Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коли ви зрозуміли, що повномасштабна війна 100% буде?

Портніков у своїх інтерв'ю постійно прогнозував, що можлива ще одна гаряча війна з Росією після 2014 року.
   
Портников то голова
   
Тузла
   
в 1998. Але до останнього моменту не вірив що почнеться саме в лютому 2022.
ти проспав 8 років
   
23.02.22 - чуйка була, приїхав з роботи і щось не сиділось, потім пізно ввечері поїхав в метро і скупився продуктами довгограйками, і через 5 годин почалась війна.
   
23.02.22 - чуйка була, приїхав з роботи і щось не сиділось, потім пізно ввечері поїхав в метро і скупився продуктами довгограйками, і через 5 годин почалась війна.
ти також 8 років проспав
   
Скажу чесно, я не вірив що таке можливо в 21-ому столітті.
А не міг повірити, що кацапи реально такі йобнуті.
теж саме
   
всі такі мудрі тепер мля...
   
Запитання до всіх ясновидців: ну і як ви скористались цим розумінням?
   
Запитання до всіх ясновидців: ну як ви скористались цім розумінняи?
А как евреи?
   
23-го після інформації про втечу кацапських дипломатів з України, поїхав на заправку, залив повний бак.
   
І ще запитання провидцям: що буде сьогодні?
   
всі такі мудрі тепер мля...
ха..ха..ха..
просто голову треба вмикати...
я своїм батькам 24 серпня 1991 року сказав через деякий час ми будемо воювати з Росією...незабуду ці широкі очі моєї мами , і вираз обличчя батька ..мені тоді було 20 років я в червні тільки повернувся з радянської армії .
Але я був радий що ми стали незалежною державою.
Зараз моя мама переодично питає( тато помер вже) у мене чому ти тоді таке сказав .Просто сложив все що було тоді,плюс я трошки любив пошукати всіляких історичні факти, плюс я прийшов тільки з армії і два роки я прослужив імено в Росії все сложив їх менталітет..розвито к держав які були під комуністичним ярмом..(до речі я тоді батькам сказав що в Україні не буде толку і ми не будемо жити  богато ще років з 30-35, але я трошки помилився , ще років з двадцять ,або  і 25 вже під кінець мого життя Україна може і буде вже економічно розвинутою державою і з демократією західного толку).
може я і не побачу цього, але маю надію на  що мої діти побачать.
   
Взагалі то, це було зрозуміло ще з 1991-го року. Правда, для тих, хто знає свою історію. Москалі завжди намагалися знищити українців, не даючи нам побудувати свою державу.
Саме звідти адін язик, одна вєра, адні гєрої і т. д. Одночасно з геноцидами та репресіями.

Точно переконалася, що широкомасштабне вторгнення буде таки в найближчі місяці, коли західні розвідки почали про це попереджати. А іноземні дипломати виїзджали з України.
А недолугі розповіді влади про "шашлики в травні" лише підкріплювали цю впевненість.

І так, я підготувалася, як могла. До середини лютого вже мала запас харчів, ліків, ліхтариків, батарейок.
Але морально підготуватися до цього таки не змогла.(
   
(tu) БІНГО. нехзалежність ,та ще він кацапів можна ЗАВОЮВАТИ з кровю,Юа не дістати по випадку на блюдці з "голубой кайомкой". Ці тварини випустять тебе тільки коли зуби вибиті і лапипотрощені та  тіло розчленоване на кусочки і нге може злитися знову.
я всім казав в ті года , що це боже приведення якесь було...що Україна получила незалежність без крові
і якщо ми цим фактом скористаємось неправильно , то получимо велику війну рано чи пізно , з рашкою .
Ми не скористались , але я гадаю те совкове населення і не могло скористатися ...тому в нас вилізли на верх всіляких червоні деректори і комсомольці...які накопичували собі в кармани , а не до бюджету держави..
тому у нас переодично і були майдани...бо верхи не хотіли жити по новому та по закону , а прості вже не могли терпіти ціх виродків та піявок на своїй шкірі, так ми і ровивалися по техеньку .Але ми і це повинні були пройти...просто нам так "повезло" народитися в цій частині землі та у час перемін в цій державі.
Така судьба як кажуть.

   
Я зрозумів лише тоді, коли вона почалася. До того думав, що хуйло всього лиш блефує. Тому що всі аргументи говорили за те, що за таких розкладів війну може почати лише тупий та божевільний. Ймовірність того, що хуйло є саме таким тупим та божевільним я не розглядав  :facepalm:
   
Re: Коли ви зрозуміли, що повномасштабна війна 100% буде?

24.02 після вибухів
Вірив, що ота вся демонстрація армії - форма тиску.
   
Я зрозумів лише тоді, коли вона почалася. До того думав, що хуйло всього лиш блефує. Тому що всі аргументи говорили за те, що за таких розкладів війну може почати лише тупий та божевільний. Ймовірність того, що хуйло є саме таким тупим та божевільним я не розглядав  :facepalm:

згадалось:

   
Я зрозумів лише тоді, коли вона почалася. До того думав, що хуйло всього лиш блефує. Тому що всі аргументи говорили за те, що за таких розкладів війну може почати лише тупий та божевільний. Ймовірність того, що хуйло є саме таким тупим та божевільним я не розглядав  :facepalm:
Так само
   
Я зрозумів лише тоді, коли вона почалася. До того думав, що хуйло всього лиш блефує. Тому що всі аргументи говорили за те, що за таких розкладів війну може почати лише тупий та божевільний. Ймовірність того, що хуйло є саме таким тупим та божевільним я не розглядав  :facepalm:
А хуйло начал войну будучи уверенным что в Украине всё куплено с потрохами и деморализованные ВСУ просто сложат оружие. Этим и спутал всем карты. Ведь все было слишком нелогично.
   
А хуйло начал войну будучи уверенным что в Украине всё куплено с потрохами и деморализованные ВСУ просто сложат оружие. Этим и спутал всем карты. Ведь все было слишком нелогично.
Додайте ще "адін язик, адна вєра, адні гєрої".
Тому й вірило хуйло, що адін народ буде зустрічати рашистів з букетами.
   
Перед самим початком війни Олдбой відкрив гілочку, де плакався, що Україна планує захищатися. В принципі, там усі, хто вірив у початок війни, відписалися.
   
Турок написав 18 лютого:

Merhaba arkadaş nasılsın televizyon söylüyor Rusya Ukrayna'ya savaş açmış üzüldüm.inşallah büyük sorun yoktur.

Привіт, друже, як справи, каже телевізор, мені шкода, що Росія оголосила війну Україні, сподіваюся, що великої проблеми немає.
   
ти проспав 8 років
А ти зі сну взагалі рідко виходиш - почитай назву теми, якщо ще не заснув знову
   
ти також 8 років проспав
Я друже не проспав, і війна для моєї сімї з москалем почалась ще в далеких 46 роках 20 століття.
А тут я дав конкретну відповідь на конкретне питання, "повномаштабне вторгнення
   
Я друже не проспав, і війна для моєї сімї з москалем почалась ще в далеких 46 роках 20 століття.
А тут я дав конкретну відповідь на конкретне питання, "повномаштабне вторгнення

для моїх родичів геноцид почався після "звільнення" у 1939. По ночам стали пропадати сусіди...
   
Запитання до всіх ясновидців: ну і як ви скористались цим розумінням?
елементарно.завчасно евакуювався.
   
Я 18 лютого, прослухавши Левієва https://meduza.io/episodes/2022/02/18/rossiya-zayavila-ob-otvode-voysk-ot-granits-s-ukrainoy-no-ostavshayasya-tam-armiya-ochen-bolshaya-i-ona-sposobna-na-krupnuyu-operatsiyu-vot-chto-my-ob-etom-znaem

в феврале 2014, когда был захвачен Совмин и Рада Крыма

очень хотел ошибаться, но нет, правильно понял
   
А ти зі сну взагалі рідко виходиш - почитай назву теми, якщо ще не заснув знову
"що почнеться саме в лютому 2022."
ти тупий? все почалось в 14-му. решта вели себе як дітоньки в дитсадку- раз наді мною не бахає- війни нема, про шо ви тут звиздите...
   
8.08.2008
Аналогічно... але потім до 2014 року все ж надіялася що "пропетляли".
   
Я друже не проспав, і війна для моєї сімї з москалем почалась ще в далеких 46 роках 20 століття.
А тут я дав конкретну відповідь на конкретне питання, "повномаштабне вторгнення
не петляй
   
Запідозрив великий інтерес Росії починаючи з
Тузли;
Потім Майдан 2004 року;
Грузія 2008;
Але найбільше вразила реакція росіяна на рішення Арбітражного Суду на рахунок Шельфу біля о.Зміїного (2009 рік). Реакція була дуже нервова і дивна, враховуючи що шельф був не їхній і перейшов Румунії.

Перед нападом на Крим всіх своїх попередив, що до закінчення Сочінської олімпіади буде напад.

Коли збили МН17 знав що чудо спасло Україну, випадок. Все планувалося на тоді. Напад був практично неминучий. Хіба що вибір українским народом якогось зовсім прозахідного президента і парламену, а потім їхня рішуча дія можливо б відвели напад (Садовий наприклад).

Вибір Україною Зеленського зробив напад неминучим, КОВІД переніс час нападу на 2 роки (ще одне чудо).
Початок нападу: - після Олімпіади в Пекіні.


   
Портніков у своїх інтерв'ю постійно прогнозував, що можлива ще одна гаряча війна з Росією після 2014 року.

Потім він сказав конкретніше: після закінчення побудови ПП2.
Але це й коню було ясно...
   
Потім він сказав конкретніше: після закінчення побудови ПП2.
Але це й коню було ясно...

Ну все одно гаряча фаза була неочевидна до осені 2021 року, коли Росія почала накопичувати війська біля кордонів.
   
Ну все одно гаряча фаза була неочевидна до осені 2021 року, коли Росія почала накопичувати війська біля кордонів.

Очевидна: ПП2 потрібен був ТІЛЬКИ для подальшого знищення України. Іншого сенсу він не має.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія