Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Тепер про водіїв. У нас в батальйоні не чув такого, щоб хтось був з маршутників. І в новинах такого не траплялося. Підкажіть, якщо все ж таки хтось зустрічав таку інфу.
Не знаю, чи хтось із наших місцевих маршрутників ходив на передок, спеціально не цікавився, але, коли бував у відпустках, бачив у маршрутках все ті самі знайомі обличчя водіїв, нікуди вони не зникали на час війни.

А тим часом там, в ЗСУ, дефіцит водіїв. Ось демобілізація чергової хвилі, хлопців по черзі відпускають додому, а один у нашому бліндажі в депресії, проклинає долю, що він водій, йому все не знайдуть заміни, затримують. А щодня обстріли, і кожен день може стати останнім.

І взагалі недобір, у нас восени 2014 третина штату була незаповнена, а в сезон 2015-2016 поїхали на рік на позиції з 50% недокомплектом о/с. А тут вдома ніби й нема ніякої війни. Хай воює шоколадник, або лохи чи дебіли, які не змогли чи не подумали відкосити, або безробітні, нездари, нероби, від яких однаково нема користі, чи ті, кому треба втекти від особистих проблем. Я нічого не забув? Нормальні люди не воюють, а працюють. На них тримається економіка.

Тоді, може, не треба самих себе дурити, і все ж таки погодитися, що ми не здатні протистояти агресії, і треба здатися хуйло?
Або це взагалі не агресія, а домовленість між баригою і кацапами, і нехай Порошенко закінчує війну? Чому сидите, пишете тут на форумі, не організовуєте майдан, щоб Порошенко це зробив? Ви ж розумні.

Так от, уявляєте, заходить хлопець в маршрутку, показує посвідчення УБД, а водій йому: братан, де був? а я ось там і там. Сідай, поїхали. А, вас троє? Ну, хлопці, ви ж зрозумійте, я працюю, гроші заробляю, ось одне місце пільгове є, а зранку наших уже десяток прокатав додатково на шару, і так щодня, а мені не компенсують. І так слово за слово, погомоніли. Ви про таке десь чули? Фантастика, синку.
   
на дурне питання відповім таким самим- а ви перевіряли свій ай-к'ю?
А, то це для вас дурне питання. То війна є чи її немає? Ви військовозобов’язаний? Медкомісію проходили? Повістка була?
Розумієте, нам усім легше було б обговорювати такі питання, як проблеми з пільгами, якби ми пройшли і відчули те саме.
   
Та ясно, що вам байдуже. Демагог.
Ви ухиляєтеся від відповіді. Якщо я демагог, то, може, я маю платити подвійний тариф за проїзд? У демагогів якісь менші права, ніж в інших громадян?
У водія висить папірець про пільгове місце чи не висить? Він погодився на те, щоб він висів?
   
Для протоколу: я вже раніше тут писав, приватним перевізникам я не показую УБД, ніколи, НІ-КО-ЛИ. Я заробляю і можу платити, мені не треба ні економити на цьому, ні давити на принцип, ні псувати комусь і собі нерви, ні доводити щось.
І землю не брав, мені не треба. І не парюся з того, що пропадає невикористана можливість раз на рік скористатися безкоштовно потягом, пароплавом і літаком.
Єдине, чим із задоволенням користуюся, то це правом шарового проїзду в комунальному транспорті (регулярно метро, іноді тролейбус). Все. І то, це поки зустрічаю прихильні погляди контролерок. Відчую зміни настрої на погіршення, припиню й це, не відсвічуватиму.

Якби цих пільг не було, мені й на думку не спало б, що вони потрібні.
За безкоштовний проїзд двічі на робочий день у метро мене совість не гризе, зокрема після того, що начитався тут, на ФУПі про ставлення до війни :K
   
І ще, жодного разу не був свідком чиїхось скандалів з нашими маршрутниками за пільги. Кого не бачу в піксельці — всі тихі. Тихіших і чемніших за них взагалі не бачу пасажирів.
Де ви знаходите таких маршрутників і таких АТОвців?
Між іншим, ще питання, які вони воїни. Хто найбільше качає права, ще не означає, що на передку вони красені.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

А ви пішли б на фронт, якби жили в Україні?

Добровольцем?... Ні.
Якби призвали - пішов би.
З маршрутчиками воювати точно не став би, якщо вони справді приватні підприємці.
А якщо ці маршрутки є муніципальним транспортом, я б ті пільги вигриз (якщо ті пільги справді законні).
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Кум у мене класний, тому стули пащеку.
Я не в курсі, які правила на міжміських маршрутках, але не хочу, щоб кум набив морду водію. Тому зарані з усіма раджуся.
Є що по темі сказати - кажи.

пільга для убд є, але бажано квиток на вокзалі купувати. Щоб ото сам водій взяв пільговика навряд чи
   
Через три дні обговорень, нарешті, дістаємо інструкцію:

Учасникам бойових дій надаються такі пільги:

7)      безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;

Як бачимо, наш їбанутий законодавець, маючи колективний розум у 450 товстих пик, не в змозі написати по-людськи, без багатозначних визначень.

Взагалі, міцно вже вкорінене поняття "маршрутка" є найобкою. Яка вона в хуй маршрутка, якщо це АВТОБУС!  "Маршрутне таксі"тм - це приватні перевізники запозичили собі таке ще совкове визначення, щоб не возити пільговиків. Бо в законі було написано "крім таксі". Ну вони знайшли зачіпку (формальну), щоб свій РАФ-ік обізвати "таксі" маршрутне. Потім РАФ-ік збільшився до розмірів Газєльки. Ну а зараз - до розмірів Богдана і навіть справжнього великого автобуса. Їде, б***ь, 12метровий MAN - маршрутне таксі. :fool:

Тому, моя думка змінюється: Війкин кум має повне право їхати з Києва у той сраний Коростень на автобусі безкоштовно. Бо так написано в законі. Крапка.

Розмови про справедливість чи проблеми приватних перевізників - це їх особиста справа. Хай собі говорять про це в себе вдома. А закон треба виконувати. Не подобається закон - іди нахуй з ринку. Або змінюй його через своїх представників у владі. Ти ж обираєш її сам.
   
Через три дні обговорень, нарешті, дістаємо інструкцію:

Учасникам бойових дій надаються такі пільги:

7)      безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;

Як бачимо, наш їбанутий законодавець, маючи колективний розум у 450 товстих пик, не в змозі написати по-людськи, без багатозначних визначень.

Взагалі, міцно вже вкорінене поняття "маршрутка" є найобкою. Яка вона в хуй маршрутка, якщо це АВТОБУС!  "Маршрутне таксі"тм - це приватні перевізники запозичили собі таке ще совкове визначення, щоб не возити пільговиків. Бо в законі було написано "крім таксі". Ну вони знайшли зачіпку (формальну), щоб свій РАФ-ік обізвати "таксі" маршрутне. Потім РАФ-ік збільшився до розмірів Газєльки. Ну а зараз - до розмірів Богдана і навіть справжнього великого автобуса. Їде, б***ь, 12метровий MAN - маршрутне таксі. :fool:

Тому, моя думка змінюється: Війкин кум має повне право їхати з Києва у той сраний Коростень на автобусі безкоштовно. Бо так написано в законі. Крапка.

Розмови про справедливість чи проблеми приватних перевізників - це їх особиста справа. Хай собі говорять про це в себе вдома. А закон треба виконувати. Не подобається закон - іди нахуй з ринку. Або змінюй його через своїх представників у владі. Ти ж обираєш її сам.
вони і йдуть "нахуй з ринку!
їдуть в Польщу працювати вдіями автобусів
   
вони і йдуть "нахуй з ринку!
їдуть в Польщу працювати вдіями автобусів

І хуй на них. Тут хай роблять нормальний комунальний транспорт, бо ці 100500 розвалюшок вже з+++ли. Місцева влада повинна би вкладати у тролейбуси, але "маршруточники" її годують хабарами, тому розвиток траліків штучно стримують. Тобто, "маршрутки" - це ярмо і ракова пухлина.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
YL

І хуй на них. Тут хай роблять нормальний комунальний транспорт, бо ці 100500 розвалюшок вже з+++ли. Місцева влада повинна би вкладати у тролейбуси, але "маршруточники" її годують хабарами, тому розвиток траліків штучно стримують. Тобто, "маршрутки" - це ярмо і ракова пухлина.
блядский совок заїбав.
маршрутки -  "пухлина, буржуї , нєпмани і классовочуждий елємєнт"
захерачимо їх "до основанья, а затєм.."
роблять комунальний транспорт. який має бути безкоштовним Нє?
бож льготи всім.
хто буде робити бескоштовний комунальний транспорт?
хто на ньому буде безкоштовно працюввати,
хто йому буде давати безкоштовний бензин та запчастини?
на хуй підуть не "вони", нахуй підемо  "ВСІ МИ".
у вас в сусідній гілці вісить приклад передового досвіду ДиНиРи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=997527.0
шо в ньому не зрозуміло?
"хуй на них"  - це АВТОМАТИЧНО - "хуй на мене".
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

Через три дні обговорень, нарешті, дістаємо інструкцію:

 

Тому, моя думка змінюється: Війкин кум має повне право їхати з Києва у той сраний Коростень на автобусі безкоштовно. Бо так написано в законі. Крапка.

Розмови про справедливість чи проблеми приватних перевізників - це їх особиста справа. Хай собі говорять про це в себе вдома. А закон треба виконувати. Не подобається закон - іди нахуй з ринку. Або змінюй його через своїх представників у владі. Ти ж обираєш її сам.
От віриш, ніхрена мене не радує така ситуація. І АТОшників може планувати їхати у Коростень двоє-троє. Може початися скандал. Тих сраних 90 гривень я б тихцем водію тицьнула, але раптом не буде змоги.
І для кума це не сумма, але у кума принципи. Ми його поважаємо і заслужено.
Але доведеться таки платити за машину 1600 гривень. Бо зашквар перед сватання - це недобре.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
YL

"мені всі должни" - це не принцип.
це "скрєпа".
це той самий "уссиш бамбас"

а заплатити на пустому місці 1600 замість того щоб спокійно без понтів заплатити 90 - це долбоєбізм, а не гоноровість

Останнє редагування: 8 березня 2018 11:50:59 від YL
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

"мені всі должни" - це не принцип.
це "скрєпа".
це той самий "уссиш бамбас"

а заплатити на пустому місці 1600 замість того щоб спокійно без понтів заплатити 90 - це долбоєбізм, а не гоноровість
Не сип мені сіль на рану :(
   
Розділяй і властвуй. Стравлюй між собою. Тобі це нічого не вартує.Нічого.
А кажуть наші люди розумні.Дурні вони,раз ведуться на такі дешеві трюки.
Справді,видай завтра гетьман указ,що кожному атовцю повинні  жінки давати без вагань,і будуть їх силою брати.Аякже,це ж Гетьман сказав,а значить пофіг на вашу волю.
Та будьте людьми.Перевезення це така ж послуга як стрижка в перукарні,як ремонт годинника,компютера чи телефона. Що ж ви стравлюєте людей поміж собою,сволочі
   
блядский совок заїбав.
маршрутки -  "пухлина, буржуї , нєпмани і классовочуждий елємєнт"
захерачимо їх "до основанья, а затєм.."
роблять комунальний транспорт. який має бути безкоштовним Нє?
бож льготи всім.
хто буде робити бескоштовний комунальний транспорт?
хто на ньому буде безкоштовно працюввати,
хто йому буде давати безкоштовний бензин та запчастини?
на хуй підуть не "вони", нахуй підемо  "ВСІ МИ".
у вас в сусідній гілці вісить приклад передового досвіду ДиНиРи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=997527.0
шо в ньому не зрозуміло?
"хуй на них"  - це АВТОМАТИЧНО - "хуй на мене".

Їбанько!

Людина за ТЕБЕ в окопах вошей годувала і життям ризикувала, багато хто там і лишився, аби ти спав вдома у ліжку. То якого хуя би тобі не віддячити цим людям?  :punish:
Дохуя вас таких "риночників" недойобаних. Ти знаєш, вилупку, що бандерівців у лісі утримувало цивільне населення, інакше вони одну зиму не пережили би? А вони пережили більш як 10.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.

Їбанько!

Людина за ТЕБЕ в окопах вошей годувала і життям ризикувала, багато хто там і лишився, аби ти спав вдома у ліжку. То якого хуя би тобі не віддячити цим людям?  :punish:
Дохуя вас таких "риночників" недойобаних. Ти знаєш, вилупку, що бандерівців у лісі утримувало цивільне населення, інакше вони одну зиму не пережили би? А вони пережили більш як 10.


ну то купи автобус і катай атошніків цілий день по колу, ніхто ж не проти  :rotate:
   

Так от, уявляєте, заходить хлопець в маршрутку, показує посвідчення УБД, а водій йому: братан, де був? а я ось там і там. Сідай, поїхали. А, вас троє? Ну, хлопці, ви ж зрозумійте, я працюю, гроші заробляю, ось одне місце пільгове є, а зранку наших уже десяток прокатав додатково на шару, і так щодня, а мені не компенсують. І так слово за слово, погомоніли. Ви про таке десь чули? Фантастика, синку.

+100
Досить щвидко люди забувають добрі справи((
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
YL

Їбанько!

Людина за ТЕБЕ в окопах вошей годувала і життям ризикувала, багато хто там і лишився, аби ти спав вдома у ліжку. То якого хуя би тобі не віддячити цим людям?  :punish:
Дохуя вас таких "риночників" недойобаних. Ти знаєш, вилупку, що бандерівців у лісі утримувало цивільне населення, інакше вони одну зиму не пережили би? А вони пережили більш як 10.
Їбанько

Ніхто не применшує заслуги учасників АТО.
Слава Героям.
Але.
Ніхто не знає скільки грошей послав на АТО той же самий маршруточник.
А може він і сам був в АТО....
А скільки грошей і посилок ті ж самі маршруточники доставили на передок?
І скільки тепер вони пошлють? І куди?

Яке нахуй цивільне населення буде підтримувати атошників, які замість того, щоб чимось займатись цілий день толпою їздять  в маршрутці і п"ють кров щоб чувак вибачився за "покемонів"

Їбанько, проїдся в маршрутці і подивись, як на кожній зупинці в маршрутку лізе по 2-3 льготніка.
І ЇХ ВОЗЯТ.
І АТОшника провезли.
А те що водій злий і шось п***а - так він теж людина.
А АТОшники вирішили побикувать.
Чим ДИСКРЕДИТУЮТЬ саме тих бійців які зараз на передку.
Тих кому саме зараз потрібна наша допомога.
І яких після такого бикування начнуть посилати нахуй. Спочатку маршруточники...

Так що ти свій демагогічний пафос поумерь.
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
YL

Не сип мені сіль на рану :(
Пробач, я не хотів сіль на рану.
Я хочу лише щоб ми не втрачали здоровий глузд
Бо саме це нас відрізняє від кацапів.
   
ну то купи автобус і катай атошніків цілий день по колу, ніхто ж не проти  :rotate:

Автобус мають купувати усі ті, за кого той хлоп сидів в окопах.  Що і реалізовано шляхом прийняття відповідних законів. Усе суспільство його відправило в окопи, тому воно мусить солідарно розділити з ним усі накладні видатки. Чувак там позбувся ноги чи голови, і йому ніхто не винен?! Це шо за халява така сісілістична? У нас же ніхуя не совок, а нормальний капіталізм. За все треба платити! І навіть хто повернувся з головою та руками-ногами, став йобнутим на голову отримав посттравматичний синдром. Це дуже хєрова штука, яка майже назавжди. І буде псувати хлопу життя до смерті.

Тому не п***а і не жлобтеся на ту срану маршрутку. :-G
   
Ніхто не знає скільки грошей послав на АТО той же самий маршруточник.
А може він і сам був в АТО....
А скільки грошей і посилок ті ж самі маршруточники доставили на передок?
І скільки тепер вони пошлють? І куди?

Яке нахуй цивільне населення буде підтримувати атошників, які замість того, щоб чимось займатись цілий день толпою їздять  в маршрутці і п"ють кров щоб чувак вибачився за "покемонів"

Їбанько, проїдся в маршрутці і подивись, як на кожній зупинці в маршрутку лізе по 2-3 льготніка.
І ЇХ ВОЗЯТ.
І АТОшника провезли.
А те що водій злий і шось п***а - так він теж людина.
А АТОшники вирішили побикувать.
Чим ДИСКРЕДИТУЮТЬ саме тих бійців які зараз на передку.
Тих кому саме зараз потрібна наша допомога.
І яких після такого бикування начнуть посилати нахуй. Спочатку маршруточники...
+
   
Re: АТОшники Чернигова отомстили красиво,ясчитаю.
Via

Пробач, я не хотів сіль на рану.
Я хочу лише щоб ми не втрачали здоровий глузд
Бо саме це нас відрізняє від кацапів.
І я цього хочу. Тому не розумію, з якого дива українці мають битися з українцями на радість ворогам. Цей роздрай з маршрутчиками і атошниками задовбав.
   
А чому тильки пpoiзд бекоштовний для атошникiв? Нехай все буде бекоштовним. Гулять так гулять.
   
І я цього хочу. Тому не розумію, з якого дива українці мають битися з українцями на радість ворогам. Цей роздрай з маршрутчиками і атошниками задовбав.
Роздутий.
Якісь поодинокі виняткові випадки.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія