Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шпигунське кубло

Re: Шпигунське кубло

======================
 Та да... подозренница есть. Чи він вкрав, чі в нього вкрали, але щось було, щось було... B-)

Провіряющій -мін нєт
   
Re: Шпигунське кубло

Вольт, а в тебе буває так, що б раптом засмоктало під ложечкою, і так шота сильно і напанятна захотілось? А сам не знаєш що? То лі бабу, то лі сємок?  Хоча насправді ні того, ні іншого, а душа стогне і десь рветься і ти не знаєш як ті страждання припинити?  І така тоска зільона розливається тілом...
Буває?
   
Re: Шпигунське кубло

Зі, європа буває мрачна шописец, то факт.
Уяви собі Філософа, що жив у власній квартирі з кабінетом, а зараз вимушений жити у зятя на дивані і ходити в магаз з калькулятором  :facepalm: А зятю як??? Все було ок, а тут приїхала теща і тесть!  :facepalm:
   
Re: Шпигунське кубло

Уяви собі Філософа, що жив у власній квартирі з кабінетом, а зараз вимушений жити у зятя на дивані і ходити в магаз з калькулятором  :facepalm: А зятю як??? Все було ок, а тут приїхала теща і тесть!  :facepalm:

При чем Вольфганг любит курить прям в комнате как я понимаю, прям в постели, как он писал
   
Re: Шпигунське кубло

При чем Вольфганг любит курить прям в комнате как я понимаю, прям в постели, как он писал
Ага, я писав про це. А зараз бігати надвір під адовий вітер, і це такому поважному дядьку!
   
Re: Шпигунське кубло

Два москаля аж захлинаються від радості !
   
Re: Шпигунське кубло

Уяви собі Філософа, що жив у власній квартирі з кабінетом, а зараз вимушений жити у зятя на дивані і ходити в магаз з калькулятором  :facepalm: А зятю як??? Все було ок, а тут приїхала теща і тесть!  :facepalm:

Нє, ну я зятю співчуваю. І хз як того старпьора тепер випхати на мороз кхуям назад на родіну. Тіпа ж не по християнськи, і взагалі - шо люди скажуть?
Сам таким зятьом був, тільки тещу пригрів. Ще та гадюка  :weep:
   
Re: Шпигунське кубло

Нє, ну я зятю співчуваю. І хз як того старпьора тепер випхати на мороз кхуям назад на родіну. Тіпа ж не по християнськи, і взагалі - шо люди скажуть?
Я думаю, що скоро зніме їм окреме житло десь у мусульманському кварталі.
   
Re: Шпигунське кубло

Я думаю, що скоро зніме їм окреме житло десь у мусульманському кварталі.

Ну філософу теж нелегко. Але я  би ліпше додому валив, ніж з муслімами жити в етіх ваших амстердамах
   
Re: Шпигунське кубло

Але я  би ліпше додому валив
Ні, не треба. Волька буде юзати обмежені ресурси в Україні, хай Європа вже дивиться за ним.
   
Re: Шпигунське кубло

Ні, не треба. Волька буде юзати обмежені ресурси в Україні, хай Європа вже дивиться за ним.

Тююю, та скільки тих ресурсів йому треба? Папіроси і рідке паливо, ще одного Вольта якось прогодуємо.
   
Re: Шпигунське кубло

Я думаю, що скоро зніме їм окреме житло десь у мусульманському кварталі.

Нет!
Я верю в ЗСУ! Враг будет разбит, а Вольфганг вернется в свой дом!
   
Re: Шпигунське кубло

Тююю, та скільки тих ресурсів йому треба? Папіроси і рідке паливо, ще одного Вольта якось прогодуємо.
А медицина? А бензин в крайслер залити?

Я верю в ЗСУ! Враг будет разбит, а Вольфганг вернется в свой дом!
Усі сподіваюємось і підтримуємо зсу!
   
Re: Шпигунське кубло

Нет!
Я верю в ЗСУ! Враг будет разбит, а Вольфганг вернется в свой дом!

Теж так думаю
   
Re: Шпигунське кубло

Волькі насрати на москальскі висери
продаж одніх патентів  задовольнить всі попити його родин.
   
Re: Шпигунське кубло

Волькі насрати на москальскі висери
продаж одніх патентів  задовольнить всі попити його родин.

Ти би теж чубчік помазав патєнтованим срєдством. Може б і попустило
   
Re: Шпигунське кубло

Слав - молодец!  (tu)
   
Re: Шпигунське кубло

Поясни, нафіга хуйло затіяло війну, нарвалось на санкції і зневагу всьго світу, якщо все потрібне могло отримати за допомогою кубла?
Де логіка?

Нетерплячка замучила.

Не міг довше чекати.
   
Re: Шпигунське кубло

======================
 Нужно быть феноменальным идиотом, как ты, чтобы просто такое написать. :facepalm:
То може ти поясниш з якого приводу така істерика зранку?
Влада покинула всі справи, забула про війну і зайнялася одним там...російсько-українським олігархом, за сумісництвом народним депутатом?
Хочеш сказати, що влада зараз діє не на користь України, а навпаки?
Тоді спробуй ще раз уважно прочитати пост стеола.
божеж мій..
Прикордонслужба не пропустила за кордон особу звинувачену у держзраді.. Ай-яй-яй!
(зваж - Мудачук всього лише підтвердив раніше зібрані докази, і не більше)
А якби не пустили якого-небудь Коломойського, ти так само волав би?

   
Re: Шпигунське кубло

Що тут Волька?
Все шпигунське кубло вже знищив*
   
Re: Шпигунське кубло

Що тут Волька?
Все шпигунське кубло вже знищив*
Зараз гуглить чи є коали в зоопарках поруч. Планує спробувати.
   
Re: Шпигунське кубло

Що тут Волька?
Все шпигунське кубло вже знищив*

Він нас ігнорує
   
Re: Шпигунське кубло

На наших глазах разворачивается страшная трагедия судьбы одного человека - Вольфганга! Она ужасна по своей сути, кровава, терзающая сознание и в то же время завораживающее - прекрасна в своём трагизме. Это как шторм и стихия уничтожающая великолепный, дорогой и красивый лайнер. Ужасно и красиво в своем величии одновременно. 
   
Re: Шпигунське кубло

Зачем??? Ну зачем???  :X

Ім'я користувача: WolterДата реєстрації: 7 червня 2005 21:56:00Повідомлень: 148 357 (~24 в день)Вік:не зазначений
Група:Користувача забанено
   
Re: Шпигунське кубло

Зачем??? Ну зачем???  :X

Ім'я користувача: WolterДата реєстрації: 7 червня 2005 21:56:00Повідомлень: 148 357 (~24 в день)Вік:не зазначений
Група:Користувача забанено

Звєрі якіта!  :X
   
Re: Шпигунське кубло

Аж сльози забриніли на очах....  :cray:

Турч, сцуко!!!
так перед очами і стоїть- під цей реквієм бреде Патріарх в готичному балахоні, підперезаний мотузкою..
Дощ...Вітер... Шкалік в рукаві...
І скупа сльоза за нещасну Україну стікає по морщіністому ліцу...
І реквієм...

сука Моцарт- за такі депресняки я б став Сольєрі...
   
Re: Шпигунське кубло

Турч, сцуко!!!
так перед очами і стоїть- під цей реквієм бреде Патріарх в готичному балахоні, підперезаний мотузкою..
Дощ...Вітер... Шкалік в рукаві...
І скупа сльоза за нещасну Україну стікає по морщіністому ліцу...
І реквієм...

сука Моцарт- за такі депресняки я б став Сольєрі...

и седые не совсем мытые власа сбитые в клубки передают весь трагизм ситуации..
взгляд падает на готичиские шпили протестанства и дрожащим голсом Вольф шепча произносит

- О БОГИ!!! Вы нас оставили!! Где же Вы! ??



   
Re: Шпигунське кубло

І пузо... підперезаний пузік як у дядюшки Тука..
Окуляри на резинці від трусів.. одного скла нема а інше потріскане...
Й бреде... бреде по калюжам чужинським..
"Хто вінават??? Шо дєлать????"- в ісступлєнії воскліцаєт старєц прікладиваясь к горлишку..
"- Как? КАК??? Мнє разаблачіть шпійонскоє гнєздо тєрзающеє маю Батьківщину???"..
Глас вопіющего в пустинє...
і Реквієм.... По прожитим годам і отелю "Ялта - інтуріст"
   
Re: Шпигунське кубло

-"А ще ані атвєтят , суки, за мой ЖД вакзал, за правадніц с пєрєдачкамі на іх кляту Маскву... За мой окуітєльний , унічтожений імі же бізнес! За фсьо атвєтят, мразі! Вірю в ЗСУ! Смерть ворогам! Україна понад усе!"..Взивал к нєбєсам скукожений старєц...
   
Re: Шпигунське кубло

І пузо... підперезаний пузік як у дядюшки Тука..
Окуляри на резинці від трусів.. одного скла нема а інше потріскане...
Й бреде... бреде по калюжам чужинським..
"Хто вінават??? Шо дєлать????"- в ісступлєнії воскліцаєт старєц прікладиваясь к горлишку..
"- Как? КАК??? Мнє разаблачіть шпійонскоє гнєздо тєрзающеє маю Батьківщину???"..
Глас вопіющего в пустинє...
і Реквієм.... По прожитим годам і отелю "Ялта - інтуріст"

Бльооо  :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Шпигунське кубло

Не можна Вольку банити. Він - талісман!
   
Re: Шпигунське кубло

Не можна Вольку банити. Він - талісман!

Маскот фупу  :love:
   
Re: Шпигунське кубло

Ну ви монстри, рєбята  :D
   
Re: Шпигунське кубло

А за старцем бреде жирнюча бродяча собака... У неї одна нога зі старого дерева.. вона йде й хижо посміхаєця облизуючись від вождєлєнія... Вона чекає.. чекає коли цього немічного бродягу розірвуть фурії з фупу.. а потім вона пожере від пуза, як жерла колись крадених качок..
   
Re: Шпигунське кубло

І йоханий Моцарт звучить... Падло..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія