".

P.S. Трампа сюда вообще какие-то поцы притянули. Мол если Алек критик Трампа то с него взятки гладки.  

P.P.S. Жертвой стрелка была украинка. Может она не каноничная какая, я не в курсе.
   То скажите спасибо, что просто украинка , а не гражданка Украины. Не то б мы вам уже давно войну объявили. И имейте ввиду, пострадает на территории  США хоть один гражданин  Украины, и украинский спецназ мигом  свалится вам на головы. Никуда не уйдёте, нигде не спрячетесь. Ходите и оглядывайтесь. А ещё лучше-охрану приставьте к каждому гостю из Украины. Для вашего же блага...
   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

       За безопасность на съемках с участием огнестрельного оружия отвечают первый ассистент режиссера и специалист по реквизиту и спецэффектам. Вот эти двое и сядут. Но не  Болдуин, увы. Попробуйте ещё раз в другом месте. Здесь пытаться бесполезно.
(tu)
   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Один психопат защищает с пеной у рта другого психопата. Всё что их обьединяет это животная ненависть. 
  це ти про валюі ТПОТ. дуже самокритично. (tu)
   
Re: Алек Болдвін на зйомках фільму застрілив українку.

Это отягчающее обстоятельство. Первый раз ну пусть случайность, второй раз - обязаны были предвидеть такую возможность. 
ти іди кракена шукати,а нге плети юридично тупих дурниць. але що від трампанзе взяти ,Ютам морок і тупа ненависть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія