Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Це нормальна медицина. Сімейний лікар не для порятунку. Порятунком інші служби займаються

Ритуальні?

І що в цьому нормального?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Что-то с трудом верится? Прямо в любую поликлинику или к своему врачу?
З тестом до свого сімейного лікаря. Якщо тесту нема, то лікар зробить експрес-тест.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Якщо є можливість візьміть Азитроміцин ( краще сумамед)

якщо почати лікування швидко, суттєво полегшує перебіг

Існують обмежені докази клінічної користі азитроміцину в лікуванні COVID‑19. Монотерапія азитроміцином безпечна
та може спричинити прискорене одужання амбулаторних пацієнтів; натомість вплив на виживаність госпіталізованих
пацієнтів є сумнівним.

Вікно можливостей для застосування азитроміцину



Більшість втручань мають оптимальний часовий інтервал для застосування. З механістичного погляду початок терапії азитроміцином
до чи під час ранньої фази запалення є найраціональнішим (рис.). На цьому ранньому етапі противірусний ефект усе ще може бути актуальним.
Однак залишається незрозумілим, чи суттєво азитроміцин пригнічує реплікацію вірусів in vivo. Наявні докази [1] краще підтверджують
імуномодуляторну дію азитроміцину на запальні шляхи, що є ключовими в прогресуванні тяжкої COVID‑19. Ефекти азитроміцину здатні
збалансувати адаптивну імунну відповідь, стимулювати клітинний імунітет і запобігти подальшому цитокіновому шторму. Незабаром
очікуються результати великих рандомізованих контрольованих досліджень азитроміцину за участю госпіталізованих пацієнтів, зокрема RECOVERY [34].

Застосування азитроміцину при COVID‑19: механістичне обґрунтування та докази користі

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

При ковіді таблетки паксловід. А також киснева терапія. Кисневий концентратор або кисневий балон/маска/система.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Цілком можливо що то сезонний грип.Люди похилого віку часто ним хворіють доволі важко .
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Азітроміцин - це антибіотик, про антибіотики див. попередню сторінку. Проти вірусів - ковід, грип, застуда - не діють. Застосовували один час як експериментальне лікування, коли іншого нічого не було.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Азітроміцин - це антибіотик, про антибіотики див. попередню сторінку. Проти вірусів - ковід, грип, застуда - не діють. Застосовували один час як експериментальне лікування, коли іншого нічого не було.

стаття на яку посилання саме про дію Азитроміціну на ковід як антибіотика,
сама зараз  третій раз хворію ковідом - в 2020 моя терапевт призначала сумамед  на 9 днів,  у вересні 2022, і сьогодні вже не включила в схему лікуваня,
але якщо мені цей антибіотик допомагав легко пройти ковід раніше, то я застосувала його самостійно і цей раз.

перший і третій раз азитроміцин я пила з першої доби хвороби, і це найвдаліший варіант, минулої осені почала пити його на 3 добу, то ще тиждень мала закладений ніс і втрату нюху..

і так, в мене є прививки - 1 астро зенека і два Файзера, всі 2021 року




Останнє редагування: 17 березня 2023 12:59:51 від carina
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Цілком можливо що то сезонний грип.Люди похилого віку часто ним хворіють доволі важко .
Очень вряд ли. На пару дней пропадал нюх и у меня вот только сейчас через 5 дней начало немного течь с носа и появилось покашливание (слишком длинный инкубационный период как для гриппа).
Маме вроде стало легче, тьфу-тьфу-тьфу. Сегодня уже в районе 37 и кашляет меньше, выходит, антибиотик таки помогает.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тут интересная статья.
https://dengi.ukrainianwall.com/99429-vzhe-z-1-kvitnya-ukrajinci-ne-zmozhut-kupiti-cilu-nizku-likiv?utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_campaign=ukrainianwall.com&utm_term=1291495&utm_content=10415278

Они чокнулись? Хотят сделать невозможной покупку без рецепта почти всех сердечных препаратов и от давления и даже противозачаточных средств.
https://1plus1.ua/ru/novyny/z-1-kvitna-recepturni-liki-v-ukraini-vidpuskatimutsa-za-elektronnim-receptom-ak-jogo-otrimati
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тут интересная статья.
https://dengi.ukrainianwall.com/99429-vzhe-z-1-kvitnya-ukrajinci-ne-zmozhut-kupiti-cilu-nizku-likiv?utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_campaign=ukrainianwall.com&utm_term=1291495&utm_content=10415278

Они чокнулись? Хотят сделать невозможной покупку без рецепта почти всех сердечных препаратов и от давления и даже противозачаточных средств.
https://1plus1.ua/ru/novyny/z-1-kvitna-recepturni-liki-v-ukraini-vidpuskatimutsa-za-elektronnim-receptom-ak-jogo-otrimati
Як уже дістали ці "борцуни за здоров'я нації". Якщо в мене гіпертонія, і інколи тиск скакає дуже сильно, то я повинен в такому стані пертися до лікаря, просидіти там черзі, щоб він мені виписав рецепт, а потім з цим рецептом йти в аптеку ? А мене препарати, які я приймаю постійно є вдома. Якщо закінчуються, то йду в аптеку й там докуповую. Навіщо мені задовбувати лікаря, якщо всі знають, що гіпертонія не лікується ? Ця болячка на все життя. Лікування можливе тільки симптоматичне.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тут интересная статья.
https://dengi.ukrainianwall.com/99429-vzhe-z-1-kvitnya-ukrajinci-ne-zmozhut-kupiti-cilu-nizku-likiv?utm_medium=referral&utm_source=idealmedia&utm_campaign=ukrainianwall.com&utm_term=1291495&utm_content=10415278

Они чокнулись? Хотят сделать невозможной покупку без рецепта почти всех сердечных препаратов и от давления и даже противозачаточных средств.
https://1plus1.ua/ru/novyny/z-1-kvitna-recepturni-liki-v-ukraini-vidpuskatimutsa-za-elektronnim-receptom-ak-jogo-otrimati

так вони такі і пропагандони вакцинаріки понесуть відповідальність разом з ними.

Під час війни заборонити продавати ліки - це ненормально. :(
Багато хто має стрес, переживання, дипресію і таким людям потрібно мати доступні ліки які можна купити у будь якій аптеці. А що роблять для таких людей - забороняють їм продавати ліки :(
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Як уже дістали ці "борцуни за здоров'я нації". Якщо в мене гіпертонія, і інколи тиск скакає дуже сильно, то я повинен в такому стані пертися до лікаря, просидіти там черзі, щоб він мені виписав рецепт, а потім з цим рецептом йти в аптеку ?

Бачите, як послідовно все робиться. Спочатку усім колять уколи, які негативно впливають на тиск і серце. Без укола не видають сертифікати і куар коли і нікуди не пускають.

А потім раз і відміняють продаж ліків від тиску.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

В Італії більше 76% людей, які померли від ускладнень викликаних COVID-19 мали високий кров'яний тиск.

https://phc.org.ua/news/schob-ne-propustiti-pochatok-arterialnoi-gipertenzii-neobkhidno-vimiryuvati-arterialniy-tisk

Уявляєте, як в Україні підскочить смертність від ковіду, після заборони продажу ліків від тиску?

А потім скажуть, що померли через те, що не були вколоті.

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Найбільша милота про гідезепам. Виявляється щоб солдати не зловживали тому зробили рецепти .
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Не выписывают они такого, и вообще не посылают даже делать тест, говорят, это не ковид. На новый год как раз это прошли - не ковид и все, но когда и у меня, и у мамы на несколько дней полностью пропал нюх, стало понятно, что это за семейный врач, даже рентген чтоб сделать, маме пришлось с температурой оббегать несколько поликлиник, отказывались работать аж до 16 января в нашей горе-поликлинике на маяковского 32б. Маме несколько лет назад писли ИХС, сердечная недостаточность 2-й степени, спросила об этом перед новым годом у семейного врача, говорит, да, все это есть, но кардиограмму так и не сделала. Даже общий анализ крови не сделали. А вы говорите выписать молнуправир, которого вообще нет в Украине, наберите на таблетках.уа молноправир - выдает, что его нет в Украине! Наши врачи даже не знают, что такое существует, какой-то иностранный препарат, которым лечили Эболу. И что предлагаете самому в аптеках, которые могут оказаться просто кидалами, заказывать этот препарат за несколько сот баксов и начать принимать?
Не пойму одного, все трещат, что сейчас уже год как существует только омикрон, который протекает обычно легко, особенно у вакцинированных. Мы трижды вакцинированы, последний раз в сентябре прошлого года. После этого на новый год довольно серьезно болели, сейчас, похоже, еще серьезней, пока только мама, у меня нет симптомов. Так скоро шаблезубу начну верить.
Тиждень тому одна жіночка хвора на ковід лежала 2 дні дома під киснем. Викликали Ділу, зробили тест на ковід.  Донька пішла в поліклініку на Саксаганського 101, лікар Давидов видав молнупіравір. Допоміг за один день прийому.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Як уже дістали ці "борцуни за здоров'я нації". Якщо в мене гіпертонія, і інколи тиск скакає дуже сильно, то я повинен в такому стані пертися до лікаря, просидіти там черзі, щоб він мені виписав рецепт, а потім з цим рецептом йти в аптеку ? А мене препарати, які я приймаю постійно є вдома. Якщо закінчуються, то йду в аптеку й там докуповую. Навіщо мені задовбувати лікаря, якщо всі знають, що гіпертонія не лікується ? Ця болячка на все життя. Лікування можливе тільки симптоматичне.

Все лікується.
Зміни стиль життя й харчування - їж тільки рибу, м‘ясо, яйця й трохи квашених овочів, їж тільки раз на добу. Ніяких перекусів, ніяких вуглеводів (0).
Поступово знижуй дозу таблеток від тиску.
6-8 місяців і тиск нормалізується.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Все лікується.
Зміни стиль життя й харчування - їж тільки рибу, м‘ясо, яйця й трохи квашених овочів, їж тільки раз на добу. Ніяких перекусів, ніяких вуглеводів (0).
Поступово знижуй дозу таблеток від тиску.
6-8 місяців і тиск нормалізується.

коронавірус теж так можна вилікувати?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Все лікується.
Зміни стиль життя й харчування - їж тільки рибу, м‘ясо, яйця й трохи квашених овочів, їж тільки раз на добу. Ніяких перекусів, ніяких вуглеводів (0).
Поступово знижуй дозу таблеток від тиску.
6-8 місяців і тиск нормалізується.
І що то буде за життя з таким харчуванням? Якщо я правильно зрозумів, їсти треба раз на день? Як травна система на це відреагує?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Якщо я правильно зрозумів, їсти треба раз на день? Як травна система на це відреагує?

Серце може й вилікуєте а шлунок точно зіпсуєте. Хоча все індивідуально.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Мама, похоже, опять где-то подхватила ковид. 2 месяца прошло, на него совсем не вырабатывается иммунитет что ли? Температура за 38, горло, сухой кашель, нюх пропал, парацетамол вчера вечером сбивал, сейчас уже почти не сбивает температуру. А семейный врач отдыхает до понедельника. Такая медицина. По старому рецепту от конца декабря прошлого года удалось купить аугментин, но поможет ли он, вопрос. 2 месяца назад вроде помогал.
у вихідні, коли не працює сімейний і увечері ти можеш сміливо викликати швидку, але то треба робити дуже грамотно. Викликай для вимірювання сатурації, бо задихається. Прилетять миттєво. Але кажи правду, що таки ковідує. Ну, мама нехай при фершалу трохе похекає. А вже ти самій швидкій на місці розказуй, що ти хочеш від них. Диспетчеру не кажи нічого, що тебе турбує - лише про ковід і що задихається. А як приїде швидка - скажеш, шо легше стало, бо дав ось такі таблетки і покажеш їм.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Сатурацію можна і самому поміряти. Мати пульсоксиметр або позичити. Якби всі міряли і одночасно отримували кисневу терапію з перших днів захворювання, то померлих було б менше.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Антибіотик аугментин не може лікувати коронавірус, але допомогає запобігти бактеріальним ускладненням. Тобто, його можна для профілактики пити, а не для безпосередньо лікування.
безпосередньо для лікування ковіду в перші три місяці пандемії ще в 2020 році сама диспетчерська швидкої рекомендувала вживати: парацетамол/анальгін/... третю забула. Там всі три складові банальні з повсякденної аптечки. Кашель - мукалтін або бромгексін. Горло - лимон з медом. Ну, ще можна афіду для усунення загальної слабкості. Тобто, лікувати ВСЕ локально. Я синові ще на взльоті при температурі 37,5 дала парацетамол, то він проковідив лише одну добу з відчутними симптомами. Навіть нюх і смак пропадав лише на 20 годин. Але ми знали, коли заразилися, тому я діяла миттєво.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Як уже дістали ці "борцуни за здоров'я нації". Якщо в мене гіпертонія, і інколи тиск скакає дуже сильно, то я повинен в такому стані пертися до лікаря, просидіти там черзі, щоб він мені виписав рецепт, а потім з цим рецептом йти в аптеку ? А мене препарати, які я приймаю постійно є вдома. Якщо закінчуються, то йду в аптеку й там докуповую. Навіщо мені задовбувати лікаря, якщо всі знають, що гіпертонія не лікується ? Ця болячка на все життя. Лікування можливе тільки симптоматичне.
ніякого симптоматичного лікування. Ти повинен від тиску приймати оіки на ПОСТІЙНІЙ основі, то і скачків не буде взагалі. На початку війни в 2022 році були перебої з ліками, я по 2-3 місяці не могла ніде знайти клосарт, то вся система згодом посипалася - ми вже не могли вичухатися...
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Все лікується.
Зміни стиль життя й харчування - їж тільки рибу, м‘ясо, яйця й трохи квашених овочів, їж тільки раз на добу. Ніяких перекусів, ніяких вуглеводів (0).
Поступово знижуй дозу таблеток від тиску.
6-8 місяців і тиск нормалізується.
не рекомедуйте такого. Це сухомятка, швидко уграє шлунок, підшлункову і печінку, і запор впридачю.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Сатурацію можна і самому поміряти. Мати пульсоксиметр або позичити. Якби всі міряли і одночасно отримували кисневу терапію з перших днів захворювання, то померлих було б менше.
:facepalm: сило неасфальтоване...де візьме його.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тиждень тому одна жіночка хвора на ковід лежала 2 дні дома під киснем. Викликали Ділу, зробили тест на ковід.  Донька пішла в поліклініку на Саксаганського 101, лікар Давидов видав молнупіравір. Допоміг за один день прийому.
А який то день хвороби був ?Що виникнула потреба в кисні і при цьому противірусне допомогло ?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

ніякого симптоматичного лікування. Ти повинен від тиску приймати оіки на ПОСТІЙНІЙ основі, то і скачків не буде взагалі. На початку війни в 2022 році були перебої з ліками, я по 2-3 місяці не могла ніде знайти клосарт, то вся система згодом посипалася - ми вже не могли вичухатися...
Я так і роблю. Але все одно інколи "стрибки" бувають.
Тільки після тих нововведень доведеться для кожної покупки необхідних медикаментів йти до лікаря. Оце лікарю й мені робити немає чого. Діагноз відомий, медикаменти теж. Навіщо ці зайві рухи ?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

І що то буде за життя з таким харчуванням? Якщо я правильно зрозумів, їсти треба раз на день? Як травна система на це відреагує?

Нормально відреагує. Жир спалите, тиск спаде до норми або близько, схуднете, з‘явиться маса енергії
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

коронавірус теж так можна вилікувати?

Ну корона зараз то як насморк.
З лікуванням 7 днів.
Без лікування - цілий тиждень :)
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

не рекомедуйте такого. Це сухомятка, швидко уграє шлунок, підшлункову і печінку, і запор впридачю.
що таке сухомятка?
відсутність супчиків?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

не рекомедуйте такого. Це сухомятка, швидко уграє шлунок, підшлункову і печінку, і запор впридачю.

Я рекомендую з власного досвіду.
Зі шлунком все чудово (була срачка перші дні, пртім організм звик).
В мене тиск був 195/130 6 міс тому.
Зараз 130/85 і покращується.
Крім того діабет типу 2, який вже майже зник і сподіваюся за 2-4 міс попрощаюся з ним.

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ну корона зараз то як насморк.
З лікуванням 7 днів.
Без лікування - цілий тиждень :)

 (tu)

ви теж це розумієте. Тільки методи боротьби з тим "насморком" так ослабили Україну в 2020-2021 р.р. що в 2022 кацапи вирішили, що зможуть і напали :(

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Я рекомендую з власного досвіду.

де ви живете?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Сатурацію можна і самому поміряти. Мати пульсоксиметр або позичити. Якби всі міряли і одночасно отримували кисневу терапію з перших днів захворювання, то померлих було б менше.
Ти забув одну маленьку деталь, кисневу терапію через кров, а не легені.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

А який то день хвороби був ?Що виникнула потреба в кисні і при цьому противірусне допомогло ?
Третій день.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Я рекомендую з власного досвіду.
Зі шлунком все чудово (була срачка перші дні, пртім організм звик).
В мене тиск був 195/130 6 міс тому.
Зараз 130/85 і покращується.
Крім того діабет типу 2, який вже майже зник і сподіваюся за 2-4 міс попрощаюся з ним.

Меньше жрите, больше двигайтесь  минус лишние килограми, мінус давление вплоть до избавления от диабета. Це известно давно.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Цікавий препарат, який ймовірно може підвищити виживання при будь-яких захворюваннях.
https://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=8646
Кукурбітацини, лоштак, переступень білий.
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/article/6581/perestupen-bilij
І мабуть при пораненнях, травмах, опіках також.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія