Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи знову хазяйнують на фупі :X

прибрав.




Останнє редагування: 5 серпня 2021 01:20:24 від птах Сорока
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

якими пунктами Правил ФУПу ці лікувальні процедури у вигляді Передбанника передбачено?
НІЯКИМИ.
Тому цей підвід бану вважаю повним свавіллям і приниженням особистості.
Яким можна шантажувати і погрожувати, пролонговувати безстрочно. Це Ганьба. Це буллінг.

Винуват - в бан на чіткий строк.

Передбанник скасувати і потерти.

Свої рацпрєдложенія Ви можете докладно викласти новому власнику ФУПа в Адмінці. І не факт, що він їх врахує, бо ФУП - приватний форум. То вже на його розсуд.

Тут ці лозунги ніхто з власників  читати не буде.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X


эЛКа , харе кіпішувати. Подивись норм вийшло чи нє, якшо воно твоє.
Взято отут:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=884391.msg17144674#msg17144674

Показати зображення...
вийшло фубля!
   
вийшло фубля!
Ну ок...))
Прибрав.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Свої рацпрєдложенія Ви можете докладно викласти новому власнику ФУПа в Адмінці. І не факт, що він їх врахує, бо ФУП - приватний форум. То вже на його розсуд.

Тут ці лозунги ніхто з власників  читати не буде.
звідки шуша ти знаєш -буде чи не буде?

так і напиші -мені не хочеться аби власник їх прочитав.  -це переклад твоїх слів на щирість.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Киянина - дарма, як на мене. Різкий чоловіче, та не гірше проносу Аеліта. Видаляти, так треба було обох. Однак, модер не має ні в чому виправдовуватися та щось пояснювати.
   
Різкий чоловіче, та не гірше проносу Аеліта.
Аеліта - генератор контенту, навіть мав право на редагування гілок, хоча й майже не юзав.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

звідки шуша ти знаєш -буде чи не буде?

так і напиші -мені не хочеться аби власник їх прочитав.  -це переклад твоїх слів на щирість.
Не перекручуй.

просто уважно читай правила Форуму:

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.

Все ж просто, чи не так?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Дебілушко свєтка відрізнялось від інших ботів бєні стандартними «викривальними» дописами про порошенка
Останній, після чергового просеру зеленої клоунади, десь з місяць тому був ну занадто кумедним - викривальний репортаж за 2020 рік  :pooh_lol:

Явно штабна....Навіть я, проплачена порохоботка (онде мікроба знає) і 50%-тна волонтерка (онде барсік в курсі), так глибоко не копала "що там у порошенко"    :beach:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Ще для тих, кому ліньки читати.

Що таке Передбанник? Про це написано у списку підфорумів ФУПу.

-------------------------------------------------------------------------
Передбанник - це Тимчасовий ізолятор для злісних порушників, з якого існує 2 виходи.

Правила поведінки (+ додано загальні ПРАВИЛА ФУП)

Добро пожаловать у ПрЄдбаннІк!

Тут не діють закони та Правила. Звідси є 2 виходи - або назад до клубу (можливо, через бан), або у небуття "ніколи".
Доповідей тут немає. Глядачів тут немає.
Тут взагалі нікого немає, окрім Вас та, можливо, модераторів, які сюди іноді заглядатимуть.


Тут кожен з вас має нагоду замислитися над власними методами спілкування, формой, у якій ви намагаєтесь донести до інших свою точку зору, та який саме сенс вкладено у поняття "общєчеловєчєскіє норми повєдєнія".

Коротше: хочете серти - серіть наздоров'я. Але - тут, один одному на голову.
Або ж: ще раз уважно перечитайте Правила ФУПу, погодьтеся, що вони досить нескладні та прийнятні для вжитку, кардинально перегляньте манеру та стиль спілкування з іншими - і ласкаво просимо до політичного форуму "Форум Української Правди", де точаться найзапекліші баталії, і де банять не за погляди, а за невміння гідно їх відстоювати.

Навчіться поважати інших - і ми поважатимемо вас, навіть якщо не згодні з вашою точкою зору.

Вдалого усім спокутування!
------------------------------------------------------------------



Останнє редагування: 5 серпня 2021 01:44:26 від шуша
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

П.С. корегувати свій допис вище не буду.

цей п.3,3 був внесений значно пізніше.

І здається мені, створили його саме за часів Свети Б.

п.п.с. Продовжую наполягати, що ця міра за суттю є ПРИНИЖЕННЯМ.
ми не маленькі дити, аби нас виховувати в "спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі."

Ця міра покарання є нічим іншим, як маніпулюванням і знущанням з дописувача.

Поясніть, чому просто БАНу недостатньо?
уважно послухаай-ХТО тобі тут пояснить щось коли ВСІ не в темі? а хто в темі (адмінка) БУВ БИ дурним щось пояснювати людям яких тут "робота" просто прийти на форум і вилити свої страхи,ненависть,злість чи ще щось особисте і потім виключити комп і піти спати.  Ти тут споживач з мінімумом права-фактично з одним-не подобається "товар" -тихо анігілюєш нік і ідеш шукати щось інше. така реальність.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Ще для тих, кому ліньки читати.

Що таке Передбанник? Про це написано у списку підфорумів ФУПу.

 :) -------------------------------------------------------------------------
Передбанник - це Тимчасовий ізолятор для злісних порушників, з якого існує 2 виходи.
Правила поведінки (+ додано загальні ПРАВИЛА ФУП)
Добро пожаловать у ПрЄдбаннІк!

Тут не діють закони та Правила. Звідси є 2 виходи - або назад до клубу (можливо, через бан), або у небуття "ніколи".
Доповідей тут немає. Глядачів тут немає.
Тут взагалі нікого немає, окрім Вас та, можливо, модераторів, які сюди іноді заглядатимуть.

Тут кожен з вас має нагоду замислитися над власними методами спілкування, формой, у якій ви намагаєтесь донести до інших свою точку зору, та який саме сенс вкладено у поняття "общєчеловєчєскіє норми повєдєнія".
Коротше: хочете серти - серіть наздоров'я. Але - тут, один одному на голову.
Або ж: ще раз уважно перечитайте Правила ФУПу, погодьтеся, що вони досить нескладні та прийнятні для вжитку, кардинально перегляньте манеру та стиль спілкування з іншими - і ласкаво просимо до політичного форуму "Форум Української Правди", де точаться найзапекліші баталії, і де банять не за погляди, а за невміння гідно їх відстоювати.

Навчіться поважати інших - і ми поважатимемо вас, навіть якщо не згодні з вашою точкою зору.
Вдалого усім спокутування!
------------------------------------------------------------------
(tu)  чітко і косташу "виконує ту першу вимогу-продовжує срати вже в предбаннику без наміру переглянути СВОЮ поведінку.
  Єдине що зробив-написав у приват всім своїм ,щоб тиснули на адмінку і амністували без його участі.Бо він гордий ако "вітязь".ну і відповідна реакція адмінки-най сидить. дострокове переноситься на "слідуючий рік". B-)

Останнє редагування: 5 серпня 2021 01:54:40 від cynic
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

уважно послухаай-ХТО тобі тут пояснить щось коли ВСІ не в темі? а хто в темі (адмінка) БУВ БИ дурним щось пояснювати людям яких тут "робота" просто прийти на форум і вилити свої страхи,ненависть,злість чи ще щось особисте і потім виключити комп і піти спати.  Ти тут споживач з мінімумом права-фактично з одним-не подобається "товар" -тихо анігілюєш нік і ідеш шукати щось інше. така реальність.
+1
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Не перекручуй.

просто уважно читай правила Форуму:

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено.
Все ж просто, чи не так?
"ми пайдём другим путём" (маладой революсйонер с симбирска).
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

"ми пайдём другим путём" (маладой революсйонер с симбирска).

Нормальниє гєрої всєхда ідут в обход (С)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

 Правильна назва гілки.
 Поросєботи і є проплачені кацапами.
 Постійно кепкують з більшості українців, принижують їх та розпалюють ворожнечу - "те, що Пукін прописав".
 А винні примарні "зєботи".
 Бо у них кожен, хто не за Жмурука - зєбот.
   
Явно штабна....Навіть я, проплачена порохоботка (онде мікроба знає) і 50%-тна волонтерка (онде барсік в курсі), так глибоко не копала "що там у порошенко"    :beach:
Штабна, кажеш? Які ж ви вузькодумні... У Світлани близька людина воювала. Тому Світлана добре знає, яке є волонтерство і добре знає, що то таке Порошенко. Я її розумію на 100 відсотків. У мене воювала не настільки близька людина і то я відчула на своїй шкірі огидність головнокомандуючого . Тисячам і тисячам зрозуміле  це почуття. Тому промовчала б ти в адресу Світлани, яка не може тобі відповісти.
   
(tu)  чітко і косташу "виконує ту першу вимогу-продовжує срати вже в предбаннику без наміру переглянути СВОЮ поведінку.
  Єдине що зробив-написав у приват всім своїм ,щоб тиснули на адмінку і амністували без його участі.Бо він гордий ако "вітязь".ну і відповідна реакція адмінки-най сидить. дострокове переноситься на "слідуючий рік". B-)
Не бреши, паскудне, нічого він не писав. Це косташу. А ти б точно нило і металося по приватах. Не чули по собі, огидний штабний порохоботе.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X
lab

нормально), а то засрали боти своїм калом цілий форум).
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пана Пшеницю треба реанимувати... бо вин кращий!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Я б, може, й замовив словечко за того сральника ротом, але ж воно невиправне, на мій превеликий жаль! :not_i:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пана Пшеницю треба реанимувати... бо вин кращий!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Этот профиватник испортился, несите следующий. Живи с правдой от Аэлита. Только ответь, если у тебя жену изнасилуют, ты дома ей ещё вломишь п***а за короткую юбку?

Если Вашу жену насилуют уже седьмой год подряд, а Вы просто наблюдаете, общаетесь с насильником, комментируете его действия в соцсетях, то у меня для Вас плохие новости.
   
Сєня ,  буду краток. Не п и з ди .

Ти може і не підозрюєшь значимості цього форуму в силу  тупості   з дитинства , але людина,  яка нещодавно  купила у пані Притули УП разом з форумом , думає інакше.
Вы явно переоцениваете собственную значимость.  :laugh:
   
Молодой ты здесь еще...
Были времена, до соцсетей, когда при закрытой регистрации, если в приличном обществе, узнавали, что ты на фупе тусиш, это вызывало неподдельное уважение...
Да уж постарее Вас уважаемый. Первый ник я зарегил в 2004 во время помаранчевой революции. Если б в 2018 у Шора в ФБ не увидел упоминание про ФУП наверное и не вспомнил бы про сие необычайно политическивесомое место нещадной сечи порохоботов, прихильники певної політсили, ватоцефалов, патриотов и сочуствующих.  :laugh:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Невже ФУП настіки політичнозначимий ?!?!   :new_russi:   97 зі 100 моїх знайомих навіть не підозрюють об існуванні такого політичнозначущого форуму.  Мені ФУП більше нагадує постденьки дворових бабок на лавочці, які в курсі всього але більше половини прибрешуть, та ще люблять усім перемити кістки. :laugh:  Шкода шо Кроко забанили, колорітний такий був.

+100
це ж стеол. Забанили двох неадекватів,
які ніколи не вміли спілкуватись пристойно,
а він вже демагогію розвів вселенську
бо погляди тих персонажів йому близькі
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Молодой ты здесь еще...
Были времена, до соцсетей, когда при закрытой регистрации, если в приличном обществе, узнавали, что ты на фупе тусиш, это вызывало неподдельное уважение...

то ж когда было, а сейчас человек прав абсолютно
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

...

Останнє редагування: 5 серпня 2021 08:37:46 від Аeternitas
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

По моим наблюдениям, ФУП никогда не был украинским ресурсом, он всегда был мутным и продажным.
Но в один момент его перемкнуло окончательно, и он стал открыто антиукраинским.
Наверно это произошло в тот день, когда многие тут бросились выполнять команду из Кремля, и травить Украинского Президента Порошенко.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

На початку 2014-го року, як тоді казали, кимось з бувших адмінів чи модерів на фупі наробили багато програмних дірок і кацапи банили довічно багатьох проукраїнських, безумовно підтримуючих майдан фупчиків.
Мене забанили довічно в тому числі.
Зараз відбувається щось подібне: якась сила, не відомо в якій кількості осіб, почала творити беспрєдєл без наданих на те повноважень.
Довічний бан, Господи прости, ржбсливабу і анігіляція Пшениці відомо чиїх рук справа.
А от закреслені логіни косташу і Світлани нагадали мені часи кацапського свавілля на фупі.
Правільной дорогой ідьотє, товаріщі

Також зоооовсім не розумію за що його..
Спокійний хлопчик - веде себе культурно... Адекватний не дозволяє образ..
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пропоную всім зеленим піти з форуму, захопленого кацапами та створити свій форум, чистий від свиней, від кацапів, обрати патріотичних модераторів. Не забудьте забрати з собою Редіса12, A.W. та SOUTH Blood.

вже було)  І неодноразово.
До сих пір тирнетспільнота
з ностальгією згадує
різнокольорові штани Гондурасу))
пс
паразити самі по собі жити не можуть,
кормова база відсутня

Останнє редагування: 5 серпня 2021 09:17:27 від Veni-vidi
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Падажі, я щось не зрозумію: як порохоботів - то нехай, а як зесрань, що перетворила ФУп у помийку - а нас за чьто ??

Читай бокстера.. не помийка, троянди... (tu)

нaxyй йди бидло
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

По моим наблюдениям, ФУП никогда не был украинским ресурсом, он всегда был мутным и продажным.
Но в один момент его перемкнуло окончательно, и он стал открыто антиукраинским.
Наверно это произошло в тот день, когда многие тут бросились выполнять команду из Кремля, и травить Украинского Президента Порошенко.

ЖМУРУКУ АБНІМАЮ!  (tu)

   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

травить Украинского Президента Порошенко
Кацап детектед. (td)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Штабна, кажеш? Які ж ви вузькодумні... У Світлани близька людина воювала. Тому Світлана добре знає, яке є волонтерство і добре знає, що то таке Порошенко. Я її розумію на 100 відсотків. У мене воювала не настільки близька людина і то я відчула на своїй шкірі огидність головнокомандуючого . Тисячам і тисячам зрозуміле  це почуття. Тому промовчала б ти в адресу Світлани, яка не може тобі відповісти.

  Пiздиш, паскудо, ніхто ні в швєти-кобиляче-гузно, ні в тебе не воював, тому промовчала б ти , боте, з трьома ніками на фупі
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Яущо ви наполягаєте, щр вони є процитуйте їх, будь ласка.
Прряд з порушеними правилами фупу
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Если Вашу жену насилуют уже седьмой год подряд, а Вы просто наблюдаете, общаетесь с насильником, комментируете его действия в соцсетях, то у меня для Вас плохие новости.

Мало того, ты всячески поддерживаешь человека, который кричит на каждом углу что насильник молодец, а ты лох.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

 Парисятки переходять на образи.
 Пішуд із гарящєва танка. B-)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Мабуть ті, на які сиплеться занадто дофуя доповідей.
Точну кількість звісно шо модератор не буде озвучувати.
Світлану забанили за те, що вона в олімпійських темах жодного разу з самого початку не з'являлася. але зненацька з'явилася в темі про золото Беленюка, і почала з першого повідомлення розводити звичний їй порохозесрач.
растич потер срачопости і написав, що якщо в олімпійських темах ще таке побаче буде трансферувати в передбанник поцієнтів. і тут швєта видає зразу після його попредження пост. я його не встига прочитати, бо вона в мене в ігнорі.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105440.0

вичистив срач
ще один пост на зелено-кнурячу тему - в компанію до костяші без попередження
люди, бля, ну порадійте
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Світлану забанили за те, що вона в олімпійських темах жодного разу з самого початку не з'являлася. але зненацька з'явилася в темі про золото Беленюка, і почала з першого повідомлення розводити звичний їй порохозесрач.

   :facepalm:  У порохобота будь-яка думка непорохобота є крамольною.
   Так саме як кожен, хто не голосував за Жмурука, є конченим зєбілом. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія