Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

Бля.... а я-то, дура, вже і курочьку купила..... все сама....

ну ок, приезжай ко мне, приготовить курицу на гриле
плачу двойную цену от магазинной курицы на гриле
продукты и оборудование твои

   
Re: Про субсидии  :S

ну ок, приезжай ко мне, приготовить курицу на гриле
плачу двойную цену от магазинной курицы на гриле
продукты и оборудование твои
Ніпаніла: я і курицю купи, я і своє оборудованіє привези, я і збацай ту курицю.... А шо ж будеш робить ти? Жрать та срать? Ну, і нах ти мені такий нужен?
   
Re: Про субсидии  :S

Ніпаніла: я і курицю купи, я і своє оборудованіє привези, я і збацай ту курицю.... А шо ж будеш робить ти? Жрать та срать? Ну, і нах ти мені такий нужен?
а я заплачу вам за эту курицу по двойному магазинному тарифу
Или вы что, хотите чтобы я заплатил вам 3-5 тысяч баксов, а за такой пустяк как курица гриль даже браться не хотите? Почему?
   
Re: Про субсидии  :S

:lol: во-во. Поміняти смєсітєля не хочеш, а ждеш замовлення на 3-5 косарєй зєлєні. А хе тобі, а не цуценяти.

Хочеш зоб саме я тобі змішувач міняв? Вибач, але 3-5 тисячі зелених для цього буде замало, може краще в оперу сходи і там в когось замов? Чи викинь дурість з голови та зателефонуй сантехніку, поміняти змішувач то зазвичай не складна робота і якщо немає нюансів то стане усього в 100 - 200гривень, в залежності від того як далеко майстер фізично від тебе розташований.
   
Re: Про субсидии  :S

:punish:  А нахрена мені твоя прокладка в крані, якщо прокладки - це совдеповські пережитки і вже давно стоять картріджеві крани і полуоборотніки - без тебе вже поміняла смєсітєлі.

У мене в сучасній системі опалення та водопостачання прокладки нікуди не поділись.
Так що не фантазуй зайвого.
   
Re: Про субсидии  :S

Карочь, по темі.

Починаючи із травня місяця зняли у ВСІХ поголовно субсидію. Для її відновлення ВСІМ поголовно треба написати заяву. Яку саме - залежить від деяких обсатвин.

Наприклад, якщо в сім*ї є непрацюючі, зареєстровані, які не проживають - субсидія не нараховуватиметься.

Якщо в складі зареєстрованих відбулися в останні 12 місяців зміни - ті пишуть заново заяву на субсидію і вона заново розглядається по новій із новими підставами.

Якщо у вас ніяких змін за останні 12 місяців не відбулося, ви, наприклад, пенсіонер, або всі зареєстровані повнолітні працюють, то вм просто треба написати маленьку заяву овільної форми, що у вас не відбулося ніяких змін, непрацюючі не зареєстровані, ви отримуєте дохід із того самого джерела, що і в минулому році - ваша субсидія буде призначена із травня місяця і нарахована, але виплачена буде не раніше вересня, а в декого і раніше може бути вже надіслана у комунслужби.

Приклад: У мене син подавав нову заяву, бо у нього відбулися зміни - він зареєструвався у свою квартиру, то йому у червні вже її і призначили. Я не подавала на субсидію далі, бо доходи не дозволяють. Свекруха написала коротеньку заяву про відсутність змін, але їй ще до цього часу субсидію не виплатили на комунслужби.


ТСу єдиний допустимий варіант: нехай дружина стане на облік в ЦЗ - хоч на один опалювальний сезон буде субсидія. А якщо протримається там два роки, то можуть і на два опалювальні сезони призначити субсидію. А там і новий період перебування у ЦЗ не за горами.  :gigi:
   
Re: Про субсидии  :S

на самом деле задача "почините мне кран" - она интересная
вот звоню я, скажем, сантехнику, и говорю "приди, почини мне кран, только быстро"
и вот хрен его знает что тому сантехнику брать с собой....
я ж, к примеру, дупля не рублю, что у меня за кран, какие там нужны запчасти, какие инструменты....
т.е. сантехнику, чтобы за один заход всё починить - надо будет тащить полный набор инструмента (на все случаи жизни) и полный набор запчастей на все разновидности кранов.
а это уже цельный магазин.....
   
Re: Про субсидии  :S

а я заплачу вам за эту курицу по двойному магазинному тарифу
Или вы что, хотите чтобы я заплатил вам 3-5 тысяч баксов, а за такой пустяк как курица гриль даже браться не хотите? Почему?

Я собі поміняла смєсітєль сама? сама. Ото і ти собі сам приготов ту срану курицю і нікуди не рипайся, бо мені дорога до тебе і обратно вийде дороже золотої куриці со стальними яйцаме.
   
Re: Про субсидии  :S

Хочеш зоб саме я тобі змішувач міняв? Вибач, але 3-5 тисячі зелених для цього буде замало, може краще в оперу сходи і там в когось замов? Чи викинь дурість з голови та зателефонуй сантехніку, поміняти змішувач то зазвичай не складна робота і якщо немає нюансів то стане усього в 100 - 200гривень, в залежності від того як далеко майстер фізично від тебе розташований.

Бля... ви між собою вже розберіцця: будете ви мені міняти той змішувач, чи ні. А то і рибку с*єсть, і сковорідку не помить після грильової куриці.

дик, де ж я того сраного сантєхніка візьму, як вони всі, як і ти, ждуть шо я їм заплачу 3-5 штук зєлєні?
   
Re: Про субсидии  :S

Я не подавала на субсидію далі, бо доходи не дозволяють.

Ось тут поздоровляю, людина самостійно може заробляти на комфорт свого проживання.  (tu)
Якщо сантехніками я вас зачепив - не ображайтесь, та і не намагайтесь все самі зробити, в деяких випадках краще майстрів винайняти і у нас поки що знайти майстра на заміну крана надзвичайно легко.
.
   
Re: Про субсидии  :S

Я собі поміняла смєсітєль сама? сама. Ото і ти собі сам приготов ту срану курицю і нікуди не рипайся, бо мені дорога до тебе і обратно вийде дороже золотої куриці со стальними яйцаме.

ну т.е. ты от других требуешь услуг, а сама аналогичного рода услуги выполнять - отказываешься
и потом удивляешься "какие вы все козлы"


зы "мне дорога будет дороже" - а ты начинаешь понимать, да, что я имел в виду под "экономически невыгодно"
а вот если бы я тебя позвал приготовить, скажем, условных 400 куриц (ну там - для вечеринки) - то ты бы уже призадумалась - может и имеет смысл сгонять приготовить (ну, это я делаю допущение что у тебя там есть гриль и ты занимаешься тем, что приготовляешь кур на гриле. ну там - ну хобби у тебя такое)

вот точно также сантехнику может быть невыгодно переться к тебе с полным набором инструментов наперевес чтобы выполнить какую-то мелкую работу. тем более такую, которую ты можешь и сама то выполнить.
Ты ж за такую работу много не заплатишь? то то и оно
   
Re: Про субсидии  :S

У мене в сучасній системі опалення та водопостачання прокладки нікуди не поділись.
Так що не фантазуй зайвого.
Так хто тобі дохтір, шо у тебе вони ні в звізду і потребують ремонту? У мене з опаленням все ок. Цікавить лише смєсітєль, який ти так само, як і свої прокладки у опаленні, не хочеш ремонтувати, або не умієш, якщо тобі болять прокладки у опаленні.

Хоча, я навіть не можу придумати, куди ти їх там собі запхнув - хіба що між трубою і задвижкою, але науя тобі у хаті задвижки на 80-100-110 ? А обичьний кран шаровий на дюймову трубу опалення іде БЕЗ прокладок.
   
Re: Про субсидии  :S

А обичьний кран шаровий на дюймову трубу опалення іде БЕЗ прокладок.
кстати, а ты умеешь отличать "обичний шаровой кран" по внешнему виду?
ну типа "йобнет или не йобнет при опрессовке"? :)
   
Re: Про субсидии  :S

кстати, получил первое предупреждение от модеров
судя по его содержанию - я с вами надолго не задержусь, так что если я резко и надолго пропаду - это не потому что я больше не хочу видет ваши кислые заточки (хотя и эта причина не исключена), а потому что меня выпилили :)
   
Re: Про субсидии  :S

на самом деле задача "почините мне кран" - она интересная
вот звоню я, скажем, сантехнику, и говорю "приди, почини мне кран, только быстро"
и вот хрен его знает что тому сантехнику брать с собой....
я ж, к примеру, дупля не рублю, что у меня за кран, какие там нужны запчасти, какие инструменты....
т.е. сантехнику, чтобы за один заход всё починить - надо будет тащить полный набор инструмента (на все случаи жизни) и полный набор запчастей на все разновидности кранов.
а это уже цельный магазин.....

То ти якогось тупого сантехніка до себе визиваєш. Я як визивала раніше сантехніка, то перш ніж він погодиться до мене прийти, він спочатку в телефонному режимі розпитає мене, що трапилося. І я йому по телефону, наскільки у мене вистачає уяви, розказую суть поломки. Він, вже знаючи, до якої саме точки доступу треба йти (смєсітєль в кухні/ванні кран/бачок заглушка/кран маєвського на опаленні) сам визначає, що йому треба для цього взяти. Але зазвичай він ходить із великим портфелем, в якому САМЕ ГОЛОВНЕ - є газовий ключ, пакля і кілька запчастин - наприклад, муфта, головка крана... А ти думаєш, шо йому треба увесь гараж із собою таскать.  :D
   
Re: Про субсидии  :S

Ось тут поздоровляю, людина самостійно може заробляти на комфорт свого проживання.  (tu)
Якщо сантехніками я вас зачепив - не ображайтесь, та і не намагайтесь все самі зробити, в деяких випадках краще майстрів винайняти і у нас поки що знайти майстра на заміну крана надзвичайно легко.
.

 :D та хрєна тобі! То я на літо не подавала, а на опалювальний період подам і відсотків 95, що призначать повторно.
   
Re: Про субсидии  :S

ну т.е. ты от других требуешь услуг, а сама аналогичного рода услуги выполнять - отказываешься
и потом удивляешься "какие вы все козлы"


зы "мне дорога будет дороже" - а ты начинаешь понимать, да, что я имел в виду под "экономически невыгодно"
а вот если бы я тебя позвал приготовить, скажем, условных 400 куриц (ну там - для вечеринки) - то ты бы уже призадумалась - может и имеет смысл сгонять приготовить (ну, это я делаю допущение что у тебя там есть гриль и ты занимаешься тем, что приготовляешь кур на гриле. ну там - ну хобби у тебя такое)

вот точно также сантехнику может быть невыгодно переться к тебе с полным набором инструментов наперевес чтобы выполнить какую-то мелкую работу. тем более такую, которую ты можешь и сама то выполнить.
Ты ж за такую работу много не заплатишь? то то и оно

Я не викликаю сантехніка із Києва, а шукаю у своєму місті - і то не хотять. Якщо ти живеш у Черкасах - без питань, срана куриця за мною. Ферштейн? Ти трішки приклади переплутав і намагаєшся щось мені тут довести.
   
Re: Про субсидии  :S

в якому САМЕ ГОЛОВНЕ - є газовий ключ, пакля і кілька запчастин - наприклад, муфта, головка крана... А ти думаєш, шо йому треба увесь гараж із собою таскать.
простите,а пакля ему нужна чтобы поменять картридж в кране?
ну тогда это много объясняет....

кстати, вы знаете, я вот когда вызываю специалиста, то я в гробу видел самому предварительно выяснять - что там где случилось
когда я загоняю ребятам машину на осмотр, я говорю - "гляньте, что там такого". они сами смотрят, сами покупают запчасти, сами чинят. моё дело - заплатить
аналогично - со всей остальной техникой. Да, мне, с чисто академической точки зрения, интересно "а чо там такое". Но я не хочу это сам выяснять. Мне потом расскажут. за это я и плачу деньги

а диктовать по телефону что "в кране тип такой-то выпуск такого-то года сломалолсь шептало блокировки клапана обратной подачи в картридже" - это нахер-нахер
   
Re: Про субсидии  :S

Якщо ти живеш у Черкасах - без питань, срана куриця за мною
30 лет назад я жил в смеле
но даже если бы я жил там сейчас, и даже если бы сказал "ок, завтра в 9 я заеду за курицей" - ну, я думаю, ты бы меня послала нахер
   
Re: Про субсидии  :S

кстати, а ты умеешь отличать "обичний шаровой кран" по внешнему виду?
ну типа "йобнет или не йобнет при опрессовке"? :)

Ти не знаєш, що таке шаровий кран?  ;o  ну, на:

   
Re: Про субсидии  :S

кстати, получил первое предупреждение от модеров
судя по его содержанию - я с вами надолго не задержусь, так что если я резко и надолго пропаду - это не потому что я больше не хочу видет ваши кислые заточки (хотя и эта причина не исключена), а потому что меня выпилили

 ;o Ну, то точьно не я.
   
Re: Про субсидии  :S

:D та хрєна тобі! То я на літо не подавала, а на опалювальний період подам і відсотків 95, що призначать повторно.

Співчуваю, я ніколи не подавав і сподіваюся не буде такої потреби.
Батьки дружини вже теж не подають, бо після того як пенсії їм підняли доходів виявилося достатньо для самостійної оплати за квартиру.
   
Re: Про субсидии  :S

Ти не знаєш, що таке шаровий кран?  ;o  ну, на:

Показати зображення...
знаю
также я знаю, что краны шаровые - они, вот как бы тебе пояснить, чтобы не обидить....
ну, короче - они разные по какчеству
и одни, к примеру, МОЖНО ставить на отопление, а други - можно максимум выкинуть на помойку, потому что корпуса у них из сраного силумина( как и флажки), запорный узел при малейшем давлении течет (и, блин - стачивается от малейшего абразива внутри), корпус лопается при малейшем минусе и так далее
И вот вопрос: ты - умеешь отличать качественные краны от некачественных?
   
Re: Про субсидии  :S

;o Ну, то точьно не я.
А ты разве модер? Или ты имеешь в виде "по чьей жалобе"?
Не, это не в этой теме
Что, кстати, очень много говорит о модераторском составе
   
Re: Про субсидии  :S

простите,а пакля ему нужна чтобы поменять картридж в кране?
ну тогда это много объясняет....

кстати, вы знаете, я вот когда вызываю специалиста, то я в гробу видел самому предварительно выяснять - что там где случилось
когда я загоняю ребятам машину на осмотр, я говорю - "гляньте, что там такого". они сами смотрят, сами покупают запчасти, сами чинят. моё дело - заплатить
аналогично - со всей остальной техникой. Да, мне, с чисто академической точки зрения, интересно "а чо там такое". Но я не хочу это сам выяснять. Мне потом расскажут. за это я и плачу деньги

а диктовать по телефону что "в кране тип такой-то выпуск такого-то года сломалолсь шептало блокировки клапана обратной подачи в картридже" - это нахер-нахер

Нє, дядічька, я з такою хернею не заморачююсь - просто картріджа сама міняю і все.

 :gigi:  А от як ти заганяєш машину із словами "гляньтє, чьо там такоє" і більше при цьому нічого не кажеш, то боюсь, шо за пошук проблеми вони з тебе ще додатково здеруть як за повну розборку і зборку машини. Ти б хоч натякнув їм, шо там і де. Бо вдруг там у тебе просто дзеркало заднього виду заклинило і не повертається, а вони будуть розбирати тобі двигун і шассі...
   
Re: Про субсидии  :S

ничосе я афрографическую ашипку допустил, аж стыдно стало
   
Re: Про субсидии  :S

А от як ти заганяєш машину із словами "гляньтє, чьо там такоє" і більше при цьому нічого не кажеш, то боюсь, шо за пошук проблеми вони з тебе ще додатково здеруть як за повну розборку і зборку машини. Ти б хоч натякнув їм, шо там і де. Бо вдруг там у тебе просто дзеркало заднього виду заклинило і не повертається, а вони будуть розбирати тобі двигун і шассі...
Вот как раз нет, без моих "подсказок" они значительно быстрее находят проблемы :)
Потому что они как раз спецы (которым я доверяю), а я так - руль кручу и умею масло доливать.


зы разборка-сборка двигателя со снять/поставить, кстати - 27 тыщ стоит!
Ваще охринели, но это у официалов
А мне всего то надо поменять маслосъемные кольца. но все хотят содрать много! Пойду сам поменяю!

   
Re: Про субсидии  :S

30 лет назад я жил в смеле
но даже если бы я жил там сейчас, и даже если бы сказал "ок, завтра в 9 я заеду за курицей" - ну, я думаю, ты бы меня послала нахер

 :umnik2: Ну, спочатку подумала б, шо якийсь йобнутий дядічька, схожий на пісюнкового злодія..... потім одягнулася б у якесь дрантя, шоб нічим того пісюнкового злодія не спровокувати і закинула б йому через відкрите вікно дверцяти приготовлену курицю, і чкурнула б щодуху, попередньо проткнувши йому колеса, щоб не догнав - нехай там її і їсть.  :gigi:
   
Re: Про субсидии  :S

:umnik2: Ну, спочатку подумала б, шо якийсь йобнутий дядічька, схожий на пісюнкового злодія..... потім одягнулася б у якесь дрантя, шоб нічим того пісюнкового злодія не спровокувати і закинула б йому через відкрите вікно дверцяти приготовлену курицю, і чкурнула б щодуху, попередньо проткнувши йому колеса, щоб не догнав - нехай там її і їсть.  :gigi:
Вот представь теперь себе - что про тебя думают сантехники :)

Хотя, конечно, вопрос ты подняла интересный - мелкие бытовые услуги сейчас крайне сложно получить, даже если ты готов заплатить соответствующие деньги
у меня был знакомый "мастер на все руки" по мелкому бытовому ремонту, он тупо брал "время+запчасти", относительно недорого и делал всё быстро и качественно
а так да - всё приходится учится делать самому :(
   
Re: Про субсидии  :S

знаю
также я знаю, что краны шаровые - они, вот как бы тебе пояснить, чтобы не обидить....
ну, короче - они разные по какчеству
и одни, к примеру, МОЖНО ставить на отопление, а други - можно максимум выкинуть на помойку, потому что корпуса у них из сраного силумина( как и флажки), запорный узел при малейшем давлении течет (и, блин - стачивается от малейшего абразива внутри), корпус лопается при малейшем минусе и так далее
И вот вопрос: ты - умеешь отличать качественные краны от некачественных?

Якщо мені не зраджує пам*ять, то італійські крани вродь кращі. Там є різниця - деякі не можна ставити на гарячу воду і опалення - підходять тільки на холодну, бо від гарячої киплять, а на гарячу і опалення, якщо треба щоб кран працював не тільки на відкриття/закриття, а і на регулювання, то краще поставити замість шарового бабочку.
   
Re: Про субсидии  :S

Якщо мені не зраджує пам*ять, то італійські крани вродь кращі.
вопрос: а вы умеете отличать "итальянские итальянские" краны от "не итальянских итальянских кранов"? :)
в общем - я бы сказал, что выбор отвественных узлов надо оставлять спецам
   
Re: Про субсидии  :S

Вот как раз нет, без моих "подсказок" они значительно быстрее находят проблемы :)
Потому что они как раз спецы (которым я доверяю), а я так - руль кручу и умею масло доливать.


зы разборка-сборка двигателя со снять/поставить, кстати - 27 тыщ стоит!
Ваще охринели, но это у официалов
А мне всего то надо поменять маслосъемные кольца. но все хотят содрать много! Пойду сам поменяю!

А, то ти таки їм сказав, шо тобі треба помінять кольца? А мені чого не сказав? Бо я б тобі точьно на 27 штук нащитала б калькуляцію, шоб не був таким грамотним.  :D
   
Re: Про субсидии  :S

Вот представь теперь себе - что про тебя думают сантехники :)

Хотя, конечно, вопрос ты подняла интересный - мелкие бытовые услуги сейчас крайне сложно получить, даже если ты готов заплатить соответствующие деньги
у меня был знакомый "мастер на все руки" по мелкому бытовому ремонту, он тупо брал "время+запчасти", относительно недорого и делал всё быстро и качественно
а так да - всё приходится учится делать самому :(

Ну, наканєцта, б***ь! А ще ж і ранок не настав!
   
Re: Про субсидии  :S

Нє, дядічька, я з такою хернею не заморачююсь - просто картріджа сама міняю і все.

Так заміна картриджа то проста господарча операція, ось мій улюблений виробник навіть відеоінструкцію дає: https://www.youtube.com/watch?v=T-haXLeTlUQ
Хоча от жодного разу не доводилось міняти. Пару кранів grohe вже років 15 відпрацювали без проблем, в будинку теж всі grohe поставив і навіть не уявляю коли з ними може щось статися.
   
Re: Про субсидии  :S

вопрос: а вы умеете отличать "итальянские итальянские" краны от "не итальянских итальянских кранов"? :)
в общем - я бы сказал, что выбор отвественных узлов надо оставлять спецам

 :D ну, ета же елємєнтарна, ваццан! Гуглиш і вибираєш тм. На кранові італянці вигравіровуюдь то, шо тобі надоть.
   
Re: Про субсидии  :S

Вот представь теперь себе - что про тебя думают сантехники :)

Хотя, конечно, вопрос ты подняла интересный - мелкие бытовые услуги сейчас крайне сложно получить, даже если ты готов заплатить соответствующие деньги
у меня был знакомый "мастер на все руки" по мелкому бытовому ремонту, он тупо брал "время+запчасти", относительно недорого и делал всё быстро и качественно
а так да - всё приходится учится делать самому :(

І 500 доларів заробляв?
Чи на що він жив?  :pooh_lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Так заміна картриджа то проста господарча операція, ось мій улюблений виробник навіть відеоінструкцію дає: https://www.youtube.com/watch?v=T-haXLeTlUQ
Хоча от жодного разу не доводилось міняти. Пару кранів grohe вже років 15 відпрацювали без проблем, в будинку теж всі grohe поставив і навіть не уявляю коли з ними може щось статися.
Ну, то у тебе так, а у мене ще при установкі змішувачь на кухні потроху тік, але я його встановлювала (сраний сантехнік встановлював) вже більше ніж через 2 тижні після покупки. Довго мучилася - все не могла зрозуміти, що з ним, аж поки сама до нього не полізла - просто замінила картриджа бракованого і перестало вже років із 7 як.
   
Re: Про субсидии  :S

І 500 доларів заробляв?
Чи на що він жив?  :pooh_lol:

 :gigi:  во-во. Ти бистро його подсьок.
   
Re: Про субсидии  :S

І 500 доларів заробляв?
Чи на що він жив?  :pooh_lol:
ну, не могу сказать насчет 500 баксов
брал он что-то около 5 баксов в час
если тупо прикинуть 176 рабочих часов в месяц, уполовинить их до 88 и помножить на 5 - то выходит около 440 долларов в месяц
не так много и не так мало, наверное
в реальности там было больше часов, на дядьку была прямо очередь.
   
Re: Про субсидии  :S

:D ну, ета же елємєнтарна, ваццан! Гуглиш і вибираєш тм. На кранові італянці вигравіровуюдь то, шо тобі надоть.
я как-то на рынке тарился ваговскими клемниками....
так там в ряд лежало штук 8 разновидностей, 6 из них были промаркированы вагом, 2 не промаркированы вообще никак
вот те 6 были "ну это честный непалёный ваг, не-не-не, не китай!" :)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія