Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Прийшов на битву знаючи що його опонент вже за тисячі кілометрів від студії ? 
Герой. БП.

А що, в студії збиралися про Зеленського говорити? Чи, мо, все-таки про Порошенко? Ось він і прийшов - кажіть. Що не так?
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Дикуни - це ті, хто під час війни вибирає президентом України, людину, яка все своє життя насміхалася з України.
А саме не здатне речення логічно скласти.
І навіть опонента вислухати, не перебиваючи.
Вже не кажучи про те, що постійно десь ховається, ніколи в прямий ефір не вийде.
То що мені та іншим адекватним людям думати: якщо ховається, отже або п"яне, або обкурене, або хворе...
Дивіться, я спробую пояснити, як я це бачу.

Я терпіти не можу брехунів.
Якщо я на 100% знаю і впевнений, що мені хтось в живі очі бреше, то в мене не то що поваги до такої людини не буде, мені взагалі бридко розмовляти з такою людиною.
Своєю брехнею та людина мене ображає, бо вона вішає мені лапшу на вуха і думає, що я дебіл чи лох, що все сприйму.

ЗЕ сказав ПЕ, що Пєтя бреше, що Пєтя знає, де зараз ЗЕ, бо силовики з СБУ таємно супроводжували і слідили ЗЕ до аеропорту. На що Пєтя почав з невинними оченятками брехати, мол ні, я ні про що не знаю. Ага, счас.
Це вкурвило ЗЕ. І тому він почав хамити ПЕ.

Я би на місці ЗЕ взагалі відразу би кинув слухавку.
Але ЗЕ йому ще нахамив:

Порошенко: Ви закінчили?
ЗЕ: Я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 квітня.
 :D

З брехунами тільки так і треба розмовляти, по хамськи.
Вони іншої мови не розуміють.
Лапшу на вуха ПЕ може вішати своєму електорату.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Дикуни - це ті, хто під час війни вибирає президентом України, людину, яка все своє життя насміхалася з України.
А саме не здатне речення логічно скласти.
І навіть опонента вислухати, не перебиваючи.
Вже не кажучи про те, що постійно десь ховається, ніколи в прямий ефір не вийде.
То що мені та іншим адекватним людям думати: якщо ховається, отже або п"яне, або обкурене, або хворе...

Так, нам до лампади, які на це підстави, ну тієї неадекватності.

Чи нарколига він, чи чмо йобан н (с)
В будь якому випадку --->


   
Дивіться, я спробую пояснити, як я це бачу.

Я терпіти не можу брехунів.
Якщо я на 100% знаю і впевнений, що мені хтось в живі очі бреше, то в мене не то що поваги до такої людини не буде, мені взагалі бридко розмовляти з такою людиною.
Своєю брехнею та людина мене ображає, бо вона вішає мені лапшу на вуха і думає, що я дебіл чи лох, що все сприйму.

ЗЕ сказав ПЕ, що Пєтя бреше, що Пєтя знає, де зараз ЗЕ, бо силовики з СБУ таємно супроводжували і слідили ЗЕ до аеропорту. На що Пєтя почав з невинними оченятками брехати, мол ні, я ні про що не знаю. Ага, счас.
Це вкурвило ЗЕ. І тому він почав хамити ПЕ.

Я би на місці ЗЕ взагалі відразу би кинув слухавку.
Але ЗЕ йому ще нахамив:

Порошенко: Ви закінчили?
ЗЕ: Я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 квітня.
 :D

З брехунами тільки так і треба розмовляти, по хамськи.
Вони іншої мови не розуміють.
Лапшу на вуха ПЕ може вішати своєму електорату.
(tu) Цілком згідний.
Якщо немає самоповаги, вір брехні Порошенка, заплющуй очі на всі його неподобства, прощай всі його злочини, голосуй за нього знову і знову.
У підсумку ти нічим не будуш відрізнятися від тих кацапів рабів, які так само втбирають хуйла.
   
Дивіться, я спробую пояснити, як я це бачу.

Я терпіти не можу брехунів.
Якщо я на 100% знаю і впевнений, що мені хтось в живі очі бреше, то в мене не то що поваги до такої людини не буде, мені взагалі бридко розмовляти з такою людиною.
Своєю брехнею та людина мене ображає, бо вона вішає мені лапшу на вуха і думає, що я дебіл чи лох, що все сприйму.

ЗЕ сказав ПЕ, що Пєтя бреше, що Пєтя знає, де зараз ЗЕ, бо силовики з СБУ таємно супроводжували і слідили ЗЕ до аеропорту. На що Пєтя почав з невинними оченятками брехати, мол ні, я ні про що не знаю. Ага, счас.
Це вкурвило ЗЕ. І тому він почав хамити ПЕ.

Я би на місці ЗЕ взагалі відразу би кинув слухавку.
Але ЗЕ йому ще нахамив:

Порошенко: Ви закінчили?
ЗЕ: Я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 квітня.
 :D

З брехунами тільки так і треба розмовляти, по хамськи.
Вони іншої мови не розуміють.
Лапшу на вуха ПЕ може вішати своєму електорату.

Повністю підтримую таку позицію.
Скажу тільки, що ти мабуть давно живеш у Польщі.
Тому що в Україні відношення до брехунів зовсім інше, воно більш нейтральне.
Вони дивуються коли починаєш наводити приклади нульової толерації брехні в європейських країнах
   
Дивіться, я спробую пояснити, як я це бачу.

Я терпіти не можу брехунів.
Якщо я на 100% знаю і впевнений, що мені хтось в живі очі бреше, то в мене не то що поваги до такої людини не буде, мені взагалі бридко розмовляти з такою людиною.
Своєю брехнею та людина мене ображає, бо вона вішає мені лапшу на вуха і думає, що я дебіл чи лох, що все сприйму.

ЗЕ сказав ПЕ, що Пєтя бреше, що Пєтя знає, де зараз ЗЕ, бо силовики з СБУ таємно супроводжували і слідили ЗЕ до аеропорту. На що Пєтя почав з невинними оченятками брехати, мол ні, я ні про що не знаю. Ага, счас.
Це вкурвило ЗЕ. І тому він почав хамити ПЕ.

Я би на місці ЗЕ взагалі відразу би кинув слухавку.
Але ЗЕ йому ще нахамив:

Порошенко: Ви закінчили?
ЗЕ: Я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 квітня.
 :D

З брехунами тільки так і треба розмовляти, по хамськи.
Вони іншої мови не розуміють.
Лапшу на вуха ПЕ може вішати своєму електорату.
Я теж брехунів не люблю.
Але.
От ви ж адекватна людина. Ви ж розумієте, що президенту прийдеться вести переговори і з брехунами, і з маніпуляторами, і з провокаторами.
То якщо він не вміє (не може) тримати себе в руках, він буде провалювати ті перемовини.

Потрібно розуміти різницю між розмовою простих Пєті та Вови і президентів або кандидатів в президенти.
Та й елементарні правила ввічливості ніхто в цивілізованому світі не відміняв.

А я вчора, слухаючи вовку, наче знову потрапила в "ліхіє" 1990-ті....
Ну, не рівень це людини, яка хоче представляти державу в Європі.  (td)

   
Цілком згідний.

Цілком гнідний
   
Дикуни - це ті, хто під час війни вибирає президентом України, людину, яка все своє життя насміхалася з України.
А саме не здатне речення логічно скласти.
І навіть опонента вислухати, не перебиваючи.
Вже не кажучи про те, що постійно десь ховається, ніколи в прямий ефір не вийде.
То що мені та іншим адекватним людям думати: якщо ховається, отже або п"яне, або обкурене, або хворе...
дыкуны - це ти хто в 2к19 готовы перевыбрать одного комсомольского деятеля брехуна аматора клептомана мародера, который вместе с соратниками опустил страну на уровень сортирных шуточек    :facepalm:
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

А що, в студії збиралися про Зеленського говорити? Чи, мо, все-таки про Порошенко? Ось він і прийшов - кажіть. Що не так?

Що не так  ?  Вам це не ясно ?  Як можна запрошувати людину на розмову кудись , знаючи напевне що вона вже поїхала в абсолютно інший бік ?
Ви теж так робите , що не розумієте що не так ?  Так тому ви і не розумієте чому 60-70 % країни за Зе будуть голосувати..
   
Маасквіч, тобі не набридло боянити і сунути свій ніс в Україні з Дубни ?
Я розумію начальство наказало. Але ж май совість.

Ось профільна гілка.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1038134.0
а шо Палермо кацапобот?
   
Дивіться, я спробую пояснити, як я це бачу.

Я терпіти не можу брехунів.
Якщо я на 100% знаю і впевнений, що мені хтось в живі очі бреше, то в мене не то що поваги до такої людини не буде, мені взагалі бридко розмовляти з такою людиною.
Своєю брехнею та людина мене ображає, бо вона вішає мені лапшу на вуха і думає, що я дебіл чи лох, що все сприйму.

ЗЕ сказав ПЕ, що Пєтя бреше, що Пєтя знає, де зараз ЗЕ, бо силовики з СБУ таємно супроводжували і слідили ЗЕ до аеропорту. На що Пєтя почав з невинними оченятками брехати, мол ні, я ні про що не знаю. Ага, счас.
Це вкурвило ЗЕ. І тому він почав хамити ПЕ.

Я би на місці ЗЕ взагалі відразу би кинув слухавку.
Але ЗЕ йому ще нахамив:

Порошенко: Ви закінчили?
ЗЕ: Я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 квітня.
 :D

З брехунами тільки так і треба розмовляти, по хамськи.
Вони іншої мови не розуміють.
Лапшу на вуха ПЕ може вішати своєму електорату.
просто петя гнилой провокатор. знает что никто табло ему за вранье никто не начистит, вот и изгаляется. а если загонят в перепалке в угол, но оно всегда готово прикинуться шлангом.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора
LAR

По тв целый день крутят этот телефонный разговор. Сижу работаю, и фоном идет эта запись. С какого-то раза понимаю, что Порошенко первым перебил Зеленского не дал ему договорить и менторским тоном стал вести разговор.
   
Показати зображення...
шото ржу ...вот умеет Лесь повеселить
   
Де він його ховає!!!  ;o
Как всякий уважающий себя Кащей - в яйце, яйцо - ... в ларце банчке, ну а про банкира вы и сами догадаетесь.
А вообще, человеческому разуму свойственно видеть закономерности там, где их нет.
   
Сорри, если баян. А гудки по окончанию разговора обсуждали ?
Разве сегодня такие бывают ? Или Зе звонил через АТС с дискового телефона ?
Я такие гудки уже сто лет не слышал.
   
Мародер может быть красивее, умнее, хитрее, красноречивее.
Тем не менее он мародёр и должен нести наказание.
   
По тв целый день крутят этот телефонный разговор. Сижу работаю, и фоном идет эта запись. С какого-то раза понимаю, что Порошенко первым перебил Зеленского не дал ему договорить и менторским тоном стал вести разговор.

Халва  :laugh:
   
Мародер может быть красивее, умнее, хитрее, красноречивее.
Тем не менее он мародёр и должен нести наказание.

На по цимбалах, що ви кацапи там бекаєте
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора
LAR

Халва  :laugh:


Ищу плюсы во всем отрицатьном  :laugh: 
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

:facepalm1:
Ну вот, Вы сами только что признали, что Зеленский  - отнюдь не самостоятельный игрок, и у него есть кураторы.

И да, а как будущий Президент будет определять, кто - бурдюк с говном, а кто - нет?

Например, хуйло для Зеленского  - это бурдюк с этим самым говном или милый приятный человек?

Роботодавець і зразок для наслідування.

(Можна згадати "мачіть в сартірє")
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Так по айпи Днепр же вродє...

90 процентів української не знає, мля... :facepalm1:

Ну то ясно, чому вони Зеленського так захоплено чекають - він її теж не знає. Свій до свого по своє...

Нашо їм та Україна взагалі? Тільки муляє, коли кордон з Росією перетинати треба...А така краса була б - щоб без кордону. Правда, Makitra?  :K

dn - то Донецьк, Дніпро -   dp
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Я теж брехунів не люблю.
Але.
От ви ж адекватна людина. Ви ж розумієте, що президенту прийдеться вести переговори і з брехунами, і з маніпуляторами, і з провокаторами.
То якщо він не вміє (не може) тримати себе в руках, він буде провалювати ті перемовини.

Потрібно розуміти різницю між розмовою простих Пєті та Вови і президентів або кандидатів в президенти.
Та й елементарні правила ввічливості ніхто в цивілізованому світі не відміняв.

А я вчора, слухаючи вовку, наче знову потрапила в "ліхіє" 1990-ті....
Ну, не рівень це людини, яка хоче представляти державу в Європі.  (td)
Ви що серйозно думаєте, що і з Макроном ЗЕ буде так само розмовляти?
Перестаньте.
   
Ви що серйозно думаєте, що і з Макроном ЗЕ буде так само розмовляти?
Перестаньте.


хамло оно и есть хамло. в данном случае вазелиновое
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Ось це ще не факт

Стопудово.
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Яке ж це Зєльоне лайно мерзотне... Осспадііі...
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

По тв целый день крутят этот телефонный разговор. Сижу работаю, и фоном идет эта запись. С какого-то раза понимаю, что Порошенко первым перебил Зеленского не дал ему договорить и менторским тоном стал вести разговор.

Що ти п.здиш? Ти вважаєш, ми не на ТОЙ САМИЙ ролік дивимось? ХТО почав перший перебивати, коли Порох намагався сказати, що той обмилок йому не всрався за ним слідкувати?
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Нафі був правий, це злиденні наймити, що заздрять ґаздам.
Я мав чути і бачити налиті кровю очі наймитів, які обговорювати заробітні плати керівників укрпошти та залізниці. 
У них було дві претензія до петра  - чому такі високі з/п у керівників і чому сервіс не як в європі ...
Я охренів , ціна на метро у Відні 3 Євро , ціна на квиток Відень-Зальцбург - 80Євро - БЕЗ ГАРАНТІЇ місця ... квиток Львів-Київ плацкарт 310 грн (10Євро) - можна спати, інтерсіті 380 грн (12Євро) - можна сидіти і буде вайфай і плюшки.
Високі зарплати в управлців - так а як ще протидіяти корупції ?

Ми отримали невдоволених, жадібних наймитів - які мислять не повязанами категоріями - якісно та на халяву ...  А дебільний клоун їм рай по ютубу показує і радує злиденців.

Я на прошлой неделе был в Вене. Гид, который проводил экскурсию по городу, рассказывал - для жителей Вены стоимость проезда на всех видах транспорта 1 евро в день. Пособие для бедных 900 евро в месяц. Есть социальное жильё 600 евро в месяц

Будете дальше охреневать и сравнивать?
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Ви що серйозно думаєте, що і з Макроном ЗЕ буде так само розмовляти?
Перестаньте.
Тон будет не таким

Но будет меканье беканье и обидки "всьо, я абиделась"
Повел вчера себя 1. Как быдло 2. Как прыщавая девочка

Этот человек неспособен вести политику, где взрослые дяди правят
   
Повел вчера себя 1. Как быдло 2. Как прыщавая девочка

Этот человек неспособен вести политику, где взрослые дяди правят


 (tu)
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

А що, в студії збиралися про Зеленського говорити? Чи, мо, все-таки про Порошенко? Ось він і прийшов - кажіть. Що не так?

Та якось страшно, бо раптом він відповість та ще й з аргументацією.
Світ може рухнути
   
Re: Треш: Зеленский в эфире 1+1 запись разговора

Порошенко прокоментував "телефонні дебати" із Зеленським

Цитувати
"Ви дійсно вважаєте, що я маю це коментувати? Я впевнений в тому, що ті, хто дивився цю передачу, самі все бачили і самі здатні зробити висновки. Я переконаний, що вони їх зробили і дали відповідну оцінку", - відповів Порошенко на питання, чи може людина, яка не може дослухати до кінця, брати участь у переговорах на міжнародній арені.

А людина, яка каже одне а робить зовсім інше чи не робить взагалі, може?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія