Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Народ, пишіть на фупі українською [ua]

Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

вибачаю і раджу надалі не починати про дистанційний патріотизм

Так ви самі ж і почали про дистанційний патріотизм  (td)
Сильно муляє патріотично налаштована українська діаспора? Вам персонально краще було б без неї?
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

зараз є причини для екзилю?
Ви написали "взагалі без виключень"
Про "зараз" Ви нічого не писали!
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Ви написали "взагалі без виключень"
Про "зараз" Ви нічого не писали!
кінчайте придурюватись, у нас не вправи з формальної логіки
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

кінчайте придурюватись, у нас не вправи з формальної логіки


 :lol:
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

кінчайте придурюватись, у нас не вправи з формальної логіки
формальна логіка дуже корисна штука.
Але у Вас, на жаль, з нею праблєми... :(
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Так ви самі ж і почали про дистанційний патріотизм  (td)
Сильно муляє патріотично налаштована українська діаспора? Вам персонально краще було б без неї?
НЕМАЄ такої діаспори. Є ковбасники, які тут на форумі іноді вправляються з української мови, а в житті балакають англійською, німецькою, іспанською та ін. мовами, сплачують там податки та виховують дітей громадянами своїх нових країн
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

формальна логіка дуже корисна штука.
Але у Вас, на жаль, з нею праблєми... :(
що змушує зараз емігрувати?
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

емігранти не є патріотами України взагалі, без виключень
і нема на то ради
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

і нема на то ради
тобі ще раз питання задати, придурок?
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Шановний Ламер, не зв,язуйтесь з цією гнилою особою. Він тут для того, щоб перетворити тему в " кацапські разборки"  і цим самим дискредитувати тему гілки.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Гілочка прихильників пані Фаріон?
Тоді і я приєднуюсь.
Україна там, де є українська мова.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Гілочка прихильників пані Фаріон?
Тоді і я приєднуюсь.
Україна там, де є українська мова.

 [ua]
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Шановний Ламер, не зв,язуйтесь з цією гнилою особою. Він тут для того, щоб перетворити тему в " кацапські разборки"  і цим самим дискредитувати тему гілки.
Пані(пане?) Росинка, з примітивними прихильники певної політсили я вже якось розберуся.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

тобі ще раз питання задати, придурок?
спочатку, прихильники певної політсили,  поясни свою прихильники певної політсили дефініцію:

емігранти не є патріотами України взагалі, без виключень
Взагалі
Без виключень
   
Американка Брія Блессінг, яка чудово володіє українською, телефонує в київський готель, де їй відповідають російською, якої вона не розуміє. На прохання перейти на українську не реагують.

   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Американка Брія Блессінг, яка чудово володіє українською, телефонує в київський готель, де їй відповідають російською, якої вона не розуміє. На прохання перейти на українську не реагують.

https://www.facebook.com/PatriotsofUA/videos/2109642056014124/

Давно вже про Брієчку нічого не чула. Така позитивна вона вся  (tu)
Це відео мають всі російськомовні в Україні бачити і соромитись самих себе.


Останнє редагування: 12 серпня 2019 14:24:23 від Росинка
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Американка Брія Блессінг, яка чудово володіє українською, телефонує в київський готель, де їй відповідають російською, якої вона не розуміє. На прохання перейти на українську не реагують.

https://www.facebook.com/PatriotsofUA/videos/2109642056014124/

Навіть Брію дістали носії російськомовної щелепи :weep:
Таки потрібно якось на них впливати на офіційному рівні , раз нахабніють і нормально не хочуть розуміти  (td)
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

так это чужеземцы рыдают об украинском языке оттуда? Ну, це вже, ля, ваще....)))

От невже вся оця хрінь з мовами спати не дає? Зашибись, нашли врага - русский язык. Та яке відношення російська мова має до !уйла та його виблядків! (je demande pardon). Вони просто її паскудять.

Ну, чесслово, детский сад. Мова їм муляє. Не розуміють, що виглядають недолуго - побийте двері, бо пальчик защемили. Die Dummen werden nicht alle
   
так это чужеземцы рыдают об украинском языке оттуда? Ну, це вже, ля, ваще....)))

От невже вся оця хрінь з мовами спати не дає? Зашибись, нашли врага - русский язык. Та яке відношення російська мова має до !уйла та його виблядків! (je demande pardon). Вони просто її паскудять.

Ну, чесслово, детский сад. Мова їм муляє. Не розуміють, що виглядають недолуго - побийте двері, бо пальчик защемили. Die Dummen werden nicht alle

ви колись чули такий вислів:  "Росcия везде, где слишно руский язык".......
Ви це підтримуєте?
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]
RSP

"Справжні націоналісти " не здатні вивчити українську мову. Ні за 5 років, ні за 25.
Вони тільки ревти як бики вміють.
Тому що все в них фальшиве.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Давно вже про Брієчку нічого не чула. Така позитивна вона вся  (tu)
Це відео мають всі російськомовні в Україні бачити і соромитись самих себе.

схоже на те )
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

"Справжні націоналісти " не здатні вивчити українську мову. Ні за 5 років, ні за 25.
Вони тільки ревти як бики вміють.
Тому що все в них фальшиве.
хто це конкретно?
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

ви колись чули такий вислів:  "Росcия везде, где слишно руский язык".......
Ви це підтримуєте?

та ой, не смішіть. Робити вам нічого. Пафосно обговорювати дурню можно один раз, а тут ридання цілодобово. 
   
та ой, не смішіть. Робити вам нічого. Пафосно обговорювати дурню можно один раз, а тут ридання цілодобово. 

для кацапів то не дурня.  Ми від того, що лише сміялися з таких заяв, а не готувалися боронитися, втратили Крим і тепер харкаємо кров'ю на Донбасі.
Бо прийшли "братья" защіщать рускоязичних....... .
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

для кацапів то не дурня.  Ми від того, що лише сміялися з таких заяв, а не готувалися боронитися, втратили Крим і тепер харкаємо кров'ю на Донбасі.
Бо прийшли "братья" защіщать рускоязичних....... .

Але Ви ж знаєте, що російська мова була задовго до цих "рускоязичних" покідьків. Не підміняйте поняття. Мадами з України, що живуть в Германії, шикарно розмовлять німецькою і не згадують Гітлера.
Ой, та все Ви розумієте.
Больше языков - больше интересного. Ни один язык не виноват в том, что на нём могут говорить подонки.
   
Але Ви ж знаєте, що російська мова була задовго до цих "рускоязичних" покідьків. Не підміняйте поняття. Мадами з України, що живуть в Германії, шикарно розмовлять німецькою і не згадують Гітлера.
Ой, та все Ви розумієте.
Больше языков - больше интересного. Ни один язык не виноват в том, что на нём могут говорить подонки.

на жаль, один із тих язиков (не будемо його називати, всім і так зрозуміло) використовується країною, яка вчинила збройну агресію проти моєї Батьківщини, як один із засобів (читайте, як один із видів зброї) в гібридній війні.
Значить треба старатися нейтралізувати ту зброю, а це найкраще виходить, коли рускій язик заміняють українською мовою.
І нема на те ради, або українці заговорять українською, або втратять свою землю і стануть кацапами.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

хе хе ,  обожнюю такі теми. Сєпари , шикуйсь , струнко , на перший-другий розрахуйсь B-)
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

на жаль, один із тих язиков (не будемо його називати, всім і так зрозуміло) використовується країною, яка вчинила збройну агресію проти моєї Батьківщини, як один із засобів (читайте, як один із видів зброї) в гібридній війні.
Значить треба старатися нейтралізувати ту зброю, а це найкраще виходить, коли рускій язик заміняють українською мовою.
І нема на те ради, або українці заговорять українською, або втратять свою землю і стануть кацапами.

Та мова використовуєцця як зброя вже триста з гаком років поспіль .

Згадуйте такого собі Голохвостого - Голохвастава із - "За двома зайцями" або "Спєка такая неможлівая , чьто аж мухі хєкают і асхвальт рєпаєцца" - коли село вивчилось у в інстітуті або просто у місті на роботу влаштувалось і що-би презирливих зауважень не чути від гарадскіх жітєлєй (інтелігенція - за совьєтів) намагаєцця підлаштуватись до "загального" рівня .

А навчання ..? Усі виші за совєтів - російськомовні .   Середні школи були лише українські , стосовно котрих серед люду розповсюджувався міф-плітка , що до українських шкіл ідуть вчитись лише недоумки .

Це мої власні спогади за совєцькі часи у Полтаві .
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Та мова використовуєцця як зброя вже триста з гаком років поспіль .

Згадуйте такого собі Голохвостого - Голохвастава із - "За двома зайцями" або "Спєка такая неможлівая , чьто аж мухі хєкают і асхвальт рєпаєцца" - коли село вивчилось у в інстітуті або просто у місті на роботу влаштувалось і що-би презирливих зауважень не чути від гарадскіх жітєлєй (інтелігенція - за совьєтів) намагаєцця підлаштуватись до "загального" рівня .

А навчання ..? Усі виші за совєтів - російськомовні .   Середні школи були лише українські , стосовно котрих серед люду розповсюджувався міф-плітка , що до українських шкіл ідуть вчитись лише недоумки .

Це мої власні спогади за совєцькі часи у Полтаві .

в УССР було пара класиних університетів де з пропанагдистською метою викладалося українською мовоюі
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Та мова використовуєцця як зброя вже триста з гаком років поспіль .

Згадуйте такого собі Голохвостого - Голохвастава із - "За двома зайцями" або "Спєка такая неможлівая , чьто аж мухі хєкают і асхвальт рєпаєцца" - коли село вивчилось у в інстітуті або просто у місті на роботу влаштувалось і що-би презирливих зауважень не чути від гарадскіх жітєлєй (інтелігенція - за совьєтів) намагаєцця підлаштуватись до "загального" рівня .

А навчання ..? Усі виші за совєтів - російськомовні .   Середні школи були лише українські , стосовно котрих серед люду розповсюджувався міф-плітка , що до українських шкіл ідуть вчитись лише недоумки .

Це мої власні спогади за совєцькі часи у Полтаві .

Так це мова винна? Шо діти малі))). Ладно, продолжайте махать сабельками "меншовартості" перед ветряными мельницами.
І українській, і російській мовам начхати. Вони будуть чекати на той щасливий час, коли вільно розмовляти ними будуть переважно вільні, розумні та нормальні люди
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

в УССР було пара класиних університетів де з пропанагдистською метою викладалося українською мовоюі

Можливо , бо лише власну точку зору друкую , користаючись власним досвідом .

Ги-ги , згадав - універсітет дрючьби народів теж був *віртуально спльовує від почуття огиди , через такий спогвд* . ))
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

[ua]
у вас вона на форумі, і це все
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Так це мова винна? Шо діти малі))). Ладно, продолжайте махать сабельками "меншовартості" перед ветряными мельницами.
І українській, і російській мовам начхати. Вони будуть чекати на той щасливий час, коли вільно розмовляти ними будуть переважно вільні, розумні та нормальні люди

Шож мо і я колись не втерплю , та оту , що "я нє панімаю , чьто такоє прямакутний" , дійсно , за петельки , та мордякою по прилавку , повозю . ))
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052602.0


Осьо гілочка на фупі. Метро кеш ЕНД Керрі торгує щоденниками , на яких Україна без Криму і окупованого Донбасу. І я впевнений що то один  кацапоязикий довбень той щоденник намалював, інший кацапоязикий довбень то надрукував а ще один такий самий кацапоязикий довбень то на полиці розклав. Бо я впевнений що на україномовних інтернетресурсах у нас з кримом і донбасом все гаразд. А на кацапських очевидно ні. Тому на мою думку в закон про мову ще треба ввести вимоги діловодства в приватних фірмах на українській мові і спілкування в офісах на українській мові. Щоб в майбутньому не було таких зальотів
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052602.0


Осьо гілочка на фупі. Метро кеш ЕНД Керрі торгує щоденниками , на яких Україна без Криму і окупованого Донбасу. І я впевнений що то один  кацапоязикий довбень той щоденник намалював, інший кацапоязикий довбень то надрукував а ще один такий самий кацапоязикий довбень то на полиці розклав. Бо я впевнений що на україномовних інтернетресурсах у нас з кримом і донбасом все гаразд. А на кацапських очевидно ні. Тому на мою думку в закон про мову ще треба ввести вимоги діловодства в приватних фірмах на українській мові і спілкування в офісах на українській мові. Щоб в майбутньому не було таких зальотів

вони просто все тягнуть з коцапосайтів, а там такі малюнки...
а клепки не вистачає подивитися і відфільтувати
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052602.0


Осьо гілочка на фупі. Метро кеш ЕНД Керрі торгує щоденниками , на яких Україна без Криму і окупованого Донбасу. І я впевнений що то один  кацапоязикий довбень той щоденник намалював, інший кацапоязикий довбень то надрукував а ще один такий самий кацапоязикий довбень то на полиці розклав. Бо я впевнений що на україномовних інтернетресурсах у нас з кримом і донбасом все гаразд. А на кацапських очевидно ні. Тому на мою думку в закон про мову ще треба ввести вимоги діловодства в приватних фірмах на українській мові і спілкування в офісах на українській мові. Щоб в майбутньому не було таких зальотів
А другие украинцы русского происхождения на чистом русском языке возмущаются этому непотребству- Украине на карте без Крыма и Донбасса. И считают.что весь тираж этих дневников надлежит изъять и пустить под нож без компенсации и дополнительно наложить миллионный штраф!
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Ой, наши "язычники"  непокобелимы. Взялися б, та написали щось чудове укр.мовою, а то сучасних цікавих книжок для дорослих не вистачає (проза) ( я б сказала - зовсім немає, але я ж не все читала)). І не кажіть про Забужко, це не рівень. І не кажіть, що російських нормальних книжок немає, по-перше, начхати на них, по-друге - там, все ж, є Акунін. А гарна книжка заохочує.

Ну, всё равно, "интересные патриоты" переносили, переносят и будут переносить нелюбовь к скотам росимперии на русский язык. И даже если на головах у них появятся тёсаные колы, не сомневаюсь, что эта забава будет продолжаться.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052602.0


Осьо гілочка на фупі. Метро кеш ЕНД Керрі торгує щоденниками , на яких Україна без Криму і окупованого Донбасу. І я впевнений що то один  кацапоязикий довбень той щоденник намалював, інший кацапоязикий довбень то надрукував а ще один такий самий кацапоязикий довбень то на полиці розклав. Бо я впевнений що на україномовних інтернетресурсах у нас з кримом і донбасом все гаразд. А на кацапських очевидно ні. Тому на мою думку в закон про мову ще треба ввести вимоги діловодства в приватних фірмах на українській мові і спілкування в офісах на українській мові. Щоб в майбутньому не було таких зальотів
а я впевнений, що то були етнічні кацапи
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Взялися б, та написали щось чудове укр.мовою, а то сучасних цікавих книжок для дорослих не вистачає (проза)


їдьте восени на книжковий форум до Львова - там україномовної прози вистачає. І побачите, що в Україні, та й у світі можна обійтись без рускага язика - мови окупантів і загарбників. 
Поки їхній чобіт топче землю Криму і Донбасу - для розумних людей, для патріотів України, вони будуть окупантами, разом зі своїм язиком.
   
Re: Народ, пишіть на фупі українською  [ua]

Знак,  у мене порада для Вас і багатьох інших укрпїномовних, кому важлива наша мова: просто не відповідайте російськомовним і все!  Не запитуйте їх нічого,  не реагуйте ніяк на їх дописи,  провокації,  від слова ніяк! Якщо ми всі так будемо робити, то вони або підуть, або вимушені будуть перейти на українську. Більшість нормальних вже і так перейшли.  Решта погоди не робить. Все в наших руках! Ми самодостатні і тут на форумі є величезна кількість цікавих україномовних дописувачів, які роблять спілкування насиченим і багатогранним. Шануймося!   :)
(tu)
Але якщо, якесь казлячогаварящее, буде пукати проти Української мови, то гріх йому табло не завалити...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія