Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А что бы делали вы, если бы оказались на месте этих матерей?

Ну и дурак.

Почему? Он видит равнодушие ЛГБТ активистов к своим проблемам и делает выводы.  Вполне рациональный эгоизм.
   
равнодушие ЛГБТ активистов к своим проблемам
:(
   
Посыл в стартпосте - посыл в никуда. В молоко. Принятие и понятие того, что вокруг тебя живут разные люди, с разными потребностями и возможностями, воспитывается только  стабильно толерантным обществом. Благополучным и, что немаловажно, не религиозным. Ни под один критерий не попадает современная Украина. У нас стыдятся детей инвалидов. Брезгливо относятся ко взрослым людям с ограниченными возможностями. Боятся и брезгуют людьми с ментальными проблемами. С трудом соглашаются на совместное инклюзивное образование. Терпимость, вернее, цивилизованное равнодушие к чужой гомосексуальности, в лучшем случае, появится у украинцев лет через 20. При условии стабильного роста экономики, снижения влияние церкви и тюремной романтики на общество, отключения от российских передатчиков массовой информации, свободного передвижения по миру и неизбежной смерти всех тех, кто сейчас шипит из кустов про пидарасов, ябущихся в жопу, обколовшись марихуаной.
Любая нетерпимость к альтернативной сексуальности, в частности - результат низкого интеллектуального развития, воспитания в нищей духом и кошельком среде, религиозное неистовство и пещерность, из которой произрастают, в том числе, расизм, шовинизм, антисемитизм и прочие нацистские девиации.
Посему требовать сейчас от украинца средних лет, святящего водку на Пасху, смотрящего похабные передачи и любящего скабрезные анекдоты и картинки, точно знающего, что такое "петух", и почему его место у параши, а его прибор - дырявая ложка, толерантности к чему-то для него непонятному - напрасный труд.
А финансирующиеся всевозможными темными силами радикалы - лишь ретрансляция, просто более агрессивная, общего настроя. Который далек от цивилизованного как до Луны и обратно

огоспаде
голос разума в этой ветке эпичного пиzдеца
   
Почему? Он видит равнодушие ЛГБТ активистов к своим проблемам и делает выводы.  Вполне рациональный эгоизм.

???
   
фігня то все в ТС... сльзи і соплі...
Реальність виглядає принципово інакше!



   
гетеро мама просто не може вкласти собі в голову як її донька може хотіти і любити лизати піхви іншим жінкам замість коханю з чоловіком і народження дітей

я її розумію

а мне кажется, что у этой женщины никогда, может быть, не было ни любви,  ни секса. Просто исполнение "супружеских обязанностей". Один только быт и "долг перед семьей и родиной".
   
???

А что в этом странного? Его волнует победа в войне. Его волнует конкурентноспосбнос ть украинской продукции. ЛГБТ со своими требованиями только от этого отвлекают.

Особенно к войне они просто демонстративно равнодушны. Если бы прямо с парада добробат геев ушел на фронт отношение вероятно было бы иное.
   
Цитувати
Півроку тому мій друг, активіст і ветеран АТО, розповів, що він гей. Ми йшли Андріївським узвозом, коли він подивися на мене і мимохідь сказав: «До речі, я гей». Я встигла тільки спитати: «Що, правда?». Того ж вечора він відкрився нашому спільному другу, а потім іншим знайомим. Більшість сприйняли цю новину спокійно, ніхто не припинив із ним спілкуватися. Бо ненавидіти конкретних людей дуже складно.

https://zaborona.com/pavlenko-lgbt-opinion/
   
Маленькая хистори от меня.

Есть подруга детства у моей дочери, вместе, что называется, на горшок ходили. После окончания школы уехала в другой большой город учиться, и очень скоро,
в тот же год мы узнали,  что она лесби. Вначале догадались по постам и фото в сетях. Потом война пришла, родители во фронтовой зоне. Не знаю, как сейчас, но по состоянию на тот год они с ней не общались. Мама сказала, что у ней больше нет дочери. А дочь - единственный ребенок. Как вы считаете, не слишком ли это расточительно - отказываться от детей?  Много раз думала - что бы я делала? Сложно это все.
Мама - дура. И если ты даже задумываешься о возможности отказа от ребенка, если он ЛГБТ, то я даже не знаю. Ты хочешь заставить своего ребенка пялить противоположный ее желанию пол !!! Это же в этом вы обвиняете гомосеков - типа они убеждают своих детей трахать нелюбимый этими детьми пол (правда, ЛГБТ, в отличие от вас, знают, что пропаганда не работает, мбугога)
Ну вот откуда у вас такая срань в головах ? Потому что внуков хотите ? Но половина современной молодежи оттягивают этот момент до упора плюс разезжаются по миру и хрен вы тех внуков увидите. Потому что моральные принципы и семейные ценности ? Вы же сами убиваете счастье своего ребенка, а, возможно, и его самого - трахая нежеланную супругу/супруга когда-нибудь он сорвётся - и такой поступок похож на семейные ценности ?

Останнє редагування: 18 червня 2018 22:43:09 від kurt
   
чисто зграя не лгбт а підарасів
   
огоспаде
голос разума в этой ветке эпичного пиzдеца

эт-точно
   
ще раз: вся тема т.зв."захисту прав лгбт" є інструментом інформаційної агресії ворога

приклад: москальскі "гєімєдвєді" на вулицях Києва



   
Якщо серед людей багато геїв, то чому вони стидаються відкрито себе показати? Тільки один більш-менш відомий депутат-журналіст, і все. Це ще одні масони? - тоді хай тихо роблять свою справу. Але якщо їх багато серед поважних і успішних людей, то чому ми не знаємо у нас таких людей? Якщо таких нема, тоді ці паради - це дешевий епатаж з незрозумілою метою...
 Це теж саме, що комуністи вийдуть на парад - ніхто їх не знає і не любить, але "кто бил нічєм, тот станєт всєм"
   
дуже прикро, що штатні працівники УП беруть участь в спецопераціях ворога по сіянню хаосу і напруги в українському суспільстві...  :(

   
https://zaborona.com/pavlenko-lgbt-opinion/

А на стороне сепаров точно никого из них не было? :)
   
сіянню хаосу і напруги в українському суспільстві...
Що, отой нещасний  перфоменс, який тривав чистих 3 години, замутив хаос і напругу?
Тоді можна лише поспівчувати українському суспільству, яке ведеться на такий  легкий тролінг :(

А на стороне сепаров точно никого из них не было?
Не знаю, спитайте в сєпарів. Але чомусь я впевнений, що вони не розкажуть.
   
фігня то все в ТС... сльзи і соплі...
Реальність виглядає принципово інакше!

Показати зображення...
Показати зображення...

Я лично знаю массу абсолютно гетеросексуальных людей, думающих точно также.
Что это доказывает? Правильно. Ничего.

П.С. в окопах лугандонии против Украины воюет показательно гетеросексуальная чернь.
   
з ФБ

Ми живемо у світській державі, де закони жодної конфесії чи релігії не є зобов'язуючими для нікого, окрім вірних, які самі ці закони обирають. Тому я вважаю, що _у приватну сферу_ людей з лгбт+ поведінкою не маємо права втручатися ні я, ні жодна релігійна організація, ні жодна політична сила. І насправді такого втручання ніхто не веде (ми не Саудівська Аравія чи Іран і поліції моралі в нас немає). Таким людям Церква може проповідувати, може організовувати для них певні види душпастирства і т.д. базованого на добровільному принципі - прислухатися чи ні.
 
Симетрично - люди з лгбт+ поведінкою не повинні своєю приватною сферою втручатися у публічний простір, намагаючись переформатувати його (насамперед освіту, законодавство, звичаї і т.д.). ЛИШЕ на цьому 4 пункті починається конфлікт з людьми традиційних і релігійних поглядів. І це конфлікт ідеологічний, а не "сексуальний", і він є частиною значно ширшого проекту "соціальної ре-інженерії" т. зв. "культурного марксизму". Інші його аспекти - це знищення/нівелювання традиційної сім'ї, нації, ідентичності, релігійності - і взагалі перетворення людей у "населення", абстрактний демографічний "фарш", здатний лише працювати, споживати і йти на поводочку у маніпуляторів.

 Якщо б лгбт+ активісти і інші їх "гендерні" колеги хотіли домогтися конкретних юридичних прав для цієї категорії людей (скажімо, права реєструвати свої стосунки і отримувати спадщину, доступ в реанімацію і т.д.), то вони б не наполягали на перегляді самого поняття "сім'ї", а просто ввели в закон додаткову категорію. Але ж тут ідеться про ідеологічний перекрій свідомості людей, а тому боротьба буде непримиренною і не закінчиться на прийнятті жодних часткових законів, якими зараз прикриваються ці активісти.
   
Я лично знаю массу абсолютно гетеросексуальных людей, думающих точно также.
Что это доказывает? Правильно. Ничего.

П.С. в окопах лугандонии против Украины воюет показательно гетеросексуальная чернь.

мова не про гейство, а саме про штучність цих акцій

ну і по гейству Ви знаєте занадто мало...
   
А что в этом странного? Его волнует победа в войне. Его волнует конкурентноспосбнос ть украинской продукции. ЛГБТ со своими требованиями только от этого отвлекают.

Особенно к войне они просто демонстративно равнодушны. Если бы прямо с парада добробат геев ушел на фронт отношение вероятно было бы иное.

Вы передергиваете. И меня волнует победа в войне. И меня волнует конкурентоспособнос ть украинской продукции. И я не гей. И Нико  - не гей. И если вас несправедливо забанят, я буду протестовать против этого. Несправедливо забанят Нико - я буду протестовать против этого.
   
Я лично знаю массу абсолютно гетеросексуальных людей, думающих точно также.
Что это доказывает? Правильно. Ничего.

П.С. в окопах лугандонии против Украины воюет показательно гетеросексуальная чернь.


основне - "показательно"!
бо в реалі вся т.зв. "вялікая русская культура" наскрізь пронизана дупограйством. Від недавніх часів її зародження і до нинішнього часу...
   
На гей прайд потрібно одного разу прийти усім. Просто щоб показати геям що ми змінилися і більше не будемо ставитись до інших як до прокаженних. Під іншими можна розуміти не тільки геїв але і інвалідів, дітей с синдромом дауна, сліпих і тд. Тільки по відношенню до меншин можна оцінити рівень розвитку соціуму.


це не допоможе
коли людина інвалід або невиліковно хвора, або народжується з якимось дефектом - вона важко але приймає цей факт, живе з цим і намагається жити повноцінно
інвалиди займаються спортом, безрукі вчаться грати на гітарі ногами, найгірше сліпим- але й ті якось виживають
але вони не бігають по прайдах, а треба було б-  бо для інвалідів в наших містах мало що зроблено, справа тільки зрушується повільно з місця
люди з сексуальними проблемами не висувають конкретних вимог, бо які вони можуть висунути конкретні вимоги коли в них практично немає проблем крім психологічних, вони можуть жити абсолютно нормальним життям, а з сексом і у гетеросексуалів повно проблемні
збоченці гуртуються в інтернаціонал і просто кидають виклик, усім- і отримують на нього відповідь
коли вони отримають більшість і владу вони просто помстяться (а ці люди дуже добре вмотивовані для згуртування і підвищення по соціальних сходах), тому що їхній мотив помститися світу за свою проблему
   
основне - "показательно"!
бо в реалі вся т.зв. "вялікая русская культура" наскрізь пронизана дупограйством. Від недавніх часів її зародження і до нинішнього часу...

Здравствуй, Захер-Мазох.
   
дуже прикро, що штатні працівники УП беруть участь в спецопераціях ворога по сіянню хаосу і напруги в українському суспільстві...  :(

Показати зображення...

дуже прикро, что тебе невдомек, что, зная о существовании в Украине таких. как ты, зная, как вы будете реагировать, купить -нанять несколько гомов, пофотографировать их там, где надо, просто и дешево. Чтобы направить ваши неокрепшие умы в нужном направлении.

это для хуйла не труднее, чем организовать любую другую провокацию. 

проблема в том, что она лишь выявляет вашу УЖЕ существующую пещерность.
   
дуже прикро, що штатні працівники УП беруть участь в спецопераціях ворога по сіянню хаосу і напруги в українському суспільстві...

ну а як ще на квартиру заробити бородатій жінці з жінкою українофобкою?

https://nv.ua/ukr/publications/tak-ja-taka-anastasija-topolska-vidpovidaje-za-ukrajinofobski-vislovljuvannja-vistupi-v-moskvi-i-kvartiru-leshchenka-260641.html
   
мова не про гейство, а саме про штучність цих акцій

ну і по гейству Ви знаєте занадто мало...


Були наведені приклади висловлювань у соцмережах активістами українського лгбт руху думок, які абсолютно не співпадають із думками активно проукраїнської громади. Моє зауваження стосувалося того, що аналогічної думки, нажаль, дотримуються безліч доведених гетеросексуалів. Я продовжую стверджувати що, в цілому, про чи контр українська позиція абсолютно не залежить від того, з ким займається сексом людина.
   
основне - "показательно"!
бо в реалі вся т.зв. "вялікая русская культура" наскрізь пронизана дупограйством. Від недавніх часів її зародження і до нинішнього часу...

Нащастя, так узагальнювати цілі народи та народності, стверджуючи їх історичне дупограйство, я не вмію. Страшно подумати, як ви особисто відноситеся до греків або римлян.
   
дуже прикро, що штатні працівники УП беруть участь в спецопераціях ворога по сіянню хаосу і напруги в українському суспільстві...  :(

Показати зображення...

Дуже прикро, що кілька сотенний парад, що відбувається раз на рік,  може аж так посіяти напругу і хаос, що справжні гетеросексуальні патріоти мають відвлектися від гетеросексуальних патріотичних щоденних вчинків, та у вихідний спекотний день примчати до столиці, прикриваючи дупи бабиними пательнями.
   
прикриваючи дупи бабиними пательнями.
WTF, ви жінка?
   
дуже прикро, что тебе невдомек, что, зная о существовании в Украине таких. как ты, зная, как вы будете реагировать, купить -нанять несколько гомов, пофотографировать их там, где надо, просто и дешево. Чтобы направить ваши неокрепшие умы в нужном направлении.

это для хуйла не труднее, чем организовать любую другую провокацию. 

проблема в том, что она лишь выявляет вашу УЖЕ существующую пещерность.

люди, котрі вийшли на акцію протесту, перш за все протестували не проти сексуальних девіантів, а проти провокації, що її ворог організував на вулицях столиці. І треба визнати, що ворожа інформатака ворогу таки вдалася...  :(  Свідчення цього велика к-сть корисних ідіотів, котрі "по власній волі" стають на захист т.зв. "лгбт". Не розуміючи, що своїми діями вони грають на руку ворогу і проти своєї держави.

ще раз: весь той т.зв. "прайд" не має жодного стосунку до сексменшин. Це ворожа ідеологічна акція, спрямована на розкол українського суспільства і поширення в ньому хаосу і дезорієнтації. Ворожа диверсія організована руками тоталіберальних ліваків і безспринципних заробітчан. А оті "мамочки" в ТС - обмануті і використані поганню люди...  :(
   
Були наведені приклади висловлювань у соцмережах активістами українського лгбт руху думок, які абсолютно не співпадають із думками активно проукраїнської громади. Моє зауваження стосувалося того, що аналогічної думки, нажаль, дотримуються безліч доведених гетеросексуалів. Я продовжую стверджувати що, в цілому, про чи контр українська позиція абсолютно не залежить від того, з ким займається сексом людина.

ці марші штучно педалюють малоактуальне для України питання
і як бачите, займаються ним люди з антиукраїнською позицією
   
це не допоможе
коли людина інвалід або невиліковно хвора, або народжується з якимось дефектом - вона важко але приймає цей факт, живе з цим і намагається жити повноцінно
інвалиди займаються спортом, безрукі вчаться грати на гітарі ногами, найгірше сліпим- але й ті якось виживають
але вони не бігають по прайдах, а треба було б-  бо для інвалідів в наших містах мало що зроблено, справа тільки зрушується повільно з місця
люди з сексуальними проблемами не висувають конкретних вимог, бо які вони можуть висунути конкретні вимоги коли в них практично немає проблем крім психологічних, вони можуть жити абсолютно нормальним життям, а з сексом і у гетеросексуалів повно проблемні
збоченці гуртуються в інтернаціонал і просто кидають виклик, усім- і отримують на нього відповідь
коли вони отримають більшість і владу вони просто помстяться (а ці люди дуже добре вмотивовані для згуртування і підвищення по соціальних сходах), тому що їхній мотив помститися світу за свою проблему
Ты несёшь бред про будущий захват власти пидарасами - это диагноз. Но ты упомянул инвалидов и сказал, что они не ходят парадами. Это не так. Гомики не хотят вести полноценный образ жизни ? Хотят, но в слово полноценный ты вкладываешь не тот же смысл, что они, поэтому им и нужны парады, чтобы принести в твою башку свой смысл, что б тупые гомофобы увидели в них людей, а не мифических страшных пидарасов, охотящихся за твоей попкой.
Между инвалидами, цыганами, геями есть только одно общее - они меньшинства, угнетаемым большинством. Геи не инвалиды, не больные, не извращенцы, не мутанты, а просто люди. Нормальные люди, как блондины, асексуалы, метросексуалы, металлисты, шахтеры - несть числа группам, на которые делятся люди.
   
Нащастя, так узагальнювати цілі народи та народності, стверджуючи їх історичне дупограйство, я не вмію. Страшно подумати, як ви особисто відноситеся до греків або римлян.

до греків чи римлян претензій нема... Тим більше що їхні "розпусні традиції" - не що інше як інтерпритації авторів, котрі жили 500+ років по тому.
Але москалі - не народ! Це зброд, насильно зігнаний до купи в імперію зла. І однією з небагатьох "скрєп", котрі тримають той зброд в купі, є сексуальне насильство протиприроднім способом. Починаючи від пєтрапєрвава і до нинішньої "культури" расєі - від збочених "традицій" зони до стилю життя т.зв. "иліти"
   
ці марші штучно педалюють малоактуальне для України питання
і як бачите, займаються ним люди з антиукраїнською позицією

Чомусь згадався бородатий анекдот про вовка  та сірники. У ньому досить вдало змальовано той тип "логіки", яким ви оперуєте.
   
Повірю тільки тому захиснику гомосексуалістів,
хто заявить, що він за те,
щоб його онуки-правнуки стали геями, лесбійками,
зоофілами, некрофілами, та іншими лібералами.
А якщо ти не пускаєш свого сина чи онука в гей-клюб,
а сам захищаєш ЛГБТ - то ти лицемірна сука за бабки.
   
паліться, паліться "защітнічкі"... вскривайся москальска аґєнтура  B-)
   
Окрема історична нотка: найрадикальніші прояви лгбт+ активізму маємо там, де впродовж століть процвітали найбільш реакційні форми переслідування "сексуальних меншин". Це кальвінстські Голандія і Швейцарія, реакційно-проестантські скандинавські країни, пуританська Британія і пуритансько-євангелистські США... У цих країнах реально існували закони проти "сексуальних збочень", органи, які слідкували за їх дотриманням, і доволі жорстока система репресій. Людей спалювали, кастрували і вішали. Безперечно, погане ставлення до цієї категорії людей було у всіх традиційних суспільствах, однак _системний і тотальний_ характер вони мали далеко не всюди.
 
Комусь відомі масові страти таких людей у НАШІ історії? Буду вдячний за посилання, але підозрюю, що даних немає, або вони незмірно менші, ніж у згаданих країнах. До чого я? А до того, що не треба, як дурне котеня за шнурочком, бігати за коливаннями маятника "європейських настроїв": вчора вони тисячами вбивали євреїв/індіанців/циган/божевільних/геїв/..., а сьогодні вчать нас бути гуманними.

Тому не будьмо, як ті дурні, що молячись розбивають чоло в намаганні догодити новим панам - як не з Москви, то з Брюселю. Розколюємо суспільство під час війни, ведемося на обговорення фальшивих проблем і під впливом трешової пропаганди готові втілювати в життя найбільшу маячню, якщо вона з етикеткою "Зроблено в ЄС". Можливо час почати жити власним розумом і власними інтересами?
   
паліться, паліться "защітнічкі"... вскривайся москальска аґєнтура  B-)

Ви занадто довго чекали. Фраза "ви справжнісінькі кацапські підараси" мала з'явитися кількома сторінками раніше. Нажаль, саме завдяки таким як ви продовжує формуватися образ зашореного маловихованого радикального нетерпимого западенського рагуля. Не дай боже, між цим образом та словом "патріот" почнуть ставити знак рівності. Адже, саме це є надзавданням тих, хто фінансує українських право радикалів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія