Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

а ты, типа, ахуеенно умный, начитанный, да? Типа булгаков, внезапно смертен..

ну ок, на тебе на рыло

Бу-га-га!!!  :lol:

Ви мені, пане, ось його нагадуєте...

   
Re: Про субсидии  :S

Бу-га-га!!!  :lol:

Ви мені, пане, ось його нагадуєте...

https://www.youtube.com/watch?v=L4i9bQ19a1I

Я тебе одну простую вещь скажу, только ты не обижайся, ладно?
При всё моём уважении - мне глубоко по сараю, кого я там напоминаю какому-то неизвестному мне персонажу в тырнете
вас, макак, - тысячи, обращать на ваше мненние внимание - это, наверное, мило, но непродуктивно

   
Re: Про субсидии  :S

Я тебе одну простую вещь скажу, только ты не обижайся, ладно?
При всё моём уважении - мне глубоко по сараю, кого я там напоминаю какому-то неизвестному мне персонажу в тырнете
вас, макак, - тысячи, обращать на ваше мненние внимание - это, наверное, мило, но непродуктивно

Гііііі! Ну шо я кажу - еталонний Голохвастов!  :lol:
   
Re: Про субсидии  :S

Ага, а платить по полным тарифам и оплачивать всем остальным субсидии будут такие лохи как я, которые вкалывают по 16 часов в день, без выходных и отпусков

Це ви за рахунок сну на фупі наярюєте?
   
Re: Про субсидии  :S

вкалывают
я работаю с, примерно 9-10 до, примерно 24+2
с промежутками на обед, дорого в контору и обратно
иногда больше, иногда меньше, но в целом примерно так
и т.к. работа у меня с кампутером, то я могу себе позволить иногда отвлечься на фуп
   
Re: Про субсидии  :S

Гііііі! Ну шо я кажу - еталонний Голохвастов!  :lol:

как скажешь, братюнь, как скажешь
главное не плач
   
Re: Про субсидии  :S

Це ви за рахунок сну на фупі наярюєте?

Хотя, думаю, в недолгом времени я покину форум
или меня забанят к ебеням (модеры не любят таких заноз в заднице), либо вы мне надоедите и я просто на вас всех плюну

ну или просто решу уйти, т.к. тратить время на всякий пустопорожний трёп - тоже не очень продуктивно, прокрастинация какая-то, а у меня как минимум две халтурки висят недоделаные
   
Re: Про субсидии  :S

как скажешь, братюнь, как скажешь
главное не плач

Хyюнь, а не братюнь. Я хіба що в бабунь можу згодитися.
І да, я теж з ІТішників, теж пашу до 2 ночі і теж субсидії ніколи не мала. Але тим не меньше зверхністю і апломбом не страждаю і корона мені на голові не виросла.
   
Re: Про субсидии  :S

Хyюнь, а не братюнь. Я хіба що в бабунь можу згодитися.
Ващє зергут  (tu)

Останнє редагування: 17 серпня 2018 19:18:02 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

Хyюнь, а не братюнь. Я хіба що в бабунь можу згодитися.
І да, я теж з ІТішників, теж пашу до 2 ночі і теж субсидії ніколи не мала. Але тим не меньше зверхністю і апломбом не страждаю і корона мені на голові не виросла.

Интересно, когда это фраза "посоны, надо ебошить чтобы было бабло!" - стало признаком "зверхности"?
ну или там апломбом
Ну или где там у меня корона? :)
   
Re: Про субсидии  :S

Ладно, ну вас, вы скучные, вам никто денег не даст
пофигачу я домой, а то мне блин завтра рано еще ехать надоть
но я вечером еще зайду

Если у кого появится новая генитальная отмазка - почему нужно ныть, а не искать работу - вы пишите, я приду, почитаю, поржу
   
Re: Про субсидии  :S

Ладно, ну вас, вы скучные, вам никто денег не даст
пофигачу я домой, а то мне блин завтра рано еще ехать надоть
но я вечером еще зайду

Если у кого появится новая генитальная отмазка - почему нужно ныть, а не искать работу - вы пишите, я приду, почитаю, поржу
Куда нам.. гєнітальная отмаска... А чо іменно от Маска?
   
Re: Про субсидии  :S

Ось вам і зворотний бік безкоштовної роздачі квартир: купа людей сидить у своїй жилплощі та нікуди не хочуть їхати, бо "не буду жити в чужій хаті".

Порошенко винуватий, без п***а...  :weep:
   
Re: Про субсидии  :S

Ось вам і зворотний бік безкоштовної роздачі квартир: купа людей сидить у своїй жилплощі та нікуди не хочуть їхати, бо "не буду жити в чужій хаті".

Порошенко винуватий, без п***а...  :weep:
Ні до чого тут Порошенко.
Навіть Тімошенко.
Це, треба топором нах усе...
Насамперед субсидії та льготи
Під корень.

Останнє редагування: 17 серпня 2018 19:42:22 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

Ні до чого тут Порошенко.
Навіть Тімошенко.
Це, треба топором нах усе...
Насамперед субсідії та льготи
Під корень.

Не влаштовує ситуація - треба їхати туди, де грошей більше платять. Інших варіантів немає. До Хацапетівки інвестор, що платить по 20000 грн за некваліфіковану роботу, ніколи не приїде.
   
Re: Про субсидии  :S

Не влаштовує ситуація - треба їхати туди, де грошей більше платять. Інших варіантів немає. До Хацапетівки інвестор, що платить по 20000 грн за некваліфіковану роботу, ніколи не приїде.
Ну от навіщо радити місце - де роздають рибу? А вудку, нє?
3а одну ж й ту саму роботу платити одну з/п - це не по законах ринку?
3ерно - яке перевалюється у Рені, йде до Бандирми, Самсуна Трабзона чи Італію з Єгіптом по такій самій ціні, як і з Чорноморська, де отримують біля 20 к/грн


Останнє редагування: 17 серпня 2018 20:00:29 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

Ну от навіщо радити місце - де роздають рибу? А вудку, нє?
3а одну ж й ту саму роботу платити одну з/п - це не по законах ринку?
3ерно - яке перевалюється у Рені, йде по такій самій ціні, як і з Чорноморська, де отримують біля 20 к/грн

Звичайно, не по законах - де попит вище, там зарплати вище. За однаковими зарплатами та цінами на товарі - це до Радянського Союзу.
   
Re: Про субсидии  :S

Не влаштовує ситуація - треба їхати туди, де грошей більше платять. Інших варіантів немає. До Хацапетівки інвестор, що платить по 20000 грн за некваліфіковану роботу, ніколи не приїде.

Дык едут. Массово. Многие навсегда.
Сейчас Польша. Скоро Германия и т.д.
Останутся пенсионеры и чиновники...
   
Re: Про субсидии  :S

Дык едут. Массово. Многие навсегда.
Сейчас Польша. Скоро Германия и т.д.
Останутся пенсионеры и чиновники...

А що робити. Це ліпше, ніж сидіти та чекати, доки Бог із неба грошей підкине.
   
Re: Про субсидии  :S

А що робити. Це ліпше, ніж сидіти та чекати, доки Бог із неба грошей підкине.

Решать проблему нужно. Срочно... Еще позавчера. Делать инвестиционную привлекательность.. .
Если кто-то думает, что проблема не коснется тех, кто еще сегодня имеет нормально оплачиваемую работу, тот глубоко ошибается.
   
Re: Про субсидии  :S

Решать проблему нужно. Срочно... Еще позавчера. Делать инвестиционную привлекательность.. .
Если кто-то думает, что проблема не коснется тех, кто еще сегодня имеет нормально оплачиваемую работу, тот глубоко ошибается.

Сидіти в занюханому райцентрі та сподіватися, що там будуть зарплати, як у Києві, - це нонсенс.
   
Re: Про субсидии  :S

Звичайно, не по законах - де попит вище, там зарплати вище. За однаковими зарплатами та цінами на товарі - це до Радянського Союзу.
Ну, тоді... хз
Треба буде вбивати місцевих. Хто має до цього здібність надхнення чи здатність
   
Re: Про субсидии  :S

Ну, тоді... хз
Треба буде вбивати місцевих. Хто має до цього здібність надхнення чи здатність

Я вам приклад зі своєї сфери наведу: один і той самий Java Developer буде отримувати кардинально різні суми залежно від місця проживання. Робота та сама, кваліфікація та сама, а зарплати будуть відрізнятися в 2-3 рази.
   
Re: Про субсидии  :S

Сидіти в занюханому райцентрі та сподіватися, що там будуть зарплати, як у Києві, - це нонсенс.
Чому тоді не віддати занюханий райцентр тому, ХТО ЗДАТНИЙ щось створити тут?
Неодноразово поступали пропозиції щодо оренди цього порту Молдові.
Й на 50 відсотків й до 75%.
У період Саакашвілі відмовлено було  інвесторам з Латвії на декілька десятків мільйонів доларів.
Це як? Тре будо до Одеси латишам вкладатися?
Нездатна влада ні до чого.
Взагалі.
Лише у Києві чи Одесі ... де можна по крупному.
А у нас влада ні до чого. Кацапи рулять будь де ...
Сьогодні чекають на освобождєніє
У нас зараз пєрвий замєстітель гаріспалкома - з гєоргієвской лєнточкой. Дати силку?



Останнє редагування: 17 серпня 2018 20:24:30 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

Сидіти в занюханому райцентрі та сподіватися, що там будуть зарплати, як у Києві, - це нонсенс.

И что изменится, если все из сел, райцентров и маленьких городов переедут в Киев?
Будет еще гораздо хуже чем сегодня.
Да и не поедут они в Киев, а в Польшу поедут.

И открою вам страшную тайну: подавляющее большинство тех же французов не поедут в Париж ни за какие коврижки из своих крошечных поселков...
   
Re: Про субсидии  :S

Чому тоді не віддати занюханий райцентр тому, ХТО ЗДАТНИЙ щось створити тут?
Неодноразово поступали пропозиції щодо оренди цього порту Молдові.
Й на 50 відсотків й до 75%.
У період Саакашвілі відмовлено було  інвесторам з Латвії на декілька десятків мільйонів доларів.
Це як? Тре будо до Одеси латишам вкладатися?

Що значить "віддати": люди самі обирають собі владу, яка має створювати потім умови для робочих місць.
   
Re: Про субсидии  :S

И что изменится, если все из сел, райцентров и маленьких городов переедут в Киев?
Будет еще гораздо хуже чем сегодня.
Да и не поедут они в Киев, а в Польшу поедут.

И открою вам страшную тайну: подавляющее большинство тех же французов не поедут в Париж ни за какие коврижки из своих крошечных поселков...

А чимало поляків поїхали працювати до Англії, Франції та Німеччини. Ми не Німеччина, ми не багата країна, тому вибору в нас немає.
   
Re: Про субсидии  :S

А чимало поляків поїхали працювати до Англії, Франції та Німеччини. Ми не Німеччина, ми не багата країна, тому вибору в нас немає.

Фигня. Выбор всегда есть. Свалят куда-нибудь наши олигархи, придут нормальные инвесторы и пойдем догонять ту же Польшу.
Не может образоваться пустыня в центре Европы, да еще и с нормальными плодородными землями...
   
Re: Про субсидии  :S

Фигня. Выбор всегда есть. Свалят куда-нибудь наши олигархи, придут нормальные инвесторы и пойдем догонять ту же Польшу.
Не может образоваться пустыня в центре Европы, да еще и с нормальными плодородными землями...

Ну мрійте про перемогу над черговими "ворогами  народу"  :weep:
   
Re: Про субсидии  :S

Фигня. Выбор всегда есть. Свалят куда-нибудь наши олигархи, придут нормальные инвесторы и пойдем догонять ту же Польшу.
Не может образоваться пустыня в центре Европы, да еще и с нормальными плодородными землями...
Свалять канєшно.. Й нахуя та зарплата?
Єслі захотят.
У нас єсть іс прошлих виборів
Цей кацапидло на сьогодні - замєстітєль прєдсєдатєля районнова савєта
А от у нас не захотєлі. Ще й зара чекають на освабождєніе
Як вам до виборів? Чи то ні до чого? Та нехай бавляться ...
Де там та війна ... а може й нема ії? Коцап прідьот та триста доларів пєнсії прінєсьот.














   
Re: Про субсидии  :S

У нас зараз пєрвий замєстітель гаріспалкома - з гєоргієвской лєнточкой. Дати силку?

Давай, це адмінка і притягнути до відповідальності просто.
А хіба то не старі фото? Де вони зараз розміщені?

Останнє редагування: 17 серпня 2018 21:08:38 від Raha
   
Re: Про субсидии  :S

А що, це має певне значення - де фото розміщені?
Переобрали його  у 16-му.
Ше й досі сидить
https://izbirkom.org.ua
   
Re: Про субсидии  :S

А що, це має певне значення - де фото розміщені?

Звісно має значення, бо з 14 травня 2017 року "публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки чи її зображення тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян". Отже важливо хто і де зараз демонструє це зображення.
   
Re: Про субсидии  :S

Звісно має значення, бо з 14 травня 2017 року "публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки чи її зображення тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян". Отже важливо хто і де зараз демонструє це зображення.
Ну, то звиняйте.
Нарм хлоп.
Більш питань до вас немає.
Теж вважаю, що на вибори він ії  не напяліт
Аж, тоді, з вашим захистом... ніхто, крім нього.
Головне, здоров'я діду зберігти. Аби макушку не відбили.

Останнє редагування: 17 серпня 2018 21:30:08 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

Люди таким лютым хламом в харькове на обочинах торгуют на жаре. Не пенсионеры. Уже нательное пытаются на еду выменять. Именно жывотиння.
в Харькове и не найти где нормально заработать? не верю.
то якісь нероби. а може прибуток з того непоганий.
   
Re: Про субсидии  :S

Ну, то звиняйте.
Нарм хлоп.
Більш питань до вас немає.

Я вам про закони, та як за георгієвську стрічку можна притягнути до відповідальності, а ви щось тупака увімкнули. Справа не про хороший/поганий, а про те як за порушення закону притягнути до відповідальності. А ви навіть розібратись не хочете з цим, просто скиглите тай усе. І закидони про "ваш захист" засунь собі у дупу, дурнику. Я тобі допомагаю зрозуміти як можна діяти з такими кадрами а ти на мене кидаєшся.
   
Re: Про субсидии  :S

А що, це має певне значення - де фото розміщені?
Переобрали його  у 16-му.
Ше й досі сидить
https://izbirkom.org.ua
Замісник голови міськради - це ж, мабуть, з місцевих депутатів?
А отже, це його обрали ваші земляки. Тому, значить він більшості подобається, на жаль...

От у нас інша ситуація. Мер непоганий, хоча й вічно "перефарбовується" зі зміною влади. Але для місцевих непоганий.
А от голова райдержадміністраці ї - бувший ригоанал, на якому проби нема де ставити.
Ми зразу після Майдану самі "призначили" собі на цю посаду патріота, шановану людину. Дуже просили Поошенка, навіть гінців відправляли до нього, щоб не замінив його ніким.
А ні, поставив ту ригівську гниду. Бо то його старий знайомий.)
І тепер всі гарні ініціативи місцевої громади гальмуються гидотним головою держадміністрації.(( І ради на те нема...
   
Re: Про субсидии  :S

Я вам про закони, та як за георгієвську стрічку можна притягнути до відповідальності, а ви щось тупака увімкнули. Справа не про хороший/поганий, а про те як за порушення закону притягнути до відповідальності. А ви навіть розібратись не хочете з цим, просто скиглите тай усе.
Ті "закони"  одразу сподобались кацапській мразоті.
Але, насамперед, їх адвокатам.
   
Re: Про субсидии  :S

І тепер всі гарні ініціативи місцевої громади гальмуються гидотним головою держадміністрації.(( І ради на те нема...

Все залежить наскільки дістав, бо раду завжди можна дати,
просто не завжди це буде товаришувати з КК України
   
Re: Про субсидии  :S

Ті "закони"  одразу подобались кацапській мразоті.
Але, насамперед, їх адвокатам.

Цікаво буде подивитись, про заборону георгієвської стрічки я жодного схвального слова від рашистів не чув, все було навпаки. Пукани у них рвуться просто не по дитячому. Отже питаю - де саме вони свою радість стосовно цього закону показували і приклад з радістю їх адвокатів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія