Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дональд лютує

Re: Дональд лютує

:facepalm1:
от щось аби ляпнути з "вумним видом"
ну читай

https://content.govdelivery.com/accounts/USDHSCG/bulletins/20002e0

Coast Guard repatriates 28 migrants to Bahia de Cabañas, Cuba

Показати зображення...
:facepalm:
28, Карл! цілих 28!
   
Re: Дональд лютує

:facepalm:
28, Карл! цілих 28!

і? в чому проблема?
ти голову собі не відбий - там і так не багато сірої речовини , як видно з того як ти трактуєш факти - мала здатність до узагальнень та невміння будувати причинно-наслідкові зв"язки  :lol:

тобі показали що роблять Costal Guards з нелегалами на твій закид що морем простіше дістатися США

в морі журналістів не стільки скільки на землі і ті посудини тупо розвертають ще в морі бо право на подання на біженство можна робити лише на землі
от їх до суші і не пускають
мій співробітник американець був офіцером коастал гард в мексиканській затоці , то трохи розказував - ніхто тих біженців не віз до США  - копняка під сраку і назад пливіть

Останнє редагування: 13 січня 2019 13:45:28 від ivan ukrainets1
   
Re: Дональд лютує

і? в чому проблема?
ти голову собі не відбий - там і так не багато сірої речовини , як видно з того як ти трактуєш факти - мала здатність до узагальнень та невміння будувати причинно-наслідкові зв"язки  :lol:

тобі показали що роблять Costal Guards з нелегалами на твій закид що морем простіше дістатися США

в морі журналістів не стільки скільки на землі і ті посудини тупо розвертають ще в морі бо право на подання на біженство можна робити лише на землі
от їх до суші і не пускають
мій співробітник американець був офіцером коастал гард в мексиканській затоці , то трохи розказував - ніхто тих біженців не віз до США  - копняка під сраку і назад пливіть
Нашшот сірої речовини -нюню. про свої "узагальнення" краще потурбуйся, расист!  :lol:
Брехати навчися, спочатку - "мій співробітник, охвіцер берегової охорони". Де твій остеррайх, а де мексиканська затока! :facepalm:

Останнє редагування: 13 січня 2019 14:04:44 від magistr
   
Re: Дональд лютує

Нашшот сірої речовини -нюню. про свої "узагальнення" краще потурбуйся, расист!  :lol:
Брехати навчися, спочатку - "мій співробітник, охвіцер берегової охорони". Де твій остеррайх, а де мексиканська затока! :facepalm:

і? в Австрії не має американських компаній?
вони навіть в Україні є - це тобі по секрету  :lol:
і хто тобі сказав що співробітник в Австрії? хоч і в Австрії є чимало північно-американців
добре, припиняю коментувати ваші дописи 
   
Re: Дональд лютує

і? в Австрії не має американських компаній?
вони навіть в Україні є - це тобі по секрету  :lol:
і хто тобі сказав що співробітник в Австрії? хоч і в Австрії є чимало північно-американців
добре, припиняю коментувати ваші дописи 
Скатертю доріжка!  :laugh:
   
Re: Дональд лютує

ще додайте MS 13
якимось чудесним чином ця організація перекочувала в США
і тепер гондурасці можуть тікати в Канаду під приводом того що їм загрожує MS13 але тепер в штатах - це до речі чи не основний аргумент коли вони просять притулку - бо їм загрожує небезпека з боку кримінальної організації в Гондурасі
тепере члени MS 13 перекочували в штати під виглядом "біженців" і продовжують тероризувати вже американців
під розові соплі демів та ліваків про діточок  (td)


Ванька, ты бы погуглил сначала что такое МС-13...
Тогда бы не выглядел таким дурачком. Перекочувала в США ... :facepalm:
   
Re: Дональд лютує

Ванька, ты бы погуглил сначала что такое МС-13...
Тогда бы не выглядел таким дурачком. Перекочувала в США ... :facepalm:
Зате у нього багато сірої речовини! B-)
   
Re: Дональд лютує

Зате у нього багато сірої речовини! B-)

Та у него кьюаноновское дерьмо в голове.
МС-13 организовались в США  и перекочевали в Сальвадор

Или вот эта ванькино утверждение

а по сутті він розвернув процес запущений Обамою - називається відшкодування країнам котрі є "шит хоулз" за нібито збитки від колонізації тих країн в минулому

Кому Обама что видшкодував?

Почему все трампотроли такие же брехливые каки их кумир? :facepalm:

   
Re: Дональд лютує

Та у него кьюаноновское дерьмо в голове.
МС-13 организовались в США  и перекочевали в Сальвадор

Или вот эта ванькино утверждение

а по сутті він розвернув процес запущений Обамою - називається відшкодування країнам котрі є "шит хоулз" за нібито збитки від колонізації тих країн в минулому

Кому Обама что видшкодував?

Почему все трампотроли такие же брехливые каки их кумир? :facepalm:
Цікаво, скільки країн колонізували США не рахуючи папуасії тихоокеанської.
   
Re: Дональд лютує

Так специ із бордер контрол і кажуть, що стіна працює. Тільки СНН не захотіло запустити в ефір місцевого кореспондента, бо він би сказав це саме на основі свідчень професіоналів, які працюють на місцях  :facepalm: .
читал мнение других пограничников, они глворят лучше не стена, а дроны и т.п.  Поэтому лучше пусть спецы обсудят и вынесут суждение.
   
Re: Дональд лютує

Зате у нього багато сірої речовини! B-)

звичайно що більше ніж в тебе , дурнику
я ж не кажу що раз на фотці 28 кубінців відправляють назад то це типу всі нелегали котрих вони впіймали
   
Re: Дональд лютує

Та у него кьюаноновское дерьмо в голове.
МС-13 организовались в США  и перекочевали в Сальвадор

Или вот эта ванькино утверждение

а по сутті він розвернув процес запущений Обамою - називається відшкодування країнам котрі є "шит хоулз" за нібито збитки від колонізації тих країн в минулому

Кому Обама что видшкодував?

Почему все трампотроли такие же брехливые каки их кумир? :facepalm:

давно в бані не був?
тебе хтось трогав, фуфлогоне? ні?
ну то і йди на йух
   
Re: Дональд лютує

звичайно що більше ніж в тебе , дурнику
я ж не кажу що раз на фотці 28 кубінців відправляють назад то це типу всі нелегали котрих вони впіймали
Похвали мене, моя губонько!  :weep:
   
Re: Дональд лютує

Ванька так и не смог разобраться откуда куда перекочевали МС-13 и какие «шитхол страны» были американскими колониями ...
Типичный трампоидный дурачок :lol:
   
Re: Дональд лютує

Ванька так и не смог разобраться откуда куда перекочевали МС-13 и какие «шитхол страны» были американскими колониями ...
Типичный трампоидный дурачок :lol:

Я надеюсь совковое говно Слав-редька не в штатах?
Смотри сюда клоун:

https://www.google.com/amp/s/amp.businessinsider.com/obama-queitly-sends-221-million-to-palestine-2017-1
   
Re: Дональд лютує

Я надеюсь совковое говно Слав-редька не в штатах?
Смотри сюда клоун:

https://www.google.com/amp/s/amp.businessinsider.com/obama-queitly-sends-221-million-to-palestine-2017-1
Палестина була колонією США?  ;o
Що ще я пропустив?
   
Re: Дональд лютує

Ти трохи не зрозумів.
Не терористи, а потенційні терористи.
Це означає, що десь, колись, за щось, їх взяли на олівець. Можливо помилково, або за дурний язик під час пиятики.

Якась маячня.

Якби їх взяли на олівець, тобто повідомили канадську сторону про те, що йде підготовка до терактів, то їх би міцно пасли б. Або і взяли б відразу.

Якщо їх вже взяли на олівець, то як вони потрапили в США? Всі 42 потенційних терористи. Переходили Американо-Канадський кордон НЕЛЕГАЛЬНО? На лосячих копитах? Чи все таки через пункти пропуску? А контроль при перетині кордону з боку Канади здіснюють АМЕРИКАНЦІ. Навіщо вони впустили тих терористів, якщо знали що то терористи?

І що таке «потенційний терорист»? Може то всі хто проти Трампа?

Взавтра з таким же успіхом можуть озвучити 100500 потенційних терористів. Для Трампа це як два пальці об асфальт. І відразу кинутись будувати металевий паркан.

Останнє редагування: 13 січня 2019 19:01:16 від Маковій
   
Re: Дональд лютує


ти і про себе пишеш як воно заходити в круті готелі на вечірки - типу прийшов до успіху і що?
ти експет в геополітиці?
ні просто ковбасник котрий доріс до певного селері грейд в канадській нафтовій компанії і після цього почав вважати що знає що є завданням Трамп
а  :lol:

для мене картина виглядає так  - США доїли останні 20 років, чи не більше, всі кому не ліньки під співи про "співдружність" та "кооперацію", по типу того як колись це робили африканські країни з СРСР

після любого середнього аеропорта в ЄС , Лагвардія чи Кеннеді чи Лос Анджелес виглядають убогими сараями -
американська інфраструктура потроху розвалюється на фоні перетоку виробництва в Китай, Мексіку і так далі
і воплі айтішніків про те шо то нібито процеси котрі не можна зупинити - то все дитяче базікання - Німеччина пречудово тримає чи не все традиційні виробничі галузі в себе і має перевищення експорту над імпортом вище ніж в Китаї!!!!
тобто можливо мати внутрішнє виробництво і при цьому навіть трохи соціалізму і не пускати до себе голоту та кримінал зі всього світу
ви ж так киваєте на ЄС - ну то чому Трамп не може робити теж саме що робить ЄС в економіці? а саме протекціонізм?

а по сутті він розвернув процес запущений Обамою - називається відшкодування країнам котрі є "шит хоулз" за нібито збитки від колонізації тих країн в минулому

чомусь совків від цього ковбасить - це для мене взагалі не зрозуміло - переїхати на Захід втікаючи від совка що вимагати побудову совка на Заході  :facepalm1: 
це якась нова форма шизофринії - політична шизофринія  :D

Упс... Так воно виявляється ольгінець.

Всі прикмети присутні:

- нік з обов‘язковою згадкою України;
- миттєвий перехід на особистості;
- спеціаліст в психіатрії;
- ну і палкий любитель підпуйлятника Трампа.

 :facepalm:

   
Re: Дональд лютує

   
Re: Дональд лютує

Вчора зустрічав цифру:
За пройдешній рік, через мексіканський кордон до США потрапило 6 потенційних терористів. Через канадський 42.
А потенційні терористи, це головний аргумент Трампа.

Ні, це не головний аргумент. Через той кордон проходить купа торгівців людьми і протягує чоловіків на нелегальні роботи, дітей та жінок на сексторгівлю. Це величезна проблема. Не кажучи про наркотрафік (дані, що 90 відсотків героїну йде через цей кордон). Потім, там купа економічних біженців із усіх країн світу. Так само, коли під виглядом сірійських біженців валила купа із Бангладешу, Пакістану і т.п.
   
Re: Дональд лютує

от і дурні з тією стінкою. перекриють сушу - полізуть морем. Середзем"я в приклад.

Вони і так лізуть морем. Але якщо буде стіна, то решту ресурсів можна буде направити на контроль морського кордону.
   
Re: Дональд лютує

читал мнение других пограничников, они глворят лучше не стена, а дроны и т.п.  Поэтому лучше пусть спецы обсудят и вынесут суждение.

Дрони йдуть у комплекті із стіною.
   
Re: Дональд лютує

а де основна гілка про додіка? там жеж усе зібрано було.
   
Re: Дональд лютує

Ні, це не головний аргумент. Через той кордон проходить купа торгівців людьми і протягує чоловіків на нелегальні роботи, дітей та жінок на сексторгівлю. Це величезна проблема. Не кажучи про наркотрафік (дані, що 90 відсотків героїну йде через цей кордон). Потім, там купа економічних біженців із усіх країн світу. Так само, коли під виглядом сірійських біженців валила купа із Бангладешу, Пакістану і т.п.
ну, якшо штатівська прикордонна служба не може відрізнити пака від сирійця... :laugh:
   
Re: Дональд лютує

ну, якшо штатівська прикордонна служба не може відрізнити пака від сирійця... :laugh:

А як їх відрізниш, якщо у них нема документів? і сирійці були на європейських кордонах. Тут їх завезли як офіційних біженців. Але принцип той же - приїздять із якогось Бангладеш у країни Південної Америки і потім під видом мексів валять через кордон у США. Я вже писала про останній репортаж про жителів Бангладеш, які заплатили 16 тисяч зелених на носа, щоб пройти американський кордон.
   
Re: Дональд лютує

Подивіться в словнику, що означає nuzzle.

rub or push against gently with the nose and mouth.
"he nuzzled her hair"
synonyms:   nudge, nose, prod, push
"the horse nuzzled at her coat pocket"

    lean or snuggle against.
    "the dog nuzzled up against me"
    synonyms:   snuggle, cuddle (up), nestle, curl up, settle down, snug down, burrow, embrace, hug, lie close to
    "a girl was nuzzling up to her boyfriend"

Що сказати хотіли?

Це останній раз я Вам відповідаю. На коментарі ідіотів із ламаною англійською у мене в принципі немає часу.
Fuck off. dumb cunt.
   
Re: Дональд лютує

А як їх відрізниш, якщо у них нема документів? і сирійці були на європейських кордонах. Тут їх завезли як офіційних біженців. Але принцип той же - приїздять із якогось Бангладеш у країни Південної Америки і потім під видом мексів валять через кордон у США. Я вже писала про останній репортаж про жителів Бангладеш, які заплатили 16 тисяч зелених на носа, щоб пройти американський кордон.
мати 16 кілобаксів в Бангладеші і пертися в США?
От ідіоти.
   
Re: Дональд лютує

мати 16 кілобаксів в Бангладеші і пертися в США?
От ідіоти.

Це інвестиція в краще життя :) А ці всі караванщики, що, задаром йдуть? Подейкують, їм Сорос платить бабло. Вони дуже організовані і не бідні. На телефони та мобільний зв"язок грошики є:





Видають безплатні контрацептиви навіть (хто за це заплатив??):



Видають безплатну їжу (хто за це заплатив?):



Роблять безплатну мануальну терапію (хто за це заплатив?):



А ви, наївні лохи, все це хаваєте :).
   
Re: Дональд лютує

Якась маячня.

Якби їх взяли на олівець, тобто повідомили канадську сторону про те, що йде підготовка до терактів, то їх би міцно пасли б. Або і взяли б відразу.

Якщо їх вже взяли на олівець, то як вони потрапили в США? Всі 42 потенційних терористи. Переходили Американо-Канадський кордон НЕЛЕГАЛЬНО? На лосячих копитах? Чи все таки через пункти пропуску? А контроль при перетині кордону з боку Канади здіснюють АМЕРИКАНЦІ. Навіщо вони впустили тих терористів, якщо знали що то терористи?

І що таке «потенційний терорист»? Може то всі хто проти Трампа?

Взавтра з таким же успіхом можуть озвучити 100500 потенційних терористів. Для Трампа це як два пальці об асфальт. І відразу кинутись будувати металевий паркан.

Не на каркай, бо с малохольного Додика станется - Канада заплатит за стенку! :D
И наши кацотрампотроли тут же это подхватят и будут аплодировать
А Ванька расскажет очередную историю от «американского сотрудника» про ужасы на канадско-американской границе ;o
   
Re: Дональд лютує

Вони і так лізуть морем. Але якщо буде стіна, то решту ресурсів можна буде направити на контроль морського кордону.

Суцільна стіна... В середині 21 віку використовувати технологі 10 віку...    :facepalm1:

Для Трампа ця стіна є фетиш. Реклама. Стіна заради стіни. Тому що вже брякнув про стіну. І впертий як баран, не може відступити. Хоч з теми «Мексика заплатить за стіну» вже тихо з‘їхав.

Є набагато дешевші і набагато ефективніші сучасні методи охорони. Ти багато бачила в Калгарі житлових будинків із ґратами на вікнах? Я не бачив таких взагалі. Тому що НЕ ЕФЕКТИВНО. Незрівнянно ефективніше камери і охоронні системи. Їх вже на обійдеш ніяк. А двері, навіть броньовані, чи решітку на вікнах можна вирвати чи вирізати.

Те саме із тією стіною.
   
Re: Дональд лютує

Суцільна стіна... В середині 21 віку використовувати технологі 10 віку...    :facepalm1:

Для Трампа ця стіна є фетиш. Реклама. Стіна заради стіни. Тому що вже брякнув про стіну. І впертий як баран, не може відступити. Хоч з теми «Мексика заплатить за стіну» вже тихо з‘їхав.

Є набагато дешевші і набагато ефективніші сучасні методи охорони. Ти багато бачила в Калгарі житлових будинків із ґратами на вікнах? Я не бачив таких взагалі. Тому що НЕ ЕФЕКТИВНО. Незрівнянно ефективніше камери і охоронні системи. Їх вже на обійдеш ніяк. А двері, навіть броньовані, чи решітку на вікнах можна вирвати чи вирізати.

Те саме із тією стіною.

Стіна працює - доведено досвідом Ізраїлю. І якби в Канаді була стіна, сюди б тупо не лізли купи нігерійців (ніяких не біженців), яких уже неможливо прогодувати (по останніх оцінках, треба вдвічі більше грошей, ніж заплановано урядом Трудо).

Маковій, ми з Вами не посваримось на цю тему, але я вважаю, що Трамп робить правильно.

А щодо парканів, то у такому районі, як Форест Лон, їх цілком багато і вони досить високі :). І грати є. У нас не грати, а спеціальні металеві прутні, які не дозволяють відкрити вікна у бейсменті.

Декілька років назад  пограбували шефа пожежного департаменту і винесли дороге фотообладнання. Ніякі камери і сигнальні системи не допомогли.
   
Re: Дональд лютує

читаю трампанзе тут і просто сміюся від їх ідіотизму.
 а тепер чому. Я теж за стіну :D  але не ту,що дурік оранжений на словах пробує втюхати ідіотам -реднекам. Чому ідіотам? Бо трампостіна не зупинить нікого і нічого. І якщо перше можна  зупинити то друге всеодно не повністю. І звичайно виключно по кордону з мексикою. хочете трампанзятка стіну-вимагайте у додіка : по перше-спеціалістів з тих країн що ВЖЕ будували такі стіни( колишніх совкових і ізраїльтян). А там не тільки дурна стіна потрібна а повна система не проходження-мінні поля,самостріли і право вживати зброю охоронцями на пораження без всяких проблем перед законом(тробто спочатку треба додіку провести зміни в законодавстві і взагалі у поняттях прав людини,цивільних сервантів ,що стоять на сторожі тих прав і кормляться від того і відмінити всі поправки до конституції що будуються навколо тих прав).Готові до того? чи просто стіна і ,як песик,попісяти під нею та побігти з почуттям виконаного обовязку? :D .
  Бо людей можна зупинити виключено страхом за своє життя і життя дітей.Тобто вони повинні знати-смерть їх чекає неминуча при спробі і НІХТО на другій стороні навіть не відкриє рот на їх захист. А для ще більшого терору-вивісити ті трупи на стовпах,як в часи Риму  чи середньовіччя,щоб сморід від падалі опритомнював. І відповідно опублікувати ті і знимки і нові правила по всіх країнах любителів "подорожей".А тих,хто таки перелізе і пройде мінні поля при арешті без суду і слідстава( адже сам факт переходу буде по нових трампівських законах рахуватися як доказана кримінальна вина) відправляти на аляску рубати там тайгу :) (в цьому додіку допоможуть хуйлівські специ).Ось лише тоді стіна зкупинить той ексодус і я за такі стіну  в комплексі з іншими міроприємствами і гогтовий дати гроші (свою датку) .Готові інани,івани.джанні і решту до такого варіанту чи то страшно? B-)
  Звичайно я прекрасно розумію і химеру "своїх" бажань і не можливість їх виконати в нашому суспільстві,бо навіть упороті не всі цілком втратили людяність.Але просто показую вам що є РЕАЛОМ  для виконання "бажань" трампоїдів а не фіктивна стіна.

Останнє редагування: 13 січня 2019 20:52:49 від cynic
   
Re: Дональд лютує

Стіна працює - доведено досвідом Ізраїлю. І якби в Канаді була стіна, сюди б тупо не лізли купи нігерійців (ніяких не біженців), яких уже неможливо прогодувати (по останніх оцінках, треба вдвічі більше грошей, ніж заплановано урядом Трудо).

Маковій, ми з Вами не посваримось на цю тему, але я вважаю, що Трамп робить правильно.

А щодо парканів, то у такому районі, як Форест Лон, їх цілком багато і вони досить високі :). І грати є. У нас не грати, а спеціальні металеві прутні, які не дозволяють відкрити вікна у бейсменті.

Декілька років назад  пограбували шефа пожежного департаменту і винесли дороге фотообладнання. Ніякі камери і сигнальні системи не допомогли.

Куди ті біженці лізуть? В Канаду? Звідки? З океану?   ;o

 Чи може із США? То може це Канаді потрібна стіна? Трамп то чого репетує? Кто на ком стоял...  (с)

Форест Лон в Калгарі це щось на кшталт Гарлема в Нью Йорку. Там поселились всі відірвані, зібрались в одному місці. Які інакше не уявляють як жити. А такі є скрізь. Але то аж ніяк не правило, скоріше маленьке виключення. І навіть в Форест Лоні я не бачив ґратів на вікнах.

Останнє редагування: 13 січня 2019 20:55:49 від Маковій
   
Re: Дональд лютує

Відповісти в приват ]
там вже показували як  переходять кордон між канадою і сша в глибинці,де стоїть будка на дорозі в лісі і ти повинен вийти з машини,в будці (пустій) позвонити по телефону на прикордонну службу і замельдуватися,що ось на такій ділянці переходиш кордон ....і все. :D  ось де рай для терористів і стіна потрібна. :D
   
Re: Дональд лютує

Додик два года про стенку молчал как рыба, а тут прямо национальная катастрофа :lol:
Основная масса нелегальных эмигрантов прилетает с визами на самолётах и просто остаётся в Штатах. Стена тут никак не поможет.
Основной объём наркотиков везется грузовиками через пропускные пункты на границе. Стена тут не поможет.
Никакие террористы нелегально в Штаты через Мексику не продираются
И «ужасный караван из Гондураса» тоже стена не остановит, так как караванщики хотят легально подать на убежище

Так что все это бурление говен и бесполезная трата денег.
   
Re: Дональд лютує

Це інвестиція в краще життя :) А ці всі караванщики, що, задаром йдуть? Подейкують, їм Сорос платить бабло. Вони дуже організовані і не бідні. На телефони та мобільний зв"язок грошики є:

Показати зображення...
Показати зображення...
Видають безплатні контрацептиви навіть (хто за це заплатив??):

Показати зображення...
Видають безплатну їжу (хто за це заплатив?):

Показати зображення...
Роблять безплатну мануальну терапію (хто за це заплатив?):

Показати зображення...
А ви, наївні лохи, все це хаваєте :).
завидуєш,що тробі так не попало коли ти перла в канаду? :D
   
Re: Дональд лютує

Не на каркай, бо с малохольного Додика станется - Канада заплатит за стенку! :D
И наши кацотрампотроли тут же это подхватят и будут аплодировать
А Ванька расскажет очередную историю от «американского сотрудника» про ужасы на канадско-американской границе ;o

Каркай не каркай, а до того йде з тим малахольним.

Зараз брякнули про 46 ПОКИ ЩО ПОТЕНЦІЙНИХ ТЕРОРИСТІВ із Канади. Чому лише 46? А не 460 чи 4600? На якій стелі висвітилась ця цифра?

Абсолютно передбачувана подія, все йде строго до закладених тенденцій. Розглянемо хронологію.

В свій час Трамп офіційно оголосив Канаду ОСНОВНОЮ ЗАГРОЗОЮ ДЛЯ США. На той час здається він мав на увазі ЕКОНОМІЧНУ загрозу. Хоч ціна «загрози» була якась геть мізерна сума. І то, ще невідомо хто там ніс збитки. Але фраза КАНАДА Є ГОЛОВНА ЗАГРОЗА відклалась.

Зараз здійснюється дрейф в перекваліфікацію загроз з півночі на ЗАГРОЗУ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ З БОКУ КАНАДИ. Тому що з‘явились якісь міфічні ПОТЕНЦІЙНІ ТЕРОРИСТИ з Канади.

Відчуваєте тенденції.

Взавтра так же запросто може бути оголошено, що Канада тримає і покриває на своїй території терористів, ПОТЕНЦІЙНИХ. А звідси один крок до оголошення Трампом Канади КРАЇНОЮ-ТЕРОРИСТОМ.

Це при тому, що є справжні реальні країни-терористи. Лідерів яких Трамп називає «май френд».

Все так же стверджую - роль Трампа зруйнувати все що можна. Як всередині США, в ідеалі громадянська війна і розпад, так і зовні, в світі. Все це під диктовку хуйло.
   
Re: Дональд лютує

там вже показували як  переходять кордон між канадою і сша в глибинці,де стоїть будка на дорозі в лісі і ти повинен вийти з машини,в будці (пустій) позвонити по телефону на прикордонну службу і замельдуватися,що ось на такій ділянці переходиш кордон ....і все. :D  ось де рай для терористів і стіна потрібна. :D

Я таких ПУСТИХ будок на американському кордоні не зустрічав. Будки є, але в таких будках завжди хтось був.

Але. Правило таке - при перетині кордону в бік США перевіряють американці, при перетині в бік Канади перевіряють канадці. Два рази при одному перетині на перевіряють.

То як таке могло статись, що американці самі впустили до себе тих потенційних терористів? Про яких знали що вони потенційні терористи. Маячня.

З таким же успіхом можна назвати будь кого потенційним терористом. Оскільки в аеропортах перевіряють і обшуковують КОЖНОГО, значить допускають, що будь хто може виявитись терористом. Значить виходячи з цієї логіки ВСІ Є ПОТЕНЦІЙНІ ТЕРОРИСТИ.
   
Re: Дональд лютує

там вже показували як  переходять кордон між канадою і сша в глибинці,де стоїть будка на дорозі в лісі і ти повинен вийти з машини,в будці (пустій) позвонити по телефону на прикордонну службу і замельдуватися,що ось на такій ділянці переходиш кордон ....і все. :D  ось де рай для терористів і стіна потрібна. :D

Я сам пересекал американско-канадскую границу в подобном пункте перехода для местной публики.
Правда там сидел один канадский пограничник. У него глаза на лоб вылезли когда нас увидел.
И это на границе штата Нью Йорк с Квебеком. А что на западе творится никто не знает :)
   
Re: Дональд лютує

Я сам пересекал американско-канадскую границу в подобном пункте перехода для местной публики.
Правда там сидел один канадский пограничник. У него глаза на лоб вылезли когда нас увидел.
И это на границе штата Нью Йорк с Квебеком. А что на западе творится никто не знает :)

Я також кілька разів перетинав кордон в глуші. І в густому лісі, і серед безкрайніх прерій. Завжди в будках хтось був. Скільки їх там було не знаю, яле як мінімум хтось один був.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія